Promate Airbase-3 Siyah - Notebook Laptop Soğutma Standı Sessiz 4 Fan Teknolojili Işıklı

Fiyat : ₺603,46(KDV Dahil)
₺116,67 `den başlayan taksitlerle

 

AirBase-3, dizüstü bilgisayarın verimli çalışmasını sağlamak ve aşırı ısınmayı önlemek için soğuk hava üreten 4 adet yüksek hızlı fana sahiptir. AirBase-3'ün yüzeyindeki lastik kulplar, sağlam bir çalışma alanı sağlamak için dizüstü bilgisayarınızı yerinde tutar.

 

 

 

:

Promate Airbase-3 Siyah - Notebook Laptop Soğutma Standı Sessiz 4 Fan Teknolojili Işıklı

 

irBase-3, dizüstü bilgisayarın verimli çalışmasını sağlamak ve aşırı ısınmayı önlemek için soğuk hava üreten 4 adet yüksek hızlı fana sahiptir. AirBase-3'ün yüzeyindeki lastik kulplar, sağlam bir çalışma alanı sağlamak için dizüstü bilgisayarınızı yerinde tutar. Dizüstü bilgisayarınızın optimum sıcaklığını korumak için fan hızı kontrol edilebilir. Fanlar ısıyı hızlı bir şekilde dağıtmak ve sessiz çalışmak için çalışıyor, cihaz doğrudan USB portuna takılıyor ve ek güç gerekmiyor. Dizüstü bilgisayarınızı mükemmel şekilde tamamlayan Promate AirBase-3 şık, rustik tasarımın yanı sıra ekstra geniş, ekstra sessiz fanı, çalışırken dizüstü bilgisayarınızı serin tutmanın mükemmel bir yoludur. Dizüstü bilgisayarınızı sehpanın üzerine koyun, USB-A adaptörünü takın (harici güç gerekmez) ve dizüstü bilgisayarınızdaki ısının saniyeler içinde dağıldığını hissedin.

 

AirBase-3, dizüstü bilgisayarın verimli çalışmasını sağlamak ve aşırı ısınmayı önlemek için soğuk hava üreten 4 adet yüksek hızlı fana sahiptir. AirBase-3'ün yüzeyindeki lastik kulplar, sağlam bir çalışma alanı sağlamak için dizüstü bilgisayarınızı yerinde tutar. Dizüstü bilgisayarınızın optimum sıcaklığını korumak için fan hızı kontrol edilebilir. Fanlar ısıyı hızlı bir şekilde dağıtmak ve sessiz çalışmak için çalışıyor, cihaz doğrudan USB portuna takılıyor ve ek güç gerekmiyor.

 

Özellikler

 

Dizüstü Bilgisayarınızın Harika Görünmesini ve Hissedilmesini Sağlayın

 

Dizüstü bilgisayarınızı mükemmel şekilde tamamlayan Promate AirBase-3 şık, rustik tasarımın yanı sıra ekstra geniş, ekstra sessiz fanı, çalışırken dizüstü bilgisayarınızı serin tutmanın mükemmel bir yoludur. Dizüstü bilgisayarınızı sehpanın üzerine koyun, USB-A adaptörünü takın (harici güç gerekmez) ve dizüstü bilgisayarınızdaki ısının saniyeler içinde dağıldığını hissedin.

 

Çift USB Bağlantı Noktaları

 

AirBase-3 soğutma pedi, iki USB Bağlantı Noktasından oluşur. Bir bağlantı noktası, bir güç adaptörü gerektirmeden pede rahatlıkla güç sağlarken, ikincisi telefonları, sabit sürücüleri, klavyeleri ve diğer USB aygıtlarını bağlamak için kullanılabilir. Bu, bilgisayarınızı optimum sıcaklıkta tutarken tüm cihazlarınızı kullanmanızı sağlar. Siz çalışırken, ders çalışırken veya oyun oynarken bilgisayarınız soğuk kalacaktır. İki bağlantı noktalı tasarım, kullanıcı rahatlığı sağlar. Ürünü hemen kullanmaya başlayabilmeniz için kutu içeriğinde USB kablosu bulunmaktadır.

 

Dizüstü Bilgisayarınızın USB-A Bağlantı Noktasından Güç Alır

 

PromateAirBase-3'ün çevre dostu misyonuna uygun olarak, çalışması için herhangi bir harici güç kaynağı gerektirmez, bu da onu dizüstü bilgisayar soğutması için hafif, alan dostu bir çözüm haline getirir. USB konektörünü dizüstü bilgisayarınızdaki USB-A bağlantı noktasına takmanız yeterlidir ve gitmeye hazırsınız.

 

Güçlü ve Sessiz

 

Dizüstü bilgisayar soğutma pedi, düşük profili korurken soğuk havayı çekerek dizüstü bilgisayarınızın aşırı ısınmasını önlemek için tasarlanmış 4 Fanlı 140 mm fana sahiptir. KIRMIZI LED ışıklar, pedin çalıştığını gösterir, böylece özellikle geceleri fanların ne zaman çalıştığını kolayca anlayabilirsiniz. Döner denetleyicinin döndürülmesi fan hızını ayarlar. Sessiz fanlar, sizin için gürültüsüz ve parazitsiz bir ortam yaratır.

 

Ayarlanabilir Fan Gücü ve LED Parlaklığı

 

Ayarlanabilir fan hızı size sessizlik ve performans arasındaki en iyi dengeyi sağlar. Fanların ve LED ışıkların gücünü kontrol eden ayarlanabilir bir tekerleğe sahiptir. Artan fan gücü ile artan aydınlatma. En iyi performans için başlangıçta fan hızını maksimuma ayarlayın ve dizüstü bilgisayar soğuduğunda yavaşlayın. LED'ler ağ boyunca aydınlatılır ve bu ürünün estetiğine katkıda bulunur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//