İxtech Akıllı Saat

 

Giyilebilir teknoloji sınıfında yer alan akıllı saatler gelişmiş teknolojileri sayesinde birçok özelliği bir arada sunar. Gelişmiş teknolojilerin yanı sıra algoritmalara da sahip olan akıllı saat modelleri sayesinde sağlık değerleri ya da spor performansını kolaylıkla ölçmek mümkün hale gelir. Cep telefonlarıyla uyumlu olarak çalışan ve hayatın her alanına kolaylık ve pratiklik kazandıran akıllı saat modellerinin fiyatları ise markadan markaya ya da modelden modele değişiklik gösterir.

 

Amansız bir rekabetin yaşandığı akıllı saat sektörüne başta teknoloji devleri olmak üzere birçok marka yatırım yaparak kendi ürünlerini geliştirir. Her yıl yepyeni özellikler ve donanımlar eklenerek piyasaya sürülen akıllı saatlerin arasında fonksiyonellik, teknoloji, yazılım ve tasarım açısından büyük markaların modellerinden eksik kalmayan uygun fiyatlı akıllı saat modelleri de yer alır.

 

Herkes için teknoloji ilkesiyle hareket eden ve uygun fiyat seçenekleriyle dikkat çekenlerden biri de İxtech markasıdır. İxtech saat, kullanışlı özellikleri, farklı ihtiyaçlara yanıt oluşturan fonksiyonelliği, şık tasarımları, dayanıklı yapısı ve hesaplı fiyat seçenekleriyle her beklentiye ve her bütçeye uygun modeller sunar.

 

Kaliteden ödün verilmeden üretilen İxtech akıllı saat modelleri Android ve iOs işletim sistemlerine sahip olan akıllı cep telefonlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır. Bluetooth vasıtasıyla akıllı cep telefonlarına bağlanan İxtech akıllı saat modelleriyle cep telefonunuza gelen aramaları, mesajları ve bildirimleri dilediğiniz an, dilediğiniz yerde anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Cep telefonunuzda çalışan müzik uygulamasını da İxtech saatler ile uzaktan kontrol edebilmeniz mümkündür. 

 

Xee Fit 3, Xee Fit 4, Xee Fit 5 ve Xee Fit Smart gibi farklı modelleri bulunan İxtech akıllı saatler spor ve sağlık fonksiyonlarıyla da beklentileri karşılayarak beğeni kazanır.  

 

Ixtech Saat Modelleri ile Kalbinizin Sesini Dinleyin

 

Sağlıklı bir yaşam sürdürmek için çeşitli sağlık değerlerinin düzenli olarak ölçülmesi gerekir. Sağlık değerlerini sürekli olarak ölçmek sağlık değerlerinde yaşanan ani değişimleri erkenden fark ederek gerekli önlemleri almak açısından da oldukça önemlidir. İxtech akıllı saat modellerinde yer alan sağlık değerlerini ölçme özellikleri sağlığınızı her an kontrol altında tutmanızı ve yaşanan değişimlerden erkenden haberdar olmanızı sağlar. 

İxtech akıllı saat modellerinde bulunan hassas sensörler ve gelişmiş algoritmalar bir arada çalışarak sağlık değerleriniz hakkında ayrıntılı analizler gerçekleştirir. Böylelikle İxtech akıllı saat modelleriyle sağlığınızı sürekli kontrol altında tutmak ve gelecekte yaşanabilecek olası sağlık problemlerini önceden fark ederek önlem almak mümkün hale gelir. 

 

İxtech akıllı saat modellerinde yer alan nabız monitörü, kalp hızı ve kalp ritmini ayrıntılı bir şekilde ölçer. Sürekli çalışan İxtech akıllı saat modelleri eğer kalp ritminizde bir dengesizlik yaşanırsa bu durumu anında fark ederek size uyarıda bulunur. 

 

Kalp hızı hakkında elde edilen veriler İxtech akıllı saatin bağlı olduğu cep telefonuna gönderilir. Xee Fit uygulamasını cep telefonunuza yükleyerek kaydedilen verilere ulaşabilirsiniz.

 

Tüm İxtech akıllı saatlerde bulunan nabız monitörünün yanı sıra bazı modellerde farklı sağlık değerlerini ölçmeye yarayan özellikler de yer alır. Bu modellerden biri olan İxtech Xee Fit 3 akıllı saat ile kan oksijen doygunluk oranını ve kan basıncını da ölçebilmeniz mümkündür. İxtech Xee Fit 3 modeli kalp monitörü özelliğini bir adım ileriye taşıyarak EKG çekme imkanı da sunar. 

 

İxtech akıllı saat modellerinde uyku takip özelliği de mevcuttur. Uyku fazlarını ayrıntılı bir şekilde inceleyen ve kalp atış hızı verileriyle analiz eden uyku takip özelliğiyle uyku kalitenizi ölçebilirsiniz. Elde edilen veriler ışığında gerekli aksiyonları alarak uyku kalitenizi artırabilir ve böylelikle her sabah yataktan dinlenmiş ve dinç bir şekilde kalkabilirsiniz. 

 

Gün içerisinde karşılaşılan olaylar sonucunda stres seviyeleriniz yükselebilir. Yükselen stres seviyesini düşürmenin en ideal yolu ise nefes egzersizleridir. İxtech Xee Fit 5 akıllı saat modelinde bulunan Relax Modu, size özel nefes egzersizleri sunarak hem stres seviyenizi düşürür hem de stres sebebiyle artan kalp atış hızınızı normal değerlere indirmeye yardımcı olur. 

 

Ixtech Saat Modelleriyle Spor Yaşam Tarzınız Olsun

 

Sağlık bir yaşamın şartları arasında spor ve egzersiz yapmak mutlaka yer alır. Çoğu zaman vakit darlığından dolayı ihmal edilen sportif faaliyetleri gerçekleştirmek bazen de motivasyon eksikliğinden dolayı imkansız hale gelir. Bu sorunları aşmak, spor ya da egzersiz yaparken sürekli yanınızda olan, performansınızı ölçen ve sizi yönlendiren biriyle daha kolay olacaktır.   

 

İxtech Xee Fit akıllı saat modelleri spor ve egzersiz modlarıyla hem ilerlemenizi analiz eder hem de performansınızı geliştirmeniz yönünde size yol gösterir. Yürüyüş, koşu, bisiklete binme ve tırmanış gibi farklı spor modlarını bulabileceğiniz İxtech akıllı saat modelleriyle ihtiyaç duyduğunuz motivasyon kaynağına da ulaşırsınız. 

 

İxtech akıllı saat modellerinde bulunan çoklu spor modları performansınızı sağlık değerlerinizi de göz önünde bulundurarak analiz eder. Kalp atış hızı ve diğer sağlık ölçümlerini siz spor yaparken de izlemeye devam ederek limitlerinizi zorlamanız durumunda uyarıda bulunur. Böylelikle İxtech akıllı saat modelleri spor yaparken kendinizi zorlamanızın ve riskli bir durum yaşamanızın önüne geçer. 

 

Çoklu spor modu özelliğini İxtech markasına ait tüm akıllı saat modellerinde bulabilirsiniz. Daha fazla spor modu için spor yapmayı yaşam tarzı haline getirenlere özel üretilen İxtech Xee Fit Smart akıllı saat modelini tercih edebilirsiniz.

 

İxtech akıllı saat modellerinde adım sayar ve kalori takibi gibi özellikler de yer alır. Bu özellikler sayesinde gün içerisinde ne kadar adım attığınızı ve attığınız her adımda ne kadar kalori yaktığınızı öğrenebilirsiniz. Hareketsizlik uyarısı bulunan İxtech akıllı saat modelleri ise uzun süre hareketsiz kalmanız durumda size uyarıda bulunarak daha aktif ve sağlıklı bir yaşam sürdürmeniz konusunda sizi teşvik eder.    

 

Şık, Konforlu ve Dayanıklı Ixtech Saat Modelleri

 

İcat edildikleri zamandan bu yana kol saatleri, zamanı göstermenin ötesinde her daim şık birer aksesuar olarak görülmüştür. Aynı durum akıllı saat modelleri için de geçerlidir. 

 

İxtech akıllı saat modelleri farklı kadran formları ve farklı renk seçenekleriyle her zevke ve tarza hitap eder. İxtech Xee Fit 5 modelinde siyah, yeşil ve pembe olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunurken İxtech Xee Fit 4 modeli lacivert ve siyah, İxtech Xee Fit 3 modeli ise siyah ve gümüş renk seçeneklerine sahiptir.

 

İxtech akıllı saat modellerini farklı arayüz seçenekleri ile kişiselleştirebilirsiniz. Birbirinden farklı tarzlar sunan arayüzleri kullanarak kendi zevkinizi yansıtan bir akıllı saat modeline sahip olabilirsiniz.  

 

Yuvarlak kadran formuyla klasik bir şıklık sunan İxtech Xee Fit 3 akıllı saat modelinin retina ekranı 2.5D kavisli cam ile kaplanmıştır. İxtech Xee Fit 4 ve Xee Fit 5 modellerinde bulunan kare formundaki dokunmatik ekran ise sahip olduğu yüksek çözünürlük sayesinde detayları ve renkleri daha canlı ve dinamik bir şekilde görüntüleyebilme imkanı sunar. 

 

İxtech akıllı saat modellerinin kayışlarında ise açılımı Termoplastik Poliüretan olan TPU ve silikon malzeme seçenekleri kullanılır. Her iki malzeme sayesinde kayışlar hem aşınmaya karşı dirençli hem de cilt için konforlu bir yapı kazanır.

İxtech akıllı saat modellerinin dayanıklılığını pil ömrü olarak da deneyimleyebilmeniz mümkündür. Kısa süreler içerisinde oldukça hızlı ve pratik bir şekilde tamamen şarj olan İxtech akıllı saat modelleri günlerce kesintisiz ve aralıksız olarak çalışabilir. Modelden modele değişen pil ömrü, İxtech Xee Fit 5 akıllı saat modelinde aktif kullanımda 10 güne, standby modunda ise 40 güne kadar dayanır.

 

İxtech akıllı saat modelleri toza ve suya karşı da oldukça korunaklı bir yapıya sahiptir. IP68 sertifikası bulunan İxtech akıllı saat modelleri tozdan hiç etkilenmezken suya karşı da dayanıklılık göstererek size saatinizi çıkarmadan ellerinizi yıkayabilme imkanı sunar. İxtech Xee Fit Smart akıllı saat ise 5 ATM su geçirmezlik özelliği ile suya karşı daha dayanıklı bir model olarak öne çıkar.    

    

Ixtech Saat Modellerine Ulaşmak Telefon Dükkanı’nın Sunduğu Avantajlarla Artık Daha Kolay

 

Oldukça uygun fiyat seçeneklerine sahip olan İxtech akıllı saatler sayesinde bütçenizi zorlamadan aradığınız akıllı saat modeline kavuşabilirsiniz. İxtech Türkiye garantisi bulunan akıllı saat modellerini Telefon Dükkanı üzerinden satın alarak hem daha hesaplı hem de daha güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartına taksit ve ücretsiz kargo gibi avantajlar da sunan Telefon Dükkanı, alışveriş sonrası olumsuz bir durumla karşılaşmanız halinde kolay değişim ve iade seçenekleriyle de yanınızda yer almaya devam eder.  


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı