Oppo A55 64 GB 4 GB Cep Telefonu Siyah - Starry Black

Fiyat : ₺4.763,40(KDV Dahil)

İnce ve Rahat, 3D Kavisli Tasarım

 

Daha Büyük Ekran, Daha İyi Eğlence, 6,51” Delikli Ekran

 

Anlarınızı HD Olarak Yakalayın, Gerçek 50MP Yapay Zeka Kamera

 

Yüksek Dayanıklılık Gücü, 5000mAh Uzun Ömürlü Pil

 

Daha Büyük Depolama, Daha Yüksek Hız, 64GB ROM + Sekiz Çekirdekli İşlemci

:

Oppo A55 64 GB 4 GB Cep Telefonu Siyah - Starry Black

 

İnce ve Rahat, 3D Kavisli Tasarım

 
Malum, telefonlarımız elimizden hiç düşmüyor. Bu nedenle orta çerçeveyi, avuçlarınıza rahatça sığacak 3 boyutlu kavisli bir gövde ile daha ince bir hale getirdik.
 
İnce ve Rahat, 3D Kavisli Tasarım Malum, telefonlarımız elimizden hiç düşmüyor. Bu nedenle orta çerçeveyi, avuçlarınıza rahatça sığacak 3 boyutlu kavisli bir gövde ile daha ince bir hale getirdik.
 
Oppo A55 64 GB Genel Özellikleri
 

Daha Büyük Ekran, Daha İyi Eğlence, 6,51” Delikli Ekran

 
Dev ekranda HD eğlencenin keyfini çıkarın. Ayrıca özel olarak geliştirilmiş otomatik parlaklık ayarımız, gece ve gündüz açık havada ve içeride gözlerinizin rahat etmesini sağlayacaktır.
 
Daha Büyük Ekran, Daha İyi Eğlence, 6,51” Delikli Ekran Dev ekranda HD eğlencenin keyfini çıkarın. Ayrıca özel olarak geliştirilmiş otomatik parlaklık ayarımız, gece ve gündüz açık havada ve içeride gözlerinizin rahat etmesini sağlayacaktır.
 

Anlarınızı HD Olarak Yakalayın, Gerçek 50MP Yapay Zeka Kamera

 

50MP ana kameramız ve dördü bir arada piksel gruplama teknolojimizle anılarınızı canlı tutun. En sıradan anlar bile özel görünecek.

 
Anlarınızı HD Olarak Yakalayın, Gerçek 50MP Yapay Zeka Kamera 50MP ana kameramız ve dördü bir arada piksel gruplama teknolojimizle anılarınızı canlı tutun. En sıradan anlar bile özel görünecek.
 

Yüksek Dayanıklılık Gücü, 5000mAh Uzun Ömürlü Pil

 

Bu mega pil ile 16,3 saate kadar çevrimiçi video izleyin3. Süper Güç Tasarrufu Modunu etkinleştirin ve %5 pil gücünün ne kadar dayanabileceğini deneyimleyin. Sınırsız eğlence zamanı.

 
Yüksek Dayanıklılık Gücü, 5000mAh Uzun Ömürlü Pil Bu mega pil ile 16,3 saate kadar çevrimiçi video izleyin3. Süper Güç Tasarrufu Modunu etkinleştirin ve %5 pil gücünün ne kadar dayanabileceğini deneyimleyin. Sınırsız eğlence zamanı.
 

Daha Büyük Depolama, Daha Yüksek Hız, 64GB ROM + Sekiz Çekirdekli İşlemci

 
256GB genişletme kapasitesine sahip 64GB depolama6. 2,3GHz'e varan hıza sahip sekiz çekirdekli bir işlemci. Daha da hızlı bir telefonda, çok daha fazla anı saklayın.
 
Daha Büyük Depolama, Daha Yüksek Hız, 64GB ROM + Sekiz Çekirdekli İşlemci 256GB genişletme kapasitesine sahip 64GB depolama6. 2,3GHz'e varan hıza sahip sekiz çekirdekli bir işlemci. Daha da hızlı bir telefonda, çok daha fazla anı saklayın.
 
 
 
Ram
4 GB
Hafıza
64 GB
Renk
Siyah - Black
İşletim Sistemi
Android
Garanti Türü
Distribütör Garantili
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//