Philips HD9255/60 Air Fryer Yağsız Fritörz 5000 Serisi 4.1 LT

Fiyat : ₺3.309,90(KDV Dahil)
₺639,91 `den başlayan taksitlerle

Daha sağlıklı. Daha lezzetli. Daha kolay. Artık bağlı

 

 • 13'ü 1 Arada Bağlı Airfryer. Kızartma. Fırınlama. Izgara. Fırında kızartma. Uzaktan kontrol. Evde sağlıklı ve lezzetli tarifler yapmak için mükemmel pişirme deneyimi, uzaktan kontrol ve tüm bunlar artık her zamankinden daha kolay

:

Philips HD9255/60 Air Fryer Yağsız Fritörz 5000 Serisi 4.1 LT

 

Daha sağlıklı. Daha lezzetli. Daha kolay. Artık bağlı

 

13'ü 1 Arada Bağlı Airfryer. Kızartma. Fırınlama. Izgara. Fırında kızartma. Uzaktan kontrol. Evde sağlıklı ve lezzetli tarifler yapmak için mükemmel pişirme deneyimi, uzaktan kontrol ve tüm bunlar artık her zamankinden daha kolay

 
 • Rapid Air Teknolojisi
 • Wifi Bağlantısı
 • 800 Gr, 4.1 lt
 • Gri Renk
 
NutriU uygulamasıyla ilerleme durumunu her yerden uzaktan takip edin  Airfryer'ınız NutriU ile eşleştirildiğinde, uzaktan bir program veya tarif seçerek ihtiyacınız olan her yerden pişirme işlemini takip edin ve rahatınıza bakın. Böylece eve geldiğinizde sıcak ve taze yemekler bulabilirsiniz. Rapid Air teknolojisiyle sağlıklı kızartma: %90'a kadar daha az yağ  Benzersiz deniz yıldızı tasarımıyla Philips 5000 Serisi Bağlı Airfryer sıcak havayı döndürerek çok az yağ kullanarak veya hiç yağ kullanmadan dışı çıtır çıtır, içi yumuşacık sağlıklı ve leziz yiyecekler hazırlamanızı sağlar. Çok yönlülük ve çok işlevlilik, hepsi bir arada Airfryer  Yeni Philips 5000 Serisi Bağlı Airfryer'ın 13 farklı pişirme işlevi vardır: kızartma, fırınlama, ızgara, fırında kızartma ve ısıtma. Ayrıca her seferinde mükemmel sonuçlar için kızartma, tavuk, balık ve çok daha fazlası arasından birini seçin.

NutriU uygulamasıyla ilerleme durumunu her yerden uzaktan takip edin

 

Airfryer'ınız NutriU ile eşleştirildiğinde, uzaktan bir program veya tarif seçerek ihtiyacınız olan her yerden pişirme işlemini takip edin ve rahatınıza bakın. Böylece eve geldiğinizde sıcak ve taze yemekler bulabilirsiniz.

Rapid Air teknolojisiyle sağlıklı kızartma: %90'a kadar daha az yağ

 

Benzersiz deniz yıldızı tasarımıyla Philips 5000 Serisi Bağlı Airfryer sıcak havayı döndürerek çok az yağ kullanarak veya hiç yağ kullanmadan dışı çıtır çıtır, içi yumuşacık sağlıklı ve leziz yiyecekler hazırlamanızı sağlar.

Çok yönlülük ve çok işlevlilik, hepsi bir arada Airfryer

 

Yeni Philips 5000 Serisi Bağlı Airfryer'ın 13 farklı pişirme işlevi vardır: kızartma, fırınlama, ızgara, fırında kızartma ve ısıtma. Ayrıca her seferinde mükemmel sonuçlar için kızartma, tavuk, balık ve çok daha fazlası arasından birini seçin.

Kolay seçim için 7 ön ayarlı dokunmatik ekran  Tek bir düğmeye dokunarak pişirin. Dondurulmuş gıdalar, taze kızartmalar, tavuk, balık, et, ızgarada pişirilmiş sebzeler ve muffin'ler için 7 pratik ön ayar. Şeflerden ve NutriU kullanıcılarından sınırsız tarif seçeneği  Uzman şeflerimiz ve milyonlarca kullanıcıdan gelen Philips NutriU tarifleriyle yemek pişirme seçeneklerinizi genişletin. NutriU uygulamasını ne kadar çok kullanırsanız o kadar kişiselleştirilmiş öneriler alırsınız. 4,1 litre - Tek seferde 4 porsiyon  Kompakt tasarımın kapasiteyle birleştiği Philips 5000 Serisi Bağlı Airfryer'ın 4,1 l'lik kapasitesi, çeşit çeşit yemek pişirmek için ihtiyacınız olan tek şeydir.

Kolay seçim için 7 ön ayarlı dokunmatik ekran

 

Tek bir düğmeye dokunarak pişirin. Dondurulmuş gıdalar, taze kızartmalar, tavuk, balık, et, ızgarada pişirilmiş sebzeler ve muffin'ler için 7 pratik ön ayar.

Şeflerden ve NutriU kullanıcılarından sınırsız tarif seçeneği

 

Uzman şeflerimiz ve milyonlarca kullanıcıdan gelen Philips NutriU tarifleriyle yemek pişirme seçeneklerinizi genişletin. NutriU uygulamasını ne kadar çok kullanırsanız o kadar kişiselleştirilmiş öneriler alırsınız.

4,1 litre - Tek seferde 4 porsiyon

 

Kompakt tasarımın kapasiteyle birleştiği Philips 5000 Serisi Bağlı Airfryer'ın 4,1 l'lik kapasitesi, çeşit çeşit yemek pişirmek için ihtiyacınız olan tek şeydir.

Amazon Alexa ile uyumlu  Amazon Alexa ile ellerinizi kullanmadan pişirmenin keyfini çıkarın. 1 Numaralı az yağlı fritöz  Philips, dünya çapında milyonlarca müşterinin güvendiği, dünyanın önde gelen az yağlı fritöz markasıdır**. Uzman ekibimiz 10 yılı aşkın bir süredir Airfryer teknolojisini mükemmelleştirmek için çalışıyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalarla QuickClean  Ayrılabilir bütün parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir. QuickClean sepeti, yapışmaz bir kaplamaya sahiptir. Airfryer'ın kapalı sepeti, aynı zamanda evinizi o bilindik kızartma kokusundan kurtarır

Amazon Alexa ile uyumlu

 

Amazon Alexa ile ellerinizi kullanmadan pişirmenin keyfini çıkarın.

1 Numaralı az yağlı fritöz

 

Philips, dünya çapında milyonlarca müşterinin güvendiği, dünyanın önde gelen az yağlı fritöz markasıdır**. Uzman ekibimiz 10 yılı aşkın bir süredir Airfryer teknolojisini mükemmelleştirmek için çalışıyor.

Bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalarla QuickClean

 

Ayrılabilir bütün parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir. QuickClean sepeti, yapışmaz bir kaplamaya sahiptir. Airfryer'ın kapalı sepeti, aynı zamanda evinizi o bilindik kızartma kokusundan kurtarır

 

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//