ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Akıllı Bileklik Fiyatları

Baş döndürücü bir hızla gerçekleşen teknolojik gelişmeler önceleri sadece bilim kurgu filmlerinde rastlanabilen akıllı cihazları artık günlük hayata dahil ediyor. Eskiden birçok farklı cihaz kullanılarak yapılabilen işleri günümüzde ebatları küçük ama buna rağmen oldukça fonksiyonel olan tek bir cihazla gerçekleştirebilmek mümkün oluyor. Giyilebilir teknolojiler klasmanında değerlendirilen akıllı bileklik modelleri de bu cihazların arasında yer alıyor.

 

Çoğunlukla akıllı saatlerle karıştırılan akıllı bileklikler aslında daha özel bir kullanım alanı sunar. Akıllı saatlere göre daha kısıtlı fonksiyonelliğe sahip olan akıllı bileklikler söz konusu spor ve sağlık olduğunda sunduğu özelliklerle alanında rakipsiz bir hale gelir. 

 

Bluetooth özelliği sayesinde cep telefonlarına uğraştırmadan, zahmetsizce bağlanan akıllı bileklik modelleri, spor yaparken kondisyonunuzu takip etmenizi kolaylaştırır.

Oksijen doygunluğu, kalp atış hızı, katedilen mesafe, atılan adım sayısı, stres seviyesi ve uyku düzeni takibi gibi aktif olarak sporla ilgilenen kişiler için oldukça kritik olan birçok bilgiyi akıllı bileklik sayesinde anında görüntüleyebilmek mümkündür. 

 

Sadece sporcular değil, sağlıklı bir yaşam sürmeyi hedefleyenlerin ve fiziksel durumunu sürekli kontrol altında tutması gerekenlerin de en büyük yardımcısı olan akıllı bileklik modelleri, kısa süre içerisinde şarj olan ancak cihazın günlerce çalışabilmesine olanak tanıyan güçlü pilleriyle de günlük hayatta her an yanınızda yer alır.

 

Pil ömrü gibi dayanıklılığıyla da öne çıkan modeller sporculara ve aktif bir yaşam sürenlere uygun şekilde kaliteli ve sağlam malzemelerden üretilir. Akıllı bileklikler arasında tere ve suya karşı üstün dayanıklılığa sahip olan modelleri bulabilirsiniz. 

 

Spor performansını ölçmeyi ve sağlığı kontrol altında tutmayı mümkün hale getiren akıllı bileklik modelleri hayatı kolaylaştıran fonksiyonel özelliklere de sahiptir. Cep telefonlarına bağlanarak çalışan akıllı bileklik modelleri sayesinde telefonunuza gelen aramalar, mesajlar ve bildirimlerden haberdar olabilirsiniz. Takvim, saat ve alarm işlevleriyle planlamalar yapabilir, yaptığınız planlamalar doğrultusunda daha düzenli yaşayarak stres faktörünü hayatınızdan çıkarabilirsiniz.
 

Akıllı bileklik modelleri şık tasarımlara sahip olduğu için stil sahibi kişilerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır. Modern çizgilerle tasarlanan akıllı bileklik modelleri her zevke ve beğeniye uygun renk ve form seçenekleri sunar. 

 

Oldukça konforlu bir yapıda üretilen akıllı bileklikler, bileklere rahatsızlık vermez. Hafif yapısıyla da ağırlık yapmayan modelleri gün boyu bileğinizden çıkarmadan kullanabilirsiniz.

 

Farklı marka ve model seçenekleri bulunan akıllı bileklikler her bütçeye uygun fiyat alternatifleriyle de dikkat çeker. Kaliteli, fonksiyonel, sağlam ve şık akıllı bileklik modellerini uygun fiyat seçenekleriyle satın alarak spor yapmayı ve sağlıklı bir yaşam sürdürmeyi kolaylaştırabilirsiniz.  

 

Akıllı Bileklik Modelleriyle Sağlığınız Kontrol Altında

 

Sağlıklı ve dinç bir bünyeye sahip olmak hayat kalitesini artıran unsurların başında gelir. Sağlıklı olmak için ise birçok farklı değerin anlık olarak takip edilmesi ve buna göre önlemler alınması gerekir. Kandaki oksijen seviyesi ya da nabız gibi değerler kişinin yaşına, kilosuna ve yaşam tarzına göre farklı faktörler doğrultusunda değerlendirilir. Bu nedenle anlık olarak bir ölçüm yapmak ve kişinin içerisinde bulunduğu şartları dikkate alarak bir sonuca varmak oldukça büyük önem taşır. 

 

Akıllı bileklik özellikleri arasında birçok farklı unsuru kişiselleştirerek takip etme imkanı öne çıkar. Öncelikli olarak modellere kullanıcının yaş, cinsiyet, boy ve kilo bilgileri girilir. Akıllı bilekliklerde bulunan yapay zeka bu bilgiler ışığında anlık olarak birçok değeri takip ederek gerekli yönlendirmeleri kullanıcılara sunar. 

 

Akıllı bilekliklerde bulunan kalp atış hızı ölçümü hassas optik lensler tarafından gerçekleştirilir. O an yaptığınız aktiviteye göre modelde bulunan yapay zeka tarafından kalp atış hızınız değerlendirilerek sizlere aktarılır. 

 

Kalp atış hızınızın kaç olduğunu dilediğiniz an akıllı bileklikler sayesinde görüntüleyebilirsiniz. Sadece siz görmek istediğinizde değil, sürekli çalışan yapay zeka farklı zamanlarda da kalp atış hızı konusunda sizi bilgilendirir. Eğer kalp atış hızınızda normal değerlerin altına düşme ya da üstüne çıkma gibi bir durum söz konusu olursa akıllı bilekliğiniz sizi bu konuda uyaracaktır. 

 

Kan oksijen doygunluk seviyesi kalbin, dolaşım sisteminin ve akciğerlerin sağlığı açısından önemli ipuçları verir. Bazen stres seviyesinin yükselmesi de nefes alış verişlerini düzensizleştirerek oksijen seviyesinin düşmesine sebep olabilir. Bu bakımdan oldukça önemli olan kan oksijen seviyesini anlık olarak takip etmek herhangi bir sorun yaşanması durumunda erken önlem almanıza olanak tanır. 

Akıllı bileklik modellerin mutlaka yer alan özelliklerden biri de kan oksijen seviyesini ölçme fonksiyonudur. 24 saat boyunca anlık olarak kan oksijen seviyenizi takip eden modeller riskli değişimler yaşandığında uyarıda bulunur. 

 

Akıllı bileklikler ile sağlığınızı dilediğiniz yerde, her an, en doğru verilerle takip ederek hayat kalitenizi yükseltebilirsiniz. Daha sağlıklı ve daha dinç bir bünyeye sahip olarak aktif ve verimli bir yaşam sürdürebilirsiniz.    

 

Akıllı Bileklik Modelleri ile Stresli ve Düzensiz Hayata Veda Edin

 

Stres sağlığı ve dolayısıyla yaşam kalitesini azaltan faktörlerin başında gelir. Günümüz dünyasının yoğun temposunda stressiz bir yaşam sürmek neredeyse imkansız gibidir. Ancak ufak önlemler alarak stres seviyesini makul bir orana düşürmek de imkan dahilindedir.

 

Çoğu zaman kişiler stres seviyelerinin farkında olmayabilir. Bu nedenle stres seviyelerini düşürmek için yapmaları gerekenleri es geçebilir. Sürekli yüksek stres altında kalmak ise zamanla sağlık için ciddi riskler oluşturmaya başlayabilir.

 

Dolayısıyla oksijen ya da nabız seviyeleri gibi stres seviyesini de gün içerisinde sürekli takip etmek sağlıklı bir yaşam sürdürmenin öncelikli şartları arasında yer alır. 

 

Akıllı bileklik modelleri vücudunuzdan alınan farklı verileri gelişmiş yapay zekaları sayesinde değerlendirerek stres seviyenizi tespit eder. Stres seviyeniz yükseldiğinde sizi bu durumdan haberdar eder. 

 

Bazı akıllı bileklik modelleri ise stres yüksekliğine dair sizi bilgilendirmekle kalmayarak stresle baş etmeye yönelik kılavuzluk eder. Özel nefes alış veriş egzersizleri sunarak o an içerisinde bulunduğunuz yoğun stresten kurtulmanıza yardımcı olur. 

 

Düzenli, yeterli ve kaliteli bir uyku sabahları güne daha dinç ve zinde başlamanızı sağlar. Yetersiz uyku hem enerji düşüklüğüne hem de stres seviyesinin yükselmesine sebep olabilir. Bazen yeterince uyuduğunuzu düşünseniz bile uykunuz kaliteli olmadığı için kendinizi yorgun hissetmeye devam edebilirsiniz. 

 

Uyku kalitesini ölçmek için farklı uyku fazlarının ayrı ayrı değerlendirilmesi gerekir. Uyurken de yanınızda olan ve değerlerinizi takip etmeye devam eden akıllı bileklik sayesinde uyku sürenizi ve kalitesini ayrıntılı bir şekilde görüntülüyebilirsiniz.

 

Akıllı bileklik modelleri derin uyku, hafif uyku ve REM uykusu gibi farklı uyku fazlarını algılayarak uyku düzeninizle ilgili yaşanan sorunları tespit eder. Tespit ettiği uyku sorunlarının çözümüne yönelik size tavsiyelerde bulunur. Böylelikle akıllı bileklik sayesinde uyku sorunlarını ortadan kaldırabilir ve daha kaliteli bir uyku deneyimi yaşayarak hayatınızı düzene sokabilirsiniz.

 

İş, okul ve sosyal hayata dair yapılan tüm planlamaları etkileyen regl döngüsü kadınlar için takibi büyük önem taşıyan bir konudur. Regl döngüsünü takip etmek sadece planlarınızı değil, sağlığınıza dair önemli değişimleri erkenden fark edebilmenizi de sağlar. 

 

Akıllı bileklik modellerinin çoğunda bulunan regl döngüsünü takip etme özelliği kadınların hayatını kolaylaştırır. Modeller sadece döngünüzü takip etmeyi değil, adet zamanınızın yaklaştığı konusunda bilgilenmenizi de sağlar. Akıllı bileklik modelleri adet zamanı yaklaşan kadınları alarmları sayesinde uyararak hayat kurtarıcı bir rol üstlenir. 

 

Akıllı bileklik modellerinin sağlık konusunda sunduğu benzersiz takip özellikleri sayesinde alışkanlıklarınızı ve rutinlerinizi yeniden gözden geçirerek daha düzenli, daha kaliteli ve daha aktif bir yaşama kavuşabilirsiniz. 

 

Performansınızı Anlık Olarak Takip Edin: Akıllı Bileklik

 

Sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazlarından biri spor yapmaktır. Vücuda güç ve direnç katan sportif faaliyetler daha aktif bir yaşam sürmenizi de sağlayarak her işe yetişmenizi mümkün kılar. Dolayısıyla işlerinizi hızlı bir şekilde hallederek sevdiklerinize zaman ayırmanızı da sağlar. 

 

Başlangıçta zor gelse de spor yaptıkça performansınız artacaktır. Artan performansınız sayesinde spor yapmak daha da kolaylaşır. Ancak bazen yeterli performans artışı bazı sağlık sorunlarından dolayı gerçekleşemeyebilir. Bu gibi durumlarda kendinizi zorlamanız farkında olmadığınız sağlık sorunlarınızın kötüleşmesine sebep olabilir.

 

Bu bakımdan spor yaparken değerlerinizi sürekli kontrol etmek ve bu doğrultuda performansınızı değerlendirmek oldukça önemlidir. Akıllı bileklik modelleri sağlık açısından oldukça önemli olan değerleri anlık olarak takip etmenize olanak tanıyarak en doğru şekilde performans değerlendirmesi yapmanız için imkan sunar. 

 

Spor yaparken hareket ettikçe nabız artış gösterir. Başlarda yüksek seyreden nabız eğer herhangi bir sağlık sorunu yoksa zamanla daha dengeli bir seviyeye ulaşır. Bunun sebebi spor yaptıkça artan performanstır. 

 

Farklı sporlar vücuda farklı yükler bindirir. Spor sırasında zorlanma durumuna göre nabız artışları da farklılaşır. Akıllı bileklik modellerinde spor sırasında nabız artışını doğru değerlendirebilmeniz için antrenman modları bulunur.

 

Yürüyüş, koşma, yüzme, bisiklete binme, basketbol, boks, pilates ve zumba gibi farklı spor modlarını seçerek hem spor sürenizi ayarlayabilirsiniz hem de kalp atışlarınızı yaptığınız spora göre en doğru şekilde görüntüleyebilirsiniz.

 

Hassas sensörleri sayesinde birçok değeri anlık olarak takip eden akıllı bilekliklerin yapay zekası aşırı zorlanma durumunda sizi uyarır. Boy, kilo, cinsiyet ve yaş bilgilerinizi dikkate alarak sizin için en ideal spor süresini belirler. 

 

Akıllı bileklik modellerinin bazıları aynı zamanda takip edilen verileri kaydetme özelliğini de sahiptir. Kaydedilen verilere göre gerçekleştirdiğiniz her antrenman için ne kadar efor sarf ettiğinizi tespit edebilirsiniz. 

 

Kalp atış hızı ve kandaki oksijen seviyesine göre belirlenen sarf ettiğiniz eforda azalma yaşanması performansınızın artığının önemli göstergelerinden biridir. Bu şekilde performansınızı takip ederek bir sonraki antrenmanı en doğru şekilde planlayıp gerçekleştirebilirsiniz.

 

Performansınızda herhangi bir yükseliş yaşanmıyorsa sorunun kaynağını öğrenmek üzere gerekli tavsiyeleri uzmanlardan alabilirsiniz. Böylelikle daha sağlıklı ve kontrollü bir şekilde spor yaparak kendinizi zorlamadan ya da sakatlanmadan istediğiniz seviyeye ulaşabilirsiniz.

 

Performans değerlendirmesinde sadece ne kadar efor sarf ettiğiniz değil, hedeflerinize ulaşıp ulaşamadığınızda önemli bir göstergedir. Koşarken, yüzerken, bisiklete binerken ya da hafif tempolu bir yürüyüş gerçekleştirirken mesafeleri ne kadar sürede katettiğiniz performansınızı ölçmek açısından oldukça değerli bir veridir.

 

Akıllı bileklik modellerinin çoğunda GPS özelliği mevcuttur. GPS özelliği sayesinde ne kadar yol aldığınızı rahatlıkla görebilirsiniz. Katettiğiniz mesafeyi yine modellerde bulunan kronometre özelliği sayesinde ayrıntılı bir şekilde değerlendirerek performansınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Adımsayar da bulunan akıllı bileklik modelleri spor haricinde de hareketli ve aktif bir yaşam sürdürmeyi hedefleyenlerin en büyük yardımcısıdır. Uzmanlara göre sağlıklı bir hayat için günde ortalama 6 bin ila 8 bin arasında adım atmak gerekir. 

 

Akıllı bileklikler adımlarınızı sizin yerinize sayar. Modeller sayesinde gün içerisinde kaç adım attığınızı görerek belirlenen hedefe ulaşıp ulaşamadığınızı anlayabilirsiniz. Ulaşamadığınız durumlarda asansör ya da araç kullanmak yerine merdiven çıkmayı ve yürümeyi tercih ederek daha aktif olabilirsiniz. 

 

Gün içerisinde ya da spor yaparken kaç kalori yaktığınızı da size bildiren akıllı bileklik modelleri sayesinde sadece sağlıklı değil, aynı zamanda ideal kiloda fit bir vücuda da kavuşabilirsiniz.  

 

Tasarım Özellikleriyle Üstün Konfor ve Dayanıklılık Sunan Akıllı Bileklik Çeşitleri

 

Sağladığı fonksiyonel özelliklerle bileğinizden asla çıkarmak istemeyeceğiniz akıllı bileklik modelleri konforlu ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Modelleri hiç çıkarmadan sürekli bileğinizde taşımak rahatsızlık vermez. Oldukça hafif bir yapıda olan modeller ayrıca bileğinize yük bindirmeyerek de ekstra kullanım konforu sunar.

 

Yumuşak ve esnek malzemelerden imal edilen akıllı bileklik modelleri sürekli temas halinde olduğu cildinize hassas bir dokunuş gerçekleştirir. Modellerin kaliteli malzemeleri her daim temas ettiği ciltte eğer özel bir hassasiyetiniz yoksa tahriş, kaşıntı, kızarıklık ve dökülme gibi cilt sorunlarına yol açmaz. 

 

Oldukça ince bir ekran tasarıma sahip olan akıllı bileklikler dayanıklı yapısıyla da öne çıkar. Akıllı bileklik modelleri genellikle tam renkli AMOLED ekranlardan oluşur. Cep telefonlarına benzer bir yapıda olan AMOLED ekran sahip olduğu yüksek çözünürlükle elde edilen verilerin net ve anlaşılır bir şekilde görüntülenmesini sağlar.

 

Çizilme ve kırılmalara karşı oldukça dirençli olan akıllı bileklikler, modellerin kullanımına her şart altında imkan tanıyan ekstra dayanıklılık özellikleri de barındırır. Özellikle söz konusu spor olduğunda üstün dayanıklılık özelliği rahat ve uzun ömürlü kullanım için oldukça büyük önem taşır. 

 

En sık yapılan spor aktivitelerinden biri de yüzmedir. Yüzerken kalp atış hızını, oksijen seviyesini kontrol altında tutmak oldukça önemlidir. Bu nedenle akıllı bileklik modelleri suya dayanıklı olarak üretilir. 

 

Bazı akıllı bileklik modellerinde suya dayanıklılık seviyesi 50 metreye kadar ulaşır. Sadece yüzerken değil, duş alırken, ellerinizi yıkarken ya da yağmurlu havalarda spor yaparken de oldukça kullanışlı olan suya dayanıklı modeller ile cihazınızın bozulmasından korkmadan dilediğiniz aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ter atmadan spor yapmak imkansızdır. Haliyle akıllı bileklik modelleri tasarlanırken tere karşı da gerekli önlemler alınmıştır. Sudan olduğu gibi terden de etkilenmeden çalışabilen modeller aynı zamanda eşsiz tasarımları sayesinde bileğinizin daha da fazla terlemesine izin vermez. 

 

Açık alanlarda spor yaparken toz ve toprak başta kıyafetlerinize ve taşıdığınız aksesuarlara yapışabilir. Elektronik aletlerin ömrünü kısaltan toz ve toprak akıllı bileklikler için etkisiz eleman konumundadır. Her şart altında spor yapanlar için özel tasarlanan akıllı bileklik modelleri olumsuz şartlardan etkilenmeyen bir yapıya sahiptir.

 

Akıllı bileklik modellerini doğayla iç içe spor yaparken toprak ya da kum tanelerinin, şehirde spor yaparken ise havayla gelen toz zerreciklerinin cihazınızın işleyişini bozmasından endişelenmeden kullanabilirsiniz. 

 

Akıllı bileklik modellerini herhangi bir sorun yaşamadan kullanarak spor performansınızı ve sağlık durumunuzu en doğru şekilde takip etmeye uzun yıllar boyunca devam edebilirsiniz. 

 

Hayatı Daha Pratik Bir Hale Getiren Tasarım Harikası Akıllı Bileklikler

 

Günlük hayatta cep telefonları sürekli kullanılan vazgeçilmez cihazlardan biridir. Sadece iletişim kurmak için değil, takvim, saat ve çeşitli bildirimleri görüntülemek için de cep telefonları elimizden düşüremediğimiz cihazlar halindedir. Ancak cep telefonlarını kullanmak spor yaparken ya da farklı bir işle meşgul olurken imkansız bir hale gelebilir. 

 

Bu gibi durumlarda imdada akıllı bileklik modelleri yetişerek hayatı kolaylaştırır. Akıllı bileklik saat özelliği barındıran bir cihaz olarak cep telefonunuz ya da saatiniz olmadan da zamanı öğrenebilmenizi sağlar. Modellerde bulunan kronometre ve alarm özellikleri de zaman planlamasını en doğru şekilde yapmanıza imkan tanır. 

 

Dilerseniz akıllı bileklik modellerinde bulunan takvim özelliğini kullanarak planlarınızı günlere göre de ayarlayabilirsiniz. Hatırlatıcı özelliği sayesinde ise günü geldiğinde planlarınızı uygulamayı asla unutmazsınız.

 

Bluetooth özelliği sayesinde cep telefonlarına bağlanan akıllı bileklik modelleri cep telefonunuzu elinize alamadığınız zamanlarda gelen aramaları, mesajları ya da bildirimleri kaçırmanızı engeller. 

 

Önemli bir telefon beklerken bir yandan spor yapmak ya da diğer işlerinizi halletmek isteyebilirsiniz. Akıllı bileklik modelleri sayesinde beklediğiniz telefon görüşmesini kaçırma korkusu olmadan sporunuza ya da işlerinize konsantre olabilirsiniz. Cep telefonunuzu sürekli yanınızda taşımak zorunda olmadan acil aramalardan ya da önemli bildirimlerden anında haberdar olabilirsiniz. 

 

Akıllı bileklik modelleri her an kullanılan ve hayatı kolaylaştıran cihazlar olarak uzun ömürlü pillere sahiptir. Sizi bekletmeden kısa süreler içerisinde şarj olabilen modeller günlerce aralıksız olarak çalışabilir. Markadan markaya ya da modelden modele değişebilen pil ömrü standart olarak günlerce dayanabilir. 

 

Akıllı bileklik arasında yoğun kullanım sırasında pil ömrü 5 gün, normal kullanım modunda 15 gün olan modelleri bulabilirsiniz.  

 

Akıllı bileklik modelleri sadece fonksiyonel cihazlar değildir. Bileğe takılarak kullanılan modeller estetik tasarımlarıyla şık bir aksesuar özelliği kazanır. Akıllı saatlere göre daha ince bir tasarıma sahip olan modeller modern çizgiler barındıran dizaynlarıyla dikkatleri üzerinize çeker.

 

Yüksek çözünürlüklü AMOLED ekranları sayesinde renkli ve canlı bir görünüm sağlayan akıllı bileklik modelleri kadran ve kayış tasarımlarıyla da benzersiz bir şıklık sunar. Yuvarlatılmış hatlarıyla zarif bir görünüm oluşturan modeller değiştirilebilir kayış seçenekleriyle kişiselleştirilmiş kullanım özelliği sağlar.

 

Akıllı bileklik modellerinin bazılarında kayışları değiştirmek oldukça kolay ve basittir. Farklı renk ve desen seçenekleriyle sunulan kayışlardan dilediklerinizi satın alarak her güne özel farklı bir görünüm oluşturabilirsiniz.   

 

Dünyaca Ünlü Markaların Akıllı Bileklik Modelleri Benzersiz Avantajlarla Telefon Dükkanı’nda

 

Giyilebilir teknolojiler arasında bulunan akıllı bileklikler birçok teknoloji devi markanın üretimlerini bu doğrultuda gerçekleştirmelerini sağlıyor. Akıllı bileklikler arasında Samsung, Huawei, Xiaomi ve Honor gibi tanınmış markaların modellerini bulabilirsiniz. Teknoloji devleri tasarladıkları akıllı bileklik modellerini daha işlevsel ve kaliteli bir hale getirmek için birbirleriyle yarışıyor. Bu yarış dolayısıyla akıllı bileklik fiyatlarını da etkiliyor.  

 

Akıllı bileklik fiyatları modellerin sahip oldukları fonksiyonlara, dayanıklılığa, pil ömrüne, kullanım konforuna ve tasarım özelliklerine göre farklılık gösterir. Zengin bir model çeşitliliği bulunan akıllı bileklikler fiyat bakımından da kullanıcılara geniş bir yelpaze sunar. 

 

Akıllı bileklik satın almadan önce beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak marka ve modelleri karşılaştırmanız karlı bir alışveriş gerçekleştirebilmeniz adına büyük önem taşır.   

 

Akıllı bileklik karşılaştırma için en doğru adres Telefon Dükkanı’dır. Dünyaca ünlü markaların farklı özellikler sunan kaliteli ve şık akıllı bileklik modellerini Telefon Dükkanı’nda bulabilir ve ayrıntılı bilgiler sayesinde doğru bir karşılaştırma gerçekleştirebilirsiniz. 

 

En iyi akıllı bileklik modellerini cazip fiyat seçenekleriyle sizlerle buluşturan Telefondükkanı sayesinde bütçenizi zorlamadan beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Hızlı kargo gönderimi ile fazla beklemeden satın aldığınız akıllı bileklik modeline kavuşabilirsiniz. 

 

Telefon Dükkanı kargonuzu hızlı göndermenin yanı sıra güvenli bir şekilde de sizlere ulaştırmayı garanti altına alır. Buna rağmen elinize ulaşan akıllı bileklik modelinde herhangi bir hasar oluşması durumda kolay değişim ve iade seçeneklerini sizlere sunar. 

 

Telefon Dükkanı sayesinde en kaliteli ve fonksiyonel akıllı bileklik modellerini evinizin konforunda güvenli bir şekilde satın alarak benzersiz bir alışveriş keyfi yaşayabilirsiniz. 

Akıllı Bileklik ve Akıllı Saat Farkı Nedir?

 

Akıllı bileklikler akıllı saatlere göre daha küçük ve daha hafiftir. Akıllı bilekliklerin ekranları uzun, inceyken akıllı saatlerin ekranları daha geniştir. Akıllı bileklikler, genel olarak sağlık ve spor takibi için tasarlanmıştır. 
Akıllı saatler, akıllı bilekliklerin sahip olduğu özelliklere sahiptir bu özelliklerle birlikte, telefon araması yapma, e-mail okuma, mesaj bildirimlerini görme gibi özellikleri de vardır. Ayrıca akıllı saatler, navigasyon, müzik çalma gibi özellikler için kapsamlı deneyimler sunmaktadır.

Akıllı bilekliklerin pil ömrü, akıllı saatlere göre daha uzundur. Akıllı bilekliklerin fiyatı, akıllı saatlere göre daha ucuzdur. Akıllı saat ya da akıllı bileklik almadan önce kendi ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi değrlendirmelisiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı