Infinix X669C Hot 30i 8GB 128GB Marigold - Altın

Fiyat : ₺5.349,00(KDV Dahil)

İşlemci ve Oyun Performansı: 12nm gelişmiş üretim sürecine sahip Octa-core Gaming Engine, günlük ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılar. Dar-link 2.0 ile birleşen oyun asistanı motoru, geliştirilmiş görüntü kalitesi, akıcılık ve yönlü ses efektleri ile etkileyici bir oyun deneyimi sunar.

Ekran Performansı: AVSYNC Vivid Display, daha iyi resim ve video kalitesi için yeniden koordine edilmiş bir ekran algoritması sunar.

Hız Orientasyonu Artırımı: Düşmanların adımlarını daha net duymanıza yardımcı olan bir özellik.

Link-Booming: Zayıf ağ deneyimlerini optimize ederek çoklu ağ işbirliği yapar ve arka plan kaynaklarını yeniden konumlandırarak ağ hızını artırır ve enerji israfını önler.

Bellek (RAM): 4GB olan orijinal RAM'i, Infinix'in RAM uzatma teknolojisi sayesinde etkileyici bir şekilde 8GB'a çıkarır. Daha hızlı başlatma ve aynı anda daha fazla uygulama çalıştırma imkanı sağlar.

Kamera Sistemi: 13MP + Yapay Zeka destekli çift arka kamera ve 8MP ön kamera ile düşük ışık koşullarında bile altın anılarınızı kaydetme imkanı. AI bokeh özelliği ile portre çekimleri daha kolay hale gelir.

Video Kaydı: 120 FPS yavaş hareketli video kaydı ile beklenmedik anları süper yavaş harekette yakalama imkanı.

:

Infinix X669C Hot 30i 8GB 128GB Marigold - Altın

 
Infinix HOT 30i, güçlü bir Octa-core Gaming Engine'e sahiptir ve Dar-link 2.0 ile desteklenerek genel performansı artırır. AVSYNC Vivid Display ile geliştirilmiş ekran performansı sunar. Oyun deneyimini iyileştiren özellikleri ve Link-Booming ile zayıf ağları optimize etme yeteneği vardır. 8GB'a kadar RAM, 18W hızlı şarj ile desteklenen 5000mAh batarya, 120 FPS yavaş hareketli video kaydı, ve hızlı yan parmak izi kilidi gibi özelliklerle donatılmıştır. 6.6 inç HD+ ekranı ve çift ön flaşlı 8MP selfie kamerası ile kullanıcılarına çeşitli özellikler sunar. F2FS Storage Streamlizing ile depolama alanını artırabilir ve OTG desteği ile diğer cihazlara veri transferi yapabilirsiniz.
 

Infinix HOT 30i, güçlü bir Octa-core Gaming Engine'e sahiptir ve Dar-link 2.0 ile desteklenerek genel performansı artırır. AVSYNC Vivid Display ile geliştirilmiş ekran performansı sunar. Oyun deneyimini iyileştiren özellikleri ve Link-Booming ile zayıf ağları optimize etme yeteneği vardır. 8GB'a kadar RAM, 18W hızlı şarj ile desteklenen 5000mAh batarya, 120 FPS yavaş hareketli video kaydı, ve hızlı yan parmak izi kilidi gibi özelliklerle donatılmıştır. 6.6 inç HD+ ekranı ve çift ön flaşlı 8MP selfie kamerası ile kullanıcılarına çeşitli özellikler sunar.

 
12nm gelişmiş üretim sürecine sahip Octa-core Gaming Engine, günlük ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılar.
 
nfinix HOT 30i, büyük 5000mAh pil kapasitesiyle gün boyu enerji sağlar. Yenilenmiş 18W hızlı şarj teknolojisi ve Type-C bağlantı noktası ile enerji endişelerine veda edebilirsiniz. Günü geceye taşımanın keyfini çıkarın!

Infinix HOT 30i, büyük 5000mAh pil kapasitesiyle gün boyu enerji sağlar. Yenilenmiş 18W hızlı şarj teknolojisi ve Type-C bağlantı noktası ile enerji endişelerine veda edebilirsiniz.

 

Günü geceye taşımanın keyfini çıkarın!nfinix HOT 30i, büyük 5000mAh pil kapasitesiyle gün boyu enerji sağlar. Yenilenmiş 18W hızlı şarj teknolojisi ve Type-C bağlantı noktası ile enerji endişelerine veda edebilirsiniz. Günü geceye taşımanın keyfini çıkarın!

90HZ Gerçek Akıcılık

Takılmadan Kayan Ekran

90Hz Fluid Super Bright Ekran ile süper akıcı dokunma ve görüntüleme deneyiminin tadını çıkarın. Dark Region Enhancement (DRE) teknolojisi ile geliştirilmiş 500nit zirve parlaklığı, dış mekanda izleme deneyimini daha keyifli ve net hale getirir.

    90Hz Yenileme Hızı
    Ekran/Gövde Oranı %90
    6.6 inç Ekran Boyutu
    500nit Zirve Parlaklık
    HD+ Çözünürlük

90HZ Gerçek Akıcılık Takılmadan Kayan Ekran 90Hz Fluid Super Bright Ekran ile süper akıcı dokunma ve görüntüleme deneyiminin tadını çıkarın. Dark Region Enhancement (DRE) teknolojisi ile geliştirilmiş 500nit zirve parlaklığı, dış mekanda izleme deneyimini daha keyifli ve net hale getirir.   90Hz Yenileme Hızı   Ekran/Gövde Oranı %90   6.6 inç Ekran Boyutu   500nit Zirve Parlaklık   HD+ Çözünürlük
Her Yönüyle Serbest Bırakılan Performans 12nm gelişmiş üretim sürecine sahip Sekiz Çekirdekli Oyun Motoru, günlük ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılar ve eğlence deneyimlerinizi zenginleştirir.

Her Yönüyle Serbest Bırakılan Performans

 

12nm gelişmiş üretim sürecine sahip Sekiz Çekirdekli Oyun Motoru, günlük ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılar ve eğlence deneyimlerinizi zenginleştirir.

8GB'a kadar BÜYÜK RAM

Artık RAM Endişeleri Sona Erdi

Infinix RAM uzatma teknolojisi, orijinal 4GB RAM'i şaşırtıcı 8GB'a kadar iki katına çıkarır. Daha hızlı başlatma ve aynı anda daha fazla uygulama çalıştırma imkanı sağlar.

8GB'a kadar BÜYÜK RAM Artık RAM Endişeleri Sona Erdi Infinix RAM uzatma teknolojisi, orijinal 4GB RAM'i şaşırtıcı 8GB'a kadar iki katına çıkarır. Daha hızlı başlatma ve aynı anda daha fazla uygulama çalıştırma imkanı sağlar.
120 FPS Ağır Çekim Kaydı Zamanı Yakala 120 FPS video kaydı ile beklenmedik anları süper ağır çekimde yakalamak için eğlenceyi keşfedin.

120 FPS
Ağır Çekim Kaydı

 

Zamanı Yakala

120 FPS video kaydı ile beklenmedik anları süper ağır çekimde yakalamak için eğlenceyi keşfedin.

 

infinix hot 30i Spec
Model
HOT 30i
Ram
8 GB
Hafıza
128 GB
Renk
Altın - Gold
İşletim Sistemi
Android
Garanti Türü
Distribütör Garantili
3G/4G Desteği
Var
5G Desteği
Yok
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//