Oppo Akıllı Saat

 

Cep telefonlarına bağlanarak çalışan ve cep telefonlarının fonksiyonel özelliklerini uzaktan yönetmeyi sağlayan akıllı saatler, günümüzde her ihtiyaca cevap veren vazgeçilmez cihazlar halini almıştır. Sağlık değerlerini ölçme ve spor modları gibi özellikleri sunan akıllı saat modelleri kadın, erkek herkesin hayatına dokunarak yaşamı daha pratik ve kolay bir hale getirir. Akıllı saat modellerinin her kesimden bu kadar çok rağbet görmesi birçok markayı bu alana çekerek her yıl yeni özellikler eklenen modellerin çıkmasını sağlamıştır. 

 

Ürettiği akıllı cep telefonlarıyla tanınan Oppo markası da akıllı saat sektörüne girerek sahip olduğu deneyimi ve teknolojiyi modellerine yansıtmıştır. Tony Chen tarafından 2001 yılında Çin’de tescillenen Oppo, akıllı telefonlarıyla bilinen bir marka olmasına rağmen teknoloji alanındaki ilk faaliyetlerine MP3 çalarlar üreterek başlamıştır. Ürettiği MP3 çalarlar sayesinde kısa süre içerisinde Çin’de adını duyurmayı başaran Oppo, 2011 yılına geldiğinde ise ilk akıllı telefonunu piyasaya sürmüştür. 

 

Akıllı telefonların üretilmeye başlaması ile birlikte hızla büyüyen ve adını tüm dünyaya duyuran Oppo, bir sanat formu olarak gördüğü teknolojide kendi işçiliğini sergilemek adına AR-GE faaliyetlerine de yönelmiştir. Dünyanın farklı bölgelerinde AR-GE merkezleri kuran Oppo, bu sayede ürettiği cihazlarda kendi geliştirdiği teknolojileri de kullanmaya başlamıştır.

 

2019 yılından bu yana Türkiye pazarında da yer alan ve sevilen bir marka olarak Oppo, tüm dünyaya geliştirdiği ve ürettiği teknolojik cihazları satan bir markadır. Giyilebilir teknolojinin yükselen trendini fark eden Oppo markası akıllı saat modelleri de üretmeye başlayarak kendinden bekleneni yerine getirmiştir. 

 

Üstün teknolojilerle donatılan Oppo markasına ait akıllı saat modelleri Oppo Watch adıyla kullanıcılara sunulur. Farklı özelliklerle üretilen Oppo Watch akıllı saat modelleri her ihtiyaca cevap veren kompakt bir tasarıma sahiptir. Fonksiyonelliği, sağlamlığı, ince ve hafif yapısıyla dikkat çeken Oppo Watch akıllı saat modelleriyle ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere tek bir saatle kavuşabilirsiniz.   

 

Oppo Watch Akıllı Saat Modelleriyle Kişisel Asistanınızı Bileğinizde Taşıyın

 

Cep telefonları, sadece her yerde, istenilen zamanlarda iletişim kurmaya yarayan cihazlar olarak değil, fonksiyonel özellikleriyle hayatı kolaylaştıran cihazlar olarak da hayatımızda büyük bir yer kaplar. Ancak her yere kolaylıkla taşınabilseler de cep telefonlarını her şart ve koşul altında kullanmak mümkün değildir. Özellikle spor yaparken ya da yoğun iş temposundan dolayı oradan oraya koştururken cep telefonunun ekranına bakmak çoğu kişinin aklına gelmez ya da gelse de şartlar izin vermez. 

 

Bu gibi durumlarda devreye akıllı saat modelleri girer. Cep telefonu kullanımını olduğundan daha pratik bir hale getiren akıllı saat modelleri her şart ve koşul altında bileğinizde size hizmet verir. 

 

Cep telefonlarıyla kesintisiz bir şekilde bağlantı kuran, hızlı veri akışı gerçekleştiren, marka fark etmeksizin her cep telefonuyla uyumlu çalışan ve cep telefonlarına gelen tüm bildirimlerden sizi haberdar eden akıllı saat modelleri ise adeta kişisel asistan görevi üstlenerek hayatınızın her alanına kolaylık katar. Oppo Watch özellikleri sayesinde bileğinizdeki akıllı saat değil, kişisel asistanınızdır.

 

Oppo Watch akıllı saat modelleri Android ve iOS işletim sistemleriyle uyumlu bir şekilde çalışarak farklı marka cep telefonlarına da kolaylıkla bağlanır. Bu sayede Oppo Watch akıllı saatinizi kullanırken tek bir marka cep telefonuna bağlı kalmak zorunda olmazsınız. Dikkat etmeniz gereken tek şey cep telefonunda bulunan Android ve iOS sürümlerinin Oppo Watch akıllı saatinizle uyumlu olmasıdır.

 

Son bluetooth sürümlerini barındıran Oppo Watch akıllı saatler oldukça hızlı ve yüksek kapasitede bir veri akışı gerçekleştirir. Böylelikle cep telefonunuzun özelliklerini hem daha uzak mesafelerden hem de anlık ve kesintisiz bir şekilde kullanabilirsiniz. 

 

Oppo Watch akıllı saat modelleri sayesinde cep telefonunuza gelen aramalardan, e-postalardan, mesajlardan ve çeşitli uygulamaların bildirimlerinden anında haberdar olabilirsiniz. Böylelikle yoğun temponuz içerisinde hiçbir gelişmeyi ve önemli olayı kaçırmadan işlerinize odaklanmaya ya da spor yapmaya devam edebilirsiniz. Eğer çok yoğunsanız ya da spor yaparken temponuzu düşürmek istemiyorsanız Oppo Watch akıllı saat üzerinden telefonu elinize bile almadan gelen aramaları reddedebilir ya da yönlendirebilirsiniz. 

 

Sizi her an, her şeyden haberdar etmek için çalışan Oppo Watch akıllı saat modelleri sayesinde cep telefonlarının birçok özelliğini uzaktan kumanda etmek de mümkündür. Oppo Watch akıllı saat modellerinde yer alan müzik kontrolü sayesinde cep telefonunuz uzaktayken çalan şarkıyı değiştirebilir ya da dinlediğiniz müziğin ses ayarlarını yapabilirsiniz. 

 

Anlık hava durumu öğrenme, zamanlayıcı ve alarm da Oppo Watch akıllı saat modellerini kişisel asistana dönüştüren fonksiyonel özellikler arasında yer alır. Sadece bir Oppo Watch akıllı saat tüm ihtiyaçlarınıza yeter.        

 

Oppo Watch Akıllı Saat Sağlığınızı En Az Sizin Kadar Önemser

 

Kalp atış hızı ve kan oksijen doygunluk oranı gibi veriler sağlık açısından önemli değerlerdir. Kalp atış hızı ya da kan oksijen doygunluk oranını bir defa ya da uzun aralıklarla arada sırada ölçmek anlamlı sonuçlar elde etmenizi engeller. Ölçüm anında değerleriniz normal olsa bile gün içerisinde farklı zamanlarda değerlerde bazı sapmalar olabilir ve siz bunun farkına varamayabilirsiniz. 

 

Sağlık değerlerinin sürekli olarak ölçülmesi doğru ve anlamlı sonuçlar elde etmek bakımından oldukça önemlidir. Stres, hava kirliliği, beslenme ya da yorgunluk gibi farklı faktörlerden etkilenebilen sağlık değerlerini anlık olarak ölçerek hayatınıza çeki düzen verebilir ve böylelikle yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Sağlık değerlerinin sürekli olarak kontrol edilmesi ileride yaşanabilecek olası sağlık problemlerine karşı erkenden önlem alınmasını da mümkün hale getirir.

 

Kalp atış hızı ve kan oksijen doygunluk oranı ölçümü Oppo akıllı saat özellikleri arasında yer alır. Gelişmiş sensörler ve yazılımlarla donatılan Oppo Watch akıllı saat modelleri sağlık değerlerinizi sürekli olarak ölçerek kontrol altında tutar. Oldukça hassas ve doğru bir şekilde ölçüm işlemini gerçekleştiren Oppo Watch akıllı saat modelleri sağlığınızı en az sizin kadar düşünerek yaşanan her değişimden sizi haberdar eder.

 

Oppo Watch akıllı saat modelleri kalp hızınızı spor yaparken, çalışırken, dinlenirken ya da uyurken sürekli ölçer. Eğer kalp atış hızınızda herhangi bir ani yükselme ya da düşme olursa size bildirim göndererek uyarıda bulunur. 

 

Akciğer, kalp ve dolaşım sistemi sağlığı için önemli veriler sunan kan oksijen doygunluk oranı da Oppo Watch akıllı saatinizin kontrolü altındadır. Yoğun yaşam temposunda sürekli karşılaşılan bir durum olan stres de akciğer, kalp ve dolaşım sistemi sorunları gibi kan oksijen doygunluk oranını düşüren faktörler arasında yer alır. Oppo Watch akıllı saat modelleri sayesinde dilediğiniz an, dilediğiniz yerde kan oksijen doygunluk oranını hassas bir şekilde ölçebilir, stres gibi faktörlerden uzaklaşarak oksijen düşüklüğü sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. 

 

Bebekler Gibi Mışıl Mışıl Uyumak için Oppo Watch Akıllı Saat Modelleri

 

Sağlıklı bir bünyeye sahip olmak için kaliteli bir uyku uyumak gerekir. Oppo Watch akıllı saat modelleri uyku izleme özelliğini daha fonksiyonel bir hale getirerek benzersiz bir uyku asistanı sunar. Özellikle Oppo Watch Free akıllı saat modeli uykuya dalma konusunda en büyük yardımcınız olur.  

 

Oppo Watch Free akıllı saat modeli uykunun tüm fazlarını izlemenin yanı sıra uyku öncesi ve sonrasını da takip eder. 

 

Oppo Watch Free akıllı saat modeli yatmadan önce akıllı cep telefonu kullanımınızı izleyerek elde ettiği sonuçları uyku kalitenizle beraber değerlendirir. Böylelikle ekrana bakarak geçirdiğiniz zamanın uyku kaliteniz üzerindeki etkisini tespit eder ve size sunar. 

 

Uyku vakti hatırlatıcısı ve gece geç vakit hatırlatıcısı da bulunan Oppo Watch Free akıllı saat modeli uyku vaktiniz geldiğinde cep telefonunuzun ekranını griye çevirerek ve telefonunuzdan gelen bildirimleri engelleyerek sizi uykuya hazırlar. Oppo Watch akıllı saat modeli eğer ekran kullanımı sonucunda oluşan bir uyku bozukluğu yaşıyorsanız bu sorunu ortadan kaldırarak rahat bir şekilde uykuya dalmanızı sağlayan uyku aracına da sahiptir. 

 

Oppo Watch Free akıllı saat modeli siz uykudayken aralıksız olarak çalışmaya devam eder. Uyku sırasında kalp atış hızını ve kan oksijen doygunluk oranını ölçerek uyku kalitenizi değerlendirir. Aynı zamanda Oppo Watch Free akıllı saat, horlamanızı da takip ederek değerlendirme sonuçlarına dahil eder. 

 

Oppo Watch Free akıllı saat tüm gece boyunca uykunuzu izlerken elde ettiğini verileri birlikte analiz ederek uyandığınızda size ayrıntılı ve kapsamlı bir rapor sunar. Oppo Watch Free akıllı saat modelinin size sunduğu rapor doğrultusunda uyku kalitenizi iyileştirmeye yönelik adımlar atarak bebekler gibi mışıl mışıl uyuyabilirsiniz. 

 

Oppo Watch Akıllı Saat Modelleri ile Hareketsiz Kalmak için Bahaneniz Yok!

 

Spor yapmak ya da hareketli bir yaşam sürdürmek sağlıklı ve dinç bir vücuda sahip olmanın öncelikli şartları arasında yer alır. Buna rağmen çoğu zaman spor yapmak da, hareketli olmak da size oldukça zor gelebilir. Özellikle sizi bu konuda yönlendirecek ve teşvik edecek akıllı ve uzman biri olmadan harekete geçecek yeterli motivasyonu kendinizde bulamayabilirsiniz. 

 

Oppo akıllı saat modelleri spor fonksiyonlarıyla sizin için kişisel antrenörlük görevi üstlenir. Spor yaparken ya da egzersiz yaparken yanınızda olarak motivasyon kaynağınız olur. 

 

Oppo Watch akıllı saat modellerinde 100’den fazla spor ve egzersiz modu bulunur. Spor ve egzersiz modları sayesinde performansınızı anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Performans değerlendirmesine eklenen sağlık ölçümleri ise kendinizi zorlamadan ya da herhangi bir sağlık sorunu yaşamadan güvenle spor yapmanıza olanak tanır. 

 

Basketbol, tenis, futbol, yüzme ve kayak gibi farklı spor modları barındırarak dilediğiniz sporu yapma imkanı sunan Oppo Watch akıllı saat modelleri bazı egzersizleri otomatik olarak tanır. Koşu, yürüme, kürek çekme makinesi ve eliptik makine gibi 4 farklı egzersizi tanıyabilen Oppo Watch akıllı saat modeli siz spora başlar başlamaz ilerlemenizi ölçerek kaydetmeye başlar. 

 

Suya dayanıklılık özelliği bulunan Oppo Watch akıllı saat modellerini yüzerken de kullanabilmek mümkündür. Özellikle havuzda yüzerken kullanabileceğiniz sudan etkilenmeyen Oppo Watch akıllı saat modeli ile havuzdaki turlarınızı ve hızınızı ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. 

 

Oppo Watch akıllı saat modelleri sadece spor yapanların değil, hayatlarına hareket katarak daha sağlıklı ve dinç olmayı hedefleyenlerin de yanındadır. Oppo Watch akıllı saat modelinde bulunan adım sayar sayesinde gün içerisinde kaç adım attığınızı görebilirsiniz. Bunun yanı sıra gerçekleştirilen hareketler ve atılan adımlar sonucunda ne kadar kalori yakıldığını da gösteren Oppo Watch akıllı saat modeli ile eksiksiz bir kilo kontrolü sağlayabilirsiniz. 

 

Daha dinç, daha fit ve daha sağlıklı bir vücuda sahip olmanız adına her an, her yerde yanınızda bulunan Oppo Watch akıllı saat modelleri hareketsiz kalmamanız için de gerekli önlemlere sahiptir. Oppo Watch akıllı saat modellerinde yer alan hareketsizlik uyarısı uzun süre hareketsiz kalmanız durumunda devreye girerek sizi hareket etmeye teşvik eder. Oppo Watch akıllı saat modelleri ile artık hareket etmek de, spor yapmak da hem kolay hem pratik.   

 

Zarif Tasarımının Altında Güçlü Bir Yapı Var: Oppo Watch Akıllı Saat

 

Ekstra ince ve ekstra hafif olarak tasarlanan Oppo Watch akıllı saat modelleri boyutlarından beklenmeyecek kadar güçlü ve sağlam bir yapı sunar. Gövde ve kayış olarak konforlu ve rahat bir kullanım özelliği de sunan Oppo Watch akıllı saat modellerinin dokunmatik ekranları hem kusursuz bir görüntü hem de eşsiz bir dayanıklılık özelliğine sahiptir. 

