Philips Circum Aural PH802BK Kafa Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık Siyah

Fiyat : ₺3.054,54(KDV Dahil)
₺579,09 `den başlayan taksitlerle

Zarif tasarım. 30 saat oynatma süresi

Hafta boyunca yanınızda. Bu kablosuz kulak üstü kulaklıklar; dengeli, ayrıntılı ses ve 30 saate kadar oynatma süresiyle yolculuklarınızı daha keyifli kılacak. Ekstra güce ihtiyacınız olursa hızlı şarj özelliğini kullanarak ekstra 2-6 saat şarj elde edebilirsiniz

:

Philips Circum Aural PH802BK Kafa Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık Siyah

Zarif tasarım. 30 saat oynatma süresi

 

Yüksek Çözünürlüklü Ses sunan kablosuz kulaklıklar

 
 30 saat oynatma süresiyle yolculuğunuz boyunca size eşlik eder.  Bu kulaklıklar, en yorucu yolculuklarda bile hafta boyunca yanınızda olur. Yalnızca 1,5 saatte şarj olur ve 30 saat oynatma veya konuşma süresi sunar. İki farklı hızlı şarj düzeyi Çabuk Şarj ve Hızlı Şarj, ekstra 2 saat ila 6 saat oynatma süresi sunar. Böylece müzik keyfiniz hafta boyunca devam eder.  Ayrıntılı ses. Güçlü bas  Mükemmel ayarlanmış neodimyum akustik sürücüler, derin bas ve net orta aralık frekansları sunar  Esnek tasarım  Bu kablosuz kulaklıklar, iki şekilde düzgün biçimde katlanabilen yumuşak kulak kapaklarına sahiptir. Düz olarak katlayarak bir ofis çekmecesinde saklayabilirsiniz. Alternatif olarak, düz olarak ve içe katlayarak mont ceplerinde ve çantalarda kompakt bir şekilde saklayabilirsiniz.

 30 saat oynatma süresiyle yolculuğunuz boyunca size eşlik eder

 

Bu kulaklıklar, en yorucu yolculuklarda bile hafta boyunca yanınızda olur. Yalnızca 1,5 saatte şarj olur ve 30 saat oynatma veya konuşma süresi sunar. İki farklı hızlı şarj düzeyi Çabuk Şarj ve Hızlı Şarj, ekstra 2 saat ila 6 saat oynatma süresi sunar. Böylece müzik keyfiniz hafta boyunca devam eder.

 

 Ayrıntılı ses. Güçlü bas 

 

Mükemmel ayarlanmış neodimyum akustik sürücüler, derin bas ve net orta aralık frekansları sunar

 Esnek tasarım 

 

Bu kablosuz kulaklıklar, iki şekilde düzgün biçimde katlanabilen yumuşak kulak kapaklarına sahiptir. Düz olarak katlayarak bir ofis çekmecesinde saklayabilirsiniz. Alternatif olarak, düz olarak ve içe katlayarak mont ceplerinde ve çantalarda kompakt bir şekilde saklayabilirsiniz.

Hızlı Şarj. 15 dakika şarj ile 6 saat oynatma süresi

 

İki farklı hızlı şarj düzeyi. Çabuk Şarj ve Hızlı Şarj, ekstra 2 saat veya 6 saat oynatma süresi sunar. Böylece müzik keyfiniz hafta boyunca devam eder.

Çabuk şarj. 5 dakika şarj ile 2 saat oynatma süresi

 

Daha fazla güce ihtiyaç duyuyorsanız yalnızca 5 dakika şarj, size 2 saat daha oynatma süresi sunar.

Net ses sunan, yankı önleyici dahili mikrofon

 

Artık telefonda konuşurken yankılar yüzünden rahatsız olmanıza gerek yok. Yankı engelleme özelliği, konuşmaların her zaman net bir biçimde duyulmasını sağlar.

Çok işlevli düğme. Müziği ve aramaları kolayca kontrol edin

 

Çok işlevli düğme sayesinde müziği ve aramaları kolaylıkla kontrol edin. Mevcut parçayı sevmiyor musunuz? Uzun basarak parçayı atlayın. Gelen aramayı reddetmek ve müzik dinlemeye devam etmek mi istiyorsunuz? Yalnızca düğmeye basmanız yeterli.

Mükemmel ayarlanmış konfor

 

Yumuşak kulak kapağı yastıkları kulağınızın tamamını kapatır ve dışarıdan gelen gürültünün pasif bir şekilde yalıtımını sağlayan bir tampon oluşturur. Baş bandı hafiftir, kolayca ayarlanabilir ve yumuşaktır. Böylece kulaklığınız saçlarınıza takılmaz.

Kusursuz pasif ses yalıtımı. Anı dolu dolu yaşayın

 

Dışarıdan gelen gürültünün pasif bir şekilde yalıtımını sağlayan bir tampon oluşturur.

 

Yüksek Çözünürlüklü Ses. Her ayrıntıyı duyun

 

Parlak piyano sesleri. Rock müziğin şiddeti. Yüksek Çözünürlüklü Ses özelliğine sahip kulaklıklar, dinlediğiniz müziğin türü ne olursa olsun duyduğunuz her notanın hakkını verir. Yüksek Çözünürlüklü bir kaynağa bağlandığında olağanüstü gerçekçi performans için CD'lerden daha yüksek örnekleme hızında kaydedilmiş kayıpsız sesin avantajını eksiksiz bir şekilde yaşarsınız.

 

 

 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//