Anker Souncare R100 TWS Bluetooth Kulakiçi Kulaklık Beyaz

Fiyat : ₺1.371,90(KDV Dahil)
₺265,23 `den başlayan taksitlerle

Gün Boyu Kullanım İçin 26 Saat Çalma Süresi: Şarj kutusuyla 26 saate kadar ve tek şarjla 6,5 saate kadar çalma süresi.

10 mm Dinamik Sürücüler: 10 mm dinamik sürücüler, üstün netlik ve yüksek doğrulukta ses sunar.

Son Derece Küçük Tasarım ve Rahat Uyum: Kullanım sırasında son derece güvenli bir şekilde kulağınıza oturur ve rahat bir şekilde kulağınıza oturur.

IP55 Suya Dayanıklı: Günlük kullanımlar da üst düzey koruma için yüksek düzeyde suya dayanıklı.

:

Anker Souncare R100 TWS Bluetooth Kulakiçi Kulaklık Beyaz

 
Gün Boyu Kullanım İçin 26 Saat Çalma Süresi: Şarj kutusuyla 26 saate kadar ve tek şarjla 6,5 saate kadar çalma süresi. 10 mm Dinamik Sürücüler: 10 mm dinamik sürücüler, üstün netlik ve yüksek doğrulukta ses sunar. Son Derece Küçük Tasarım ve Rahat Uyum: Kullanım sırasında son derece güvenli bir şekilde kulağınıza oturur ve rahat bir şekilde kulağınıza oturur. IP55 Suya Dayanıklı: Günlük kullanımlar da üst düzey koruma için yüksek düzeyde suya dayanıklı.
 
Eşsiz Ses BassUp Teknolojisi ile birlikte dinamik sürücüler, net orta ve yüksek tonları korurken daha da güçlü bir vuruş için bası gerçek zamanlı olarak geliştirir. 25 Saatlik Uzatılmış Çalma Süresi Kompakt şarj kutusunda toplam 25 saate kadar şarj ile tek bir şarjla 6,5 ​​saate kadar yararlanın. Hızlı bir güç artışı için 10 dakikalık şarj size 1 saatlik dinleme sağlar. 2 Mikrofonlu Tasarım Soundcore R100 gerçek kablosuz kulaklıklar , görüşme sırasında istenmeyen gürültüyü filtrelemek için 2 mikrofona sahiptir. Her Zoom toplantısında en net ses olmaya hazır mısınız?

Eşsiz Ses 

BassUp Teknolojisi ile birlikte dinamik sürücüler, net orta ve yüksek tonları korurken daha da güçlü bir vuruş için bası gerçek zamanlı olarak geliştirir.

25 Saatlik Uzatılmış Çalma Süresi 

Kompakt şarj kutusunda toplam 25 saate kadar şarj ile tek bir şarjla 6,5 ​​saate kadar yararlanın. Hızlı bir güç artışı için 10 dakikalık şarj size 1 saatlik dinleme sağlar.

2 Mikrofonlu Tasarım 

Soundcore R100 gerçek kablosuz kulaklıklar , görüşme sırasında istenmeyen gürültüyü filtrelemek için 2 mikrofona sahiptir. Her Zoom toplantısında en net ses olmaya hazır mısınız?

IPX5 Suya Dayanıklılık IPX5 Suya dayanıklılık sertifikası ile ter ve suya karşı dayanıklı Güvenli ve Rahat 3 farklı boyutta güvenli ve esnek kulak ucu, rahatsızlığı azaltmak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Otomatik Bağlantı Gerçek kablosuz kulaklıklar , şarj kutusunun kapağı açıldıktan sonra cihazınıza otomatik olarak bağlanır.

IPX5 Suya Dayanıklılık 

IPX5 Suya dayanıklılık sertifikası ile ter ve suya karşı dayanıklı

Güvenli ve Rahat 

3 farklı boyutta güvenli ve esnek kulak ucu, rahatsızlığı azaltmak için ergonomik olarak tasarlanmıştır.

Otomatik Bağlantı 

Gerçek kablosuz kulaklıklar , şarj kutusunun kapağı açıldıktan sonra cihazınıza otomatik olarak bağlanır.

 

Temel Özellikler

 

 • Uzun Şarj Süresi: Tek şarjla 6,5 ​​saat süren oynatma süresi, kompakt şarj kutusuyla 25 saate kadar çıkıyor. 10 dakikalık şarj size 1 saatlik kullanım sağlar.
 • Kristal Netliğinde Aramalar: Gerçek kablosuz kulaklıklar kristal netliğinde çağrı kalitesi sunmak için 2 mikrofon ile donatılmıştır.
 • 10 mm Dinamik Sürücüler: Gelişmiş bas ve frekans aralığı eşitleme deneyimini yaşayın.
 • BassUp Teknolojisi: Özel bir algoritma aracılığıyla gerçekçi ses çıkışı ve bas yoğunluğu sağlar.
 • IPX 5 Suya dayanıklılık: IPX5 dereceli gerçek kablosuz kulaklıklar , ter ve yağmurun aşındırıcı doğasına zahmetsizce direnir.
 • Güvenli Uyum: Aktif yaşam tarzınız için takma stabilitesi sunan 3 farklı boyutta herkese uygun kulaklık uçları.
 • Bluetooth 5.0: En son Bluetooth teknolojisiyle entegre, aktarım hızını artırır ve size düşük gecikmeli bir dinleme deneyimi sunar.
 • Otomatik Eşleştirme: Kulaklıklar, şarj kutusu kapağı açıldığında onları çıkarmaya gerek kalmadan otomatik olarak eşleştirme moduna girer .
 • Tekli Kulaklık Modu: Karmaşık bağlantılar ve karmaşık kurulum konusunda endişelenmenize gerek kalmadan sol veya sağ kulaklık aracılığıyla dinleyin.

 

Kutu İçeriği

 

Soundcore R100 Gerçek Kablosuz Kulaklık S / M / L kulaklık başlıkları USB-C Kablo

 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//