Philips Tas3505 Bluetooth Kablosuz Mini Hoparlör TAS3505B/00

Fiyat : ₺1.912,50(KDV Dahil)
₺369,75 `den başlayan taksitlerle

Evde her yerde

 

 

Sabah banyoda dinlediğiniz şarkılar. Ev ofisinde ilham veren podcast'ler. Yün karışımlı kumaşı ve kabartmalı düğmeleriyle bu şık bluetooth hoparlör, daima uyumlu görünür. Şaşırtıcı ölçüde zengin bir sesle birlikte 10 saatlik oynatma süresi sunar.

:

Philips Tas3505 Bluetooth Kablosuz Mini Hoparlör TAS3505B/00 

 

Evde her yerde

 

Sabah banyoda dinlediğiniz şarkılar. Ev ofisinde ilham veren podcast'ler. Yün karışımlı kumaşı ve kabartmalı düğmeleriyle bu şık bluetooth hoparlör, daima uyumlu görünür. Şaşırtıcı ölçüde zengin bir sesle birlikte 10 saatlik oynatma süresi sunar.

 
Biçim ve işlev uyum içinde ve mükemmel bir şekilde bir arada Sade olduğu kadar çarpıcı olan bu Bluetooth hoparlör, müziğinizi dinlerken stilinizi yansıtmanızı sağlar. Kabartmalı düğmeler müziği, Bluetooth'u ve daha fazlasını kontrol etmenize olanak tanır. Dahili mikrofon ile eller serbest şekilde arama yapabilir, taşıma kolu ile hoparlörü odalar arasında rahatça taşıyabilirsiniz. 10 saat oynatma süresi. 2,5 saat şarj süresi Tam şarjda 10 saat oynatma süresi sunar ve 20 metre kablosuz kapsama alanına sahiptir. Birlikte verilen USB-C kablosu ile hoparlörü 2,5 saatte şarj edebilirsiniz. Pasif yayıcılar güçlü bas sunar ve ses, yüksek ses düzeylerinde bile nettir. Kvadrat hoparlör kumaşı. Sesi ulaştırmak için tasarlandı   Bu hoparlör, üstün kaliteli ürünler üreten Kvadrat tarafından tasarlanmış birinci sınıf hoparlör kumaşıyla kaplanmıştır. Yün karışımlı bu mükemmel materyal akustik olarak şeffaftır, bu sayede hoparlörden odanıza serbestçe ses akışı sağlanır.
 

Biçim ve işlev uyum içinde ve mükemmel bir şekilde bir arada

 

Sade olduğu kadar çarpıcı olan bu Bluetooth hoparlör, müziğinizi dinlerken stilinizi yansıtmanızı sağlar. Kabartmalı düğmeler müziği, Bluetooth'u ve daha fazlasını kontrol etmenize olanak tanır. Dahili mikrofon ile eller serbest şekilde arama yapabilir, taşıma kolu ile hoparlörü odalar arasında rahatça taşıyabilirsiniz.

 

 

10 saat oynatma süresi. 2,5 saat şarj süresi

 

Tam şarjda 10 saat oynatma süresi sunar ve 20 metre kablosuz kapsama alanına sahiptir. Birlikte verilen USB-C kablosu ile hoparlörü 2,5 saatte şarj edebilirsiniz. Pasif yayıcılar güçlü bas sunar ve ses, yüksek ses düzeylerinde bile nettir.

 

 

Kvadrat hoparlör kumaşı. Sesi ulaştırmak için tasarlandı

 

Bu hoparlör, üstün kaliteli ürünler üreten Kvadrat tarafından tasarlanmış birinci sınıf hoparlör kumaşıyla kaplanmıştır. Yün karışımlı bu mükemmel materyal akustik olarak şeffaftır, bu sayede hoparlörden odanıza serbestçe ses akışı sağlanır.

 

Biçim ve işlev uyum içinde ve mükemmel bir şekilde bir arada Sade olduğu kadar çarpıcı olan bu Bluetooth hoparlör, müziğinizi dinlerken stilinizi yansıtmanızı sağlar. Kabartmalı düğmeler müziği, Bluetooth'u ve daha fazlasını kontrol etmenize olanak tanır. Dahili mikrofon ile eller serbest şekilde arama yapabilir, taşıma kolu ile hoparlörü odalar arasında rahatça taşıyabilirsiniz. 10 saat oynatma süresi. 2,5 saat şarj süresi Tam şarjda 10 saat oynatma süresi sunar ve 20 metre kablosuz kapsama alanına sahiptir. Birlikte verilen USB-C kablosu ile hoparlörü 2,5 saatte şarj edebilirsiniz. Pasif yayıcılar güçlü bas sunar ve ses, yüksek ses düzeylerinde bile nettir. Kvadrat hoparlör kumaşı. Sesi ulaştırmak için tasarlandı Bu hoparlör, üstün kaliteli ürünler üreten Kvadrat tarafından tasarlanmış birinci sınıf hoparlör kumaşıyla kaplanmıştır. Yün karışımlı bu mükemmel materyal akustik olarak şeffaftır, bu sayede hoparlörden odanıza serbestçe ses akışı sağlanır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//