Philips Big Bold Bass Kafa Üstü Kablosuz Kulaklık TAH4205BK

Fiyat : ₺1.106,70(KDV Dahil)
₺213,96 `den başlayan taksitlerle

Bası hissedin

 

- Philips Türkiye Garantili

 

- BAS artırma düğmesi. Tek dokunuşla daha güçlü bas

 

- 29 saatlik oynatma süresi. Type-C ile şarj

 

- Düz katlanabilen tasarım sayesinde kolay saklama

:

Philips Big Bold Bass Kafa Üstü Kablosuz Kulaklık TAH4205BK

 

Bası hissedin

 
29 saatlik oynatma süresi. USB-C ile şarj   USB-C ile 2 saat şarj ederek 29 saate kadar oynatma süresi elde edersiniz. Şarjınız azaldığında kulaklığı 15 dakika hızlı şarj ederek 4 saat daha oynatma süresi elde edebilirsiniz.  Hafif, ayarlanabilir yastıklı kafa bandı  Çeşitli şık mat renklerde sunulan bu kulak üstü kulaklığın yastıklı kafa bandı, neredeyse varlığını unutacağınız kadar hafiftir. Sol ve sağ kulaklıkları gösteren işaretler yumuşak kulak kapaklarında net bir şekilde belirtilmiştir, ayrıca yumuşak kulak kapakları tam oturana kadar ayarlanabilir.  BAS artırma düğmesi. Tek dokunuşla daha güçlü bas  Bu kulak üstü kulaklıktaki güçlü 32 mm neodimyum akustik sürücüler, net bir ses ve zengin bas sunar. Daha fazlasını istediğinizde BAS artırma düğmesine basmanız yeterlidir. Aradaki farkı anında hissedebilirsiniz.

 

29 saatlik oynatma süresi. USB-C ile şarj

 

USB-C ile 2 saat şarj ederek 29 saate kadar oynatma süresi elde edersiniz. Şarjınız azaldığında kulaklığı 15 dakika hızlı şarj ederek 4 saat daha oynatma süresi elde edebilirsiniz.

 

 

Hafif, ayarlanabilir yastıklı kafa bandı

 

Çeşitli şık mat renklerde sunulan bu kulak üstü kulaklığın yastıklı kafa bandı, neredeyse varlığını unutacağınız kadar hafiftir. Sol ve sağ kulaklıkları gösteren işaretler yumuşak kulak kapaklarında net bir şekilde belirtilmiştir, ayrıca yumuşak kulak kapakları tam oturana kadar ayarlanabilir.

 

 

BAS artırma düğmesi. Tek dokunuşla daha güçlü bas

 

Bu kulak üstü kulaklıktaki güçlü 32 mm neodimyum akustik sürücüler, net bir ses ve zengin bas sunar. Daha fazlasını istediğinizde BAS artırma düğmesine basmanız yeterlidir. Aradaki farkı anında hissedebilirsiniz

 

 Çok işlevli düğme. Müziği ve aramaları kolayca kontrol edin  Çalan şarkıyı beğenmediniz mi? Düğmeye uzun basarak şarkıyı geçebilirsiniz. Gelen aramayı reddetmek mi istiyorsunuz? Düğmeye basmanız yeterlidir. Akıllı Bluetooth eşleştirme sayesinde bu kulaklık, en son eşleştiği cihazları hatırlar.  Düz katlanabilen tasarım sayesinde kolay saklama  Basın keyfini çıkarın. Düz olarak katlanabilen ve içe doğru bükülebilen kulaklık başlıklarını cebinizde veya çantanızda kolayca saklayabilirsiniz. Kulaklığı katlayın ve harekete hazır olun. Arkası kapalı tasarım sayesinde mükemmel ses yalıtımı

 

Çok işlevli düğme. Müziği ve aramaları kolayca kontrol edin

 

Çalan şarkıyı beğenmediniz mi? Düğmeye uzun basarak şarkıyı geçebilirsiniz. Gelen aramayı reddetmek mi istiyorsunuz? Düğmeye basmanız yeterlidir. Akıllı Bluetooth eşleştirme sayesinde bu kulaklık, en son eşleştiği cihazları hatırlar.

 

 

Düz katlanabilen tasarım sayesinde kolay saklama

 

Basın keyfini çıkarın. Düz olarak katlanabilen ve içe doğru bükülebilen kulaklık başlıklarını cebinizde veya çantanızda kolayca saklayabilirsiniz. Kulaklığı katlayın ve harekete hazır olun.

 

 

Arkası kapalı tasarım sayesinde mükemmel ses yalıtımı

 

 

 

Kolayca taşıyabilmeniz için katlanabilen kompakt tasarım

 

Seyahat ederken de kullanmanız ve müziğinizi her yere yanınızda taşımanız için katlanabilen kompakt tasarım.

 

 

Akıllı eşleştirme. Bluetooth cihazlarını otomatik olarak bulun

 

Çok işlevli düğmeye uzun basıldığında bu kablosuz Bluetooth kulaklıklar eşleştirilmeye hazır hale gelir. Kulaklıklar eşleştirildiğinde en son eşleştirildikleri cihazı hatırlar.

 

 

 

 
 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//