Bilicra Akıllı Çocuk Saati

 

Çocuklara zamanı öğrenmeyi, planlamayı ve etkin bir şekilde yönetmeyi öğreten çocuk saatleri, baş döndürücü bir hızla gelişen teknoloji doğrultusunda artık çocukların ve ebeveynlerinin hayatını kolaylaştıran özellikler de sunuyor. Yetişkinler tarafından fonksiyonel tasarımından dolayı sıklıkla tercih edilen akıllı saatler, çocukların da beğenerek ve üstün özelliklerinden faydalanarak kullandığı modeller arasında yer alır. Çocuklara özel tasarlanan kullanımı kolay, işlevsel ve akıllı çocuk saati modelleri güvenlik özellikleriyle ebeveynlerin de öncelikli tercihlerinden biri olur. 

 

INVGARDEN çatısı altında hayatı kolaylaştıran teknolojiler geliştirmek üzere İzmir’de kurulan Bilicra markası, çocuk saat modelleri ile hem çocukların hem de ebeveynlerin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılar. Ege Üniversitesi Bilim Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde yer alan Kuluçka Merkezinde, AR-GE çalışmalarına başlayan Bilicra, ürettiği yeni nesil teknolojilerde kendi donanım ve yazılımlarını geliştirerek kullanır. 

 

Markanın teknoloji konusundaki deneyimi ve bilgisi tasarladığı Bilicra çocuk saati modellerine de yansır. Üstün özelliklerle donatılan Bilicra akıllı çocuk saati modelleri ebeveynlerin en büyük endişesi olan çocuklarının güvenliğini garanti almak üzere özel tasarlanır. GPS’li takip sistemi bulunan Bilicra çocuk saati modelleri sayesinde ebeveynlerin çocuklarını adım adım izlemesi mümkün hale gelir. 

 

Sadece takip sistemi değil, farklı fonksiyonlar da Bilicra çocuk saati modellerini benzersiz tasarımlara dönüştürür. Sesli ya da görüntülü arama gerçekleştirmeye imkan tanıyan saat modelleri ile farklı mekanlarda bulunan çocukların aileleriyle olan iletişimi asla kesilmez. 

 

Çocuklara yönelik kullanımı basit ve pratik olan Bilicra çocuk saat modelleri, dokunmatik ekranlarıyla sahip olduğu tüm fonksiyonlara çocukların erişebilmesini kolaylaştırır. Aynı zamanda modeller, benzersiz tasarımları sayesinde çocuklar için konfor ve sağlamlık da sunar. Çocukların hassas tenine uygun esnek ve rahat malzemelerden üretilen modeller suya ve toza karşı da oldukça dayanıklıdır. 

 

Kısa süre içerisinde şarj olabilen Bilicra çocuk saat modelleri gelişmiş pilleriyle enerjisi tükenmeden, saatlerce, aralıksız olarak çalışır. Böylelikle aileler, çocuklarına ulaşamama kaygısı taşımadan gönül rahatlığıyla hayatlarına devam eder.

Bilicra akıllı çocuk saatleri renk seçenekleriyle de kız ya da erkek her çocuk için şık görünümlü modeller sunar. Çocuklara yönelik hem model hem de tasarım seçenekleri olarak geniş bir ürün yelpazesi sunan Bilicra markası, uygun ve hesaplı fiyatlarıyla da benzersiz teknolojisini her kesime ulaştırmayı hedefler.  

 

Bilicra Çocuk Saati Modelleriyle Çocuğunuzun Güvenliğinden Endişe Etmeyin

 

Ebeveynler güvenliklerinden emin olmak için çocuklarını sürekli göz önünde bulundurmak ister. Ancak çocukların eğitim alması için okula, sosyal faaliyetlerde bulunarak hayata adapte olabilmesi için sinema, tiyatro, spor tesisleri ve müzeler gibi farklı mekanlara gitmesi gerekir. Çocuk gelişiminde çok önemli olan sosyalleşmeye yönelik çocukların arkadaşlarıyla beraber parklarda ya da oyun alanlarında özgürce oynayabilmesi de oldukça büyük önem taşır.

 

Dolayısıyla çocukları korumak için kapalı alanlarda sürekli olarak ebeveyn gözetiminde tutmak hem imkansız hem de gelişimleri açısından zararlıdır. Bilicra akıllı saat özellikleri arasında yer alan konum izleme özelliği ebeveynlerin güvenlik arayışına cevap oluşturur. 

 

Bilicra akıllı çocuk saat modellerinde bulunan GPS, çocuğunuzun hareketlerinden her an haberdar olmanızı sağlar. Çocuğunuz nerede ne yapıyor, konum izleme özelliği sayesinde anlık olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Bilicra markasına ait olan uygulamayı indirerek cep telefonunuza kurmaktır.   

 

Konum izleme özelliği sunan Bilicra saat uygulaması farklı işletim sistemlerine sahip olan tüm cep telefonu modellerinde sorunsuz bir şekilde çalışır. Eğer Android işletim sistemine sahip olan bir telefon kullanıyorsanız Google Play Store üzerinden SeTracker adlı uygulamayı indirebilirsiniz. Cep telefonunuzun işletim sistemi İOS ise SeTracker uygulamasını App Store'dan yükleyebilirsiniz. 

 

Çocuğunuzun bileğinde bulunan Bilicra akıllı saat modeliyle bağlantı kuran uygulama, çocuğunuzun bulunduğu konumu ve hareketlerini harita üzerinden adım adım izleyebilmenize olanak sunar. Bu uygulama sayesinde çocuğunuzun güvenliğinden endişe duymadan farklı mekanlarda özgürce dolaşmasını ve arkadaşlarıyla sosyalleşmesini sağlayabilirsiniz.

 

Bazen işlerinizin yoğunluğundan dolayı çocuğunuzu uygulama üzerinden anlık olarak takip etmekte zorlanabilirsiniz. Bu gibi durumlar için Bilicra akıllı çocuk saati modellerinin bazılarında geçmiş konum takibi özelliği de bulunur. 

 

Geçmiş konum takibi özelliği sayesinde çocuğunuzun geçmişte hangi tarih ve saatlerde nerede bulunduğunu görüntüleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey BilicraCare uygulamasında yer alan ayak izi menüsünden tarih ve saat bilgilerini seçmektir. 

 

Ayak izi seçeneği bulunan Bilicra çocuk saati modellerinde hız takip özelliği de yer alır. Bilicra saati koluna takan çocuğunuz hareket halindeyse bu özellik sayesinde hız bilgisine de ulaşabilirsiniz.   

 

Bilicra akıllı çocuk saat modellerinde bulunan bir diğer güvenlik önlemi elektronik çit olarak adlandırılır. Bu özellik sayesinde çocuğunuzun bulunmasını istediğiniz alanı sanal bir bariyerle sınırlandırabilirsiniz. Çocuğunuz sizin belirlediğiniz güvenli alanın dışına çıktığı anda uygulamanıza bildirim gelerek sizi haberdar eder. 

 

Acil durum modu bulunan Bilicra akıllı saat modelleri çocuğunuz acil bir durumda size ulaşmak istediğinde devreye girer. Modellerde yer alan SOS düğmesine 3 saniye boyunca basıldığında çocuğunuzun saat rehberinde bulunan sizin belirlediğiniz numaralara cihaz, otomatik olarak arama yapar. Aynı zamanda çocuğunuzun konumu kısa mesaj olarak acil durum numaralarına iletilir. 

 

Bilicra akıllı çocuk saati modellerinden sadece çocuğunuzun konumunu değil, mesajlaşmalarını ve telefon görüşmelerini de kontrol edebilirsiniz. Sesli ya da görüntülü telefon görüşmesi yapma imkanı sunan modellerde sadece istediğiniz kişileri ekleyebileceğiniz rehber özelliği mevcuttur. Saat üzerinden yapılan mesajlaşmalar ise ebeveyn kontrolüne tabidir.  

 

Çocuğunuzun güvenliğini en az sizin kadar düşünen Bilicra, ürettiği akıllı çocuk saati modellerini benzersiz özellikler ve yazılımlarla donatarak içinizin rahat etmesini sağlar. Güvenliği için sürekli kaygılanmadan, gönül rahatlığı ile çocuğunuza özgürlük tanımak istediğinizde, Bilicra akıllı çocuk saati modelleri imdadınıza yetişerek hayatı sizin ve çocuğunuz için kolaylaştırır.    

 

Bilicra Çocuk Saati ile Cep Telefonu Olmadan Dilediğiniz An Çocuğunuza Ulaşın 

 

Dikkat dağınıklığına neden olup zihinsel gelişimlerini olumsuz etkilediği için belirli bir yaşa kadar akıllı cep telefonu kullanımı çocuklar için önerilmez. Farklı görüşler olsa da çocukların akıllı cep telefonu kullanabilmeleri için ideal olan yaş 11 ya da 12’dir. Bu yaşlardan önce çocukların akıllı cep telefonu kullanımına izin vermek güvenlik açısından da sakıncalar doğurabilir.

 

İstemediğiniz ve tanımadığınız kişilerin çocuğunuzu cep telefonundan araması, çocuğunuzun çektiği fotoğrafları yabancılarla paylaşması ya da sizin istemediğiniz sakıncalı uygulamalara ve mobil sitelere giriş yapması çocuğunuzun güvenliği açısından tehlikeli olabilir. Bu tehlikelerden çocuğunuzu korumak ama istediğiniz anda da çocuğunuza ulaşabilmek istiyorsanız Bilicra akıllı çocuk saati modelleri tam size göredir.

 

Bilicra Vision akıllı saat modeli sayesinde çocuğunuzla sesli telefon görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz. Çocuğunuzu istediğiniz an arayabileceğiniz gibi çocuğunuzun da size ulaşmak istediği zamanlarda sizi arayabilmesi bu modeller sayesinde mümkün olur. Bilicra akıllı çocuk saat modeline entegre halde bulunan mikrofon çocuğunuzla net ve kesintisiz görüşmeler gerçekleştirebilmenize olanak tanır. 

 

Bazen sadece çocuğunuzun sesi duymak sizin için yeterli olmayabilir. Bunun için   

Bilicra akıllı saat görüntülü konuşma özelliği bulunan modeller de üretmiştir. 

 

Bilicra Connect akıllı çocuk saati, tasarımında bulunan 2 MP kamera ile görüntülü konuşma yapabilmeye imkan veren bir modeldir. Modelin gelişmiş kamerası sayesinde çocuğunuzun sadece sesini duymakla kalmaz, net bir şekilde görüntüsünü de görebilirsiniz. 

 

Bilicra akıllı çocuk saati modellerinin tümünde rehber özelliği bulunur. Bu özellik sayesinde çocuğunuzun telefon görüşmesi yapabileceği kişileri siz belirleyebilirsiniz. Sizin belirleyip rehbere kaydettiğiniz kişiler dışında çocuğunuz başka biriyle sesli ya da görüntülü telefon görüşmesi gerçekleştiremez. Modellerde, rehbere kayıtlı olmayan kişilerin arama yapması da engellenir.

 

Çocuğunuzun saati için rehber oluştururken Bilicra uygulamasını kullanmanız yeterlidir. Dilerseniz uygulama üzerinden istediğiniz an rehberdeki kişileri silebilir ya da rehbere yeni kişiler ekleyebilirsiniz.   

 

Bilicra akıllı çocuk saat modellerinden telefon görüşmesi yapabilmek için gerekli olan tek şey bir adet nano SIM karttır. SIM kartı yuvasına yerleştirip modeli şark ettikten sonra Bilicra akıllı saati çocuğunuzun kullanımına sunabilirsiniz.     

 

Çocuklar için Kolay ve Fonksiyonel Kullanım Özelliği Sunan Bilicra Çocuk Saati

 

Çocukların güvenliğini garanti altına alan Bilicra akıllı çocuk saati modellerinin kullanımı oldukça kolay ve basittir. Bilicra akıllı çocuk saati modellerinde yer alan ekran, kullanım kolaylığı sağlaması açısından dokunmatik özelliğe sahiptir. Modellerde yer alan dokunmatik ekranlar sayesinde çocuklar farklı fonksiyonlara kolaylıkla erişebilir ve saati zorlanmadan kullanabilir. 

 

Bilicra çocuk saati kullanımını kolaylaştırmak adına modellere ekstra tuşlar da eklenir. Modellerde yer alan ekstra tuşlar sayesinde çocuklar tek bir dokunuşla istedikleri zaman ebeveynlerine ulaşabilir ya da acil durumlarda yardım talebinde bulunabilir. 

 

Bilicra akıllı çocuk saati modelleri renkli ve yüksek çözünürlüklü ekranları sayesinde çocuklar için hayatı kolaylaştırır. Yüksek çözünürlüklü ekran çocukların karanlık ortamlarda da saati rahatlıkla görebilmesini sağlar. Aynı zamanda modellerde yer alan ekranın renkli olması çok güneşli mekanlarda ya da yoğun ışık altında da saati kullanmayı mümkün kılar. 

 

Bilicra akıllı saat modelleri sadece güvenlik anlamında fonksiyonel özellikler sunmakla kalmaz. Akıllı saat modellerinde yer alan özellikler çocukların hem hayatını kolaylaştırır hem saat kullanmayı eğlenceli bir hale dönüştürür hem de zaman planlaması yapmalarına imkan verir. 

 

Bilicra akıllı çocuk saati modellerinde saat dışında takvim ve alarm özellikleri de bulunur. Bu özellikler sayesinde çocuğunuz zamanı daha etkin ve planlı bir şekilde yönetmeyi öğrenir. Takvime bakarak günlük programlar hazırlayabilir ya da alarm özelliğini sabahları uyanmak, oyun ve aktivite zamanını sonlandırmak veya ders çalışma süresini ayarlamak için kullanabilir.

 

Çocukların ebeveynlerinden bağımsız olarak zaman planlaması yapmasını sağlayan Bilicra akıllı çocuk saati modellerinde entegre kameralar da yer alır. Sadece sesli ve hem sesli hem görüntülü arama yapılabilen modellerin tümünde bulunan kameralar sayesinde çocuğunuz kendi başına ya da arkadaşlarıyla selfie çekerek eğlenceli vakit geçirebilir. 

 

Akıllı saat modellerinde çekilen selfieler uygulama üzerinden ebeveynlere de aktarılır. Bu sayede çocuğunuzun güvenliğini çocuğunuz eğlenirken de kontrol altında tutabilirsiniz.     

 

Bilicra akıllı saat modellerinde çocuğunuza aktif bir yaşam sürdürme bilincini aşılayabileceğiniz özelliklere yer ayrılır. Modellerde bulunan adım sayar özelliği çocuğunuzun gün içerisinde attığı adım sayısını gösterir. 

 

Bu özellik sayesinde bir hedef belirleyerek çocuğunuzla beraber yürüyüşe çıkabilirsiniz. Veyahut kilo kontrolünden endişelendiğiniz çocuğunuzu daha hareketli olması yönünde teşvik edebilirsiniz. 

 

Çocuklara Yönelik Renkli, Dinamik ve Sağlam Tasarımlar Sunan Bilicra Çocuk Saatleri

 

Enerjik ve hareketli yapılarına yetişmek imkansız olan çocuklar, taşıdıkları cihazları ya da eşyaları düşürme eğilimine sahiptir. Bu gibi kazaları önlemek için çocukların hareketlerini kısıtlamak yerine, onların enerjilerine uyum sağlayabilecek kaliteli ve dayanıklı cihazları tercih etmek gerekir. Dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretilen Bilicra akıllı çocuk saatleri, çocuklara hareket özgürlüğü tanır.

 

Esnek ve yumuşak kordonları sayesinde rahatsız etmeden ya da sıkmadan çocuğunuzun bileğini saran Bilicra akıllı çocuk saati modelleri çocuğunuz koşarken, atlarken ya da zıplarken kolay kolay bileğinden düşmez. Çocuğunuz hareket halindeyken sarsıntıdan da etkilenmeyen modeller, toza ve suya karşı da dayanıklıdır.

 

Hijyen açısından gün içerisinde sık sık ellerini yıkaması gereken çocuklar saati sürekli bileklerine takıp çıkarmaktan sıkılabilir. Bu durum da ya çocuğunuzun ellerini yıkamaktan kaçınmasına ya da ellerini yıkarken çıkardığı saati bir yerde unutmasına neden olabilir. 

 

Bu tarz sorunlar yaşanmaması için Bilicra akıllı çocuk saatlerinde su geçirmezlik özelliği bulunur. Su geçirmezlik özelliği sayesinde çocuğunuz saat bileğindeyken de ellerini yıkayabilir. 

 

Çocukların büyürken doğayla iç içe olması, özgürce koşup oynaması hem zihinsel hem de fiziksel gelişimleri açısından büyük önem taşır. Çocukların oynadıkları parklar ve bahçeler ise toz ve toprak barındıran mekanlardır. Çocuklar için her türlü durumu ve koşulu göz önünde bulundurarak modellerini tasarlayan Bilicra markasına ait akıllı saatler, toz geçirmezlik özelliğine de sahiptir.

 

Bilicra akıllı çocuk saati modellerinde su ve toz geçirmezlik özelliği IP67 kodu olarak gösterilir. Bu koda göre modellerin üstün bir toz geçirmezlik özelliği vardır. IP67 kodu modellerin 1 metre derinlikte 30 dakika kadar suya dayanıklı olduğunu da gösterir.

 

Konum izleme ve arama yapma özellikleriyle sizden uzaktayken çocuğunuzla iletişim kurabilmenize imkan tanıyan Bilicra akıllı çocuk saat modelleri, uzun pil ömürleriyle de kurulan bu iletişimin kopmasını engeller. Bilicra akıllı saat şarj aleti ile hızlı bir şekilde şarj olan modellerin çalışma süreleri oldukça uzundur.

 

Bilicra Vision modelinde 450 mAh pil yer alır. Bu pil sayesinde modelin normal çalışma süresi 24 saati, güç tasarruf modunda ise 48 saati bulur. 

 

Bilicra Connect modelindeki pil ise 800 mAh lityum bataryadır. Bu sayede modelin çalışma süresi 24 ila 48 saat arasında olur. Model güç tasarruf moduna alındığında ise 72 saate kadar çalışabilir.  

 

Güçlü pilleri sayesinde uzun süre çalışabilen Bilicra akıllı çocuk saat modelleri sayesinde çocuğunuzla aranızdaki iletişim asla sekteye uğramaz. 

 

Bilicra akıllı çocuk saat modelleri tasarım özellikleriyle çocukların dikkatini çeker. Oldukça şık ve estetik bir ekran formuna sahip olan modeller modern çizgiler barındırır. 

 

Modellerin kordonları ise çocuklar için farklı renk seçenekleri sunar. Mavi, kırmızı, siyah, sarı, pembe ve mor gibi farklı renk seçenekleri bulunan modeller farklı zevklere sahip çocukların tümüne hitap eder.    

 

Fonksiyonel ve Akıllı Bilicra Çocuk Saat Modelleri Cazip Fiyat ve Taksit Seçenekleriyle Telefon Dükkanı’nda

 

Kalitesi ve kendi geliştirdiği teknolojilerle adından söz ettiren Bilicra markası kullanıcılar için model çeşitliliği sağlayarak geniş bir fiyat skalası oluşturmayı hedefler. Bilicra akıllı saat fiyatları modellerin özelliklerini karşılar ve her türlü bütçeye hitap eder niteliktedir. 

 

Kaliteli ve sağlam materyaller kullanılarak üretilen, toz ve suya karşı üstün dayanıklılık gösteren Bilicra akıllı çocuk saatleri uzun ömürlü kullanım avantajı sunar. Çocuğunuz için satın alacağınız Bilicra akıllı saatleri herhangi bir sorun yaşamadan, yıllarca kullanarak karlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Bilicra akıllı çocuk saat modellerini uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle Telefon Dükkanı’ndan satın alabilirsiniz. Güvenli bir şekilde satın aldığınız saate hızlı kargo gönderimi sayesinde kısa süre içerisinde kavuşabilirsiniz. Kolay değişim, iade ve garanti gibi satış sonrası destek de sunan Telefon Dükkanı’nı tercih ederek benzersiz avantajlarla alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı