1 2 >

Elektronik Küçük Ev Aletleri

Elektrik, icat edildiği ilk günden itibaren insan yaşamının kolaylaştırılması amacıyla kullanılır. Elektriğin icadı ve Sanayi Devrimi ile beraber teknoloji günden güne gelişir. İnternetin yayılması, teknolojik aletlerden alınan verimi fazlasıyla artırır. Başlangıçta toplu üretim amacıyla kullanılan makineler, zaman içerisinde küçülerek elektronik ev aletleri olarak ev yaşamına da dahil olur.

Elektronik ev aletleri, günlük yaşamı fazlasıyla kolaylaştıran ürünler arasında yer alır. Mutfaktan temizliğe, güvenlikten hobilere kadar her alanda kullanılabilen pek çok pratik ev aleti bulunur. Bu ürünler yalnızca ev yaşamınızı değil aynı zamanda iş ve eğitim hayatınızı da kolaylaştıran özellikleri ile öne çıkar. Telefon Dükkanı’nda yer alan sınırsız sayıda elektrikli ev aleti seçeneğinden dilediğiniz ürüne avantajlı fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Zaman Kazandıran Elektrikli Mutfak Aletleri

Elektrikli ev aletleri arasında en çok tercih edilen ürünler ise elektrikli mutfak aletleridir. Günlük yaşamın sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için gün içerisinde düzenli beslenmek önemlidir. Bu nedenle insanlar, günlerinin büyük bir bölümünü mutfakta geçirirler. Küçük mutfak aletleri, mutfakta geçirilen sürenin kısaltılmasına yardımcı olarak pratik bir hazırlık süreci geçirmenize olanak tanır.

Yiyecek ve içeceklerin hazırlanmasını oldukça pratik bir hale getiren blender setleri mutfakların olmazsa olmaz ürünleri haline gelir. Blender setlerinin içerisinde farklı kesici başlıklar, öğütücü parçalar, karıştırma hazneleri ve çırpıcı başlıklar yer alır. 

Çok işlevli blender setleri sayesinde dilerseniz meyvelerden oluşan karışımlar hazırlayarak sağlıklı içecekler deneyebilir dilerseniz ise hamur işi yiyeceklerin malzemelerini oldukça hızlı bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Makinede yıkamaya uygun şekilde tasarlanan blender parçaları, kolay temizlenme özellikleri ile müşterilerin beğenisini kazanır.

Kahvaltı, güne zinde ve sağlıklı şekilde başlamanızı sağlayan en önemli öğündür. Önemine rağmen çoğu kişi tarafından bu öğünün atlanma sebebi ise zaman kazanmaktır. Daha fazla uyuyup evden hızlı bir şekilde çıkmak isteyenler arasında yer alıyorsanız elektrikli mutfak aletlerini kullanabilirsiniz. Kahvaltı sürecinin vazgeçilmez besini ekmektir. 

Son teknoloji ile donatılan ekmek kızartma makinesi yardımıyla ekmeğinizi makineye yerleştirip kızarma süreci tamamlanana kadar evden çıkmak için hazırlanabilirsiniz. Kızaran ekmeği farklı yiyeceklerle beraber tüketerek güne zinde başlayabilirsiniz. Leziz çorbaların yanında tüketmek için veya ara öğünlerinizde de kısa pişirme süresine sahip olan ekmek kızartma makinenizi kullanabilirsiniz. 

Birbirinden farklı işlevlere sahip mutfak araç gereçleri arasında son yıllarda öne çıkan ürünler ise akıllı mutfak aletleridir. Akıllı mutfak aletleri arasında yer alan kahve makinesi modelleri ve sıcak hava fritözleri, deneyenlerin beğenisini toplar.

Goldmaster Tazem Filtre Kahve Makinesi BY-4305

Güne kahve içerek başlayanlar için özel olarak tasarlanan Goldmaster Tazem filtre kahve makinesi, üzerinde bulunan pratik açma kapama tuşunu kullanarak çalıştırılır. Filtre kahvenin eklendiği özel filtre sepeti, yıkanabilir özelliği sayesinde değiştirilmeden uzun süre kullanılır. Cihazı, paslanmaz ön yüzeyi sayesinde uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanma imkanınız bulunur.

450 W güç değeri, cihazın az enerji harcayarak oldukça hızlı bir şekilde ısınmasını sağlar. Kahve makinenizin otomatik su haznesinde yer alan su otomatik olarak çekilerek birkaç dakika içerisinde kahveniz hazırlanır. 

Kaymaz tabanlı ürün, mutfağınızda herhangi bir risk oluşmasını önler. 300 mililitrelik haznede, iki kupa kahve hazırlayabilirsiniz. Çay makineleri yerine de kullanılabilen ürün, fonksiyonel yapısı ile göz doldurur.

Mi Smart Air Fryer Yağsız Hava Fritözü

Tek başına birden fazla pişirme işlevini kolaylıkla yerine getirebilen Mi Smart Air Fryer yağsız hava fritözünü kullanarak pişirme, yoğurt mayalama, meyve kurutma, buz çözme ve kızartma yapabilirsiniz. Fritöz, 24 saat boyunca aralıksız çalışabilir. Düşük yağ oranı ile sağlıklı ve lezzetli yemekler pişirebilirsiniz. Cihaz yardımıyla buz çözdürmeden meyve kurutmaya kadar pek çok işlem pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Hava fritözünde yer alan akıllı tarifleri uygulayarak kısa süre içerisinde farklı yemekler hazırlama imkanınız bulunur. Dumansız şekilde pişirme sağlayan ürün, ısının besine dengeli biçimde dağılmasını sağlayıp yemeğin eşit şekilde pişmesine yardımcı olur. 40°C ile 200°C aralığındaki sıcaklık ayarı, tarife uygun şekilde seçilerek programlanır.

Wiami 3.5L Air Fryer Yağsız Fritöz

Wiami Air Fryer fritöz, yağsız kullanılabilen yapısı ile eşsiz lezzetler sunar. Az miktarda yağ ekleyerek sağlıklı yemekler pişirebilirsiniz. 3,5 litrelik geniş iç hacmi bulunan hazneye sahip ürün, fazla miktarda yemeğin pişirilmesi için ideal boyutlara sahiptir. Dokunmatik kontrol ekranı sayesinde kısa süre içerisinde pişirme yöntemi, ısı ve zaman ayarı yapabilirsiniz.

Pişirme programlarında yer alan tavuk, et, patates, hamur işi gibi seçeneklerden tarifinize uygun özelliği ayarlayıp kısa süre içerisinde yemeğinizi hazırlayabilirsiniz. Akıllı telefonunuza yükleyip cihaz ile eşleştireceğiniz Wiami Home Technology uygulamasını kullanarak uzaktan zamanlayıcı kurup pişirme sürecini başlatabilirsiniz. Ev işlerinde en büyük yardımcınız haline gelen ürünü kullanarak 50 farklı yemek tarifi bulunan uygulamadan dilediğiniz tarifi seçip deneyebilirsiniz.

Trident TAF-400 Air Fryer Yağsız Akıllı Hava Fırını

İç hacmi 6 litre olan Trident TAF-400 Air Fryer, davet sofralarının hazırlanmasında oldukça pratik bir kullanım imkanı sunar. Yağ kullanılmadan pişirme sağlayan cihaz, sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlamanıza yardımcı olur. Dokunmatik kontrol paneli ve çevrilebilen düğmesi ile kısa süre içerisinde gerekli programlamaları yapabilirsiniz. Tarifinize uygun ısı ve zaman ayarını tek tuşla uygulayabilirsiniz.

Cihazın 6 farklı pişirme modu bulunur. Bu modları kullanarak kanat, kestane, tavuk, et, balık, sebze, kek, patates kızartması, tatlı gibi farklı pişirme yöntemleri gerektiren yiyecekleri kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. 1500 W güç değeri sayesinde cihazın haznesi hızlı bir şekilde ısınarak pişirme işlemini oldukça kısa sürede tamamlar.

Philips HD9255/60 Air Fryer Yağsız Fritöz 5000 Serisi

Philips HD9255/60 Air Fryer 4,1 litrelik geniş kapasiteli iç hacmi ile fazla miktarda yemeğin tek seferde pişirilmesini sağlar. Akıllı telefonunuza yükleyip cihazla eşleştireceğiniz NutriU uygulamasını kullanarak, fritözünüzü uzaktan kontrol edebilirsiniz. Uygulamada yer alan sınırsız sayıdaki yemek tarifinden yararlanarak eşsiz öğünler hazırlayabilirsiniz.

Fritöz, sesli komut ile çalışan özel bir teknolojiye sahiptir. 7 ön ayarlı dokunmatik ekranı kullanarak tek tuş ile pişirmek istediğiniz besini ve yöntemi ayarlama imkanınız bulunur. Pişirme sürecinde sıcak hava sirkülasyonu kullanılan cihaza, gerekenden %90 daha az yağ ekleyerek sağlıklı ve lezzetli yemekler pişirebilirsiniz. Cihazın çıkarılabilen parçaları, bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur.

Wiami Air Fryer Yağsız Fritöz

Wiami Air Fryer, toplam 9 litrelik iç hacme sahip iki haznesi ile aynı anda birden fazla yemeğin sorunsuz bir şekilde pişirilmesini sağlar. Cihaz, özel tasarımı sayesinde tat ve kokuların karışmasını önler. Ayar kopyalama özelliğini kullanarak her iki hazneyi de aynı programla çalıştırabilirsiniz.

Farklı pişirme süresine sahip yiyeceklerin aynı anda hazır olmasını sağlamak için eşitleme özelliğini kullanabilirsiniz. Dokunmatik kontrol panelinin orta bölümünde farklı pişirme programları bulunur. Pişirme programlarının sağında zaman, solunda ise ısı ayarı yer alır. Dilerseniz otomatik programlama yapabilir dilerseniz ise tarifinize uygun programı manuel olarak ekleyebilirsiniz.

Yui Maxifry M40 Air Fryer Az Yağlı Akıllı Fritöz

Akıllı fritöz, iki hazneden oluşan 10 litrelik geniş kapasitesi ile kalabalık sofralar için ideal bir pişirme olanağı sunar. Haznelerin her birinde farklı yiyecekleri, farklı ayarlarla pişirme imkanınız bulunur. Besinlerin koku ve tatları birbirine karışmaz. Dokunmatik kontrol panelinde bulunan ısı ve zaman ayarlarının yanı sıra haznelere özel ayarlar da bulunur.

Sessiz moddaki ürünü günün her saati sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Senkronizasyon özelliğini etkinleştirerek iki haznedeki besinleri aynı şekilde pişirebilirsiniz. 10 kat hızlı hava dolaşımı, besinlerin pişme verimini %40 artırıp değerlerini korur. Tariflerinize gerekenden %90 daha az yağ ekleyerek eşsiz lezzetler ortaya çıkarabilirsiniz.

Tefal Easy Fry Precision XL EY401851 Airfryer Akıllı Sıcak Hava Fritözü Siyah

Akıllı sıcak hava fritözü, geniş sıcaklık ayarı seçeneği ile pek çok farklı işlevi yerine getirir. 30 dakikaya kadar ayarlanabilen alarmlı zamanlayıcı sayesinde yiyeceklerinizin piştiğinden anında haberdar olabilirsiniz. 4,2 litrelik geniş iç hacmi 1,2 kilogram yiyecek pişirme kapasitesine sahiptir. Dijital dokunmatik kontrol panelini kullanarak ısı, zaman ve besin türünü ayarlayabilirsiniz.

Az miktarda yağ ile eşsiz yemekler hazırlanabilen ürün, derin kızartma işlevine de sahiptir. 4 farklı pişirme seçeneğinden yararlanarak ızgara, kızartma, fırınlama ve pişirme yapabilirsiniz. 8 seçenekten oluşan otomatik menü ayarı ile pizza, balık, ızgara, kızartma, patates kızartması, pirzola, karides, kek gibi birçok yiyeceği kısa süre içerisinde pişirme imkanınız bulunur.

Hutt Air Fryer AO5 Sağlıklı Yağsız Fritöz

Hutt Air Fryer AO5 yağsız fritöz, oldukça sağlıklı ve enfes yemekler hazırlamanız için özel olarak tasarlanan bir cihazdır. 3,5 litrelik geniş iç hacme sahip kulplu haznesi, fazla miktarda yiyeceğin pişirilmesini sağlayan pratik bir kullanım imkanı sunar. İstenen her yere kolaylıkla taşınabilen ürün, özel bir kaplama ile korunur. Bu kaplama cihazın, işlemlerden sonra güvenle yıkanıp temizlenmesi için tercih edilir.

 LCD dokunmatik kontrol paneli sayesinde yemeğinizi pişirmek istediğiniz yöntem, ısı ve zaman ayarını tek tuşla belirleyebilirsiniz. 1 dakikadan 60 dakikaya kadar olan akıllı zamanlama sistemi, yemek piştiği anda sizi haberdar eder. Geniş ısı aralığı sayesinde farklı işlevlerde kullanılabilen fritöz, az miktarda yağ ile sağlıklı yemekler hazırlamanıza yardımcı olur.

Güvenliğinizi Sağlayan Elektronik Ev Aletleri

Elektronik ev aletleri çeşitleri arasında yer alan ve oldukça fazla kişi tarafından tercih edilen ürünler, güvenlik sağlama özelliğine sahip olan cihazlardır. Bu cihazların arasında akıllı prizler, güvenlik kameraları ve akıllı ampuller bulunur. Bazı modeller yakından bazıları ise uzaktan kontrol özelliğine sahiptir.

Goldmaster SP-404 4 Yollu 3 Metre Akım Korumalı Priz

Kullanışlı özellikleri ve uygun fiyatlarıyla her evde kullanılan uzatma priz modelleri, gelişen teknolojiye uyum sağlar. Goldmaster SP-404 priz, 3 metrelik kablosu ile oldukça geniş bir alanda kullanıma uygun şekilde tasarlanır. 4 adet fişin takılabileceği yan yana girişlere sahip olan ürün, 5 cm genişliğine ve 5 cm yüksekliğine sahiptir. 45 cm uzunluğundaki prizde, çocuk koruma kilidi bulunur. 

Alev almayan özel materyal kullanımı sayesinde olası elektrik kaçaklarına karşı yangından korunabilirsiniz. Akım koruma özelliği sayesinde kazaların önüne geçilmesi hedeflenen ürün, özel aparatı ile sabitleme imkanı sunar. Siyah rengi ve sade tasarımı ile dekorasyonunuza kusursuz şekilde uyum sağlar.

Promate Powerrack Çoklu Telefon Şarj Aleti ve Led Aydınlatma

Promate Powerrack çoklu telefon şarj aleti ve led aydınlatma, 2 adet AC çıkışı ve USB 2.4A bağlantısına sahip 2 adet hızlı şarj noktası ile pratik bir kullanım sağlar. 4000W güç değerindeki ürünü kullanarak tek bir prizden maksimum verim elde edebilirsiniz. Akıllı cihazın üst kısmında yer alan platforma tablet veya telefonunuzu yerleştirip şarja takabilirsiniz.

Aynı anda dört farklı cihazı bağlayabileceğiniz bu ürün, içerisine entegre edilen gece lambası ile aydınlatma sağlar. Otomatik ışık sensörü sayesinde cihazda bulunan LED kaplama aydınlatılır. Bu sayede karanlıkta bile prizin yerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Parlaklık kontrolü özelliğini kullanarak ışık seviyesini ayarlama imkanınız bulunur.

Goldmaster SP-411 5 Yollu 1.5 Metre Akım Korumalı Priz

Uzatma işlevi gören çoklu prizler, elektronik aletlerin kullanımı için oldukça pratik gereçlerdir. Goldmaster SP-411 akım korumalı priz, 1.5 metrelik uzatma kablosu ile geniş bir alanda kolay bir şekilde kullanıma uygun olarak tasarlanır. 5 adet girişi bulunan prizi kullanarak birden fazla cihazı aynı anda çalıştırabilirsiniz. Açma kapama anahtarı yardımıyla elektrik akımını keserek olası riskleri önleyebilirsiniz.

3500W güç aktarımı, maksimum elektrik verimi elde etmenizi sağlar. Akım koruma özelliği, elektrik kaçaklarını engelleyerek güvenli bir kullanım imkanı sunar. Elektronik cihazlara zarar veren anlık akım değişimlerine karşı koruma özelliği bulunan cihazda, çocuk kilidi bulunur.

Bilicra Mood Renkli Akıllı Ampul

Elektrikli küçük ev aletleri arasında hem eğlenceli hem de güvenli bir ürün olarak öne çıkan Bilicra Mood renkli akıllı ampul, fonksiyonel özellikleri ile deneyenlerin beğenisini toplar. LED teknolojisi ile donatılan ampul, minimum enerji sarf ederek maksimum verim almanıza olanak tanır. 16 milyondan oluşan renk skalasında ruh halinize en uygun rengi seçebilirsiniz.

Ürünü akıllı cihazlarınızla eşleştirerek uzaktan kontrol sağlayabilir, zamanlayıcı özelliğini kullanarak açılıp kapanması gereken süreyi ayarlayabilirsiniz. Ses ile kontrol özelliği de bulunan ampulü, dinlediğiniz müzikle senkronize ederek ritme uygun ışıklandırma oluşturabilirsiniz. Dilerseniz gün ışığı ayarını seçerek dinlendirici bir aydınlatma sağlayabilir dilerseniz ise beyaz ışık ile enerjik bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Mi 360 Home 2K Güvenlik Kamerası

Ergonomik yapıya sahip Mi 360 Home 2K güvenlik kamerası, 1080p FHD çözünürlüğü ile en ince detayları bile başarılı bir şekilde ekrana yansıtır. Kızılötesi gece görüşü özelliğine sahip güvenlik kamerası, ışıksız ortamdaki nesneleri görüntüleme işlevi görür. Yapay Zeka ile desteklenen hareket sensörü, ortamdaki alışılmadık hareketleri anında algılayarak size haber verir.

Sessiz modda çalışarak titreşimi önleyen çift motor başlığı ile yatay olarak 360°, dikey olarak ise 96° dönüş sağlayıp kayıt alır. Kaydedilen görüntüleri diğer akıllı cihazlarınıza aktararak çeşitli hızlarda oynatabilirsiniz. Ayrıca canlı olarak evinizi veya ofisinizi gözlemleyebildiğiniz bu güvenlik cihazı sayesinde beklenmedik durumlardan anında haberdar olabilirsiniz. Dayanıklı malzemeden üretilen güvenlik kamerası, uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılabilir.

Bilicra Join Akıllı Priz

Ev aletleri çeşitlerine dahil olarak üst seviye güvenlik sağlayan Bilicra Join Akıllı Priz, kontrolü elinizde tutmanızı sağlar. Prizde kalan eşyalarınızı akıllı cihazınızdan kontrol edebilirsiniz. Gerekli durumlarda elektrik akımını kesme talimatı vererek olası kazaların önüne geçebilirsiniz.

Elektrik faturalarınızı takip etmek için cihazlarınızın harcadığı elektrik miktarını da takip edebileceğiniz ürün sayesinde, güç özeti raporlarına sahip olabilirsiniz. Akıllı cihazlarınızla kolayca eşleşen ürünü, uzaktan kumanda edebilirsiniz. Zamanlayıcı özelliğini kullanarak cihazlarınızın çalışma sürecini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca sesli kontrol özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Pratik Temizlik İmkanı Sunan Elektronik Ev Aletleri

Temizlik, oldukça fazla vakit ve enerji harcanmasına sebep olan işler arasında yer alır. Bu yorucu işi kısa süre içerisinde tamamlamak için üretilen elektrikli süpürge modellerinin yetersiz kaldığı noktada akıllı temizlik robotları üretilir. Teknolojinin hızına ayak uyduran bu cihazlar, üst düzey özelliklerle donatılır.

Mi Vacuum-Mop 2 Pro Akıllı Temizlik Robotu Siyah BHR5204EU

Yüksek frekanslı sonik titreşimli paspasa sahip olan Mi Vacuum-Mop 2 Pro akıllı temizlik robotu, cihazın üst düzey temizlik gücüne ulaşarak en zorlu lekeleri bile kolaylıkla temizlemesini sağlar. Dengeli su dağılımı sağlayan ürün, temizlediği yüzeylerin hızlı bir şekilde kurumasını sağlar. 3000 Pa emiş gücü ile en küçük tozları bile haznesine çekerek kusursuz temizlik imkanı tanır.

