Philips ActionFit SH402 Kafa Üstü Suya Dayanıklı Sporcu Kulaklığı TASH402BK

Fiyat : ₺1.622,57(KDV Dahil)
₺313,70 `den başlayan taksitlerle

- Philips Türkiye Garantili

- Suya ve Tere Dayanıklı Sporcu Kulaklığı
 

:

Philips ActionFit SH402 Kafa Üstü Suya Dayanıklı Sporcu Kulaklığı TASH402BK

 

Serin kalın.

Hava ne kadar sıcak olursa olsun.

 

Nefes alabilir kulak başlığı yastıkları. Temizleme için kolayca çıkarılabilir

 

Yumuşak, nefes alabilir kulak başlığı yastıkları soğutucu jel ile doludur: Ne kadar yoğun çalışırsanız çalışın, kulaklıklar cildinizde serin kalır. Yastıklar ayrıca kolay temizleme için çıkarılabilir.

 

40 mm neodimyum akustik sürücüler

 

Antrenman çalma listenizle antrenmanınızı bir üst seviyeye çıkarın. Mükemmel ayarlanmış 40 mm neodimyum akustik sürücülerin sunduğu bas, antrenmana devam etmenizi sağlar. Arkası kapalı yapı mükemmel pasif gürültü yalıtımı sunar. Başkalarına rahatsızlık vermeden ses düzeyini artırabilirsiniz.

 

20 saatlik oynatma süresi

 

Bu hoparlör, yolda müzik dinlerken keyfinizin yarıda kalmaması için 20 saat sürekli müzik çalabilir.

 

IPX4 su sıçramasına ve tere dayanıklı

 

Bu spor kulaklıkları IPX4 sıçramaya karşı dayanıklılık derecesine sahiptir.
Her yönden sıvı sıçramasına ve yoğun terlemeye dayanabilir. Yağmur yağarken bile istediğiniz yoğunlukta antrenman yapabilirsiniz.

 

Düz katlanabilen tasarım. Kolay saklama

 

Düz olarak katlanabilen kulaklık başlıkları kolay saklanır.

 

Hızlı Şarj. 10 dakika şarj ile 2 saatlik oynatma süresi

 

Ekstra desteğe ihtiyacınız olduğunda Hızlı Şarj ile 10 dakika şarj edin ve 2 saat daha oynatma süresinin tadını çıkarın.

 

 

 Ayrıntılı ses. İyi bas kalitesi. Mükemmel pasif gürültü yalıtımı  Hassas bir şekilde ayarlanmış 40 mm sürücülerle kristal netliğinde ve doğal sesin tadını çıkarın. Spor kulaklığınız; hangi müzik türünü dinlerseniz dinleyin net, zengin ayrıntılara sahip ve aynı zamanda da doğal bir ses sunmak üzere dikkatli şekilde tasarlanmıştır.  Nefes alabilir kulak başlığı yastıkları. Temizleme için kolayca çıkarılabilir  Yumuşak, nefes alabilir kulak başlığı yastıkları soğutucu jel ile doludur: Ne kadar yoğun çalışırsanız çalışın, kulaklıklar cildinizde serin kalır. Yastıklar ayrıca kolay temizleme için çıkarılabilir.

 

Şık tasarım. Düz olarak katlanabilen kulaklık başlıkları

 

Kişisel rekorunuzu kırarken de, spor salonu antrenmanından sonra arkadaşlarınızla buluşurken de şık tasarım ile harika görünün. Düz olarak katlanabilen kulaklık başlıkları kolay saklanır.

 

Akıllı eşleştirme. Bluetooth cihazınızı otomatik olarak bulun

 

Kullanıcı dostu düğmeler sayesinde çalma listenizi duraklatabilir, aramaları yanıtlayabilir ve ses düzeyini ayarlayabilirsiniz. Tüm bunları akıllı telefonunuza dokunmadan yapabilirsiniz. Bluetooth özelliğini açtığınız anda kulaklıklar eşleştirilmeye hazır hale gelir. Eşleştirildiklerinde ise en son eşleştirildikleri cihazı hatırlarlar.

 

Ayrıntılı ses. İyi bas kalitesi. Mükemmel pasif gürültü yalıtımı

 

Hassas bir şekilde ayarlanmış 40 mm sürücülerle kristal netliğinde ve doğal sesin tadını çıkarın. Spor kulaklığınız; hangi müzik türünü dinlerseniz dinleyin net, zengin ayrıntılara sahip ve aynı zamanda da doğal bir ses sunmak üzere dikkatli şekilde tasarlanmıştır.

 

 

 Serin tutan kulaklık başlıkları. Sıkı antrenman yapın. Serin kalın  Yumuşak, nefes alabilir kulak başlığı yastıkları soğutucu jel ile doludur: Ne kadar yoğun çalışırsanız çalışın, kulaklıklar cildinizde serin kalır. Yastıklar ayrıca kolay temizleme için çıkarılabilir.  Net ses sunan, yankı önleyici dahili mikrofon  Artık telefonda konuşurken yankılar yüzünden rahatsız olmanıza gerek yok. Yankı engelleme özelliği, konuşmaların her zaman net bir biçimde duyulmasını sağlar.

 

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//