Bilicra Connect Akıllı Çocuk Saati Kırmızı

Fiyat : ₺2.775,00(KDV Dahil)
₺536,50 `den başlayan taksitlerle

1.4 inç IPS Renkli Dokunmatik Ekran: Bu, cihazın kullanımının kolaylığını artırabilir ve çocuğun etkileşimini artırabilir.

 

2 MP Kamera: Bu, cihazın görüntülü görüşme yapma ve fotoğraf çekme özelliklerini vurgular. Ayrıca, çocukların ebeveyn uygulamasına fotoğraf yükleyebilmesi de belirtilmiş.

 

Bilinmeyen Aramaları Reddet Özelliği: Bu özellik, çocuğun güvenliği için önemlidir. Bilinmeyen veya istenmeyen aramaların reddedilmesi, ebeveynlerin çocuklarını güvende tutmalarına yardımcı olabilir.

 

Güvenlik Önlemleri: Cihazın güvenliği artırılmıştır, bu da ebeveynlerin çocuklarının iletişimini daha güvenli hale getirir.

 

Eğlenceli İletişim Yönleri: Güvenlikle birlikte, cihazın iletişim yönleri vurgulanmış, bu da çocukların iletişim kurma sürecini eğlenceli hale getirmeyi amaçlıyor.

:

Bilicra Connect Akıllı Çocuk Saati Kırmızı

 
Çoğu Zaman Çocuğumuzun Sesini Duymak Yetmez.   1.4 inç IPS renkli dokunmatik ekran ile kesintisiz konuşma özelliği arttırılmış ve 2 mp kamera ile desteklenmiştir. Görüntülü görüşmenin yanı sıra tek tuş ile fotoğraf çekip ebeveyn uygulamasına yükleme yapılabilmektedir. Bilinmeyen Aramaları Reddet özelliği ile güvenlik önlemleri arttırılmıştır. Güvenlik, artan iletişim yönleri ile artık çok daha eğlenceli.
 

Çocuklarınızın Güvenliği İçin İhtiyacınız Olan Teknolojik Desteği
Connect Akıllı Çocuk Saati İle Tamamlayabilirsiniz.

 

Çoğu Zaman Çocuğumuzun Sesini Duymak Yetmez.

 

1.4 inç IPS renkli dokunmatik ekran ile kesintisiz konuşma özelliği arttırılmış ve 2 mp kamera ile desteklenmiştir. Görüntülü görüşmenin yanı sıra tek tuş ile fotoğraf çekip ebeveyn uygulamasına yükleme yapılabilmektedir. Bilinmeyen Aramaları Reddet özelliği ile güvenlik önlemleri arttırılmıştır. Güvenlik, artan iletişim yönleri ile artık çok daha eğlenceli.

Görüntülü Arama

 

Connect ile sesli ya da görüntülü görüşme sağlayabilirsiniz.

Rehber

 

İstediğiniz telefon numaralarını uygulama üzerinden ekleyerek Vision/Connect akıllı çocuk saatinden aranabilmesini sağlayabilirsiniz.

Mobil Uygulama

 

Ebeveynin Bilicra Care uygulaması üzerinden belirlediği cihaz rehberine kayıtlı olan 15 numara dışınd

 

Güvenliğin Teknolojik
Destekçisi Connect

 

Ebeveyn SMS Takip

Saat içinde kullanılan hatta gelen SMS ler uygulamayı kullanan ebeveyn tarafından bu ayarın açık olması halinde izlenebilmektedir.

 

Geçmiş Konum Takibi

Çocuğunuzun anlık konum takibinin yanı sıra geçmişte bulunduğu konumları yeniden görüntüleyebilirsiniz. Bilicra Care uygulaması üzerinde bulunan “Ayak İzi” menüsü üzerinden tarih ve saat aralığı seçerek geçmiş konum bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

Gece Modu

Bilicra Care uygulamasında bulunan “Gece Modu” seçeneğini aktif etmeniz durumunda Connect 22:00-06:00 saatleri arasında şebeke kullanımını kapatacaktır.

 

Konum İzleme

Çocuğunuzun bulunduğu konumu Bilicra Care uygulaması ile kolayca görüntüleyebilirsiniz. “Sanal Bariyer” özelliği ile çocuğunuzun bulunduğu alanı elektronik ortamda sınırlandırabilir, sizin belirlediğiniz güvenli alandan ayrılması durumunda bildirim alabilirsiniz.

Ebeveyn SMS Takip Saat içinde kullanılan hatta gelen SMS ler uygulamayı kullanan ebeveyn tarafından bu ayarın açık olması halinde izlenebilmektedir.
Gece Modu Bilicra Care uygulamasında bulunan “Gece Modu” seçeneğini aktif etmeniz durumunda Connect 22:00-06:00 saatleri arasında şebeke kullanımını kapatacaktır.  Konum İzleme Çocuğunuzun bulunduğu konumu Bilicra Care uygulaması ile kolayca görüntüleyebilirsiniz. “Sanal Bariyer” özelliği ile çocuğunuzun bulunduğu alanı elektronik ortamda sınırlandırabilir, sizin belirlediğiniz güvenli alandan ayrılması durumunda bildirim alabilirsiniz. Konum İzleme  Çocuğunuzun bulunduğu konumu Bilicra Care uygulaması ile kolayca görüntüleyebilirsiniz. “Sanal Bariyer” özelliği ile çocuğunuzun bulunduğu alanı elektronik ortamda sınırlandırabilir, sizin belirlediğiniz güvenli alandan ayrılması durumunda bildirim alabilirsiniz.

 

 

Teknik Özellikler

İşlemci Spreadtrum 8521E
Çalışma Süresi 24-48 Saat (Güç tasarrufu modunda)
Bekleme Süresi 72 Saat (Güç tasarrufu modunda)
Ekran 1.4′ Renkli Dokunmatik IPS
Kamera 2 MP
Görüntülü Görüşme Destekliyor
Ram 512 MB
Ağırlık 55 gr
Simkart Nano
Bağlantı 4,5G (Operatör alt yapısına göre değişiklik gösterebilir.)
Konum Modu GPS/LBS/WiFi
Pil 800 mAh. Lityum batarya
Sıvıya Dayanıklılık IP67
Simkart Nano
İşletim Sistemi Android
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//