Infinix X6528B Hot 40i 256 GB 16 GB Android Cep Telefonu Starlit Black- Siyah

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Ekran:  6.56 inç boyutunda delikli ekran, %89.7 ekran gövde oranı ve 720p çözünürlük.

İşlemci:  Sekiz çekirdekli işlemci, XBOOST Oyun Motoru ile desteklenmiş.

Kamera:  50MP çift yapay zeka destekli arka kamera, 32MP ön kamera.

Pil: 5000mAh kapasiteli pil, 18W hızlı şarj desteği.

Diğer özellikler: 90Hz ekran yenileme hızı, parmak izi tarayıcı, çift SIM kart desteği, bölünmüş ekran modu, sesli asistan (Folax), yüksek ses seviyesi

:

Infinix X6528B Hot 40i 256 GB 16 GB Android Cep Telefonu Starlit Black- Siyah

 
Infinix X6528B Hot 40i 256 GB 16 GB Android Cep Telefonu
 
50MP  Çift yapay zeka kamera  32MP  Kristal netliğinde Ön kamera  90Hz  Süper akıcı sihirli ada özellikli nokta ekran
 

Sihirli Ada

 

Sihirli Adamızla daha önce hiç olmadığı kadar kusursuz bir deneyim keşfedin. Yüz tanıma kilidi, şarj işlemi ve sesli aramalar hakkında zahmetsizce bilgi alın.

Sizi büyüleyici deneyimlerle dolu bir dünyaya sürükler ve gittiğiniz her yerde ilgi odağı olmanızı sağlar.

 
Sihirli Ada Sihirli Adamızla daha önce hiç olmadığı kadar kusursuz bir deneyim keşfedin. Yüz tanıma kilidi, şarj işlemi ve sesli aramalar hakkında zahmetsizce bilgi alın. Sizi büyüleyici deneyimlerle dolu bir dünyaya sürükler ve gittiğiniz her yerde ilgi odağı olmanızı sağlar.
 

90Hz üst level pürüzsüzlük

 

Takılma olmadan kaydırmanın keyfini çıkar

Hot 40i, yüksek yenilemeli bir dokunma deneyimi sunarak daha canlı ayrıntıları gözlerinize sunar. Zahmetsizce tepki veren dokunuş, ipeksiliğin keyfini çıkarın, gözleriniz ve duyularınız için bir ziyafet.
 
90Hz üst level pürüzsüzlük Takılma olmadan kaydırmanın keyfini çıkar Hot 40i, yüksek yenilemeli bir dokunma deneyimi sunarak daha canlı ayrıntıları gözlerinize sunar. Zahmetsizce tepki veren dokunuş, ipeksiliğin keyfini çıkarın, gözleriniz ve duyularınız için bir ziyafet.
 

Ultra Hızlı İşlemci

 

Şimdiye Kadarki En Hızlı Deneyim

12 nm gelişmiş üretim sürecine sahip sekiz çekirdekli Oyun Motoru, tüm eğlenceye yönelik günlük ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılar.
 
 Ultra Hızlı İşlemci Şimdiye Kadarki En Hızlı Deneyim 12nm gelişmiş üretim sürecine sahip sekiz çekirdekli Oyun Motoru, tüm eğlenceye yönelik günlük ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılar.

Up to 16GB Mega RAM

 

18 uygulama arası geçiş

Infinix RAM genişletme teknolojisi, orijinal 8 GB RAM'i ikiye katlayarak inanılmaz bir 16 GB'a çıkarır. Daha hızlı önyükleme yapıyor ve aynı anda daha fazla uygulamanın çalışmasına olanak tanıyor.

Up to 16GB  Mega RAM 18 uygulama arası geçiş Infinix RAM genişletme teknolojisi, orijinal 8 GB RAM'i ikiye katlayarak inanılmaz bir 16 GB'a çıkarır. Daha hızlı önyükleme yapıyor ve aynı anda daha fazla uygulamanın çalışmasına olanak tanıyor.
Yeni Nesil Oyun Motoru Kişisel Oyun Asistanınız Kusursuz performans için kare kare kalibre edilen, kendi geliştirdiğimiz XBOOST oyun motorumuzu deneyimleyin. Oyun sırasında, gelişmiş stabilite deneyimi için tek tıklamayla optimizasyon sunan taktik panele erişmek için sola kaydırın.

Yeni Nesil Oyun Motoru , Kişisel Oyun Asistanınız

 

Kusursuz performans için kare kare kalibre edilen, kendi geliştirdiğimiz XBOOST oyun motorumuzu deneyimleyin. Oyun sırasında, gelişmiş stabilite deneyimi için tek tıklamayla optimizasyon sunan taktik panele erişmek için sola kaydırın.

 

18W 5000mAh

Hızlı şarj ile sabahtan akşama kadar gücünü koru

 
Süper büyük 5000mAh pil ile sabahtan akşama kadar çalışır. Yeni yükseltilmiş 18W hızlı şarj teknolojisi ve Type-C bağlantı noktasıyla güç kaygısına elveda deyin.
 
 18W 5000mAh Hızlı şarj ile sabahtan akşama kadar gücünü koru Süper büyük 5000mAh pil ile sabahtan akşama kadar çalışır. Yeni yükseltilmiş 18W hızlı şarj teknolojisi ve Type-C bağlantı noktasıyla güç kaygısına elveda deyin.
 

50 MP Süper Gece AI Kamera

 

Her Zaman, Her Yerde Harika Kalın
Her ışıkta renkli, parlak ve keskin fotoğraf. Süper Gece Modu, çektiğiniz her çekime daha fazla ışık katmak için AI algoritmasından ve f/1,6 geniş diyafram açıklığından yararlanır. Güneş batar, hikaye devam eder.                     

 
Her Zaman, Her Yerde Harika Kalın Her ışıkta renkli, parlak ve keskin fotoğraf. Süper Gece Modu, çektiğiniz her çekime daha fazla ışık katmak için AI algoritmasından ve f/1,6 geniş diyafram açıklığından yararlanır. Güneş batar, hikaye devam eder.
 
 FAST & FUN · 90Hz Süper Sıvı Delikli Ekran · 50MP Çift AI Kamera + 32MP Kristal Netliğinde Selfie · 18W Hızlı Şarj + 5000mAh Uzun Ömürlü Güç · Yana Monte Parmak İzi Kilidi · XBOOST Yeni Nesil Oyun Motorlu Sekiz Çekirdekli işlemci · %200 Süper Ses seviyesi

HOT 40i
FAST & FUN

 

· 90Hz Süper Sıvı Delikli Ekran
· 50MP Çift AI Kamera + 32MP Kristal Netliğinde Selfie
· 18W Hızlı Şarj + 5000mAh Uzun Ömürlü Güç
· Yana Monte Parmak İzi Kilidi
· XBOOST Yeni Nesil Oyun Motorlu Sekiz Çekirdekli işlemci
· %200 Süper Ses seviyesi

 

Model
HOT 40i
Ram
16 GB
Hafıza
256 GB
Renk
Siyah - Black
İşletim Sistemi
Android
Garanti Türü
Distribütör Garantili
3G/4G Desteği
Var
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//