1

Huawei Akıllı Saat Fiyatları

 

Hayatın her alanını etkileyen gelişmiş teknolojiler saat modellerini de sadece zaman gösteren cihazlar olmaktan çıkarmış ve fonksiyonel özellikleriyle günün her anı ihtiyaç duyulan akıllı tasarımlara dönüştürmüştür. Teknolojiye meraklı olsun ya da olmasın hayatı kolaylaştıran ve daha pratik bir hale getiren akıllı saat modelleri her yaştan ve her kesimden insanın rağbet gösterdiği giyilebilir teknolojilerden biri olmuştur. Her yıl piyasa sürdükleri daha fonksiyonel, daha sağlam ve daha kullanışlı modellerle öne geçmeye çalışan teknoloji devi markalar akıllı saat sektörünü gün geçtikçe daha ileri seviyelere taşımıştır. 

 

Geliştirdiği teknolojik ürünlerle dünya çapında tanınan markalar arasında yer alan Huawei, ürünleri arasına akıllı saat modellerini de ekleyerek teknoloji devleri arasındaki yerini sağlamlaştırmıştır. Huawei geliştirdiği üstün teknolojileri ürettiği akıllı saatlere de yansıtarak kalitesi, dayanıklılığı ve fonksiyonelliğiyle öne çıkan modelleri sayesinde tüm dünyanın takdirini kazanmıştır.

 

Eski bir subay olan mühendis Ren Zhengfei tarafından 1987 yılında Çin’de kurulan Huawei, geliştirdiği teknolojilerle kısa süre içerisinde dünya çapında tanınan bir marka haline gelmiştir. Öncelikli hedefi ağ ve telekomünikasyon cihazları geliştirip satmak olan Huawei markası, bu hedefe, emin adımlarla yürüyerek ulaşmıştır. Başta cep telefonları olmak üzere bilgisayar ve tablet gibi teknolojik cihazlar üreten Huawei, ürün gamını genişletmiş ve her türlü soruna pratik çözümler sunan bir marka olarak adını duyurmuştur. 

 

Günümüzde 140’tan fazla ülkeye teknolojik ürünlerinin satışını yapan Huawei, kendi teknolojilerini geliştirmeye oldukça özen gösteren bir markadır. Huawei AR-GE çalışmalarını sadece Çin merkezinde gerçekleştirmeyerek birçok ülkede enstitüler kurmuştur. Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Fransa, Kanada, Almanya, Belçika, Pakistan, İsveç, Kolombiya, Hindistan, Rusya, İrlanda ve son olarak Türkiye de Huawei markasına ait AR-GE enstitülerinin bulunduğu ülkeler arasında yer alır. 

 

Türkiye pazarına özel bir ilgi gösteren Huawei markası, 2. en büyük AR-GE merkezini İstanbul, Ümraniye’de kurarak, AR-GE çalışmalarının merkez üssü olarak Türkiye’yi belirlemiştir. 

 

AR-GE merkezlerinde geliştirilen yeni nesil teknolojiler, Huawei saat modellerini tüm dünyanın hayran kaldığı üstün donanımlı ve yazılımlı akıllı cihazlar haline dönüştürmüştür. Huawei akıllı saat modelleri akıllı saatlerde bulunan bilindik fonksiyonları üst düzeye taşımanın yanı sıra yepyeni özelliklerle de her türlü soruna ve beklentiye çözüm sunarak hayatın her alanına dokunur.   

 

Huawei Saat Modellerini Benzersiz Kılan Üstün Özellikler

 

Teknolojik donanımlarıyla ön plana çıkan Huawei saatler bu donanımlara eşlik eden gelişmiş yazılımlarla üretilir. Huawei saat modelleri hız, bağlantı, görüntü ve ses kalitesiyle hafif yapısı ve ufak boyutlarından beklenmeyecek üstün bir performans sunar. 

 

Kolay ve Uyumlu Bağlantı

 

Huawei markası, akıllı saat modellerini tasarlarken belirli bir kesimin değil, tercihleri farklı olan tüm kesimlerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı hedefler. Bu doğrultuda üretilen Huawei akıllı saat modelleri Android ve İOS işletim sistemlerine sahip olan farklı marka ve modellerdeki birçok cep telefonuyla uyumlu olarak çalışır. 

 

Herhangi bir işle uğraşırken ya da spor yaparken cep telefonunuza gelen önemli çağrılardan ve mesajlardan anlık olarak haberdar olmak imkansız bir hale gelebilir. Bu gibi durumlarda cep telefonunuz yakınınızda değilken bile gelen aramalar, mesajlar ve bildirimleri takip eden ve sizi bu konuda bilgilendiren bir asistana ihtiyaç duyabilirsiniz. 

 

Huawei akıllı saat modelleri sayesinde cep telefonunuza gelen aramaları ve mesajları gözden kaçırmanız imkansızdır. Siz işlerinizi halletmekle uğraşırken ya da yüzerek, koşarak veya bisiklete binerek spor yaparken Huawei akıllı saatiniz cep telefonunuzla kurduğu kesintisiz irtibat sayesinde her türlü gelişmeden sizi haberdar eder.    

 

Gelişmiş bluetooth sürümü sayesinde fazla uğraştırmadan pratik bir şekilde cep telefonlarıyla bağlantı kuran Huawei akıllı saat modelleri, yüksek hızda ve kapasitede veri akışı gerçekleştirir. Bu sayede cep telefonuna gelen çağrıları, e-postaları, mesajları ve bildirimleri akıllı saat üzerinden anlık olarak görüntüleyebilmek mümkün olur. 

 

Huawei akıllı saat modellerinin bazıları sadece telefonunuza gelen aramaları size bildirmekle kalmaz. Cep telefonunuzu elinize almadan kontrol etme fonksiyonu da sunar. 

 

Modeller sayesinde cep telefonunuza gelen çağrıları saatiniz üzerinden cevaplayabilir ya da reddedebilirsiniz. Böylelikle başka bir odada ya da çantanızda bulunan telefonunuzu bulmakla uğraşarak önemli çağrıları kaçırmazsınız. Veyahut yüzerken, havuzdan çıkmak zorunda kalarak, keyfinize ya da sporunuza ara vermeden de aramaları anında yanıtlayabilirsiniz.    

 

Bluetooth özelliğiyle cep telefonuyla kesintisiz bir bağlantı gerçekleştiren sesli görüşme özelliği bulunan Huawei akıllı saat modelleri, güçlü hoparlörleri ve mikrofonlarıyla da yüksek kalitede telefon görüşmeleri yapmaya imkan tanır.

 

Sağlık ve Spor Fonksiyonları

 

Huawei akıllı saat özellikleri arasında sağlık değerlerini ölçme fonksiyonu da yer alır. Markaya ait modellerin çoğunda kalp atış hızı, kan oksijen doygunluk oranı, stres seviyesi, cilt sıcaklığı ve laktik asit ölçümünün yanı sıra uyku ve regl döngüsü izleme özellikleri de bulunur. 

 

Huawei akıllı saat modelleri sağlık bakımından oldukça önemli olan değerleri gelişmiş sensörleriyle hassas bir şekilde ölçer. Modellerde bulunan yazılımlarlar ise elde edilen verileri en doğru şekilde analiz ederek raporlar. Huawei akıllı saat modelleri sayesinde sağlığınız 7/24 kontrol altındadır. 

 

Huawei saatler spor yapmayı ya da daha hareketli ve aktif bir yaşam sürdürmeyi de kolaylaştıran fonksiyonlar barındırır. Markaya ait akıllı saat modellerinde birçok farklı spora yönelik egzersiz modları bulunur. 

 

Egzersiz modları sayesinde antrenman yükü ve antrenman basıncı gibi bilgilerden yola çıkılarak oluşturulan önemli ipuçlarına ve tavsiyelere ulaşabilirsiniz. Böylelikle vücudunuzu fazla zorlamadan performansınızı geliştirmenin ideal yollarını keşfedebilirsiniz. 

 

Üstün Dayanıklılık ve Uzun Pil Ömrü

 

Spor yaparken zorlu koşullarla en etkili şekilde mücadele edebilmenize yönelik Huawei akıllı saat modelleri oldukça dayanıklı bir yapıda üretilir. Huawei akıllı saat modellerinin tümü su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Saati bileğinizden çıkarmadan yağışlı havalarda da spor yapmaya devam edebilirsiniz. Aynı zamanda yüzerken de saatinizi çıkarmanız gerekmez. 

 

Huawei akıllı saat modelleri kaliteli, dayanıklı, konforlu ve zarif materyallerden üretilir. Titanyum, paslanmaz çelik, seramik, deri, plastik, floroelastomer Huawei akıllı saat modellerinin üretiminde kullanılan malzemeler arasında yer alır. Kayış ve gövde olarak oldukça uzun ömürlü ve rahat bir kullanım imkanı sunan modellerin ekranları ise çizilmelere ve aşınmalara dayanıklı safir cam ya da goril cam seçeneklerine sahiptir. 

 

Pil ömürleriyle de dikkat çeken Huawei akıllı saat modelleri günlerce ve hatta haftalarca kesintisiz çalışabilme özelliği sunar. Kısa süre içerisinde tamamen şarj olan modellerin pilleri gelişmiş kapasiteleri sayesinde fonksiyonel özellikleri kullanırken fazla enerji harcayarak hemen tükenmez. 

 

Kompakt ve Hafif Yapı

 

Huawei akıllı saat modelleri üstün teknolojik donanımları ve yazılımları kompakt bir halde sunar. Birçok farklı aksamdan oluşan modeller yeteneklerine oranla oldukça hafif bir yapıdadır. Böylelikle modeller spor yaparken ya da gün içerisinde işlerinizle ilgilenirken bileğinizi, ağırlık yaparak yormaz. Modeller hafifliğiyle her yerde ve her zaman hareket özgürlüğünüzü garanti altına alır. 

 

Şık Tasarım

 

Huawei akıllı saat modelleri teknolojiyi estetik tasarımlarla harmanlayarak sunar. Eski zamanlardan bu yana kullanışlı ve şık bir aksesuar olarak kullanılan kol saatleri, bu özelliğini Huawei markasına ait modellerde de kaybetmez. Farklı renk, malzeme ve ekran formu seçenekleri bulunan Huawei akıllı saat modelleri her zevke ve tarza hitap eden tasarımlardır. 

 

Huawei akıllı saat modellerinde bulunan ekran arayüzleri ise size saatinizi kişiselleştirebilme imkanı sunar. Farklı ekran arayüzleri arasından modunuza ve tarzınıza uygun seçimler yapıp, akıllı saati kişisel zevkinizin bir yansıması olarak kullanabilirsiniz. Böylelikle her gün farklı bir saat görünümüne sahip olarak girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.         

 

Öne Çıkan Huawei Saat Modelleri

 

Huawei Watch GT 3 Pro Seramik ve Titanyum

 

Huawei Watch GT serisinin yıldızı olan GT 3 Pro Seramik akıllı saat modeli, eşsiz beyazlığı ve parlaklığıyla ilk bakışta fark edilen mükemmel bir tasarıma sahiptir. Modelin 1500 derece sıcaklıkta fırınlanarak dokusunu kazanan seramik kasası, kusursuz bir beyazlık için elmas tozu ile cilalanmıştır. Büyüleyici güzellikte bir tasarıma sahip olan modelin seramik kasasına, beyaz renkte deri ve seramik kayış seçenekleri eşlik ederek saatin çekici görünümü tamamlar. 

 

Eşsiz tasarımıyla bileklerde adeta bir mücevher gibi parlayan GT 3 Pro Seramik saat modelinin ekranı ise dayanıklı ve parlak safir camdır.

 

Huawei Watch GT Serisinde yer alan GT 3 Pro Titanyum akıllı saat ise seramiğin zarafetine alternatif olarak titanyumun gücünü ve klas görünümünü taşır. Detaylı işçilikle etkileyici bir tasarıma dönüşen model, hassas kesimli kenarlara sahip titanyum gövdesiyle kusursuz bir form sunar. Modelin çizilmelere ve aşınmaya dayanıklı safir cam kadranı ise gövdenin kusursuz formunu tamamlayarak benzersiz bir tasarım meydana getirir.     

 

GT 3 Pro Titanyum akıllı saat modeli her zevke ve yaşam tarzına hitap etmek adına titanyum, deri ve floroelastomer kayış seçeneklerine sahiptir.

 

Huawei Watch GT Serisinde yer alan GT 3 Pro Seramik ve GT 3 Pro Titanyum modelleri pil ömrü bakımından farklı seçenekler sunar. GT 3 Pro Seramik akıllı saat modelinde pil ömrü 7 gün sürerken, GT 3 Pro Titanyum akıllı saat modeli 14 günlük pil ömrüyle bir adım öne geçer. 

 

GT 3 Pro Seramik ve GT 3 Pro Titanyum akıllı saat modelleri pil ömrü ve tasarım olarak farklılaşmasına rağmen benzer fonksiyonel özellikleriyle hayatınıza konfor katar. Android ve İOS işletim sistemli telefonlarla sorunsuz bir şekilde eşleşen modeller sayesinde cep telefonunuzu uzaktan kontrol etmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Modellerin sesli görüşme ve mesaj cevaplama özellikleriyle cep telefonunuza olan ihtiyacınız neredeyse ortadan kalkar. 

 

GT 3 Pro Seramik ve GT 3 Pro Titanyum akıllı saat modellerinde tüm gün aktif olan sağlık takip özelliği bulunur. Modellerde yer alan optik kalp atış hızı sensörü nabzı hassas bir şekilde ölçerek kalp sağlığı konusunda en doğru sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Huawei TrueSeen 5.0+ kalp atış hızı ölçme teknolojisi halka şeklinde 8 fotoelektrik sensör kullanarak sinyalleri yakalar. 

 

7/24 kalp atış hızını izleme özelliği sunan modeller nabız değerlerinde ani yükselme ya da düşme gibi farklılıklar yaşandığında sizi uyarır. Aynı teknoloji kan oksijen doygunluk seviyesini de tüm gün izleyerek gelişmiş bir sağlık takip mekanizması sunar. 

 

GT Pro Seramik modelinde, GT 3 Pro Titanyum modelinden farklı olarak adet döngüsü izleme özelliği de bulunur. GT 3 Pro Seramik akıllı saat modeli sayesinde adet döngünüzü takip edebileceğiniz gibi ovülasyon günleriniz hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Saat, özel günlere hazırlıksız yakalanmamız için adet döneminin yaklaştığını da size hatırlatır.    

 

Stres seviyesi ölçme ve uyku izleme her iki modelde de bulunan ortak özellikler arasındadır. 

 

GT 3 Pro Seramik ve GT 3 Pro Titanyum akıllı saat modellerinde yüzü aşkın sayıda spor modu bulunur. Koşmak, bisiklete binmek, yüzmek, tırmanmak kayak yapmak ve golf oynamak gibi birçok sportif aktiviteye uygun geliştirilen egzersiz modları sayesinde kendi kişisel antrenörünüze sahip olabilirsiniz. Antrenman yükü, antrenman basıncı ve koşu yeteneği indeksi gibi verilerden oluşan ölçümlerle kendinizi yormadan veya zorlamadan performansınızı zirveye taşıyabilirsiniz.

 

GT 3 Pro Seramik ve GT 3 Pro Titanyum akıllı saat modelleri su geçirmezlik özelliğiyle üstün bir dayanıklılık performansı sergiler. 30 metreye kadar suya ve su basıncına dayanabilen saat modellerini sadece yüzerken değil, dalış yaparken de bileğinizde taşımaya devam edebilirsiniz. Aynı zamanda gerçekleştirdiğiniz dalışların hızı, süresi ve derinliği hakkında gerçek veriler sunan saatler çok derine dalmanız ya da çok fazla su altında kalmanız halinde sizi uyarır. 

 

Dokunmatik AMOLED ekrana sahip olan GT 3 Pro Seramik ve GT 3 Pro Titanyum akıllı saat modelleri 466×466 piksel olan yüksek çözünürlükleri sayesinde daha net, daha ayrıntılı ve daha canlı bir görüntü sunar. 

 

Huawei Watch GT 3 46 MM

 

Paslanmaz çelik ön kasaya sahip olan Huawei Watch GT 3 akıllı saat modelinin gövdesini, ışığı yakalayarak yumuşak bir parlaklık veren 3D kavisli Goril cam tamamlar. Tasarımın mükemmelliği artıran ise her zevke uygun deri, milanese, paslanmaz çelik ve floroelastomer kayış seçeneklerinin sunulmasıdır. 

 

AMOLED ekranı 1,43 inç genişliğinde olan GT 3 akıllı saat modeli, sahip olduğu 466×466 piksel yüksek çözünürlükle ayrıntıları daha rahat seçebileceğiniz, renkleri daha canlı görebileceğiniz kusursuz bir görüntü sunar. 46,6 gram ağırlığıyla bileğinizde oldukça hafif duran model sayesinde her türlü sporu ve aktiviteyi rahat ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Koşu, kayak, yürüyüş, ip atlama ve yüzme gibi 100’ü aşkın birçok farklı spor modu bulunan GT 3 akıllı saat modeli, sizin için yol gösterici görev üstlenerek spor koçluğunuzu yapar. 5 ATM su geçirmezlik özelliğiyle duşta ve yüzerken de kullanabileceğiniz model, sportif faaliyetlerinizi daha motive edici bir hale getirmek için müzik çalma özelliği de sunar. 

 

Bluetooth özelliği sayesinde Android ve İOS işletim sistemine sahip olan cep telefonlarıyla sorunsuz bir şekilde eşleşen model, cep telefonunuza gelen aramaları ve mesajları yönetebilmenize olanak tanır. GT 3 akıllı saat modeli sesli telefon görüşmeleri yapma ve mesajları cevaplama özelliği de sunar. 

 

Pil ömrü 7 güne kadar dayanabilen modelin sağlık takip fonksiyonu doğru ve anlık ölçümler yapmanızı sağlar. Modelde bulunan Huawei TrueSeen 5.0+ kalp atış hızı ölçme teknolojisi, kalp atışlarınızı 7/24 takip eder ve eğer normal değerlerin dışına çıkma durumu yaşanırsa sizi bilgilendirir. Kan oksijen doygunluk oranı ve cilt sıcaklığı ölçme özellikleri de modelin sağlık takip sisteminde yer alır. 

 

Huawei Watch GT 2 Pro 

 

Aşınmaya karşı oldukça dirençli yapıda titanyum ön kasaya sahip olan Huawei Watch GT 2 Pro akıllı saat modelinin arka kasası ise konforlu ve rahat bir kullanım imkanı sunan seramik malzemedendir. Deri ve floroelastomer kayış seçenekleriyle sunulan modelin camı ise kullanım sonucunda yıpranmayan dayanıklı safirdir. 

 

Huawei Watch GT 2 Pro akıllı saat modeli zamanı size ayrıntılı ve kapsamlı bir şekilde sunar. Sadece saat ve takvim konusunda değil, gün doğumu ve gün batımı zamanı ya da ayın doğuş ve batış saatleri hakkında da sizi bilgilendiren model sayesinde ayın 8 evresini de takip ederek gökyüzünü gözlemleyebilirsiniz.

 

Tasarım özellikleriyle sportif bir şıklık sunan GT 2 Pro akıllı saat modeli 200’den fazla arayüz barındırır. Hepsi birbirinden farklı ve tarz olan arayüz seçenekleriyle her gün için farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. 

 

100’den fazla spor modu bulunan Huawei Watch GT 2 Pro akıllı saat modeli hareketlerinizi ve sağlık verilerinizi takip ederek performansınızı değerlendirir. Performans artışı için ise size özel eğitimler sunarak koçluğunuzu üstlenir. Modelin spor fonksiyonları arasında belirli sporlara yönelik gelişmiş özellikler de bulunur.

 

Kayak ve snowboard tutkunlarının vazgeçilmezi olan GT 2 Pro akıllı saat modeli, kayak ya da snowboard yaparken kalp atış analizi, ortalama hız, eğim, mesafe ve yol hakkında önemli veriler sunar. Eğer spor yaparken herhangi bir verinin standart değerlerini aşarsanız da sizi sesli olarak uyararak güvenliğinizi garanti altına alır. 

 

GPS özelliğinin de yer aldığı Huawei Watch GT 2 Pro akıllı saat modeli yeni nesil akıllı navigasyonunuz olur. Modelde bulunan “Dönüş Yolu” özelliği otomatik olarak seyahat rotanızı kaydeder. 

 

GPS sinyalleri vasıtasıyla sizi ve güzergahınızı takip eden model, GPS sinyallerinin zayıflaması durumunda yolunuzu kaybetmemeniz için sizi uyarır. Önceki rotalarınızı da kayıt altında tutan model sayesinde dönüş yolunu kaybetme korkusu olmadan cesurca doğaya atılabilir ya da daha önce hiç gitmediğiniz şehirlerde özgürce dolaşabilirsiniz. 

 

Huawei Watch GT 2 Pro akıllı saat modelinde sağlık değerlerini en isabetli ve doğru şekilde ölçmeye yarayan hassas sensörler ve yazılımlar bulunur. Huawei TrueSeen 4.0+, kalp atış hızını ölçmekle kalmaz, aynı zamanda analiz ederek kalp sağlığınız hakkında ayrıntılı ve kapsamlı bir rapor sunar. Kalp atış hızını tüm gün boyunca takip eden akıllı saat modeli, standart değerlerin dışına çıkıldığında size uyarıda bulunur. 

 

GT 2 Pro akıllı saat modelinde oksijen seviyesi, stres seviyesi ve uyku kalitesi ölçme özellikleri de mevcuttur. Modelin gelişmiş sağlık fonksiyonları sayesinde hem spor yaparken hem de gün içerisinde sağlık durumunuzu analiz edebilir, sağlığınızı iyileştirme yönünde modelin verdiği tavsiye ve önerilerden faydalanarak daha dinç ve zinde bir vücuda sahip olabilirsiniz.

 

Huawei Watch GT 2 Pro akıllı saat modelini şarj etmek hem çok pratik hem de çok hızlıdır. Saatinizi kablosuz bir şekilde 5 dakikada şarj ederek, 10 saat boyunca kullanabilirsiniz. GT 2 Pro akıllı saat modeli, tam olarak şarj edildiğinde, tipik kullanımda 14 gün, yoğun kullanımda ise 7 gün aralıksız çalışabilir. 

 

GT 2 Pro akıllı saat modeli müzik depolama alanına sahiptir. Saatinize yaklaşık 500 kadar şarkıyı yükleyerek cep telefonunuz yanınızda olmadığı zamanlarda bile müzik dinleme keyfinden mahrum kalmayabilirsiniz.

 

Bluetooth sayesinde Android ve İOS işletim sistemine sahip cep telefonlarına bağlanan GT 2 Pro akıllı saat modelleri sayesinde gelen aramaları cevaplayabilir ya da reddedebilirsiniz. Aynı zamanda telefonunuz uzaktayken tek bir dokunuşla cep telefonunuzun kamerasını yöneterek fotoğraf çekebilirsiniz. Model sayesinde, çekilen fotoğrafları saat ekranında arayüz olarak kullanmak da mümkündür.  

 

Huawei Watch GT 2

 

Ortalama 2 hafta dayanan pil ömrü ve ultra ince tasarımıyla öne çıkan Huawei Watch GT 2 akıllı saat modeli hem kullanım hem de konfor açısından benzersiz özellikler sunar. Ekranı yüksek kaliteli 3D cam materyalden oluşan model, çerçevesiz bir görünüm sunarak oldukça minimalist ve estetik bir tasarım haline gelir. Kasa boyutu olarak 42 mm ve 46 mm seçenekleri bulunan saatin sport edition, classic edition ve elegant edition olmak üzere farklı görünüm sunan tasarım alternatifleri de mevcuttur.  

 

Huawei tarafından geliştirilen Kirin A1 yongası, GT 2 akıllı saat modeline yüksek işletme performansı ve oldukça düşük güç tüketimi özelliği kazandırır. Uzun pil ömrüyle dikkat çeken GT 2 saatlerinin çalışma süreleri 42 mm ve 46 mm model seçeneklerinde değişiklik gösterir. Saatin kullanım şekli ve sıklığı da pil ömrünün dayanıklılığını etkileyen faktörler arasında yer alır.

 

GT 2 42 mm akıllı saat modeli, sürekli GPS kullanılarak egzersiz ve kalp atış hızı takibi yapıldığında 15 saat kadar, kalp atış hızı izlemesi açıkken ve haftada 30 dakika müzik dinlendiğinde ise 1 hafta kadar çalışabilir. GT 2 46 mm akıllı saat modelinin çalışma süresi ise GPS, kalp atış hızı ve egzersiz takibi yapıldığında 30 saat, kalp atış hızı izlemesi açıkken ve haftada 30 dakika müzik dinlendiğinde 2 haftaya kadar uzayabilir.    

 

Huawei GT 2 akıllı saat modelleri spor fonksiyonlarıyla profesyonel spor eğitmeniniz olmaya adaydır. Modelde bulunan GPS ve Glonass uydu konumlandırma sistemi sayesinde katettiğiniz mesafeyi ayrıntılı bir şekilde görerek ilerlemeniz ve performans artışınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.  

 

Huawei Watch GT 2 özellikleri arasında hassas bir şekilde ölçüm gerçekleştiren sağlık fonksiyonları da yer alır. Huawei TrueSeen 3.5 bulunan model, kalp atış hızınızı tüm gün izler. Gün içerisinde, kalp ritminizde yaşanan değişimlerden sizi haberdar eder.

 

GT 2 akıllı saat modelinde bulunan uyku izleme özelliği siz uykudayken çalışarak uyku fazlarını ayrıntılı bir şekilde analize tabi tutar. Uyku sırasında kalp atış hızınızı ve nefes alışverişlerinizi de değerlendiren saat, uyku kalitenizi artırma yönünde size bilimsel tavsiye ve önerilerde bulunur. 

 

Gün boyu stres izleme de, GT 2 akıllı saat modelinde yer alan bir özelliktir. Model stres seviyenizi takip etmekle de kalmaz, stres seviyesini azaltmak için oldukça faydalı olan solunum eğitimi sayesinde de sizi sakinleştirip dinlendirir. Adım sayar ve yakılan kalori takibi de modelde bulunan ve hayatınızı daha aktif ve sağlıklı sürdürmenizi kolaylaştıran özellikler arasındadır. 

 

Huawei Watch GT 2 akıllı saat, bluetooth vasıtasıyla cep telefonunuza bağlanarak telefonunuza gelen aramaları cevaplamanıza olanak tanır. Telefona gelen mesaj, e-posta ve bildirimleri de anlık olarak görüntüleme imkanı sunan model, telefon yanınızda olmadan da müzik dinleyebilmenizi mümkün hale getirir. Takvim, hava durumu, alarm, zamanlayıcı, hatırlatıcı ve el feneri de GT 2 akıllı saat modelinin hayatı kolaylaştırmak adına sunduğu fonksiyonlardır. 

 

Birçok özelliği bir arada sunan Huawei Watch GT 2 fiyat bakımından oldukça avantajlı bir modeldir. Her bütçeye hitap eden GT 2 fiyatları sayesinde siz de kullanışlı ve akıllı bir saate sahip olabilirsiniz. 

 

Huawei Watch Fit 

 

Göz kamaştırıcı şık tasarımıyla dikkat çeken Huawei Watch Fit akıllı saat modeli, boyutları oldukça geniş dikdörtgen ekranıyla da hem görünüm hem de kullanım bakımından avantaj sağlar. Büyüklüğü 1,64 inç olan olan ekranın çözünürlüğü ise 280×456 pikseldir. HD çözünürlüklü ekran, 2,5D kavisli cam kullanılarak üretilir ve böylece Watch Fit akıllı saat modelinin daha parlak, canlı ve net bir görüntü vermesi sağlanır. 

 

Oldukça geniş bir ekran ve net görüntü deneyimi sunan Huawei Watch Fit akıllı saat modeli sahip olduğu birbirinden farklı ve renkli arayüzlerle saatinizi kişiselleştirme imkanını da sizler için mümkün kılar. Dilerseniz modelde bulunan arayüzlere ek olarak Watch Face Store’da yer alan farklı arayüzleri de saatinizi renklendirmek için indirebilirsiniz.

 

Oldukça konforlu ve rahat bir kullanım imkanı sunan Huawei Watch Fit akıllı saat modelinin silikon kayışları her tarza uygun renk seçeneklerine sahiptir. Sakura pembe, nane yeşili ve grafit siyah gibi pastel tonlardan oluşan kayış renklerini kişisel zevkinizi ve tarzınızı yansıtacak şekilde seçerek kullanabilirsiniz. 

 

24 gram ağırlığıyla hafiflik sağlayan Huawei Watch Fit akıllı saat modelinin pil ömrü ve şarj edilme şekli hayatı kolaylaştırır. 5 dakikalık hızlı şarj özelliğiyle modeli aktif bir şekilde tüm gün kullanabilirsiniz. Özel tasarımı sayesinde güç tasarrufu sağlayan model, tam şarj edildiğinde ise 10 gün boyunca çalışabilir.  

 

Watch Fit akıllı saat çağımızın en büyük sorunu olan hareketsiz yaşama çözüm sunar. İş yerinde ya da evde basit bir şekilde yapabileceğiniz vücut germe ve egzersiz hareketleri, modelde yer alan animasyonlu hareket gösterimi sayesinde oldukça kolaylaşır. Huawei Watch Fit akıllı saat modeli hangi sporu ya da antrenmanı yaptığınızı otomatik olarak tanır ve yaptığınız antrenman türüne göre ölçümler yaparak performansınızı ayrıntılı bir şekilde değerlendirir. 

 

Huawei Watch Fit Özellikleri arasında kalp atış hızı ölçme, kan oksijen doygunluk oranını tespit etme, stres seviyesini belirleme, uyku izleme ve regl döngüsünü takip etme gibi fonksiyonlar da yer alır. Huawei TrueSeen 4.0 kalp atış hızı izleme teknoloji barındıran model gece uyurken ve gün içerisinde kalp hızınızı hassas bir şekilde ölçer ve kalp ritminde yaşanan değişimler hakkında size bildirim gönderir. Böylelikle Watch Fit akıllı saat modeli, ayrıntılı ve kapsamlı bir sağlık değerlendirmesi yapma imkanını size tanır. 

 

Huawei Watch Fit akıllı saat modeli bluetooth vasıtasıyla Android ve İOS işletim sistemli cep telefonlarına sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde bağlanır. Oldukça yüksek kapasiteli ve hızlı bir veri aktarımı gerçekleştiren modeller cep telefonunuza bakamadığınız zamanlarda önemli bildirimleri kaçırmanızı engeller. Huawei Watch Fit akıllı saat modeli sayesinde cep telefonunuza gelen aramaları, mesajları ve sosyal medya uygulamalarının bildirimlerini anlık olarak görüntüleyebilir, cep telefonunuzun müzik çalma ve fotoğraf çekme fonksiyonlarını uzaktan kontrol edebilirsiniz. 

 

Huawei Saat Modelleri Özel Fırsatlar ve Avantajlarla Telefon Dükkanı’nda

 

Benzersiz özellikleri estetik tasarımlarla birleştirerek sunan Huawei saat modelleri fiyat bakımından da kullanıcıların yüzünü güldürür. Her ihtiyaca, beklentiye ve beğeniye uygun farklı özelliklerde akıllı saat modelleri tasarlayan ve üreten Huawei markası, zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Markanın sahip olduğu zengin ürün çeşitliliği ise her bütçeye hitap eden fiyat seçeneklerini beraberinde getirir.

 

Saatlerin özelliklerini fazlasıyla karşılayan Huawei akıllı saat fiyatları, sağlam ve dayanıklı materyallerden üretilen modellerin sağladığı uzun ömürlü kullanım avantajıyla da daha hesaplı bir hale gelir. Toza ve suya karşı oldukça dayanıklı olan Huawei akıllı saat modellerini herhangi bir sorun yaşamadan, yıllarca kullanarak karlı bir alışveriş gerçekleştirmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

 

Huawei saat fiyatları ve modellerini ayrıntılı ve kapsamlı bir şekilde Telefon Dükkanı üzerinden inceleyebilirsiniz. Telefon Dükkanı tarafından sunulan özel fırsatlardan faydalanarak Huawei akıllı saat modellerini daha uygun ve hesaplı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ücretsiz kargo ve kredine kartına taksit imkanı da sunan Telefon Dükkanı, satın aldığınız akıllı saat modelini hızlı bir şekilde size ulaştırır. 

 

Satış sonrası destek sunan Telefon Dükkanı, sorun yaşamanız halinde kolay iade ve değişim seçenekleriyle de yanınızda olur. Satışa sunduğu ürünlerin her biri marka garantili olan Telefon Dükkanı güvenli, kolay ve hesaplı alışverişin yeni adresidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı