Anker Soundcare Motion Boom Plus Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Fiyat : ₺6.375,00(KDV Dahil)
₺1.232,50 `den başlayan taksitlerle

    Hafif ve ultra taşınabilir tasarımı, müziğinizi her yerde ve her zaman çalmanızı sağlar.
    Güçlü ses için iki adet 30W woofer ve pasif radyatör, kristal netliğinde detaylar için ise iki adet 10W tweeter bulunur.
    20 saatlik pil ömrüyle gün boyu müzik keyfi sunar.
    IP67 su ve toz geçirmezlik özelliği sayesinde dış mekanlarda güvenle kullanılabilir.
    Bluetooth 5.3 teknolojisiyle kolay ve güçlü bağlantı sağlar.
    Bluetooth olmayan cihazlar için 3,5 mm AUX girişi bulunur.
    PartyCast 2.0 ile birden çok hoparlörü senkronize ederek daha geniş bir ses deneyimi yaşayabilirsiniz.
    Soundcore uygulaması aracılığıyla EQ modlarını özelleştirebilirsiniz.

:

Anker Soundcare Motion Boom Plus Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Hafif ve Ultra Taşınabilir   Müziğinizi her yerde, her zaman çalabilmeniz için çıkarılabilir bir taşıma kayışı ve yerleşik bir tutma yeri ile taşınabilir sesin gücünden yararlanın. Yüksek Ses, Zengin Ayrıntılar   İki adet 30W woofer ve pasif radyatör, güçlü ve sürükleyici bir ses sunarken, iki adet 10W tweeter, şarkınızın her ayrıntısını kristal netliğinde duymanızı sağlar. 20 Saatlik Çalma Süresi   Müziğinizin gün boyu çalmaya devam etmesi için büyük 13.400 mAh pil kapasitesi. IP67 Su ve Toz Geçirmez   Dökülme veya suya batma endişesi duymadan Motion Boom Plus'ı plaja veya havuza götürün. Hoparlörün kapsamlı koruması ayrıca kir tutmayan toz geçirmezliği de içerir.

Hafif ve Ultra Taşınabilir

 

Müziğinizi her yerde, her zaman çalabilmeniz için çıkarılabilir bir taşıma kayışı ve yerleşik bir tutma yeri ile taşınabilir sesin gücünden yararlanın.

Yüksek Ses, Zengin Ayrıntılar

 

İki adet 30W woofer ve pasif radyatör, güçlü ve sürükleyici bir ses sunarken, iki adet 10W tweeter, şarkınızın her ayrıntısını kristal netliğinde duymanızı sağlar.

20 Saatlik Çalma Süresi

 

Müziğinizin gün boyu çalmaya devam etmesi için büyük 13.400 mAh pil kapasitesi.

IP67 Su ve Toz Geçirmez

 

Dökülme veya suya batma endişesi duymadan Motion Boom Plus'ı plaja veya havuza götürün. Hoparlörün kapsamlı koruması ayrıca kir tutmayan toz geçirmezliği de içerir.

Bluetooth 5.3   En yeni ve en harika Bluetooth teknolojisine sahip, zahmetsiz bağlantı ile güçlü bağlantının keyfini çıkarın. Bağlanmanın Birden Çok Yolu   Yüksek kaliteli sesin keyfini çıkarmak için 3,5 mm AUX girişini kullanarak TV veya bilgisayar gibi Bluetooth olmayan cihazlara bağlanın. PartyCast 2.0   Senkronize müzik ve stereo ses için sınırsız Soundcore PartyCast hoparlörlere bağlanın Soundcore Uygulaması   EQ modları arasında geçiş yapmak için Soundcore Uygulamasını kullanın.

Bluetooth 5.3

 

En yeni ve en harika Bluetooth teknolojisine sahip, zahmetsiz bağlantı ile güçlü bağlantının keyfini çıkarın.

Bağlanmanın Birden Çok Yolu

 

Yüksek kaliteli sesin keyfini çıkarmak için 3,5 mm AUX girişini kullanarak TV veya bilgisayar gibi Bluetooth olmayan cihazlara bağlanın.

PartyCast 2.0

 

Senkronize müzik ve stereo ses için sınırsız Soundcore PartyCast hoparlörlere bağlanın

Soundcore Uygulaması

 

EQ modları arasında geçiş yapmak için Soundcore Uygulamasını kullanın.

 

Anker Soundcore Motion BOOM Plus 80W Bluetooth Hoparlör, hafif ve ultra taşınabilir tasarımıyla her yerde ve her zaman müziğinizi çalmanızı sağlar. Çıkarılabilir taşıma kayışı ve yerleşik tutma yeri sayesinde kolayca taşınabilir ve kullanımı pratiktir.

 

Hoparlörünüzdeki iki adet 30W woofer ve pasif radyatör, güçlü ve sürükleyici bir ses sunarken, iki adet 10W tweeter ise şarkılarınızın her ayrıntısını kristal netliğinde duymanızı sağlar. Bu sayede yüksek ses kalitesi ve zengin ayrıntılarla müziğinizi tam anlamıyla deneyimleyebilirsiniz.

 

Anker Soundcore Motion BOOM Plus, 20 saatlik çalma süresi sunan büyük bir 13.400 mAh pil kapasitesine sahiptir, böylece müziğiniz gün boyu çalmaya devam eder.

 

IP67 su ve toz geçirmez özelliklere sahip olan hoparlör, dökülmelerden veya suya batmalardan endişe duymadan plaja veya havuza götürülebilir. Ayrıca, kir tutmayan toz geçirmezlik özelliği sayesinde hoparlörünüzü temizlemek de kolaydır.

 

Bluetooth 5.3 teknolojisi sayesinde zahmetsiz bağlantı imkanı sunan hoparlör, en yeni ve en gelişmiş bağlantı teknolojisinin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

 

Ayrıca, 3,5 mm AUX girişi aracılığıyla Bluetooth olmayan cihazlara, örneğin TV veya bilgisayara bağlanarak yüksek kaliteli sesin tadını çıkarabilirsiniz.

 

PartyCast 2.0 özelliği sayesinde, sınırsız Soundcore PartyCast hoparlörlere bağlanarak müziği senkronize edebilir ve stereo ses deneyimini yaşayabilirsiniz.

 

Hoparlörü kişiselleştirmek için Soundcore uygulamasını kullanarak EQ modları arasında geçiş yapabilirsiniz. Bu sayede müziğinizi istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//