Oppo Enco Buds 2 Kablosuz Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Beyaz

Fiyat : ₺549,00(KDV Dahil)
₺106,14 `den başlayan taksitlerle

Bluetooth 5.2 Bağlantısı ile Daha Hızlı Bağlantı, Daha Düşük Gecikme

28 Saate Kadar Dayanana Pil (7 Saat tek Kullanım, Kutu ile çŞarj ederek)

Titanyum 10 mm Dinamik Sürücüler ile Daha net ve derin Baslar

IPX4 Su, Toz ve Darbe Dayanıklılığı

Dokunmatik Kkntroller ve Kamera Kontrolü

 

 

:

Oppo Enco Buds 2 Kablosuz Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Beyaz

 
Oppo Enco Buds 2 Kablosuz Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Beyaz
 
 Her Yönden Çarpıcı İyileştirmeler   10 mm Büyük Titanyum Sürücü   10 mm Büyük Titanyum Sürücü   Daha güçlü bas   Enco Canlı Stereo Ses Efektleri   Enco Canlı Stereo Ses Efektleri   Daha fazla ses efekti   28 Saate Kadar Dinleme Süresi   28 Saate Kadar Dinleme Süresi   Daha uzun pil ömrü   Çağrılar için Yapay Zeka Derin Gürültü Önleme   Çağrılar için Yapay Zeka Derin Gürültü Önleme   Net çağrılar   Bluetooth® 5.2 İletim ile Binaural Düşük Gecikme   Bluetooth® 5.2 İletim ile Binaural Düşük Gecikme   Daha hızlı ve daha kararlı   Kamerayı Kontrol Etmek için Çift Dokunma   Kamerayı Kontrol için Çift Dokunma
 

10 mm Büyük Titanyum Sürücü

ile GÜçlü ve kaliteli Bass için Tasarlandı

 

Kompozit 10 mm titanyum diafram ile dinamik sürüş. Enco Buds 2 net,

 güçlü, derin ve ritmik bir bas deneyimi yaşatır.

10 mm Büyük Titanyum Sürücü ile GÜçlü ve kaliteli Bass için Tasarlandı  Kompozit 10 mm titanyum diafram ile dinamik sürüş. Enco Buds 2 net,  güçlü, derin ve ritmik bir bas deneyimi yaşatır.
Eşsiz Güçlü bas ve Ses Dalgaları  Güçlü, yüksek akışlı manyetik devre ile birleştirilmiş ve özel olarak tasarlanmış ses odaları bası hissini daha derin, daha güçlü ve daha esnek hissedebileceğiniz hale getirir.

Eşsiz Güçlü bas ve Ses Dalgaları

 

Güçlü, yüksek akışlı manyetik devre ile birleştirilmiş ve özel olarak tasarlanmış ses odaları bası hissini daha derin, daha güçlü ve daha esnek hissedebileceğiniz hale getirir.

28 Saate kadar Dinleme süresi ve Kesintisiz Müzik

 

 Tek bir şarjla 7 saate kadar ve şarj kutusuyla ise 28 saate kadar oynatma süresi sunar. Yükseltilmiş pil ömrü sayesinde Enco Buds2 ile kulaklık şarjının bitmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

 

10 Dakika Şarj = 1 Saat Müzik Çalma

28 Saate kadar Dinleme süresi ve Kesintisiz Müzik  Tek bir şarjla 7 saate kadar ve şarj kutusuyla ise 28 saate kadar oynatma süresi sunar. Yükseltilmiş pil ömrü sayesinde Enco Buds2 ile kulaklık şarjının bitmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.  10 Dakika Şarj = 1 Saat Müzik Çalma

 

Yapay Zeka Destekli Derin Gürültü Önleme

 

İnsan seslerinin dinamik takibi sayesinde gürültülü dış mekanlarda bile kolay ve net bir şekilde duyulmanızı sağlar.

 
Yapay Zeka Destekli Derin Gürültü Önleme İnsan seslerinin dinamik takibi sayesinde gürültülü dış mekanlarda bile kolay ve net bir şekilde duyulmanızı sağlar.
 

Bluetooth 5.2 ile Düşük Gecikme ve YÜksek Kararlılık

 

Oppo'nun kendi geliştirdiği bluetooth bağlantı özelliği sayesinde, sesler her zaman senkronize olur ve aramalarınız, görüşmeleriniz kesintiye uğramaz.

Bluetooth 5.2 ile Düşük Gecikme ve YÜksek Kararlılık  Oppo'nun kendi geliştirdiği bluetooth bağlantı özelliği sayesinde, sesler her zaman senkronize olur ve aramalarınız, görüşmeleriniz kesintiye uğramaz.

IPX4 Suya Dayanıklılık Sertifikası, Günlük işlemlerinizde Daha Yüksek Dayanıklılık

 

Oppo Enco Buds2 su sıçramalarına ve tere karşı dayanıklıdır. Böylece her yerde ve her zaman müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

IPX4 Suya Dayanıklılık Sertifikası, Günlük işlemlerinizde Daha Yüksek Dayanıklılık  Oppo Enco Buds2 su sıçramalarına ve tere karşı dayanıklıdır. Böylece her yerde ve her zaman müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Dokunma ile Kameranızı Kontrol Edin ve Daha Kolay Resim Çekin

 

Kulaklıklardan birine iki kez dokunmanarak çok sahneli selfieler artık çok daha rahat.

 
Dokunma ile Kameranızı Kontrol Edin ve Daha Kolay Resim Çekin Kulaklıklardan birine iki kez dokunmanarak çok sahneli selfieler artık çok daha rahat.
 

Basit Dokunma Hareketleriyle Kolay Kullanım

 

Telefonunuza gerek kalmadan cevap ver, parçayı değiştir, sesi ayarla ve daha fazlasını kullann.

 
Basit Dokunma Hareketleriyle Kolay Kullanım Telefonunuza gerek kalmadan cevap ver, parçayı değiştir, sesi ayarla ve daha fazlasını kullann.
 
Oppo Enco Buds 2 Kutu İçeriği
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//