Jbl T110Bt Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Siyah

Fiyat : ₺353,14(KDV Dahil)
₺68,27 `den başlayan taksitlerle
:

Jbl T110Bt Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Her Zaman Her Yerde Sınırsız Müzik

Yüksek kapasiteli bataryası sayesinde 6 saat boyunca müzik dinleyebilmenizi sağlayan kulaklığı, 2 saat içerisinde tam doluluğa ulaştırabilirsiniz.
Sınıfına göre geniş sürücüleriyle özellikle bas tonları oldukça tok ve derin veren ürünü, müzik dinleme süreçlerinizin yanı sıra diğer multimedya içeriklerinin takibinde de değerlendirebilirsiniz.
Jbl T110Bt Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Siyah Her Zaman Her Yerde Sınırsız Müzik Yüksek kapasiteli bataryası sayesinde 6 saat boyunca müzik dinleyebilmenizi sağlayan kulaklığı, 2 saat içerisinde tam doluluğa ulaştırabilirsiniz. Sınıfına göre geniş sürücüleriyle özellikle bas tonları oldukça tok ve derin veren ürünü, müzik dinleme süreçlerinizin yanı sıra diğer multimedya içeriklerinin takibinde de değerlendirebilirsiniz.
Bluetooth teknolojisinden yararlanan ve akıllı telefon ya da bilgisayar gibi cihazlarla bu şekilde iletişim kuran modeli, ses kaynağından 10 metreye kadar mesafede kullanabilirsiniz.
Cihazın kumandası üzerindeki tuşlarla müzik ses seviyesi ve parça değiştirme işlemlerini yapabileceğiniz gibi mikrofon aracılığıyla da gelen aramaları pratik şekilde yanıtlayabilirsiniz.
Jbl T10Bt Kablosuz Bluetoot Kulaklık Bluetooth teknolojisinden yararlanan ve akıllı telefon ya da bilgisayar gibi cihazlarla bu şekilde iletişim kuran modeli, ses kaynağından 10 metreye kadar mesafede kullanabilirsiniz. Cihazın kumandası üzerindeki tuşlarla müzik ses seviyesi ve parça değiştirme işlemlerini yapabileceğiniz gibi mikrofon aracılığıyla da gelen aramaları pratik şekilde yanıtlayabilirsiniz.
Sürücülerin arka kısımlarının manyetik olması sayesinde ürünü kullanmadığınız anlarda,kablo karmaşası oluşmaması için her iki sürücüyü birbirine tutturabilirsiniz.
Jbl T110Bt Kablosuz Bluetooth Kualklık Sürücülerin arka kısımlarının manyetik olması sayesinde ürünü kullanmadığınız anlarda,kablo karmaşası oluşmaması için her iki sürücüyü birbirine tutturabilirsiniz.

Günceli Yakalayan Teknik Özellikler

Modern Bluetooth iletişim olanaklarını kullanan ve tasarımındaki detaylarla kullanıcıların dinleme süreçlerine keyif katan ürün, teknik becerileriyle günceli yakalıyor
Sürücü Çapı: 8.6 mm
Batarya Kapasitesi: 120 mAh
Kullanım Süresi: 6 saate kadar
Şarj Etme Süresi: 2 saate kadar
Bluetooth: 4.0
Bağlantı     Bluetooth
Gürültü Önleme     Yok
Kablo Uzunluğu     Yok
Kulaklık Modeli     Kulakiçi Kanal Tipi
Kullanım Alanı     Müzik
Kullanım Tipi     Enseden
Mikrofon     Var
Renk     Siyah
Diğer Garanti Süresi (Ay)     24
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//