Ixtech Xee Fit 5 Akıllı Kol Saati Pembe

Fiyat : ₺605,90(KDV Dahil)
₺117,14 `den başlayan taksitlerle
:

Ixtech Xee Fit 5 Akıllı Kol Saati

XEE-5, 1.3 inçlik tam dokunmatik renkli ekranı, uzun şarj ömrü, pratik kullanım özellikleri, Bluetooth 4,2 desteği ile Ios ve Android telefonlarla uyumlu çalışmaktadır. Kullanıcılarını daha aktif olmaya teşvik eden model, kullanıcılarına yaptıkları etkinlikleri kayıt altına alma şansı tanıyor. Üzerinde yer alan sensörler, kullanıcıların kalp atışlarını ve uyku süreçlerini takip ediyor, günlük harcadıkları kalori miktarını ortalama olarak hesaplıyor.
Üzerinde bulunan 9 spor modu ile tam sağlık ve aktivite takibi özellikleri bulunmaktadır. Bunlar: yürüyüş, koşma, bisiklet, doğa yürüyüşü, tırmanma, egzersiz, pedal çevirme, koşu bandı. XEE-5 telefonunuza gelen aramaları, mesaj ve sosyal medya bildirimlerini gösterebilir, telefonunuzdaki müzik çalmayı kontrol edebilir ve daha fazlasını yapabilir.
 

Şimdi tam kontrol zamanı

XEE-5, tam kapasitif 1.3 inçlik renkli ve dokunmatik ekran özelliğine sahiptir. Dikkat çekici renklerin kullanıldığı aydınlık ekranı sayesinde keyifli bir kullanım sağlamaktadır. Kusursuz ekran aydınlatması sayesinde yoğun güneş ışığı altında bile tek bir bakışla ekranda akan verileri takip etmenize olanak tanımaktadır. Anlık spor verilerinden saat ve tarih bilgisine kadar tüm verileri, göz ucuyla bakarak bile seçebilmenizi sağlıyor.


Şimdi tam kontrol zamanı XEE-5, tam kapasitif 1.3 inçlik renkli ve dokunmatik ekran özelliğine sahiptir. Dikkat çekici renklerin kullanıldığı aydınlık ekranı sayesinde keyifli bir kullanım sağlamaktadır. Kusursuz ekran aydınlatması sayesinde yoğun güneş ışığı altında bile tek bir bakışla ekranda akan verileri takip etmenize olanak tanımaktadır. Anlık spor verilerinden saat ve tarih bilgisine kadar tüm verileri, göz ucuyla bakarak bile seçebilmenizi sağlıyor.


XEE-5 4 farklı saat ekranı UI tasarımı sayesinde istediğin saat ekranı tasarımına alman mümkün. Sana en uygun tarzı yakala ve geçen zamanı daha keyifli hale getir.

Saatini nasıl görmek istersen o moda al!

XEE-5 4 farklı saat ekranı UI tasarımı sayesinde istediğin saat ekranı tasarımına alman mümkün. Sana en uygun tarzı yakala ve geçen zamanı daha keyifli hale getir.


XEE-5 aktif yaşamtarzınıza ayak uydurabilir.  XEE-5, üzerinde yer alan sensörler, kullanıcıların kalp atışlarını ve uyku süreçlerini takip ediyor, günlük harcadıkları kalori miktarını ortalama olarak hesaplıyor. Saat üzerindeki  9 spor modu ile tam olarak sağlığınızı ve aktivitelerinizi izler ve günlüğe kaydeder. Böylece 7 günlük sağlık ve egzersiz analizlerinizi görmenize yardımcı olur. Sağlıklı bir yaşam için, yürüyüş, koşu, bisiklet, doğa yürüyüşü ve tırmanışı, egzersiz hareketleri, pedal çevirme, yürüyüş bandında koşu ve yoga yapabilirsiniz.

XEE-5 aktif yaşam
tarzınıza ayak uydurabilir.

XEE-5, üzerinde yer alan sensörler, kullanıcıların kalp atışlarını ve uyku süreçlerini takip ediyor, günlük harcadıkları kalori miktarını ortalama olarak hesaplıyor. Saat üzerindeki  9 spor modu ile tam olarak sağlığınızı ve aktivitelerinizi izler ve günlüğe kaydeder. Böylece 7 günlük sağlık ve egzersiz analizlerinizi görmenize yardımcı olur. Sağlıklı bir yaşam için, yürüyüş, koşu, bisiklet, doğa yürüyüşü ve tırmanışı, egzersiz hareketleri, pedal çevirme, yürüyüş bandında koşu ve yoga yapabilirsiniz.

 


 XEE-5 sağlıklı kalmanıza yardımcı olur  XEE-5 sizlere; 7/24 kalp atış hızı monitörü, hareketsiz kalma alarmı, uyku monitörü, ayrıca adım takibi ve yakılan kalorilerle kapsamlı aktivite ve sağlık takibi sunmaktadır.

XEE-5 sağlıklı kalmanıza yardımcı olur

XEE-5 sizlere; 7/24 kalp atış hızı monitörü, hareketsiz kalma alarmı, uyku monitörü, ayrıca adım takibi ve yakılan kalorilerle kapsamlı aktivite ve sağlık takibi sunmaktadır.

“Relax” modu ile
rahatlayın ve stresden kurtulun.

Nerede olursanız olun, XEE-5 bulunan “Relax” Modu (Nefes alma tekniği modu) ile nefes alın ve rahatlayın. Relax modu size en ihtiyacınız olan en iyi nefes tekniğini gösterir. Böylelikle dikkatli ve kontrollü bir nefes almada, kalp atış hızınızı düşürür ve stres düzeyinizi azaltır.

Nerede olursanız olun, XEE-5 bulunan “Relax” Modu (Nefes alma tekniği modu) ile nefes alın ve rahatlayın. Relax modu size en ihtiyacınız olan en iyi nefes tekniğini gösterir. Böylelikle dikkatli ve kontrollü bir nefes almada, kalp atış hızınızı düşürür ve stres düzeyinizi azaltır.
 

Tek Şarjla Uzun Süre Kullanımlı Pil Ömrü  210 mAh bataryası ile 2,5 saatte şarj olan XEE-5 uzun bir süre şarj etmek zorunda kalmazsınız. Aktif kullanımlarda tek şarj ile minimum 10 günlük kullanım imkanı sağlamaktadır. Bildirimlerin minimumda tutulduğu kullanımlarda ise, kullanım süresi rahatlıkla 15 güne kadar uzayabilmektedir. XEE-5 standby süresi ise 30 ile 40 gün arasındadır.

 Tek Şarjla Uzun Süre Kullanımlı Pil Ömrü

210 mAh bataryası ile 2,5 saatte şarj olan XEE-5 uzun bir süre şarj etmek zorunda kalmazsınız. Aktif kullanımlarda tek şarj ile minimum 10 günlük kullanım imkanı sağlamaktadır. Bildirimlerin minimumda tutulduğu kullanımlarda ise, kullanım süresi rahatlıkla 15 güne kadar uzayabilmektedir. XEE-5 standby
süresi ise 30 ile 40 gün arasındadır.

 Toza ve Suya Karşı Arttırılmış Dayanım: IP68

 

XEE-5 IP68 sınıfı yağmura, toza ve sıçramaya dayanıklı olması, sadece yoğun antrenmanlarda değil günlük kullanımda da akıllı saat için endişelenme ihtimalini ortadan kaldırıyor. Bu nedenle XEE-5 ıslandığında endişelenmenize gerek kalmaz. IP68 Sertifikasyonu: 6 rakamı: Toz girişinin kesinlikle olmadığını belirtmektedir. 8 rakamı ise belirtilen basınç ve sıcaklıkta suya tamamen dayanıklı olduğunu göstermektedir. Su geçirmez seviyesi teknik olarak 5ATM’dir. Denizde (Tuzlu su) ve derin dalışlarda kullanım için uygun değildir. Yüzme havuzunda, sığ olan göl, nehir, dereler ve soğuk duşta su geçirmez özelliği vardır.
NOT: XEE-5 deniz suyu, asidik ve alkali çözeltiler, kimyasal reaktif ve diğer aşındırıcı sıvılar üzerinde su geçirmez özelliği yoktur.

XEE-5 IP68 sınıfı yağmura, toza ve sıçramaya dayanıklı olması, sadece yoğun antrenmanlarda değil günlük kullanımda da akıllı saat için endişelenme ihtimalini ortadan kaldırıyor. Bu nedenle XEE-5 ıslandığında endişelenmenize gerek kalmaz. IP68 Sertifikasyonu: 6 rakamı: Toz girişinin kesinlikle olmadığını belirtmektedir. 8 rakamı ise belirtilen basınç ve sıcaklıkta suya tamamen dayanıklı olduğunu göstermektedir. Su geçirmez seviyesi teknik olarak 5ATM’dir. Denizde (Tuzlu su) ve derin dalışlarda kullanım için uygun değildir. Yüzme havuzunda, sığ olan göl, nehir, dereler ve soğuk duşta su geçirmez özelliği vardır. NOT: XEE-5 deniz suyu, asidik ve alkali çözeltiler, kimyasal reaktif ve diğer aşındırıcı sıvılar üzerinde su geçirmez özelliği yoktur.

 

 
 
 
 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//