Oppo A74 128 Gb Cep Telefonu Mavi ( Oppo Türkiye Garantili )

Fiyat : ₺6.418,86(KDV Dahil)
:

Oppo A74 128 Gb Cep Telefonu

Parmaklarınızın Ucundaki Olağanüstü Performans

Gelişmiş Ekran İçi Parmak İzi Kilidi Açma özelliğimiz, tek bir parmak dokunuşu ile anında kilidi açmak için parmağınızı hızlı ve doğru bir şekilde tarar.
Oppo A74 128 Gb Cep Telefonu Siyah Parmaklarınızın Ucundaki Olağanüstü Performans Gelişmiş Ekran İçi Parmak İzi Kilidi Açma özelliğimiz, tek bir parmak dokunuşu ile anında kilidi açmak için parmağınızı hızlı ve doğru bir şekilde tarar.
Parmaklarınızın Ucundaki Olağanüstü Performans Gelişmiş Ekran İçi Parmak İzi Kilidi Açma özelliğimiz, tek bir parmak dokunuşu ile anında kilidi açmak için parmağınızı hızlı ve doğru bir şekilde tarar.

Gözlerinize Bir Hediye Verin

Yüksek ekran / gövde oranına sahip olan AMOLED FHD + delikli ekran daha zarif ve daha sürükleyici bir deneyim sağlar. OPPO A74’ün göze hitap eden ekranı, gün doğumundan gün batımına kadar gözlerinizin hassasiyeti için uygun düzeyde sürekli olarak uyum sağlar.

Oppo A74 128 Gb Cep Telefonu Siyah Gözlerinize Bir Hediye Verin Yüksek ekran / gövde oranına sahip olan AMOLED FHD + delikli ekran daha zarif ve daha sürükleyici bir deneyim sağlar. OPPO A74’ün göze hitap eden ekranı, gün doğumundan gün batımına kadar gözlerinizin hassasiyeti için uygun düzeyde sürekli olarak uyum sağlar.

48MP Arka Kamera

Dünyayı Çarpıcı Ayrıntılarla Görün

Dünyanızın harikalarını hassas ve net bir şekilde yakalayın.

OPPO A74 Gücü Üçe Katlanmış Fotoğrafçılık Hayatı, gözlerinizle gördüğünüz haliyle yakalayın.

Hızlı ve Zahmetsiz Şarj

Hayat sizi çağırırken düşük pilin sizi yavaşlatmasına ve alıkoymasına izin vermeyin. 5000mAh² pil, sizi gün boyu hareket halinde tutar. Bir desteğe ihtiyacınız olduğunda, 33W Hızlı Şarj, sadece 30 dakika içinde %54'e kadar şarj etmenizi sağlar.

33W Hızlı Şarj            5000 mAh Pil
Oppo A74 128 Gb Cep Telefonu Siyah Hızlı ve Zahmetsiz Şarj Hayat sizi çağırırken düşük pilin sizi yavaşlatmasına ve alıkoymasına izin vermeyin. 5000mAh² pil, sizi gün boyu hareket halinde tutar. Bir desteğe ihtiyacınız olduğunda, 33W Hızlı Şarj, sadece 30 dakika içinde %54'e kadar şarj etmenizi sağlar. 33W Hızlı Şarj 5000 mAh Pil

Yavaşlığa Razı Olmaya Son

Hızlı çalışan ve asla sorun çıkarmayan bir telefona sahip olmayı hak ediyorsunuz. 4GB RAM ve 128GB ROM ile geniş belleğin ve sorunsuz performansın keyfini çıkarın.

Yavaşlığa Razı Olmaya Son Hızlı çalışan ve asla sorun çıkarmayan bir telefona sahip olmayı hak ediyorsunuz. 4GB RAM ve 128GB ROM ile geniş belleğin ve sorunsuz performansın keyfini çıkarın.

Daima Kazanmak İçin Oynayın

Her bir saniye önemli olduğunda, aklınızı oyunda tutmalısınız. Oyun Odak Modu, oyun dışındaki dünyayı durdurmanızı ve madde imi bildirimlerini kaydırırken dikkat dağıtıcı unsurları en alt seviyede tutar; bu sayede sadece kazanmaya odaklanmanızı sağlar.

Daima Kazanmak İçin Oynayın Her bir saniye önemli olduğunda, aklınızı oyunda tutmalısınız. Oyun Odak Modu, oyun dışındaki dünyayı durdurmanızı ve madde imi bildirimlerini kaydırırken dikkat dağıtıcı unsurları en alt seviyede tutar; bu sayede sadece kazanmaya odaklanmanızı sağlar.

 

 
Renk
Mavi - Blue
Hafıza
128 GB
Ram
4 GB
İşletim Sistemi
Android
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//