Philips Bass+ Casque-Aural TABH305 Kafa Üstü Kablosuz Kulaklık

Fiyat : ₺1.234,18(KDV Dahil)
₺238,61 `den başlayan taksitlerle
:

Philips Bass+ Casque-Aural TABH305 Kafa Üstü Kablosuz Kulaklık

 

Kablosuz gürültü önleyici kulaklık

 
Güçlü ve çarpıcı bas ile sevdiğiniz şarkıları dinleyin. Aktif Gürültü Önleme (ANC) ile dikkatinizin dağılmasını önleyin. Bu kablosuz kulak üstü kulaklıklar, en sevdiğiniz şarkılar için geliştirildi. Tek şarjla ANC etkinken bile 15 saat oynatma süresinin keyfini çıkarabilirsiniz.
 
  • 32 mm sürücülü/arkası kapalı
  • Kulak üstü
  • Yumuşak kulak yastıkları
  • Tam katlanma
 
 Kablosuz gürültü önleyici kulaklık  Güçlü ve çarpıcı bas ile sevdiğiniz şarkıları dinleyin. Aktif Gürültü Önleme (ANC) ile dikkatinizin dağılmasını önleyin. Bu kablosuz kulak üstü kulaklıklar, en sevdiğiniz şarkılar için geliştirildi. Tek şarjla ANC etkinken bile 15 saat oynatma süresinin keyfini çıkarabilirsiniz.  Kablosuz gürültü önleyici kulaklık  Güçlü ve çarpıcı bas ile sevdiğiniz şarkıları dinleyin. Aktif Gürültü Önleme (ANC) ile dikkatinizin dağılmasını önleyin. Bu kablosuz kulak üstü kulaklıklar, en sevdiğiniz şarkılar için geliştirildi. Tek şarjla ANC etkinken bile 15 saat oynatma süresinin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

 

Aktif Gürültü Önleme (ANC) açıkken 15 saat oynatma süresi

 

Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliği sayesinde ritmin akışı trenin gürültüsünden etkilenmez. Sessizlik mi istiyorsunuz? Müzik çalmıyorken ANC özelliğini etkinleştirin. ANC özelliği açıkken 15 saat; kapalıyken 18 saat oynatma süresi elde edersiniz. Şarj etme işlemi, USB ile yalnızca 2 saat sürer.

 

Güçlü bas. 32 mm neodimyum akustik sürücüler

 

Dans pistini yanınızda taşıyın. 32 mm neodimyum akustik sürücüler sayesinde ses net, baslar da güçlüdür.

 

ANC kapalıyken 18 saat oynatma süresi

 

ANC kapalıyken 18 saat oynatma süresi. Şarj etme işlemi, USB ile yalnızca 2 saat sürer.

 

Yalnızca 145,5 gram ağırlığındadır. Hafif tasarım. Güçlü sesler

 

Yalnızca 145,5 gram ağırlığında olan bu konforlu kablosuz kulak üstü kulaklıklar basları öne çıkarır. Baş bandı kolaylıkla ayarlanabilir ve varlığını hissettirmeyecek kadar hafiftir. Yumuşak kulak kapakları, size uygun olacak şekilde açılandırılabilir.

 

Çok işlevli düğme. Müziği ve aramaları kolayca kontrol edin

 

Çok işlevli düğme sayesinde müziği ve aramaları kolaylıkla kontrol edin. Mevcut parçayı sevmiyor musunuz? Uzun basarak parçayı atlayın. Gelen aramayı reddetmek ve müzik dinlemeye devam etmek mi istiyorsunuz? Yalnızca düğmeye basmanız yeterli.

 

Düğmeye iki kez bastığınızda telefonunuzun sesli asistanı etkinleşir

 

Düğmeye iki kez basarak telefonunuzun sesli asistanını etkinleştirin. Bir sonraki oynatma listenizi oluşturmak, arkadaşlarınızı aramak veya onlara mesaj göndermek, hava durumuna bakmak ve daha fazlası için Siri veya Google Asistan'ı kullanın.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//