Telefon ve Elektronik Ürünlere Dair Her Şey

 • Kasım 06, 2023

  Müziğin ritmini hissetmenize olanak tanıyan hoparlörler, farklı marka ve modellerden oluşur. Çok yönlü hoparlör tasarımı ile çığır açan Stobom, tek cihazı birçok farklı işlev için kullanmanıza imkan tanır.

  stobom
 • Ekim 25, 2023

  Dünyaca ünlü Apple markası, iPhone serisine ait iPhone 15 ve iPhone 15 Pro modellerini beğeninize sunar. Gelişmiş teknik özellikleri ve tasarımlarıyla beğeni toplayan iPhone modelleri, dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

  iphone
 • Ekim 25, 2023

  Günün büyük bir bölümü mutfakta yemek hazırlamakla geçirilir. Yemek hazırlama sürecinin kısaltılması ve mutfakta geçirilen sürenin keyifli hale getirilmesi için pek çok cihaz ortaya çıkmıştır.

  airfryer
 • Temmuz 06, 2023

  Bluetooth teknolojisi ile kulaklık ve hoparlörlerin işlevselliği hızla artar. Kablo ve taşıma problemini ortadan kaldıran bluetooth kulaklık ve hoparlörler, istenen her ortamda keyifle müzik dinlemenize yardımcı olur. Bluetooth kulaklıklar, kablosuz bağlantı özelliği ile kolay kullanım sağlar. Kablosuz kulaklık modellerinde bulunan gürültü önleyici özellik, dış sesleri absorbe ederek sesi en kaliteli ve net şekilde duymanızı sağlar. Şarj kutusunda muhafaza edilen bu ürünler ile saatler boyunca kesintisiz müziğin tadını çıkarabilirsiniz.

  2023'ün En İyi Bluetooth Kulaklık ve Hoparlör Listesi - TelefonDükkanı
 • Temmuz 06, 2023

  Akıllı telefonlar, teknolojinin gelişmesiyle beraber birden fazla işleve sahip olur. Eğitim, iş, özel hayat, sosyal yaşam gibi pek çok farklı konuda kullanılabilen bu cihazların uygun yüksek performans sağlayan bütçe dostu ürünler olması son derece önemlidir.  F/P olarak kısaltılan fiyat performans telefonlarından sıklıkla bahsedilir. 

  En İyi Fiyat Performans Telefonları 2023 Listesi - Telefon Dükkanı
  cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
  Çerez Kullanımı