Huawei Quickcharge 18W Hızlı Şarj Adaptörü + Type-C Kablo 9V2A

Fiyat : ₺269,30(KDV Dahil)
₺52,06 `den başlayan taksitlerle
:

Huawei Orjinal Şarj Ürünleri

Huawei Quickcharge 18W Hızlı Şarj Adaptörü + Type-C Kablo 9V2A

Huawei Quickcharge 18W Hızlı Şarj Adaptörü + Type-C Kablo 9V2A 

Telefonunuzu Kısa Sürede Şarj Edebilmenin Keyfini Yaşayın

  • Akıllı cep telefonunuzu, iş akışı takibi, dijital içerik üretimi ve tüketimi gibi yoğun batarya harcatabilen işlemlerle kullanıyorsanız, ürün sayesinde kısa sürede azalan batarya seviyesi sorunundan kurtulabilir, cep telefonunuzu dakikalar içerisinde tam doluluğa ulaştırabilirsiniz.

  • Ürünün Micro USB kablosunu, kendi adaptörü ile şarj süreçlerinde değerlendirebileceğiniz gibi bilgisayarlardaki ve taşınabilir şarj cihazlarındaki USB portlarına bağlayarak telefonunuzu bu yolla da şarj edebilirsiniz.

  • Hem şarj hem de veri kablosu görevi gören Type-C kablosu aracılığıyla telefonunuzdaki verileri bilgisayarınıza, bilgisayarınızda verileri ise telefonunuza saniyeler içerisinde aktarabilir, gerek telefonun gerekse bilgisayarların işletim sistemlerinin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

  • Adaptörün üzerinde standart USB portu bulunduğu için ürünle birlikte gelen kablo yanınızda olmasa bile farklı Micro USB ya da USB-C kablolarla adaptörü değerlendirebilir, cihazlarınızı hedeflediğiniz sürede şarj edebilirsiniz.

  • Beyaz renkte üretildikleri için evinizin ve iş yerinizin görsel bütünlüğünü olumsuz yönde etkilemeyecek adaptör ve kabloyu, kullanmadığınız anlarda da prizde bulundurabilir, ilgili ürünleri daima hazır hâlde tutabilirsiniz.

  • Huawei QuickCharge 18W hızlı şarj adaptörü + Type-C kablo 9V2A - AP32 özellikleri sayesinde Type-C destekli tüm cihazlarınızı, dilerseniz Micro USB - USB-C/Lightning dönüştürücülerden yararlanarak farklı aygıtları da aynı adaptör ve kabloyla şarj edebilirsiniz.

Şarj Sürecinde Zamandan Tasarruf Etmek İsteyenlerin Öncelikli Tercihi

Batarya ve dâhili donanım bileşen teknolojilerinin gelişim göstermesi ile yalnızca üst segment akıllı cep telefonlarında değil orta seviye modellerde de kullanıcıların sıklıkla karşısına çıkan hızlı şarj özelliği, şarj sürecinde zamandan tasarruf etmeyi mümkün kılıyor. 

Huawei Quickcharge 18W Hızlı Şarj Adaptörü + Type-C Kablo 9V2A

Adaptör Gücü: 9V2A, 18 Watt

Kablo Bağlantısı: Type-C

Hızlı Şarj Desteği: Var, Qualcomm QuickCharge

Renk: Beyaz

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//