Apple Akıllı Saat Fiyatları

 

Akıllı cep telefonlarının kullanımını daha kolay ve pratik bir hale getiren akıllı saat modelleri, sağlık ve spor gibi fonksiyonel özellikleriyle de hayatın her alanına dokunur. Giyilebilir teknolojiler klasmanında yer alan akıllı saat modelleri, hafif yapılarıyla ve küçük boyutlarıyla da bileklerde konforlu bir şekilde taşınarak işte, okulda, spor yaparken ya da uyurken her zaman kullanıcılara eşlik eder. Baş döndürücü bir hızla gerçekleşen akıllı saat teknolojisindeki gelişmeler ise bu ufak ama marifetleri büyük cihazları günümüzde hayatın vazgeçilmez bir parçası haline getirmiştir.

 

Akıllı saat sektöründe yaşanan amansız rekabette her zaman ön sıralarda yer alan Apple markası, kendi geliştirdiği üstün teknolojileri, benzersiz tasarımlarla birleştirerek sunar. Tartışılmaz kalitesiyle bilinen Apple markası, farklı özellikler taşıyan ve her ihtiyaca cevap veren modellerini Apple Watch akıllı saat adıyla müşterileriyle buluşturur. Ürettiği bilgisayarlar, cep telefonları, tabletler, müzik çalarlar ve kulaklıklarla kendi hayran kitlesini yaratan Apple markası, Apple watch akıllı saatlerle de hayran kitlesini genişletmeyi başarmıştır. 

 

Geçmişi oldukça eskilere dayanan Apple markası, 1 Nisan 1976 tarihinde Steve Jobs’un evinin garajında kurulmuştur. Başlangıçta Steve Jobs, Steve Wozniak ve Ronald Wayne’den oluşan üç kişilik kadrosuyla faaliyet gösteren Apple markası, ilk kişisel bilgisayarlardan biri olan Apple I modelini üreterek ilk kez adını duyurmuştur. Yaşanan bazı ayrılıklara rağmen zamanla gelişerek büyüyen Apple markası, ürettiği öncü teknolojilerle her zaman için ilham kaynağı olmaya başarmıştır. 

 

iMac, iPhone, iPod ve iPad gibi ikonik cihazlar tasarlayıp tüm dünyada adından söz ettiren Apple markası, günümüzde çok uluslu bir şirket olarak dünyanın birçok yerinde üretim tesisine sahiptir. Çin, Güney Kore, Japonya, Tayvan ve İngiltere gibi ülkelerde tesisi bulunan Apple markasının genel merkezi ise California ABD’de yer almaktadır. 

 

Apple markasının ürettiği teknolojilere markanın yine kendi geliştirdiği yazılımlar ve işletim sistemleri eşlik eder. Bu işletim sistemlerinden biri olan iOS, Apple markasının ürettiği iPhone, iPod Touch ve iPad modellerinde kullanılmaktadır. Tüm cihazları için ortak bir işletim sistemi kullanan Apple markası iCloud adını verdiği kendi bulut depolama alanını da sahiptir. 

 

Kendi yazılımları ve depo alanları sayesinde ürettiği tüm cihazları birbirleriyle uyumlu hale getiren Apple markası, Apple saat modellerinde de aynı stratejiyi devam ettirmiştir.

 

Teknoloji, performans, tasarım ve kalite üstünlüğüyle çok sevilen ve satılan Apple Watch akıllı saat modelleri başta iPhone olmak üzere markanın sahip olduğu iOS işletim sistemli birçok cihazla uyumlu olarak çalışır. Apple markası köklü tarihi boyunca edindiği tecrübeleri akıllı saat modellerine de yansıtarak üst düzey bir müşteri memnuniyeti sağlar. Apple Watch akıllı saat modelleri fonksiyonel özellikleri ve sahip olduğu öncü teknolojilerle her ihtiyacı karşılayarak kullananların vazgeçilmezi olur.     

 

Apple Watch Akıllı Saat Modelleriyle Hayat Daha Kolay

 

Apple Watch akıllı saat modelleri gelişmiş bluetooth sürümleriyle cep telefonlarına sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde bağlanır. Yalnız Apple markasının güvenlik ve uyumluluk bakımından izlediği strateji dolayısıyla Apple akıllı saatler sadece iPhone cep telefonlarına bağlanarak çalışır. 

 

Aynı durum markanın kendine ait cep telefonlarının modelleri için de geçerlidir. Bazı Apple Watch akıllı saat modelleri eski bluetooth ve iOS sürümlerine sahip olan iPhone modellerinde çalışmayabilir. Eğer Apple Watch akıllı saatlerinden birini satın almayı düşünüyorsanız sahip olduğunuz iPhone cep telefonu modeliyle uyumlu olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. 

 

Tam bir güvenlik sağlamaya yönelik her zaman için en yeni sürümlerin ve modellerin kullanılmasını hedefleyen Apple markası, akıllı saat modellerinde de hayatı daha güvenli bir hale getiren fonksiyonlara yer verir. Trafik kazası algılama, düşme algılama, otomatik yardım çağrısı ve siren çalma, Apple Watch akıllı saat modellerinde yer alan benzersiz özelliklerden sadece birkaçıdır. Markanın akıllı saat modellerini kullanırken bu özellikler sayesinde kendinizi daha güvende hissedebilir, acil bir durumda panik yaparak, çaresiz kalmaktan endişelenmeden hayatınıza devam edebilirsiniz.

 

Apple Watch akıllı saat modelleri sadece güvenliğinizi değil, sağlığınızı da sürekli olarak kontrol altında tutar. Akıllı saat modellerinde yer alan kalp atış hızı izleme özelliği bazı modellerde o kadar gelişmiştir ki size gerçek zamanlı EKG çekme imkanı sunar. Saat kolunuzdayken belirli aralıklarla kalp atış hızını ölçen modeller kalp ritminizde yaşanan beklenmedik değişimleri de raporlayarak sizi kalp sağlığınız hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgilendirir. 

 

En kapsamlı ve ayrıntılı kalp atış hızı izleme özelliğini sunan Apple Watch akıllı saat modelleri kan oksijen doygunluk oranını da ölçerek kalp, dolaşım sisteminiz ve akciğer fonksiyonlarınız hakkında anlamlı sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Sadece gün içerisinde değil, siz uykudayken de aktif bir şekilde çalışmaya devam Apple Watch akıllı saat modelleri uyku evlerinizi tespit ederek izler. Uykunun farklı fazlarını anlık olarak elde ettiği sağlık verileri doğrultusunda analiz ederek uyku kalitenizin değerlendirmesini yapar. 

 

Kadın kullanıcıları da unutmayan Apple markası, akıllı saat modellerine menstrüel döngü izleme özelliği de eklemiştir. Menstrüel döngü izleme özelliği sayesinde adet dönemlerinizi takip etmek kolaylaşır. Akıllı saat modelinin sağladığı hatırlatıcı sayesinde ise özel günlere hazırlıksız yakalanmak gibi bir korkunuz olmaz. 

 

Apple Watch akıllı saatlerin bazı modellerinde cilt sıcaklığı ölçümü de bulunur. Cilt sıcaklığı ölçümü sayesinde ateşinizi ölçerek genel sağlığınız hakkında önemli bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca ateş ölçme cihazı kullanmaya gerek kalmadan hastalık dönemlerinizi daha kontrollü bir şekilde atlatabilirsiniz. 

 

Zihin ve vücut sağlığı için hareketli ve aktif bir hayat sürdürmek büyük önem taşır. Bunun bilinciyle tasarlanan Apple Watch akıllı saat modelleri sizi harekete geçirmeye teşvik eden özelliklere sahiptir. Akıllı saat modellerinde profesyonel ya da amatör olarak spor yapan herkes için uygun farklı egzersiz modları yer alır. 

 

Performansınızı ve ilerlemenizi ayrıntılı bir şekilde görme imkanı da sunan Apple Watch akıllı saat modelleri motivasyonunuzu artımak için de müzik dinleme olanağı sunar. Akıllı saat modelleri sayesinde Apple Music uygulamasına bağlanarak koşarken, yüzerken, tırmanırken ya da pilates yaparken dilediğiniz şarkıyı dinleyebilirsiniz. 

