Telefon ve Elektronik Ürünlere Dair Her Şey

 • Mayıs 13, 2024

  Tabletler, günlük yaşamımızda vazgeçilmez birer araç haline gelmiş durumda. İster iş için bir sunum hazırlayın, ister sevdiğiniz diziyi izleyin ya da çocuğunuzun eğitimine destek olun, her kullanım amacına uygun bir tablet modeli mevcut.

  tablet modelleri
 • Mayıs 07, 2024

  Xiaomi, uygun fiyatı ve yüksek performansı ile bilinen telefonlarıyla teknoloji dünyasında dikkat çekmeyi başarıyor. Akıllı telefon pazarında hızla yükselen bu marka, kullanıcılara geniş bir yelpazede ürün sunarak her ihtiyaca yönelik çözümler önermektedir.

  Xiaomi telefon modelleri
 • Nisan 26, 2024

  Günümüzde akıllı telefonlar, fotoğraf ve video çekiminde kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için giderek daha gelişmiş kamera sistemleriyle donatılıyor. Herkesin cepte taşıdığı bir kamera haline gelen bu cihazlar, profesyonel düzeyde sonuçlar elde etmek için gereken özelliklere sahiptir.

  kamerası en iyi telefonlar
 • Nisan 19, 2024

  Apple'ın iPhone serisi olan iPhone 13, şüphesiz teknoloji tutkunlarının dikkatini çeken bir cihaz haline geldi. Ancak, bir önceki model olan iPhone 12 ile kıyaslandığında, ne gibi iyileştirmeler ve farklar sunuyor?

  iphone
 • Nisan 19, 2024

  Teknoloji devi Samsung, her yıl yeni amiral gemisi telefonlarıyla piyasayı sallıyor ve kullanıcılarına en son teknolojiyi sunmayı hedefliyor. Samsung'un S serisi, özellikle kamera kalitesi, performans ve tasarım açısından öne çıkan modellerden oluşmaktadır.

  s23
 • Kasım 06, 2023

  Müziğin ritmini hissetmenize olanak tanıyan hoparlörler, farklı marka ve modellerden oluşur. Çok yönlü hoparlör tasarımı ile çığır açan Stobom, tek cihazı birçok farklı işlev için kullanmanıza imkan tanır.

  stobom
 • Ekim 25, 2023

  Dünyaca ünlü Apple markası, iPhone serisine ait iPhone 15 ve iPhone 15 Pro modellerini beğeninize sunar. Gelişmiş teknik özellikleri ve tasarımlarıyla beğeni toplayan iPhone modelleri, dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

  iphone
 • Ekim 25, 2023

  Günün büyük bir bölümü mutfakta yemek hazırlamakla geçirilir. Yemek hazırlama sürecinin kısaltılması ve mutfakta geçirilen sürenin keyifli hale getirilmesi için pek çok cihaz ortaya çıkmıştır.

  airfryer
 • Temmuz 06, 2023

  Bluetooth teknolojisi ile kulaklık ve hoparlörlerin işlevselliği hızla artar. Kablo ve taşıma problemini ortadan kaldıran bluetooth kulaklık ve hoparlörler, istenen her ortamda keyifle müzik dinlemenize yardımcı olur. Bluetooth kulaklıklar, kablosuz bağlantı özelliği ile kolay kullanım sağlar. Kablosuz kulaklık modellerinde bulunan gürültü önleyici özellik, dış sesleri absorbe ederek sesi en kaliteli ve net şekilde duymanızı sağlar. Şarj kutusunda muhafaza edilen bu ürünler ile saatler boyunca kesintisiz müziğin tadını çıkarabilirsiniz.

  2023'ün En İyi Bluetooth Kulaklık ve Hoparlör Listesi - TelefonDükkanı
 • Temmuz 06, 2023

  Akıllı telefonlar, teknolojinin gelişmesiyle beraber birden fazla işleve sahip olur. Eğitim, iş, özel hayat, sosyal yaşam gibi pek çok farklı konuda kullanılabilen bu cihazların uygun yüksek performans sağlayan bütçe dostu ürünler olması son derece önemlidir.  F/P olarak kısaltılan fiyat performans telefonlarından sıklıkla bahsedilir. 

  En İyi Fiyat Performans Telefonları 2023 Listesi - Telefon Dükkanı
  cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
  Çerez Kullanımı