 

Oppo Watch akıllı saat modellerinde bulunan yüksek çözünürlüklü geniş AMOLED ekran daha canlı, daha net ve daha kaliteli renk ve detaylar sunarken AMOLED ekranı kaplayan 2.5D kavisli cam ise çizilmelere ve aşınmaya karşı adeta koruyucu bir kalkan görevi görür. 

 

Oppo Watch akıllı saat modellerinin dayanıklı yapısı sahip olduğu güçlü pillerde de kendini gösterir. Modelden modele değişebilen pil ömrü kullanım sürelerine ve sıklığına göre farklılaşsa da Oppo Watch akıllı saatlerin tümü günlerce ve haftalarca çalışabilme kapasitesine sahiptir. 

 

Bazen aceleniz olur ve bir yerlere yetişmek için saatin şarj olmasını beklemek ızdırap haline gelebilir. Hızlı şarj özelliği bulunan Oppo Watch akıllı saat modelleriyle bu sorun tamamen ortadan kalkar. 5 dakika gibi oldukça kısa bir süre içerisinde şarj olabilen Oppo Watch akıllı saat modelleri sizi yarı yolda bırakmayarak tüm gün çalışır. 

 

Oppo Watch akıllı saat modelleri farklı gövde ve kayış renkleriyle farklı tarzlara ve zevklere hitap eden şık seçenekler sunar. Vanilya ve siyah gibi Oppo Watch akıllı saat modellerinin zarif tasarımlarına uygun olan renk seçenekleri şıklığınıza şıklık katarak elegan bir görünüm oluşturur. Aynı renk kayışlarla tamamlanan Oppo Watch akıllı saat modellerinin tasarımları şıklığın yanı sıra konfor ve rahatlık da sunar. 

 

Farklı form seçenekleri de bulunan Oppo Watch akıllı saatlerin kadranlarını kişiselleştirebilmek mümkündür. Oppo Watch akıllı saat modellerinde bulunan arayüzleri özgürce seçip kullanabilirsiniz. Arayüz seçenekleriyle farklı bir görünüm kazanan kadranları kıyafetlerinize ya da modunuza uygun olarak dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

 

Kadran kişiselleştirme özelliğini bir adım öteye taşıyan Oppo Watch Free akıllı saat modeliyle kendi arayüzünüzü tasarlayabilirsiniz. Light Paint olarak adlandırılan özelliği kullanmak için 100’den fazla fırça arasından seçim yapıp, parmaklarınızı ekran yüzeyinde gezdirerek yaratıcılığınızı konuşturmanız yeterlidir.     

 

Oppo Watch Akıllı Saat Modelleri Avantajlı Fiyat Seçenekleriyle Telefon Dükkanı’nda 

 

Oppo akıllı saat fiyatları markaya ait modellerin özelliklerini karşılar niteliktedir. Birçok farklı fonksiyonu, yüksek kalite ve dayanıklılıkla birleştirerek sunan Oppo Watch akıllı saat modelleri her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle dikkat çeker. 

 

Hesaplı fiyatlara sahip olan Oppo Watch akıllı saat modellerini daha hesaplı seçeneklerle satın almak isteyenlerin ise öncelikli adresi Telefon Dükkanı olur. Uygun fiyatlı alışverişin yeni adresi olan Telefon Dükkanı’nda satılan Oppo Watch akıllı saat modellerinin hepsi distribütör garantisine sahiptir. Oppo Watch akıllı saat modellerini satın almak için Telefon Dükkanı’nı tercih ederek güvenli ve garantili bir alışveriş gerçekleştirmenin keyfini yaşayabilirsiniz.  

 

Satış sonrasında da müşterilerinin yanında olmaya devam eden Telefon Dükkanı tarafından sunulan kolay değişim ve iade avantajlarıyla da alışveriş keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı