General Mobile GM Pods 2 Beyaz

Fiyat : ₺525,00(KDV Dahil)
₺93,49 'den başlayan taksitlerle
:

General Mobile GM Pods 2

General Mobile GM Pods 2 İlham Veren Ses Deneyimi Ergonomik ve hafif sarj kutusu tasarımı

Üstün Ses Performansı.

13mm büyüklüğündeki güçlü işlemci kusursuz güzellikteki sesleri duymanızı sağlar. Özel polimer diyafram ile birlikte bas ve tiz sesler dengelenir, böylelikle inanılmaz bir ses deneyimi sunar.
General Mobile GM Pods 2 Üstün Ses Performansı. 13mm büyüklüğündeki güçlü işlemci kusursuz güzellikteki sesleri duymanızı sağlar. Özel polimer diyafram ile birlikte bas ve tiz sesler dengelenir, böylelikle inanılmaz bir ses deneyimi sunar.

Tam Zamanında

Düşük gecikme modunu akitfleştirerek film, oyun, konser ve diğer bir çok içeriği 110 mili saniyelik gecikme ile yakalayın, dinlediklerinizin keyfini çıkarın.
General Mobile GM Pods 2 Tam Zamanında Düşük gecikme modunu akitfleştirerek film, oyun, konser ve diğer bir çok içeriği 110 mili saniyelik gecikme ile yakalayın, dinlediklerinizin keyfini çıkarın.

Kesintisiz Güç.

4 saatlik pil ömrü ve Type-C bağlantılı 380mAh kapasiteli şarj kutusu ile toplamda 20 saate varan kullanım deneyimi sunar, siz bitti demeden bitmez.

General Mobile GM Pods 2 Kesintisiz Güç. 4 saatlik pil ömrü ve Type-C bağlantılı 380mAh kapasiteli şarj kutusu ile toplamda 20 saate varan kullanım deneyimi sunar, siz bitti demeden bitmez.

Daima Bağlantıda.

Yeni nesil Bluetooth 5.0 bağlantı ile kulaklığınız siz kutusundan çıkarır çıkarmaz kullanıma hazır olur, kesintisiz ve rahat bağlantı deneyimi sunarak tamamen dinlediklerinize odaklanmanızı sağlar.

General Mobile Pods 2 Daima Bağlantıda. Yeni nesil Bluetooth 5.0 bağlantı ile kulaklığınız siz kutusundan çıkarır çıkarmaz kullanıma hazır olur, kesintisiz ve rahat bağlantı deneyimi sunarak tamamen dinlediklerinize odaklanmanızı sağlar.
Çerez Kullanımı