Ixtech IX-EP008 TWS Bluetooth Kablosuz Kulaklık

Fiyat : ₺472,38(KDV Dahil)
₺91,33 `den başlayan taksitlerle

Kulaklığın kutuda geçireceği 15 dakika sayesinde

3 Saat  dinleme süresine veya 1 saat konuşma süresi

:

IXTECH Bluetooh Kulaklık  IX-EP008 TWS

Yüksek ses kalitesiyle müzik tutkunları için farklı ses tonlarını en iyi şekilde yansıtan kablosuz kulaklık modelini bir kere şarj ettiğinizde; size 5 saat kadar dinleme süresi, 2 saat konuşma süresi sağlar.
Ayrıca, kablosuz olması sizi kablo karışıklığından kurtararak çok pratik ve estetik bir kulaklık deneyimi sunar.

 
 IXTECH Bluetooh Kulaklık IX-EP008 TWS Yüksek ses kalitesiyle müzik tutkunları için farklı ses tonlarını en iyi şekilde yansıtan kablosuz kulaklık modelini bir kere şarj ettiğinizde; size 5 saat kadar dinleme süresi, 2 saat konuşma süresi sağlar. Ayrıca, kablosuz olması sizi kablo karışıklığından kurtararak çok pratik ve estetik bir kulaklık deneyimi sunar.  IXTECH Bluetooh Kulaklık IX-EP008 TWS Yüksek ses kalitesiyle müzik tutkunları için farklı ses tonlarını en iyi şekilde yansıtan kablosuz kulaklık modelini bir kere şarj ettiğinizde; size 5 saat kadar dinleme süresi, 2 saat konuşma süresi sağlar. Ayrıca, kablosuz olması sizi kablo karışıklığından kurtararak çok pratik ve estetik bir kulaklık deneyimi sunar.


Bluetooth chip : Airoha1526P
Bluetooth sürümü : 5.0
Kulakiçi pil : 50mAh
Şarj durumda pil : 500mAh
Kulakiçi ağırlığı : 5g
Toplam ağırlık : 47g
Kulakiçi Şarj süresi: 1 Saat
Bluetooth mesafesi: 10m
İletim frekansı: 2.4Ghz -2.48GHz

Şık bir kutuda muhafaza edilen IXTECH Bluetooh Kulaklık  IX-EP008, küçük ve hafif yapısı ile kolay bir şekilde taşınabilir. Kulaklığın kutuda geçireceği 15 dakika sayesinde 3 saat dinleme süresine veya bir saatten uzun konuşma süresine erişebilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//