General Mobile GM Pods 2 Pro Beyaz

Fiyat : ₺459,09(KDV Dahil)
₺81,76 'den başlayan taksitlerle
:

General Mobile GM Pods 2 Pro

Hem Çok Hafif,
Hem Çok Ergonomik.

General Mobile GM Pods 2 Pro Hem Çok Hafif, Hem Çok Ergonomik.

Tarzınızı Yansıtan Güçlendirilmiş Hibrit Performans.

Hibrit sürücü sistemine sahip güçlendirilmiş performansı ve AAC HD ses kodeği ile dinlediğiniz her tür müziğin güçlü bas ve tiz derinliğini sağlayıp konser deneyimi seviyesinde bir ses performansı yaşatır.
General Mobile GM Pods 2 Pro Tarzınızı Yansıtan Güçlendirilmiş Hibrit Performans. Hibrit sürücü sistemine sahip güçlendirilmiş performansı ve AAC HD ses kodeği ile dinlediğiniz her tür müziğin güçlü bas ve tiz derinliğini sağlayıp konser deneyimi seviyesinde bir ses performansı yaşatır.
General Mobile GM Pods 2 Pro Gelişmiş Gürültü Önleme

Akıllı Bir Dokunuş.

Kullanım deneyiminizi üst seviyeye çıkararak, müzik kontrolü, sesli asistan, aramalar ve daha fazlasını kulaklıklarınızda bulunan dokunmatik kontrollerle kolayca yönetin.
General Mobile GM Pods 2 Pro Akıllı Bir Dokunuş. Kullanım deneyiminizi üst seviyeye çıkararak, müzik kontrolü, sesli asistan, aramalar ve daha fazlasını kulaklıklarınızda bulunan dokunmatik kontrollerle kolayca yönetin.

Güç Ritmini Buldu.

Tek şarjla 3.5 saate kadar varan kesintisiz müzik keyfinin tadını çıkarmanıza olanak sağlar. 600mAh devasa şarj kutusu kapasitesi ile de 17.5 saate kadar ilave ve toplamda 21 saate kadar varan tüm gün kullanım deneyimi sunar.
 

General Mobile GM Pods 2 Pro Güç Ritmini Buldu. Tek şarjla 3.5 saate kadar varan kesintisiz müzik keyfinin tadını çıkarmanıza olanak sağlar. 600mAh devasa şarj kutusu kapasitesi ile de 17.5 saate kadar ilave ve toplamda 21 saate kadar varan tüm gün kullanım deneyimi sunar.

Daima Bağlantıda.

Yeni nesil Bluetooth 5.0 bağlantı ile kulaklığınız siz kutusundan çıkarır çıkarmaz kullanıma hazır olur, kesintisiz ve rahat bağlantı deneyimi sunarak tamamen dinlediklerinize odaklanmanızı sağlar.

General Mobile GM Pods 2 Pro Daima Bağlantıda. Yeni nesil Bluetooth 5.0 bağlantı ile kulaklığınız siz kutusundan çıkarır çıkarmaz kullanıma hazır olur, kesintisiz ve rahat bağlantı deneyimi sunarak tamamen dinlediklerinize odaklanmanızı sağlar.
 
Çerez Kullanımı