LDS lazer navigasyon sistemi, mekanın haritasını otomatik olarak çıkarıp kaydederek etrafa çarpmadan pratik bir temizlik süreci geçirilmesini sağlar. Farklı mekanların kaydedilebildiği ürünü konumlandırdığınız alana uygun haritayı işaretleyerek kullanabilirsiniz. Temizlik bitmeden cihazı kapatsanız bile yeniden açtığınızda temizliğe kaldığı yerden devam eder. Akıllı cihazlarınızdan kontrol edebileceğiniz temizlik robotuna işaretleme yaparak konum verebilir, yasaklı bölge belirleyebilir ve zamanlayıcıyı açabilirsiniz.

Taşınabilir Akıllı Modemler

İnternetin günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında girdiği modern dünyada, taşınabilir modemler oldukça önemli elektronik ev aletlerinden biri haline gelir. Bu cihazlar ile internetinizi ihtiyacınız olan her yere pratik bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Redway Portable Wifi 4,5 G W001 Taşınabilir WiFi Modem

Redway Portable taşınabilir modem 17 mm inceliğine, 58 mm uzunluğuna ve 97 mm genişliğine sahip olup kolay taşıma imkanı sunar. Son teknolojiyle donatılan modemi kullanarak 4.5 G olan her alanda Fiber hıza ulaşabilirsiniz. 600 Mbps indirme hızını kullanarak kablosuz ağ yardımıyla dilediğiniz içeriği hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Cihazın üzerinde bulunan ekranı kullanarak anlık mesaj, ses hizmeti, güvenlik hizmeti, yerel bakım yönetim fonksiyonu, ağ bağlantısı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 4 adet portu ile birden fazla cihazla aynı anda bağlanabilir.

Vodafone Mobile ZTE Wifi R219z Taşınabilir Modem

Vodafone Mobile’e ait taşınabilir modem modeli 63,8 mm x 105,6 mm boyutları ve 102 gram ağırlığı ile kolaylıkla her yere götürülebilir. 2000 mAh değerindeki yüksek seviyede batarya kapasitesi sayesinde uzun süre şarj olmadan kullanılabilir. 2400MHz değerindeki bağlanma hızı ile internete anında bağlanarak yüksek boyutlu dosyaları bile pratik bir şekilde indirebilir.

Cihazın bataryası kablolu şarj aleti ile dolar. Ön yüzeyde bulunan dijital ekrandan internet ağı, anlık mesaj ve şarj oranını takip edebilirsiniz. Ergonomik olarak tasarlanan ürün, dikkat çekici bir görüntüye sahiptir.

TCL Linkzone MX42V-2ALCTR1 4g Taşınabilir Modem

TCL Linkzone MX42V-2ALCTR1 4g taşınabilir modem, cepte taşınabilen boyutları ve ağırlığı ile müşterilerin beğenisini kazanır. 150Mb/sn’lik yüksek hızlı indirme özelliği ve 50Mb/sn’lik yükleme hızı sayesinde cihazı dilediğiniz her yerde güvenle kullanabilirsiniz. 1500 mAh değerindeki dayanıklı Lion pil tercih edilen batarya, tek bir şarj ile 6 saatlik kullanım sağlar.

15 cihazdan aynı anda bağlanılabilen fonksiyonel cihaz, 4G imkanı sunar. Taşınabilir modem 108 mm x 55,6 mm x 11,65 mm boyutlarındadır. 78 gram ağırlığı ile kolay taşıma imkanı sunan modem, birinci sınıf kaliteli kaplamaya sahiptir. Mikro USB şarj kablosu ile kısa süre içerisinde bataryayı doldurabilirsiniz.

Keyifli Kullanım İmkanı Sağlayan Elektronik Ev Aletleri

Birbirinden farklı işlevlere sahip olan elektronik ev aletleri arasında eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan ve iyi hissettiren bazı ürünler de yer alır. Bu ürünlerin başında ise akıllı televizyonlar ve çeşitli özelliklere sahip aydınlatma sistemleri gelir.

Xiaomi Mi TV Stick Android TV

92.4 mm boyutu ve 30 gramdan az ağırlığı ile dilediğiniz yere cebinizde taşıyabileceğiniz Xiaomi Mi TV Stick Android TV, eşsiz özellikleri sayesinde keyifli vakit geçirmenize olanak tanır. Pratik bir kurulumu bulunan android tv stick televizyona takıp internete bağladıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. 1080p çözünürlük sağlayan ürün sayesinde dilediğiniz görüntüyü net şekilde ekrana yansıtabilirsiniz. 

Tablet, laptop ve akıllı telefonlarınıza yansıtabileceğiniz videolar yüksek hıza sahip HD oynatma ile açılır. Bunların yanı sıra gelen aramaları cevaplamak için seyir keyfinizi bölmek zorunda kalmazsınız. Geniş hafıza kapasitesi sayesinde pek çok ürün ve uygulamayı saklayabilirsiniz. Google Play ve Youtube temelli sistem sayesinde geçmiş tercihlerinize dayanarak kişiselleştirilen tavsiyeler gösterilir.

Google Asistan hizmetini kullanarak soru sorabilir veya sesli komut verebilirsiniz. DOLBY & DTS ses sistemleri ile videolarınıza eşlik eden sesleri veya müziği canlı şekilde dinleyebilirsiniz.

Mi Box S 4k Ultra HD Android Akıllı Tv Kutusu

Mi Box S 4k Ultra HD Android Akıllı Tv Kutusu, Google Asistan özelliğine sahip olup sesli komut ve soru cevaplama özellikleri bulundurur. Belirli dillerin desteklendiği sistem, çoklu dil seçeneğine sahiptir. Binlerce uygulamayla uyumlu bir yapıda tasarlanan cihaz, Android 8.1 tarafından desteklenir. 4K HDR teknolojisi ile canlı renkler ve gerçekçi görüntüler sunarak izleyicilere keyifli bir seyir olanağı tanır. 

60 fps oynatma hızı sayesinde herhangi bir takılma yaşamadan dilediğiniz videoyu akıcı bir biçimde izleyebilirsiniz. Birden fazla uygulama yüklenebilen geniş hafıza kapasitesi sayesinde dizi, film ve oyunlarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. İzlemenin yanı sıra oyun oynayabileceğiniz ve sesli arama yapabileceğiniz bu ürün fonksiyonel özellikleri ile göze çarpar.

Promate Goofy Çocuk LED Masa & LED Gece Lambası Kalemlikli 3 Kademeli

Gece saatlerinde uyku kalitesini bozmadan hafif bir aydınlatma sağlayan Promate Goofy Çocuk LED Masa & LED Gece Lambası pembe, mavi ve beyaz olmak üzere üç renk seçeneğine sahiptir. Çocuklar kadar yetişkinlerin de memnuniyetle kullandığı bu ürün çok fonksiyonlu yapısı ile göze çarpar.

Kullanışlı ev aletleri fiyatları açısından ele alındığında avantajlı bir fiyata sunulan bu ürün, tek başına birden fazla işlevi yerine getirir. Gece lambası, masa lambası ve kalemlik görevi gören şirin köpek şeklindeki ürün hem yukarıdan hem de aşağıdan aydınlatma sağlar. Güvenlik testinden geçerek onaylanan lambanın, parlaklık kontrol ayarı bulunur. Bu ayar sayesinde ışığınızı ayarlayarak okuma veya uyku ışığınızı seçebilirsiniz.

Köpeğin dokunmatik gözlerine dokunarak 3 moddan oluşan 350 Lümen LED ışıktan size en uygun olanı ayarlayabilirsiniz. Titreşim sorunu yaratmayan ışık göz sağlığına herhangi bir zarar vermez. Renkli ışıklardan, ortam aydınlatmasından ve okuma modundan oluşan seçenekler ile mekanın atmosferini değiştirebilirsiniz. Düşük seviyede güç tüketen ürünün kalemlik bölümüne kırtasiye ürünlerinizi yerleştirebilirsiniz.

Kullanışlı Özellikleriyle WiFi Alan Genişletici Modelleri

İnternet, günümüz şartlarında olmazsa olmaz iletişim araçları arasında ilk sırada yer alır. Ancak bazı durumlarda mekanın tamamında internet erişimi bulunmayabiliyor. Bu durumlar için özel olarak tasarlanan ağ bağlantısını genişleten elektronik ev aletleri oldukça kurtarıcı ürünler haline gelir.

Tp-link AC750 WiFi Alan Genişletici RE190 2.4 / 5 Ghz

Kablosuz ağ bağlantılarının arasına konumlandıracağınız alan genişletici sayesinde WiFi bağlantısının çekmediği bölgeleri ortadan kaldırarak internet bağlantınızı bütün mekanda kullanabilirsiniz. 750 Mpbs’ye kadar çıkan çift bantlı yüksek hız sayesinde indirme ve oynatma işlemlerinizi kesintisiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İki dakikalık bir kurulumun ardından tek tuşa basarak internet bağlantısını kullanışlı bir hale getirebilirsiniz.

Tp-link Powerline Wi-Fi Kit AV600 300 Mbps TL-WPA4220 KIT

WiFi bağlantısını otomatik olarak eşitleyen Tp-link Powerline Wi-Fi Kit AV600 300 Mbps TL-WPA4220 KIT, 300 metrelik mesafelerde 600 Mbps hızına ulaşarak yüksek veri aktarımı sağlar. Yüksek hızlı bağlantı özelliği sayesinde canlı yayın yapabilir, oyun oynayabilir, büyük boyutlu dosyaları saniyeler içerisinde indirebilirsiniz. Pratik bir kurulum süreci bulunan ürünü fişe takıp eşleştir düğmesine basarak çalıştırabilirsiniz.

Elektronik Kişisel Bakım Aletleri

Elektronik ev aletleri arasında pratik kullanım sağlaması sebebiyle en çok tercih edilen ürünler, kişisel bakım cihazlarıdır. Ev aletleri seti olarak oldukça fazla kullanılan cihazlar ise tıraş makineleridir.

Goldmaster Alex GM-7165 Kişisel Bakım Seti

Goldmaster Alex GM-7165 kişisel bakım seti, tek başına birden fazla tıraş işlevini yerine getirir. Stant, şekillendirici başlıklar, koruyucu kapak ve temizleme fırçasından oluşan seti kullanarak pürüzsüz bir tıraş deneyimi elde edebilirsiniz. 1 adet AA pil ile çalışan cihaz, az enerji ile çok iş yaparak tasarruf etmenizi sağlar.

Ürünü kullanarak saç veya sakallarını kısaltabilirsiniz. Dilerseniz farklı başlıkları kullanarak yeni tarzlar deneyebilirsiniz. Cihazın üzerinde bulunan tuş sayesinde tek hareketle açıp kapatabileceğiniz ürünün formu ele tam oturan biçimde tasarlanır. Tıraş sonrası oluşabilen saç ve sakal parçalarını, temizleme fırçası yardımıyla pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Goldmaster Fit GM-8126 Saç ve Sakal Şekillendirici Erkek Kişisel Bakım Ürünü

Erkek bakım cihazları arasında oldukça fazla beğeni toplayan Goldmaster Fit GM-8126 saç ve sakal şekillendirici, işlevsel yapısı ile pratik bir kullanım imkanı sağlar. Cihaz tekerlekli kesme tarağı sayesinde saç ve sakallarınızı 1 mm ile 10 mm arasında dilediğiniz uzunlukta kesme imkanı tanır. Keskin bıçaklı bu ürünü kullanarak cildinizi tahriş etmeden güvenli bir kullanım olanağınız bulunur.

Bataryalı ürün, kablosuz kullanılabilir. Kablosuz şekilde kesintisiz 60 dakika boyunca kullanabileceğiniz makineyi dilerseniz kablolu olarak da kullanabilirsiniz. LED gösterge ışığı, cihazın şarj miktarını göstererek pratik bir kullanım sağlar. 

Hızlı şarj olma özelliği sayesinde 2 saat içerisinde bataryası dolar. Ultra güçlü motor teknolojisi ile donatılan makine, kusursuz bir tıraş deneyimi yaşamanızı sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı