Huawei Watch GT3 se Akıllı Saat Siyah

Fiyat : ₺4.345,00(KDV Dahil)
₺840,03 `den başlayan taksitlerle

  • Huawei Watch GT 3 SE, ultra hafif bir tasarıma sahip akıllı saat modelidir.
  • Uzun pil ömrüne sahiptir: Tipik kullanıma bağlı olarak 14 gün pil ömrü sunar.
  • Sağlık takibi: Saatte uyku takibi, kalp atış hızı izleme ve SpO2 takibi gibi sağlık özellikleri bulunmaktadır.
  • Egzersiz modları: 100'den fazla egzersiz modu bulunur ve kullanıcıların antrenmanlarını takip etmelerine olanak tanır.
  • Suya dayanıklıdır: 5ATM su geçirmezlik derecesine sahiptir, yüzme gibi su sporlarında kullanılabilir.
  • Özelleştirme imkanı: Çeşitli saat yüzü tasarımları ve kişiselleştirilebilir widget ekranı vardır.
  • Bağlantı özellikleri: Telefonla bağlantı kurarak arama cevaplama, mesaj yanıtlama ve müzik kontrolü gibi özellikleri destekler.
  • Uyumluluk: Android ve iOS işletim sistemleri ile uyumludur.
  • Not: Ürün tıbbi bir cihaz değildir ve ölçümler yalnızca referans amaçlıdır.

:

Huawei Watch GT3 se Akıllı Saat Siyah

 
telefondukkani.com.tr'de Huawei Watch GT3 SE akıllı saat siyah renk seçeneği ile bulabilirsiniz. Şık tasarımı ve yüksek performansıyla dikkat çeken bu akıllı saat, sağlık ve spor takibi konusunda üstün özelliklere sahiptir. Hem şıklığı hem de fonksiyonelliğiyle dikkat çeken bu ürünü hemen incele
 
Huawei Watch GT3 se Akıllı Saat Siyah Özellikleri
 

Bileğindeki Asaletle Hep Hafif Hisset

 

Bileğinizdeki çağdaş estetik çizgileri tamamlayan ve konforlu bir uyum sağlayan 35.6 gramlık hafif gövdenin üzerine oturur.

Bileğindeki Asaletle Hep Hafif Hisset 466 × 466 piksel çözünürlüğe sahip 1.43 inç büyük AMOLED Ekran, bileğinizdeki çağdaş estetik çizgileri tamamlayan ve konforlu bir uyum sağlayan 35.6 gramlık hafif gövdenin üzerine oturur.
466 × 466 piksel çözünürlüğe sahip 1.43 inç büyük AMOLED Ekran

1.43 inç büyük AMOLED Ekran

 

466 × 466 piksel çözünürlüğe sahip 1.43 inç büyük AMOLED Ekran

 

Yüklü Saat Yüzleri

 

Klasik, sportif ve fütürist saat yüzleri ve özelleştirilebilir bir widget ekranı ile göz kamaştırıcı yeni görünümler oluşturmak için dokunun.
Stilinizi Yansıtan Saat Yüzleri6 / Stil Saat Yüzleri
Stilinize uygun, otomatik oluşturulan farklı saat yüzleri elde etmek için kıyafetinizin fotoğrafını yükleyin, favorinizi belirleyin!

 
Yüklü Saat Yüzleri Klasik, sportif ve fütürist saat yüzleri ve özelleştirilebilir bir widget ekranı ile göz kamaştırıcı yeni görünümler oluşturmak için dokunun. Stilinizi Yansıtan Saat Yüzleri6 / Stil Saat Yüzleri Stilinize uygun, otomatik oluşturulan farklı saat yüzleri elde etmek için kıyafetinizin fotoğrafını yükleyin, favorinizi belirleyin!
 

Sağlıklı Yaşam

 

Hidrasyon, aktivite ve kan basıncı dahil olmak üzere günlük hedefler ve hatırlatıcılar belirleyin.Hedefleri tamamlayarak yoncaları aydınlatın.

 
Sağlıklı Yaşam Hidrasyon, aktivite ve kan basıncı dahil olmak üzere günlük hedefler ve hatırlatıcılar belirleyin.10 Hedefleri tamamlayarak yoncaları aydınlatın.
 

Profesyonel Kişisel Antrenörünüz

 

HUAWEI WATCH GT 3 SE, birçok antrenman verisini kayıt ve takip eder. HUAWEI TruSport™ ile sizi başarıya ulaştıracak ipuçlarını sunar.

 
Profesyonel Kişisel Antrenörünüz HUAWEI WATCH GT 3 SE, birçok antrenman verisini kayıt ve takip eder. HUAWEI TruSport™ ile sizi başarıya ulaştıracak ipuçlarını sunar.
 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//