I-Xtech IX-BX35 Mini Bluetooth Hoparlör

Fiyat : ₺401,90(KDV Dahil)
₺77,70 `den başlayan taksitlerle
:

I-Xtech IX-BX35 Mini Bluetooth Hoparlör

Akıllı cihazınızdan ya da bilgisayarınıza bağlanıp müziğin keyfini dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Bluetooth teknolojisine sahip IXTECH Bluetooth Taşınabilir Hoparlör müziğin kalitesini hissettiriyor. Bluetooth destekli tüm akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar ile kullanabilirsiniz. Orjinal ürün %100 Orijinal IXTECH Ürünüdür. Orjinal Kutuludur.

I-Xtech IX-BX35 Mini Bluetooth Hoparlör  Akıllı cihazınızdan ya da bilgisayarınıza bağlanıp müziğin keyfini dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Bluetooth teknolojisine sahip IXTECH Bluetooth Taşınabilir Hoparlör müziğin kalitesini hissettiriyor. Bluetooth destekli tüm akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar ile kullanabilirsiniz. Orjinal ürün %100 Orijinal IXTECH Ürünüdür. Orjinal Kutuludur.  Yüksek kalitede müzik keyfini IXTECH Bluetooth Taşınabilir Hoparlör ile yaşayın. Bluetooth Hoparlörle istediğiniz yerde istediğiniz müziği dinleyin! Kolay ve hızlı kullanımı bulunan IXTECH Bluetooth Taşınabilir Hoparlörü , dilerseniz kabloyla da bağlayabilirsiniz. Bluetooth bağlantısı 10 metreye kadar kullanılabilmektedir.

Yüksek kalitede müzik keyfini IXTECH Bluetooth Taşınabilir Hoparlör ile yaşayın. Bluetooth Hoparlörle istediğiniz yerde istediğiniz müziği dinleyin!
Kolay ve hızlı kullanımı bulunan IXTECH Bluetooth Taşınabilir Hoparlörü , dilerseniz kabloyla da bağlayabilirsiniz. Bluetooth bağlantısı 10 metreye kadar kullanılabilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//