Oppo Enco W31 TWS Kablosuz Kulaklık Beyaz

Fiyat : ₺1.883,30(KDV Dahil)
₺364,11 `den başlayan taksitlerle
:

Oppo Enco W31 TWS Kablosuz Kulaklık

Müziğin Doğasını Hissetmek İçin OPPO Enco W31

Müziğin benzersiz doğasını ve gücünü hissetmeniz amacıyla tasarlanan OPPO Enco W31, kusursuz bağlantı, hız ve dayanıklılığı tek çatı altında bir araya getiriyor. Sesi her iki kulağa da kesintisiz bir iletim sağlayarak tek seferde ulaştıran ürün, böylece birincil ve ikincil kulaklık sisteminden daha işlevsel bir yol sunuyor.
Bünyesinde birçok farklı sistem optimizasyonunu barındıran W31, duraklama, geri kalma, senkron sorunu gibi uyumsuzlukları ortadan kaldırmayı başarıyor. Aralıksız bir dinleme deneyimi yaşamanız için sinyal kalitesini artırmanıza imkân tanıyan kulaklık, Bluetooth 5.0 teknolojisinin yardımıyla gelişmiş ses performansı ortaya koyuyor.
Müziğin Doğasını Hissetmek İçin OPPO Enco W31 Müziğin benzersiz doğasını ve gücünü hissetmeniz amacıyla tasarlanan OPPO Enco W31, kusursuz bağlantı, hız ve dayanıklılığı tek çatı altında bir araya getiriyor. Sesi her iki kulağa da kesintisiz bir iletim sağlayarak tek seferde ulaştıran ürün, böylece birincil ve ikincil kulaklık sisteminden daha işlevsel bir yol sunuyor. Bünyesinde birçok farklı sistem optimizasyonunu barındıran W31, duraklama, geri kalma, senkron sorunu gibi uyumsuzlukları ortadan kaldırmayı başarıyor. Aralıksız bir dinleme deneyimi yaşamanız için sinyal kalitesini artırmanıza imkân tanıyan kulaklık, Bluetooth 5.0 teknolojisinin yardımıyla gelişmiş ses performansı ortaya koyuyor.

OPPO Enco W31 ile Üstün Ses Performansı

Kaliteli ses performansı sunabilmek için detaylara dikkat etmenin ne kadar önemli olduğunun bilincindeki OPPO, sahip olduğu fonksiyonel özellikler ile öne çıkıyor. Bunun için en iyi örneği olan OPPO Enco W31 kulaklıkta bulunan bas modu, güçlü bir ses için yüksek baslı ritimleri belirgin kılıyor.
Denge modu yüksek, orta, düşük frekanslarda dengeli ses sunarken çift TPU kompozit grafen diyafram ise yüksek frekansların menzilini, düşük frekansların ise derinliğini artırmaya yarıyor. Müzik deneyimini daha gerçekçi hâle getiren OPPO Enco W31, AAC ses formatı sayesinde her bir notanın tüm hikâyesini size ileten ayrıntılı bir ses ritmi ortaya koyuyor.
OPPO Enco W31 ile Üstün Ses Performansı Kaliteli ses performansı sunabilmek için detaylara dikkat etmenin ne kadar önemli olduğunun bilincindeki OPPO, sahip olduğu fonksiyonel özellikler ile öne çıkıyor. Bunun için en iyi örneği olan OPPO Enco W31 kulaklıkta bulunan bas modu, güçlü bir ses için yüksek baslı ritimleri belirgin kılıyor. Denge modu yüksek, orta, düşük frekanslarda dengeli ses sunarken çift TPU kompozit grafen diyafram ise yüksek frekansların menzilini, düşük frekansların ise derinliğini artırmaya yarıyor. Müzik deneyimini daha gerçekçi hâle getiren OPPO Enco W31, AAC ses formatı sayesinde her bir notanın tüm hikâyesini size ileten ayrıntılı bir ses ritmi ortaya koyuyor.

Teknik Özellikler

    Bağlantı Tipi: Tam Kablosuz
    Bluetooth Standartı: Bluetooth 5.0
    Kullanım Süresi (Genel): 3,5 saat
    Kulaklık Özelliği: Güçlü Bas, Grafen Diyafram
    Hassasiyet: 95 dB
    Gürültü Engelleme: Pasif Gürültü Önleme
OPPO Enco W31 Kablosuz Bluetooth Kulaklık Özellikleri Özel olarak hazırlanmış olan OPPO Enco W31 kablosuz Bluetooth kulaklıklar, özgürlüğü ve kesintisiz müzik keyfini sorunsuz bir şekilde yaşamanıza izin veriyor. Ergonomik tasarımı sayesinde kulağınızı rahatsız etmeden uzun süre kullanım imkânı sağlayan ürün, güçlü ve etkili bir ses seviyesi sunuyor. Kaliteli performans için hazırlanmış olan OPPO Enco W31 kablosuz kulaklık modelleri, tam kablosuz bir bağlantı özelliği sağlıyor. Yeni nesil Bluetooth bağlantı özellikleri ile hazırlanmış ürün, hem Android hem de iOS ile uyumluluk sağlayarak çok yönlü bir kullanımı beraberinde getiriyor.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//