 

Apple Watch akıllı saat modelleri iPhone telefonların kullanımını kolaylaştıran özellikler de barındırır. Bluetooth vasıtasıyla telefonunuza bağlayabileceğiniz akıllı saat modeli üzerinden telefona gelen çağrıları, mesajları ve bildirimleri anında görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda gelen çağrıları telefona dokunmadan saatiniz üzerinden cevaplayabilir ya da reddedebilirsiniz. 

 

Apple Watch akıllı saat modelleri kullanım kolaylığı sağlamak için oldukça büyük ekranlara sahip olarak üretilir. Her zaman açık olan ekranı kullanmak için kolunuzu kaldırmanıza ya da ekrana dokunmanıza gerek kalmaz. Dilerseniz akıllı saat modelinin ekranını farklı arayüzlerle ya da istediğiniz uygulamaları ana menüye taşıyarak kişiselleştirebilirsiniz.

 

Yüksek kalitede üretilen retina ekranlar Apple Watch akıllı saat modellerinin daha parlak, net ve canlı görüntüler sunmasını sağlar. Akıllı saat modellerinin ekranları çizilme ve darbelere karşı da oldukça sağlam ve dayanıklı bir yapıdadır. Bunun yanı sıra akıllı saat modellerinin hepsi toz ve su geçirmezlik özelliği de barındırır. 

 

Farklı seviyelerde su geçirmezlik özellikleri bulunan Apple Watch akıllı saat modellerini ellerinizi yıkarken, duş alırken ya da yüzerken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Markanın yüksek seviyede su geçirmezlik özelliği barındıran bazı akıllı saat modelleriyle dalış yapmak da imkanlar dahilindedir. 

 

Apple Watch akıllı saat modelleri uzun ömür pilleriyle de beklentilerin üzerinde bir çalışma performansı sergiler. Lityum iyon piller bulunan akıllı saat modelleri kısa süreler içerisinde şarj olurken oldukça uzun süreler boyunca aralıksız olarak çalışabilme kapasitelerine sahiptir. 

 

Tasarım harikası olan Apple Watch akıllı saat modelleri aksesuar olarak oldukça dikkat çekici bir şıklık sunar. Akıllı saat modellerine dayanıklılık özelliği de kazandıran materyaller modellerin tasarımlarını da estetik açıdan bambaşka bir seviyeye taşır. 

 

Alüminyum, titanyum, paslanmaz çelik ve safir cam malzemelerden üretilen Apple Watch akıllı saat modelleri renk ve form seçenekleriyle her zevke ve tarza hitap eden tasarımlar sunar. Aynı zamanda değiştirilebilir kayış özelliği bulunan akıllı saat modelleriyle her gün farklı renkte ve desende bir saat kullanma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. 

 

Apple markası ürettiği modellerle sadece kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı değil, çevreyi korumayı da ilke edinmiştir. Apple Watch akıllı saat modellerinin çoğu çevre dostu geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilir. Enerji tasarruf özelliği de bulunan markanın akıllı saat modellerinin birçok aksamı doğaya ya da insan sağlığına zarar vermeyen malzemelerden oluşur. 

 

Benzersiz özellikleriyle beğeni kazanan Apple Watch akıllı saat modellerinden birini ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda satın alarak hayatınızın her alanına kolaylık ve pratiklik kazandırabilirsiniz.    

 

Daha Dayanıklısı ve Donanımlısı Yok: Apple Watch Ultra Akıllı Saat Modelleri

 

Zorlu şartlara dayanması için oldukça sağlam bir şekilde üretilen Apple Watch Ultra akıllı saatler mühendislik harikası bir model olarak öne çıkar. Sağlamlığı ve gelişmiş fonksiyonel özellikleriyle sporcuların vazgeçilmezi olan Ultra akıllı saat modeli aynı özelliklerle günlük hayatta da herkesin bileğinde taşıdığı en büyük yardımcısı olur. 

 

Apple Watch Ultra akıllı saat modellerinin titanyum kasası hem dayanıklı hem de hafif bir kullanım özelliği sunar. Düz safir ekranın tamamladığı titanyum kasa, her türlü aşınmaya ve darbeye karşı oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. 

 

Apple Watch Ultra akıllı saat modelinin 49 mm kalınlığındaki titanyum kasası toz ve su geçirmeyen özelliktedir. 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunan akıllı saat modeliyle sadece yüzmek değil, dalış yapmak da mümkündür. 

 

En büyük Apple Watch retina ekrana sahip olan akıllı saat modeli, 2000 nit parlaklık ve 410×502 piksel çözünürlük değeriyle de markanın diğer akıllı saat modellerinden bir adım önde yer alır. Her zaman açık olan retina ekran safir cam sayesinde çizilmelere karşı da oldukça dayanıklıdır. 

 

Apple Watch Ultra akıllı saatlerinde bulunan pil ömrü, modellere eşine zor rastlanır bir çalışma süresi özelliği kazandırır. Ultra akıllı saat modeli normal kullanımda 36 saat, düşük güç ayarlarıyla 60 saate kadar aralıksız çalışabilir. -20 derece soğukta ya da 55 derece sıcaklıkta sorun çıkarmadan çalışabilen Apple Watch Ultra akıllı saat modeli ile en sert ve çetin koşullarda bile engelleri aşmak mümkün olur. 

 

L1 ve L5 çift frekanslı GPS özelliği bulunan Apple Watch Ultra akıllı saat modeli gerek doğada gerekse şehir yaşamında konumunuzu en doğru şekilde belirler ve yolunuzu bulmanızı sağlar. Bu özelliğin yanı sıra akıllı saatte yer alan gelişmiş pusula ile de her nerede olursanız olun yönünüzü kolaylıkla tayin edebilirsiniz. 

 

Doğanın zorlu koşullarında spor yapmak sizi birtakım tehlikelere açık hale getirebilir. Her türlü riski önceden düşünen ve çözüm sunan Apple markası, tasarladığı Apple Watch Ultra akıllı saat modellerinde güvenliğiniz adına gerekli önlemleri almıştır. Ultra akıllı saat modelinde bulunan siren acil durumlarda güçlü bir şekilde çalışarak 180 metre kadar uzaklıktan bile duyulabilir. 

 

Acil SOS özelliği ise hem yardım çağırır hem de zor durumda olduğunuzu saatinizde kayıtlı olan acil kişilere haber verir. Sert bir şekilde düşmeniz halinde yaşadığınız kazayı Ultra akıllı saatiniz anında algılar. Aynı durum ciddi bir trafik kazası geçirdiğinizde de geçerlidir. Düşmeyi ve kazayı algılayan saatiniz sizin için anında yardım çağrısında bulunur.

 

Acil durumlar için Apple Watch Ultra akıllı saat modeline eklenen GPS ve hücresel bağlantı özelliği, iPhone telefonunuz yanınızda değilken bile arama yapma, mesaj yanıtlama ve müzik dinleme imkanı sunar. Bluetooth vasıtasıyla iPhone telefonunuza bağlanan Ultra akıllı saat modeli sahip olduğu çift hoparlör ve üçlü mikrofonla net, anlaşılır ve kesintisiz telefon görüşmeleri yapabilmenizi de mümkün kılar. 

 

Gelişmiş sağlık fonksiyonlarıyla da kendine hayran bırakan Apple Watch Ultra akıllı saat modeli sayesinde ayrıntılı ve kapsamlı bir şekilde kalp ritminizi ölçebilirsiniz. Sadece kalp ritminizi ölçmekle kalmayan saat modeli ile oldukça doğru ve faydalı sonuçlar veren EKG ölçümünü de gerçekleştirebilirsiniz. Kalp atış hızını tüm gün izleyen Ultra akıllı saat modeli, standart değerlerin dışına çıkılması durumunu ve kalp ritminde yaşanan düzensizlikleri size bildirerek uyarıda bulunur.

 

Apple Watch Ultra akıllı saat modeliyle kan oksijen doygunluk seviyesini ölçmek, cilt sıcaklığını ölçmek, uyku evlerini takip etmek ve regl döngüsünü izlemek de mümkündür. Kasasında ayrıntılı ve kapsamlı ölçümler yapmaya yarayan birçok gelişmiş sensör bulunan Ultra akıllı saat modeli, özel yazılımları sayesinde de elde ettiği verileri en doğru şekilde analiz ederek sağlığınızı garanti altına alır. 

 

Apple Watch Ultra akıllı saat modeli sağlık verilerini spor fonksiyonlarıyla birleştirerek performansınızı da en doğru şekilde ölçer. Akıllı saat modelinde bulunan koşu ölçümü özelliği, adım uzunluğu, yerle temas süresi ve dikey salınım gibi ölçümler yaparak performansınız hakkında anlamlı sonuçlar sunar. Sarf ettiğiniz eforu anlık olarak ölçebilen koşu gücü ise vücudunuzun sınırlarını bilerek, zorlanmadan ya da riskli durumlar yaşamadan performansta zirveye ulaşmanızı sağlar. 

 

Dalış aksesuarları için gerekli olan uluslararası standartlara uygunluk sertifikası bulunan Apple Watch Ultra akıllı saat modeli, modele özel tasarlanan Oceanic+ uygulamasıyla donanımlı bir dalış bilgisayarı özelliği kazanır. Dalış derinliğini ve süresini ölçen Ultra akıllı saat modeli aynı zamanda su sıcaklığı, gelgitler, akıntılar ve görüş mesafesi hakkında da önemli bilgiler sunar.

 

Kaliteli ve güçlü titanyum gövdesiyle dayanıklılığın yanı sıra göz alıcı bir görünüm de sunan Apple Watch Ultra akıllı saat modeli Alpine Loop, Trail Loop ve Ocean Kordon adlarında farklı kayış seçeneklerine sahiptir. Farklı renklere sahip olan kayış modellerini tarzınıza ve zevkinize uygun olarak seçebilirsiniz. Kayış modelleri şık olmalarının yanı sıra aynı zamanda konforlu ve dayanıklı yapılarıyla da dikkat çeker. 

 

Üstün Performans ve Fonksiyonellik Bir Arada: Apple Watch SE Akıllı Saat Modelleri

 

Çift çekirdekli işlemcisi sayesinde üstün hız ve performans sunan Apple Watch SE akıllı saat modeli herkesin ihtiyaç duyduğu fonksiyonel özellikleri barındırmasıyla da öne çıkar. Dayanıklı alüminyum kasaya sahip olan Apple Watch SE akıllı saat modelinin ekranı Ion-X cam kaplamadır. 44 mm ve 40 mm kasa seçenekleri bulunan SE modeli 1000 nit parlaklık değerine sahip olan retina ekranıyla benzersiz netlikte ve berraklıkta bir görüntü sağlar. 

 

Apple Watch SE 40 mm akıllı saat modelinin ekran çözünürlüğü 324×394 pikseldir. Geniş ekran sevenlerin favorisi olan Apple Watch SE 44 mm akıllı saat modelinde ise ekran çözünürlüğü 368×448 piksele ulaşarak ayrıntıları ve detayları daha net görebilmenize imkan tanır. Mükemmel netlikte görüntüleme imkanı sunan SE akıllı saat modelinde yer alan uygulamaları kullanmak için sadece kolunuzu kaldırarak ekranın otomatik açılmasını sağlamanız yeterli olur.

 

Oldukça dayanıklı bir yapıya sahip Apple Watch SE akıllı saat modeli su geçirmezlik özelliği sayesinde duşta ya da yüzerken hep yanınızdadır. 50 metreye kadar suya dayanıklı olan akıllı saat modeli sayesinde cihazınızın bozulmasından endişelenmeden havuzda ya da açık denizde yüzebilir ya da sörf yapabilirsiniz. 

 

Lityum iyon pil barındıran Apple Watch SE akıllı saat modeli kısa süre içerisinde hızlı bir şekilde şarj olurken, 18 saate kadar kadar kesintisiz ve sorunsuz olarak size hizmet etmeye devam eder. Bluetooth özelliğiyle iPhone telefonlara kolaylıkla bağlanan SE akıllı saat modeli, telefonunuza gelen aramaları, e-postaları, mesajları ve bildirimleri anlık olarak görüntüleyebilmenizi sağlar. Dahili mikrofon ve hoparlör bulunan SE akıllı saat modeli sayesinde aynı zamanda iPhone telefonunuza gelen aramaları ve mesajları cevaplayabilir, kesintisiz ve net telefon görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

GPS ve hücresel bağlantı özelliğine sahip olan Apple Watch SE akıllı saat modeli sayesinde telefonunuz yanınızda değilken de arama yapabilir, mesaj gönderebilir ve müzik dinleyebilirsiniz. Acil durumlarda yardım çağrısı yapmanıza da imkan tanıyan GPS ve hücresel bağlantı özelliği kendinizi güvende hissetmeniz için SE akıllı saat modellerine eklenmiş bir özelliktir. 

 

Apple Watch SE akıllı saat modeli güvenliğinizi çok yönlü olarak garanti altına alır. Düşme algılama ve trafik kazası algılama özellikleri bulunan SE akıllı saat modelleri, bu gibi durumlar yaşandığında sizin yerinize otomatik olarak acil servise ulaşarak konumunuzu bildirir. Akıllı saat modelinin SOS özelliği ise tehlikeyle karşılaştığınızda saatte kayıtlı olan acil durum kişilerinize haber vererek yardım çağrısında bulunur. 

 

Hayat kurtarıcı gelişmiş sağlık fonksiyonları da Apple Watch SE özellikleri arasında yer alır. Akıllı saat modelinde bulunan ikinci nesil optik kalp sensörü, kalp atış hızını ve kalp ritminin düzenini hassas bir şekilde ölçer, Eğer kalp ritminizde bir düzensizlik yaşanırsa ya da kalp atış hızınız normal değerlerin dışına çıkarsa anlık olarak bildirim göndererek sizi uyarır. 

 

Siz uyurken de sağlığınızı gözetim altında tutan Apple Watch SE akıllı saat modeli, uyku evlerinizi kalp atış hızı verileriyle beraber değerlendirerek analiz eder. SE akıllı saat modeli sayesinde uyku evreleri, uykuda geçirdiğiniz süre ve uyku kalitesi hakkında anlamlı bilgiler edinebilirsiniz. 

 

Apple Watch SE akıllı saat modelinde, kadınlar için oldukça önemli olan regl takip özelliğini de bulunur. Uygulama sayesinde regl ve ovülasyon dönemlerini ayrıntılı bir şekilde takip edebilir, yaklaşan adet dönemini hatırlatan akıllı saatinizle özel günlere hazırlıksız yakalanmaktan kurtulabilirsiniz. 

 

Düzenli olarak ilaç kullanmanız gerekiyorsa ancak çoğu zaman ilaç almayı unutuyorsanız Apple Watch SE akıllı saat modelinde yer alan ilaçlar uygulaması tam size göredir. İlaçlar uygulaması sayesinde hem ilaç saatlerini kaçırmazsınız hem de önceden ilaç alıp almadığınızı unutmazsınız. 

 

Apple Watch SE akıllı saat modellerinde spor modları da bulunur. Bisiklete binme, yüzme, koşma, yoga ve pilates gibi farklı egzersiz modları sayesinde anlık olarak birçok veriye ulaşarak performansınızı değerlendirebilirsiniz. Apple Watch SE uyumlu spor salonu ekipmanlarıyla da eşleşebilen akıllı saat modeli, anlaşılması oldukça basit aktivite halkaları sayesinde gerçekleştirdiğiniz tüm tüm hareketleri size sunar. Apple Watch SE akıllı saat modelleri aktivite ölçüm özelliğiyle sadece spor yapma konusunda değil, aktif ve hareketli bir yaşama adım atmanız konusunda da oldukça motive edicidir.

 

Spor uygulamaları sayesinde kişisel antrenörlüğünüzü üstlenen Apple Watch SE akıllı saat modeli spor yapmayı daha keyifli bir hale getiren özelliklere de sahiptir. SE akıllı saat modeli sayesinde milyonlarca şarkı barındıran Apple Music uygulamasına bağlanarak müzik dinleyebilir ya da podcastlere ulaşabilirsiniz. Bu özelliği sadece spor yaparken değil, keyifli ve eğlenceli zaman geçirmek için de kullanabilirsiniz. 

 

iPhone marka telefonlara bağlanabilen Apple Watch SE akıllı saat modelleri, telefonunuzun birçok özelliğini uzaktan kontrol edebilmenize olanak tanır. SE akıllı saat modelleri sayesinde telefonunuza dokunmadan uzaktan fotoğraf çekebilirsiniz. Aynı zamanda saati, modelle uyumlu akıllı ev sistemine bağlayarak ışıkları, termostatı ve garaj kapısını kontrol edebilir, kapınızda bulunan güvenlik kamerasına erişerek evinize kimin geldiğini saatiniz üzerinden görebilirsiniz.  

 

Apple Watch SE akıllı saat modelleri 3 farklı kasa seçeneğine sahiptir. Gece yarısı, yıldız ışığı ve gümüş renklerinde üretilen kasa seçeneklerini kişisel zevkinizi yansıtacak şekilde seçebilirsiniz. Apple Watch SE akıllı saat modellerinin görünüm açısından sunduğu özellikler sadece kasa seçenekleriyle sınırlı değildir.

 

Saniyeler içerisinde kolaylıkla çıkarılıp takılabilen kayışlar, Apple Watch SE akıllı saat modellerinin her türlü zevke hitap eden tasarımlar haline gelmesini sağlar. Farklı renk, desen ve genişlik seçenekleri bulunan kayışları satın alarak mevcut SE akıllı saat modelinizi bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsiniz. 

 

SE akıllı saat modellerinin bazıları özel tasarımlara sahiptir. Apple Watch SE Nike akıllı saat modeli Nike markasına özel benzersiz tasarımıyla öne çıkar. 

 

Dilerseniz SE akıllı saat modelini farklı kayış seçenekleri dışında farklı kadran seçenekleriyle de kişiselleştirebilirsiniz. Apple’ın kadran tasarımlarının yanı sıra Nike markasının sunduğu kadran seçenekleriyle akıllı saatinize sportif bir şıklık katabilirsiniz.   

 

İhtiyacınız Olan Her Şey Burada: Apple Watch Seri 7 Akıllı Saat Modelleri 

 

64 bit çift çekirdekli işlemciye sahip olan Apple Watch Seri 7 akıllı saatler, hızı ve performansıyla beklentileri aşan modellerdir. Fonksiyonel tasarımıyla da her zaman her yerde ihtiyaç duyduğunuz özellikleri sunan Apple Watch 7 akıllı saatler 41 mm ve 45 mm model seçeneklerine sahiptir. 

 

Apple Watch Seri 7 41 mm akıllı saat modelinde yer alan 484 piksel çözünürlüğe sahip olan retina ekran 4,1 cm boyutuyla önceki serilerde bulunan ekranların önüne geçer. 41 mm akıllı saat modelinin 32 gramlık hafif yapısı ise kullanım açısından benzersiz bir kolaylık ve konfor sağlar. 

 

Apple Watch Seri 7 45 mm akıllı saat modelindeki retina ekran ise 4,5 cm olan boyutuyla oldukça geniş bir görüntüleme ve kullanım alanı sunar. 38,8 gram ağırlığında olan 45 mm akıllı saat modeli geniş ekran boyutlarına oranla oldukça hafif bir yapıdadır. 

 

Apple Watch Seri 7 41 mm ve 45 mm model seçenekleri ekran boyutu ve ağırlık bakımından farklı olsalar da hız, fonksiyonellik, tasarım ve dayanıklılık açısından benzer özelliklere sahiptir. 

 

Apple Watch Seri 7 akıllı saat modelinin yüksek çözünürlüklü retina ekranı kullanım sonucunda oluşan yıpranmaya, aşınmaya ve alınan darbe nedeniyle çatlamaya karşı oldukça dayanıklı yapıdadır. Dayanıklı ekranı tamamlayan ve farklı renk seçenekleri sunan floroelastomer kayış ise oldukça hafif, sağlam ve konforludur. 

 

Apple Watch Seri 7 akıllı saat modelleri toza ve suya karşı da epey dayanıklıdır. Seri 7 akıllı saat modelini duşta ya da yüzerken arızalanmasından endişelenmeden kullanabilirsiniz. Toza dayanıklı yapısı sayesinde saati, her türlü iç veya dış mekanda bileğinizde taşıyabilirsiniz.   

 

Apple Watch Seri 7 akıllı saat modelinin retina ekranı her zaman açıktır. Saati kullanmak için kolunuzu kaldırmanıza ya da ekrana dokunmanıza gerek kalmaz. Her zaman açık olan bir ekrana sahip olmasına rağmen Watch Seri 7 akıllı saat modeli, uzun pil ömrüyle saatlerce çalışabilir. Oldukça kısa süre içerisinde hızlı bir şekilde şarj olan Apple Watch Seri 7 akıllı saat modeli, 18 saatlik çalışma süresiyle üstün bir performans gösterir.

 

Gelişmiş bluetooth özelliğiyle iPhone telefonlara kesintisiz bir şekilde bağlanan Apple Watch Seri 7 akıllı saat modeli telefonunuza dokunmadan çağrıları yanıtlama, reddetme ve çağrı yapma imkanı tanır. Akıllı saat sayesinde gelen mesajları ve mailleri yanıtlayabilmeniz de mümkündür. 

Sağlık fonksiyonlarıyla öne çıkan Apple Watch Seri 7 akıllı saat modelleri kalp atış hızınızı izleyerek yaşanan değişimlerden sizi haberdar etmekle kalmaz, gelişmiş sensörleri sayesinde de gerçek zamanlı EKG çeker. Saatte bulunan EKG uygulaması sayesinde kalbinizin düzensiz kalp ritmi formu olan atriyal fibrilasyon belirtileri gösterip göstermediğini öğrenebilirsiniz. 

 

Apple Watch Seri 7 akıllı saat modeli kalp ritminiz gibi uyku düzeninizi de takip eder. Farklı uyku fazlarınızı ve bu fazlardaki nefes alış verişlerinizi izleyen akıllı saat modeli aynı zamanda uykunuzu düzene sokmak için size özel bir yatma zamanı ve uyku rutini oluşturur. 

 

Birbirinden farklı onlarca egzersiz modunu Apple Watch Seri 7 akıllı saat modelinde bulabilirsiniz. Yürüme, yüzme, bisiklete binme, kürek çekme, pilates ve yoga gibi farklı egzersizlere uygun geliştirilmiş egzersiz modları sayesinde kendinizi aşırı yormadan ve zorlamadan spor yapabilirsiniz. Gelişmiş sensörler sayesinde elde edilen verileri analiz eden yazılımlar sayesinde performansınızı en iyi şekilde değerlendirebilir ve ilerlemenizi ölçebilirsiniz.

 

Apple Music uygulamasına bağlanarak dilediğiniz şarkıyı dinleme imkanı da sunan Apple Watch Seri 7 akıllı saat modeli sayesinde hem spor yaparken hem de eğlenirken ekstra bir müzik çalara ya da müzik çalan farklı cihaza ihtiyacınız kalmaz. 

 

GPS özelliği ile konumunuzu ve yolunuzu bulmanızı sağlayan Apple Watch Seri 7 akıllı saat modelleri doğayla iç içe spor yaparken ya da şehirde özgürce dolaşırken kaybolmanızı engeller. 

 

Apple Watch Seri 7 akıllı saat modellerinin fonksiyonelliğini artırmak için dilediğiniz zaman App Store’a bağlanarak istediğiniz uygulamaları indirebilirsiniz. App Store’dan indirdiğiniz uygulamalar sayesinde hayatınızı kolay ve pratik bir hale getirebilirsiniz.

 

Oldukça estetik ve şık bir görünüm sunan Apple Watch Seri 7 akıllı saat modelini kişiselleştirebilmek de mümkündür. Farklı renk, desen ve form seçenekleri bulunan kayış modellerini akıllı saatinize kolaylıkla takarak saatinizi yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Aynı durum kadranlar için de geçerlidir.  

 

Apple Watch Seri 7 akıllı saat modeliniz için yeni kadran görünümleri indirebilirsiniz. Her zaman açık olan ekranda yer almasını istediğiniz özellikleri ve uygulamaları da seçerek kadran görünümünü farklılaştırabilirsiniz.     

 

Model çeşitliliği sayesinde farklı seçenekler sunan Apple Watch akıllı saat fiyatları her türlü bütçeye hitap eder. En uygun Apple Watch akıllı saat fiyatları ise hesaplı alışverişin yeni adresi Telefon Dükkanı’ndadır. Dilediğiniz model Apple Watch akıllı saatleri Telefon Dükkanı’ndan pratik ve güvenli bir şekilde satın alarak avantajlı alışveriş yapma ayrıcalığının keyfine varabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı