Philips TAH5205 Kafa Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık Siyah

Fiyat : ₺1.339,77(KDV Dahil)
₺259,02 `den başlayan taksitlerle

Baslar kendini gösteriyor

 

Kulağınıza takın ve bası hissedin! Bu kablosuz kulak üstü kulaklıklar, tek bir dokunuşla daha derin bir bas sağlayan BAS artırma düğmesine sahiptir. 29 saatlik oynatma süresi, hızlı şarj ve stabil bir Bluetooth bağlantısı sunar. Böylece hiçbir ritmi kaçırmazsınız.

:

Philips TAH5205 Kafa Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık Siyah

 

Baslar kendini gösteriyor

 

 

40 mm sürücülü/arkası kapalı

Kompakt katlama

Hafif

29 saate kadar oynatma süresi

 
 Güçlü 40 mm neodimyum sürücüler. BAS artırma düğmesi.  Bu kulak üstü kulaklıktaki güçlü 40 mm neodimyum akustik sürücüler, net bir ses ve zengin bas sunar. Daha fazlasını istediğinizde BAS artırma düğmesine basmanız yeterlidir. Aradaki farkı anında hissedebilirsiniz.  29 saatlik oynatma süresi. USB-C ile şarj.  USB-C ile 2 saat şarj ederek 29 saate kadar oynatma süresi elde edersiniz. Şarjınız azaldığında kulaklığı 15 dakika hızlı şarj ederek 4 saat daha oynatma süresi elde edebilirsiniz. Çıkarılabilir kablo, bu kulaklıkları kablolu şekilde de kullanmanıza imkan tanır.  Hafif, ayarlanabilir yastıklı kafa bandı.  Çeşitli şık mat renklerde sunulan bu kulak üstü kulaklığın yastıklı kafa bandı, neredeyse varlığını unutacağınız kadar hafiftir. Sol ve sağ kulaklıkları gösteren işaretler yumuşak kulak kapaklarında net bir şekilde belirtilmiştir, ayrıca yumuşak kulak kapakları tam oturana kadar ayarlanabilir.

 Güçlü 40 mm neodimyum sürücüler. BAS artırma düğmesi. 

 

Bu kulak üstü kulaklıktaki güçlü 40 mm neodimyum akustik sürücüler, net bir ses ve zengin bas sunar. Daha fazlasını istediğinizde BAS artırma düğmesine basmanız yeterlidir. Aradaki farkı anında hissedebilirsiniz.

 29 saatlik oynatma süresi. USB-C ile şarj. 

 

USB-C ile 2 saat şarj ederek 29 saate kadar oynatma süresi elde edersiniz. Şarjınız azaldığında kulaklığı 15 dakika hızlı şarj ederek 4 saat daha oynatma süresi elde edebilirsiniz. Çıkarılabilir kablo, bu kulaklıkları kablolu şekilde de kullanmanıza imkan tanır.

 Hafif, ayarlanabilir yastıklı kafa bandı. 

 

Çeşitli şık mat renklerde sunulan bu kulak üstü kulaklığın yastıklı kafa bandı, neredeyse varlığını unutacağınız kadar hafiftir. Sol ve sağ kulaklıkları gösteren işaretler yumuşak kulak kapaklarında net bir şekilde belirtilmiştir, ayrıca yumuşak kulak kapakları tam oturana kadar ayarlanabilir.

Katlanabilen kompakt tasarım sayesinde kolay saklama.

 

Basın keyfini çıkarın. Düz olarak katlanabilen ve içe doğru bükülebilen kulaklık başlıklarını cebinizde veya çantanızda kolayca saklayabilirsiniz. Kulaklığı katlayın ve harekete hazır olun.

Çok işlevli düğme. Müziği ve aramaları kolayca kontrol edin

 

Çalan şarkıyı beğenmediniz mi? Düğmeye uzun basarak şarkıyı geçebilirsiniz. Gelen aramayı reddetmek mi istiyorsunuz? Düğmeye basmanız yeterlidir. Akıllı Bluetooth eşleştirme sayesinde bu kulaklık, en son eşleştiği cihazları hatırlar.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//