2023'ün En İyi Bluetooth Kulaklık ve Hoparlör Listesi

Bluetooth Kulaklık ve Hoparlör Modelleri - Telefon Dükkanı

Bluetooth teknolojisi ile kulaklık ve hoparlörlerin işlevselliği hızla artar. Kablo ve taşıma problemini ortadan kaldıran bluetooth kulaklık ve hoparlörler, istenen her ortamda keyifle müzik dinlemenize yardımcı olur.

 

En İyi Bluetooth Kulaklıklar: Ses Kalitesi, Pil Ömrü ve Kullanım Kolaylığı

 

Bluetooth kulaklıklar, kablosuz bağlantı özelliği ile kolay kullanım sağlar. Kablosuz kulaklık modellerinde bulunan gürültü önleyici özellik, dış sesleri absorbe ederek sesi en kaliteli ve net şekilde duymanızı sağlar. Şarj kutusunda muhafaza edilen bu ürünler ile saatler boyunca kesintisiz müziğin tadını çıkarabilirsiniz.

 

2023’ün En İyi Bluetooth Kulak İçi Kulaklıkları Listesi

 

Kulaklık çeşitleri arasında kullanışlı yapılarıyla en sık tercih edilen kulak içi bluetooth kulaklıklar, birçok işlevsel özelliği ile dikkatleri üzerine çeker. 2023'ün en iyi kulaklıkları aşağıdadır:   Apple AirPods 2. Nesil Bluetooth Kulaklık   JBL Tune 225 Tws Bluetooth Kulaklık   Oppo Enco W51 Kablosuz Bluetooth Kulaklık   Huawei Freebuds 4i Bluetooth Kulaklık   Baseus Encok W04 Pro Tws Bluetooth 5.0 Wireless Şarjlı Kulaklık

 

Kulaklık çeşitleri arasında kullanışlı yapılarıyla en sık tercih edilen kulak içi bluetooth kulaklıklar, birçok işlevsel özelliği ile dikkatleri üzerine çeker.

2023'ün en iyi kulaklıkları aşağıdadır:

 • Apple AirPods 2. Nesil Bluetooth Kulaklık
 • JBL Tune 225 Tws Bluetooth Kulaklık 
 • Oppo Enco W51 Kablosuz Bluetooth Kulaklık
 • Huawei Freebuds 4i Bluetooth Kulaklık 
 • Baseus Encok W04 Pro Tws Bluetooth 5.0 Wireless Şarjlı Kulaklık

Apple AirPods 2. nesil bluetooth kulaklık, kulak içi kulaklıklar arasında popüler bir üründür. Siri ile eşleşerek komut verilebilen kulaklık modeli, tek sefer şarj edilerek 5 saat kullanım imkanı sunar. Şarj kutusunda muhafaza edilen ürün, 24 saat boyunca dinleme ve konuşma olanağı sağlar.

Apple marka cihazlara uyumlu olan AirPods, yüksek ve kaliteli ses özelliğine sahiptir. Şarj kutusunda sunulan ürünü pratik bir şekilde taşıyabilirsiniz.

JBL Tune 225 Tws bluetooth kulaklık, beyaz rengi ve minimalist tasarımı ile beğeni kazanır. Kablosuz kulaklık modeli, kablo kaynaklı sorunları önleyerek uzun vadeli bir kullanım olanağı sunar. Özel materyallerden üretilen ürün, yüksek hassasiyetten oluşan mikrofonu ile telefonla konuşmanıza yardımcı olur.

Hızlı bir şekilde şarj olan JBL Tune 225 Tws, 5 saate kadar çalma süresi sunar. Şarj kutusunda muhafaza edildiği sürece 25 saat boyunca kesintisiz şekilde kullanılabilen kulaklık, kompakt tasarımı ve düşük ağırlığı sayesinde kolaylıkla taşınabilir.

Oppo Enco W51 kablosuz bluetooth kulaklık, 35 desibellik gürültü azaltma çipi sayesinde fondaki gürültüyü minimize ederek arama ve müzik dinleme sürecinde ses en net haliyle duymanızı sağlar. Üç mikrofonlu kulaklık, gürültü azaltma özelliğiyle sesinizi direkt olarak algılar.

Cihazın şarj kutusu, 24 saatlik pil ömrü sunar. Kulaklıklarınızı dört saat boyunca kesintisiz şekilde kullanabilirsiniz. Dokunmatik kontrol paneli bulunan ürün, toz ve suya karşın yüksek dayanıklılığa sahiptir. Dilediğiniz yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz Oppo Enco W51, modern tasarımı ile dikkat çeker.

Huawei Freebuds 4i bluetooth kulaklık, aktif gürültü önleme özelliği ile sesleri kristal saflığında duymanıza yardımcı olur. Özel olarak geliştirilen polimer kompozit diyafram ve 10 mm dinamik bobin sürücüsü, müzikteki her enstrümanı net şekilde duymanızı sağlar. Kulaklığı 10 saat boyunca şarja takmadan kullanarak kesintisiz müziğin tadını çıkarabilirsiniz.

Baseus Encok W04 Pro Tws bluetooth 5.0 Wireless şarjlı kulaklık, son teknoloji ile donatılan bir üründür. 10 metreye kadar bağlantısı kesilmeyen model, kusursuz bir ses kalitesi sağlar.

150 saatlik bekleme süresi bulunan şarj kutusu, uzun vadeli kullanım imkanı sunar. 5 saate kadar kesintisiz dinleme olanağına sahip olabileceğiniz Baseus Encok W04 Tws, dış seslerin ve ortam seslerinin bastırılmasını sağlayan gürültü azaltma özelliği ile keyifli bir kullanım süreci geçirmenize olanak tanır.

Dokunmatik paneli ile pratik bir şekilde aramaları cevaplayabileceğiniz ürünün her bir kulaklığı cihaza ayrı olarak bağlanır. Bu sayede kesilme gibi problemlerin yaşanmasının önüne geçilir.


 

Fiyat Performans Kafa Üstü Kablosuz Kulaklık Önerileri

 

Kafa üstü bluetooth kulaklık modelleri sesi izole eden özel teknolojileri ve modern tasarımları ile yüksek memnuniyet oranına sahiptir. 

Kafa üstü kablosuz kulaklık modelleri aşağıda listelenmiştir:

 • Anker SoundCore Life 2 Neo Kafa Üstü Kablosuz Kulaklık
 • Philips Bass+ Casque-Aural TABH305 Kafa Üstü Kablosuz Kulaklık
 • Philips Bass+ Casque-Aural TABH305 Kafa Üstü Kablosuz Kulaklık
 • Sony WH-CH510 Kablosuz Kafa Üstü Kulaklık 
 • JBL TUNE 510 BT Kafa Üstü Kablosuz Kulaklık


Fiyat performans ürünleri arasında öne çıkan Anker SoundCore Life 2 Neo kafa üstü kablosuz kulaklık, 40 kHz’den oluşan yüksek çözünürlüklü ses sunarak keyifli vakit geçirmenize yardımcı olur. Yaklaşık 60 saate kadar dayanan yüksek kapasiteye sahip batarya, kesintisiz dinleme olanağı sunar.

 
Kafa üstü kablosuz kulaklık modelleri aşağıda listelenmiştir: Anker SoundCore Life 2 Neo Kafa Üstü Kablosuz Kulaklık Philips Bass+ Casque-Aural TABH305 Kafa Üstü Kablosuz Kulaklık Philips Bass+ Casque-Aural TABH305 Kafa Üstü Kablosuz Kulaklık Sony WH-CH510 Kablosuz Kafa Üstü Kulaklık JBL TUNE 510 BT Kafa Üstü Kablosuz Kulaklık Fiyat performans ürünleri arasında öne çıkan Anker SoundCore Life 2 Neo kafa üstü kablosuz kulaklık, 40 kHz’den oluşan yüksek çözünürlüklü ses sunarak keyifli vakit geçirmenize yardımcı olur. Yaklaşık 60 saate kadar dayanan yüksek kapasiteye sahip batarya, kesintisiz dinleme olanağı sunar.

 

Hafıza köpüğü, ayarlanabilir kafa bandı, katlanabilir tasarım ve esnek kulaklık bölümü kullanıcılara ekstra konfor sağlar.

Philips Bass+ Casque-Aural TABH305 kafa üstü kablosuz kulaklık, aktif gürültü önleyici özelliği ile ortam sesini yok ederek sesleri net şekilde duymanıza yardımcı olur. Hızlı şarj edilebilen ürünün bataryası 2 saat içerisinde dolarak 15 saat boyunca kesintisiz dinleme olanağı sunar.

Kulaklığın işlevsel düğmesi ile aramaları cevaplayabilir, müziği değiştirebilirsiniz. Philips kulak üstü kulaklığı, hafif yapısı ve katlanabilir tasarımı ile pratik bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz.

Sony WH-CH510 kablosuz kafa üstü kulaklık, sesli yardım komutları sayesinde geniş bir hareket alanına sahip olmanızı sağlar. Kablosuz kafa üstü kulaklık, hızlı şarj özelliği ile kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Yüksek batarya kapasitesine sahip ürünü 35 saat boyunca kullanabilirsiniz. Kulaklık üzerinde yer alan düğmelerle açma, kapama ve ses seviyesini ayarlama işlevlerini gerçekleştirebilirsiniz.

JBL TUNE 510 BT kafa üstü kablosuz kulaklık, multipoint bağlantıları ile farklı cihazlara anlık olarak bağlanmanıza yardımcı olur. 2 saat içerisinde şarj edilebilen kulaklık, 40 saate kadar pil ömrü sunar.

En İyi Bluetooth Hoparlörler: Taşınabilirlik, Su Geçirmezlik ve Ses Performansı

 

Bluetooth hoparlör modelleri, kablosuz yapıları ve küçük boyutları ile kullanışlı tasarımlardan oluşur. Kablosuz hoparlörler kısa süre içerisinde şarj edilerek uzun vadeli kullanım olanağı sunar.

 

Bluetooth hoparlör modelleri, kablosuz yapıları ve küçük boyutları ile kullanışlı tasarımlardan oluşur. Kablosuz hoparlörler kısa süre içerisinde şarj edilerek uzun vadeli kullanım olanağı sunar.

 

 

Her alanda tercih edebileceğiniz su geçirmez bluetooth hoparlör modelleri, güvenli bir şekilde müziğin tadını çıkarmanıza yardımcı olur.

2023’ün En İyi Bluetooth Hoparlörleri Listesi

Bluetooth hoparlörler, işlevsel yapıları ve taşınabilir tasarımları ile beğeni kazanır. Dilediğiniz yere kolayca taşıyarak müziğin keyfini çıkarabileceğiniz kulaklık modellerinden kriterlerinize en uygun ürünü detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

2023’ün En İyi Bluetooth Hoparlörleri Listesi Bluetooth hoparlörler, işlevsel yapıları ve taşınabilir tasarımları ile beğeni kazanır. Dilediğiniz yere kolayca taşıyarak müziğin keyfini çıkarabileceğiniz kulaklık modellerinden kriterlerinize en uygun ürünü detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

2023'ün Bluetooth Hoparlör modelleri aşağıda listelenmiştir.

 • Stobom keyif taşınabilir bluetooth hoparlör, saat, wireless, şarj cihazı fonksiyonel yapısı ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Stobom bluetooth hoparlör, 10W stereo hoparlörleri ile sesleri net bir şekilde dışa yansıtır. LED aydınlatması ve şarj cihazı işlevleri ile yüksek konfor sağlayan ürün, modern tasarımı ile beğeni kazanır.
 • Anker Soundcare Motion Q bluetooth su geçirmez kablosuz hoparlör, 8W hoparlör ve iki pasif radyatörü sayesinde sesin 360° yansımasına olanak tanıyarak yüksek kalite sunar. Su geçirmez kılıflı hoparlör, pratik bir şekilde taşınarak dilediğiniz her yerde müzik dinlemenize yardımcı olur. 
 • JBL Flip 6 bluetooth su geçirmez IP67 kablosuz hoparlör, son teknoloji ile donatılarak yüksek ve kaliteli ses sunar. Ses bombası olarak da adlandırılan hoparlör modeli, basları net şekilde aktararak keyifli vakit geçirmenize olanak tanır.
 • Sony SRS-XB13 Extra Bass taşınabilir bluetooth kablosuz hoparlör, küçük boyutu ile taşınabilir hoparlörler arasında sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Extra Bass ve özel ses işlemcisi ile net ve yüksek bir sesin ortaya çıkmasını sağlayan kablosuz hoparlör, suya dayanıklı bir yapıdan oluşur.
Xiaomi Mi taşınabilir bluetooth hoparlör mini, son teknoloji iç tasarımı ve oval minimalist görünümü ile pratik kullanım olanağı yaratır. Mini hoparlör modeli, 2000 mAh’tan oluşan yüksek kapasiteli bataryası ile 10 saate kadar  kesintisiz şekilde kullanılabilir.
 
Etiketler: 2023'ün En İyi Bluetooth Kulaklık ve Hoparlör Listesi - TelefonDükkanı
Temmuz 06, 2023
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı