Honor Choice Earbuds X2 Kablosuz Bluetooth Kulakiçi Kulaklık Siyah

Fiyat : ₺698,00(KDV Dahil)
₺134,95 `den başlayan taksitlerle

Üstün Pil Ömrü: Şarj kutusuyla birlikte toplamda 28 saatlik pil ömrü sunar.

Gelişmiş Ses: 12 mm biyo-diyafram sürücüleriyle derin bas ve geniş ses sahnesi sağlar.

Gürültü Azaltma: Çift mikrofonlu gürültü azaltma özelliğiyle net ses alımı sağlar.

Stabil Bağlantı: Bluetooth 5.2 ile sağlam ve stabil bir bağlantı sunar.

Oyun Modu: Düşük gecikme süresiyle oyun modunda daha iyi bir deneyim sunar.

Suya Dayanıklılık: IPX4 suya dayanıklılık sertifikasıyla ter ve yağmura karşı koruma sağlar.

:

Honor Choice Earbuds X2 Kablosuz Bluetooth Kulakiçi Kulaklık Siyah

 
Honor Choice Earbuds X2 Kablosuz Bluetooth Kulakiçi Kulaklık Siyah
 
 HONOR CHOICE Earbuds X2 Kulaklıkları Sevmenizin 6 Nedeni Hafif yarı açık kulak içi tasarım Toplamda 28 saat oynatma* Aramalar için Çift Mikrofonlu Gürültü Azaltma 12 mm Biyo-Diyafram Sürücüleri Stabil Bluetooth 5.2 Bağlantısı Oyun modunda düşük gecikme
 

 28 Saat müzik çalma, Kesintisiz eğlenceye hazır

 

Düşük güç tüketimi için optimize edilen HONOR CHOICE Earbuds X2, toplam 28 saatlik pil ömrüne sahiptir (şarj kutusuyla birlikte).

 

6 Saat Müzik Çalma, 4 Saat Arama, 28 Saat Toplam (Şarj Kutusu ile)

 28 Saat müzik çalma, Kesintisiz eğlenceye hazır  Düşük güç tüketimi için optimize edilen HONOR CHOICE Earbuds X2, toplam 28 saatlik pil ömrüne sahiptir (şarj kutusuyla birlikte).  6 Saat Müzik Çalma, 4 Saat Arama, 28 Saat Toplam (Şarj Kutusu ile)

Aramalar için çift mikrofonlu gürültü azaltma

 

Her kulaklıkta yer alan çift mikrofon, akıllı ortam gürültüsü filtrelemesi için sinir ağı algoritmalarıyla çalışır. Kalabalık metro istasyonları veya kalabalık caddeler olsun, HONOR CHOICE X Earbuds X2 ile yüz yüze konuşuyormuş gibi duyun ve işitin.

 Aramalar için çift mikrofonlu gürültü azaltma ve daha iyi konuşma sağlayan net ses alımı Her kulaklıkta yer alan çift mikrofon, akıllı ortam gürültüsü filtrelemesi için sinir ağı algoritmalarıyla çalışır. Kalabalık metro istasyonları veya kalabalık caddeler olsun, HONOR CHOICE X Earbuds X2 ile yüz yüze konuşuyormuş gibi duyun ve işitin.
 12 mm Biyo-diyafram sürücüleriyle ritmi arttır HONOR CHOICE Earbuds X2, derin bas ve geniş bir ses sahnesi için hafif bakır kaplı alüminyum armatüre sahip özel 12 mm biyo-diyaframlı dinamik sürücüleri kullanıyor. AAC Yüksek tanımlı ses ile ayrıntıların kulaklarınızda iletilmesini sağlar.

12 mm Biyo-diyafram

 

HONOR CHOICE Earbuds X2, derin bas ve geniş bir ses sahnesi için hafif bakır kaplı alüminyum armatüre sahip özel 12 mm biyo-diyaframlı dinamik sürücüleri kullanıyor. AAC Yüksek tanımlı ses ile ayrıntıların kulaklarınızda iletilmesini sağlar.

 

Tek dokunuşla, Kontrol edin

 

Earbuds X2'teki dokunmatik algılama alanı, uygun müzik ve arama kontrolü sağlar. Birkaç basit dokunuşla oynayın, atlayın ve daha fazlasını yapın.

 

 Tek dokunuşla kontrol edin Earbuds X2'teki dokunmatik algılama alanı, uygun müzik ve arama kontrolü sağlar. Birkaç basit dokunuşla oynayın, atlayın ve daha fazlasını yapın.
 İhtiyacın olduğu anda AI-Voice'u aç AI Voice'u uyandırmak için sol veya sağ kulaklığa üç hızlı dokunuşla arama yapmak, seyahat rotalarını/hava durumunu kontrol etmek ve mesaj göndermekten yalnızca birkaç kelime uzaktasınız.

İhtiyacın olduğu anda AI-Voice'u aç

 

AI Voice'u uyandırmak için sol veya sağ kulaklığa üç hızlı dokunuşla arama yapmak, seyahat rotalarını/hava durumunu kontrol etmek ve mesaj göndermekten yalnızca birkaç kelime uzaktasınız.

 

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//