JBL Quantum 50 Gaming Kablolu Kulaklık Siyah

Fiyat : ₺757,20(KDV Dahil)
₺146,39 `den başlayan taksitlerle
:

JBL Quantum 50 Kulak İçi Gaming Kulaklık – Siyah

Ses Hayatta Kalmaktır

Her ses önemlidir ve JBL QuantumSOUND Signature ile düşmanları (ve arkadaşlarınızı) daha önce hiç olmadığı kadar net duyun.JBL Quantum 50, Mobil cihazlar için tasarlandı, ancak tüm platformlar ile uyumluluğu sayesinde tüm bilgisayar ve oyun konsollarında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Size konfor ve denge sağlayan Twistlock™ teknolojisi ile uzun süreler rahatsızlık hissetmeden oyunun içinde kalabilirsiniz. Kablo üzerinde bulunan kaydırma tuşu ile ses seviyesini kontrol edebilir ve mikrofon açma/kapatma düğmesi ile dilediğiniz zaman mikrofonunuzu açıp/kapatabilirsiniz.

JBL Quantum 50 Kulak İçi Gaming Kulaklık – Siyah Ses Hayatta Kalmaktır Her ses önemlidir ve JBL QuantumSOUND Signature ile düşmanları (ve arkadaşlarınızı) daha önce hiç olmadığı kadar net duyun.JBL Quantum 50, Mobil cihazlar için tasarlandı, ancak tüm platformlar ile uyumluluğu sayesinde tüm bilgisayar ve oyun konsollarında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Size konfor ve denge sağlayan Twistlock™ teknolojisi ile uzun süreler rahatsızlık hissetmeden oyunun içinde kalabilirsiniz. Kablo üzerinde bulunan kaydırma tuşu ile ses seviyesini kontrol edebilir ve mikrofon açma/kapatma düğmesi ile dilediğiniz zaman mikrofonunuzu açıp/kapatabilirsiniz.
JBL QuantumSOUND Signature ile oyunun merkezinde olun


JBL QuantumSOUND Signature ile desteklenen 8,6 mm sürücülerle düşmanları (ve arkadaşlarınızı) daha önce hiç olmadığı kadar net duyun. En küçük ayrıntıları bile duyarak rakiplerinizin daima bir adım önünde olun.

Tüm kontrol sizde

Kablo üzerinde bulunan kaydırma tuşu ile ses seviyesini kontrol edebilir ve mikrofon açma/kapatma düğmesi ile dilediğiniz zaman mikrofonunuzu açıp/kapatabilirsiniz. Ekstra çok işlevli düğmeye dilediğiniz görevi atayarak oyundan kopmadan kontrol sağlayabilirsiniz.
JBL Quantum 50 Tüm kontrol sizde Kablo üzerinde bulunan kaydırma tuşu ile ses seviyesini kontrol edebilir ve mikrofon açma/kapatma düğmesi ile dilediğiniz zaman mikrofonunuzu açıp/kapatabilirsiniz. Ekstra çok işlevli düğmeye dilediğiniz görevi atayarak oyundan kopmadan kontrol sağlayabilirsiniz.
 

Ses Odaklı mikrofon

Multiplayer oyunlar için optimize edilmiştir. Mikrofonun konumuzu ağza yakındır ve diğer kontrol düğmelerinden ayrıdır. Böylelikle üstün ses alımını sağlayarak arkadaşlarınızı sizi daha net duyması sağlanır.
Tüm platformlarla uyumlu
Jbl Quantum 50 Mobil platformlar için üretildi, ancak JBL Quantum 50 tüm platformlarla uyumludur: PC, Mac, Xbox ONE, PlayStation 4, Nintendo Switch, mobil ve VR. 3.5mm bağlantısı ile dilediğiniz her platformda oyun zevkini yaşayabilirsiniz.
Mobil platformlar için üretildi, ancak JBL Quantum 50 tüm platformlarla uyumludur: PC, Mac, Xbox ONE, PlayStation 4, Nintendo Switch, mobil ve VR. 3.5mm bağlantısı ile dilediğiniz her platformda oyun zevkini yaşayabilirsiniz.

 
Kutuda ne var :

•JBL Quantum 50 kulaklık

•3 boy silikon kulaklık ucu S, M, L

•QSG | Garanti Kartı | Uyarı Kartı
Teknik özellikler

•Sürücü boyutu : 8,6 mm Dinamik Sürücüler

•Frekans aralığı : 20Hz - 20kHz

•Mikrofon frekans aralığı : 100Hz - 10kHz

•Maksimum giriş gücü : 5mW

•Empedans : 16 ohm

•Hassasiyet : 97dB SPL 1kHz / 1mW

•Mikrofon hassasiyeti : -41dBV  1kHz / Pa

•Ağırlık : 21,5 g
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//