Promate Ape Telefon Tutucu Kablosuz Hoparlör Beyaz

Fiyat : ₺330,50(KDV Dahil)
₺63,90 `den başlayan taksitlerle
:

Promate Ape Telefon Tutucu Kablosuz Hoparlör

Bu eğlenceli ama çok işlevli maymun tarzı hoparlör, partinizin kalbi ve ruhu olacak. Cebinize sığacak kadar küçük ve piknik yapmak için yeterince yüksek. Kablosuz teknolojisi, 10 metreye kadar olan uyumlu cihazlarla bağlantı kurar. Evrensel akıllı telefon standı çoğu akıllı telefonu tutabilir. Eğlenceli tasarımı onu ideal bir hoparlör ve her yaş için harika bir hediye yapar - evde veya dışarıda müzik eğlencesi için mükemmeldir.

Promate Ape Telefon Tutucu Kablosuz Hoparlör Mavi Bu eğlenceli ama çok işlevli maymun tarzı hoparlör, partinizin kalbi ve ruhu olacak. Cebinize sığacak kadar küçük ve piknik yapmak için yeterince yüksek. Kablosuz teknolojisi, 10 metreye kadar olan uyumlu cihazlarla bağlantı kurar. Evrensel akıllı telefon standı çoğu akıllı telefonu tutabilir. Eğlenceli tasarımı onu ideal bir hoparlör ve her yaş için harika bir hediye yapar - evde veya dışarıda müzik eğlencesi için mükemmeldir. Yüksek Çözünürlüklü Yüksek Bas Hoparlörler

Ape, müzik dinleme deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyan gelişmiş ses sürücülerine sahip Yüksek Çözünürlüklü 3W hoparlöre sahiptir. Surround bas sesi size tam bir sihirli müzik deneyimi sunar. Bas, herhangi bir şarkıya güç verecek ve melodiyi ve sesi bozmadan daha iyi ve eğlenceli hale getirecek kadar güçlüdür.
 

Çoklu Bağlantı Seçenekleri

Çoklu bağlantı seçenekleriyle favori parçalarınızı çalın. Ape, cep telefonlarınız veya dizüstü bilgisayarlarınız veya diğer herhangi bir akış cihazı ile kablosuz bağlantı için Bluetooth v2.1 + EDR'ye sahiptir. Ayrıca, AUX aracılığıyla Ape ile herhangi bir ses cihazına veya cep telefonuna bağlanmak ve kullanmaya devam etmek için birlikte verilen AUX Jakını da kullanabilirsiniz.
 Çoklu Bağlantı Seçenekleri Çoklu bağlantı seçenekleriyle favori parçalarınızı çalın. Ape, cep telefonlarınız veya dizüstü bilgisayarlarınız veya diğer herhangi bir akış cihazı ile kablosuz bağlantı için Bluetooth v2.1 + EDR'ye sahiptir. Ayrıca, AUX aracılığıyla Ape ile herhangi bir ses cihazına veya cep telefonuna bağlanmak ve kullanmaya devam etmek için birlikte verilen AUX Jakını da kullanabilirsiniz.
Navigasyon Kolaylaştı
Promate Ape, müzik navigasyonunuzu kolay bir haline getirmek için gereken bir düğmeye sahiptir. Maymun, Müziği veya Sesi Çalmak ve Duraklatmak için tek bir Düğmeye sahiptir. Uzun süre basıldığında aynı düğme Maymun'u açar ve kapatır. Gezinmeyi ve kontrolü bir şekilde yapmak için Tek Bir Düğmeyle Düğme Dağınıklığından Kurtulun..
 
Taşınabilir Manyetik Hoparlör
Maymun, Telefon Tutucudan ayrılabilen ve sevimli bir Maymun olarak tasarlanmış Bağımsız Hoparlör olarak kullanılabilen manyetik bir Hoparlör Kafasına sahiptir. Mobil stand, hoparlör kafası olmadan da normal bir mobil tutucu olarak kullanılabilir.
Çocukların Favorisi Olmak İçin Maymun Gibi Şekillendirildi
Taşınabilir Manyetik Hoparlör Maymun, Telefon Tutucudan ayrılabilen ve sevimli bir Maymun olarak tasarlanmış Bağımsız Hoparlör olarak kullanılabilen manyetik bir Hoparlör Kafasına sahiptir. Mobil stand, hoparlör kafası olmadan da normal bir mobil tutucu olarak kullanılabilir. Çocukların Favorisi Olmak İçin Maymun Gibi Şekillendirildi
Maymun, sevimli kulakları ve Güneş Gözlüğü olan havalı bir Maymun şeklindedir. Hoparlörlerin yapı kalitesi ve görünümü, onu çocuklar ve yetişkinler için de anında favori yapıyor. Maymun, çocukları, oyun alışkanlıklarını ve seçimlerini göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır.
Üst Düzey Yapı Kalitesi

Maymun tam bir parti hayvanıdır ve onu daha fazla parti ve çocuk dostu yapmak için Maymunun Yapı Kalitesi Yüksektir. Maymun, küçük damlalara ve eziklere dayanacak kadar dayanıklıdır.
 
Şarjı ve Bağlantıyı Kolaylaştıran LED Göstergeler
Maymun, çeşitli işlevleri göstermek için LED Göstergeleri ile birlikte gelir. Kırmızı Işık şarj olduğunu (yani cihazın şarj edilip edilmediğini) gösterir ve cihazın Bluetooth bağlantısı mavi LED ile gösterilir.

Maymun tam bir parti hayvanıdır ve onu daha fazla parti ve çocuk dostu yapmak için Maymunun Yapı Kalitesi Yüksektir. Maymun, küçük damlalara ve eziklere dayanacak kadar dayanıklıdır. Şarjı ve Bağlantıyı Kolaylaştıran LED Göstergeler Maymun, çeşitli işlevleri göstermek için LED Göstergeleri ile birlikte gelir. Kırmızı Işık şarj olduğunu (yani cihazın şarj edilip edilmediğini) gösterir ve cihazın Bluetooth bağlantısı mavi LED ile gösterilir. 

Başparmak-Up El Şeklinde Evrensel Mobil Tutucu

Ape'in Thumbs-Up eller, cep telefonlarını tutacağında tutacak şekilde tasarlanmıştır, böylece filmlerin, videoların keyfini çıkarabilir veya telefonunuzu tutmadan ses/müzik hoparlörün kafasından akarken telefonunuzda gezinebilirsiniz. Mobil Tutucu, piyasada bulunan büyük telefonların çoğunu içeren 6 cm'den 20 cm'ye kadar telefonları tutabilir.
 Başparmak-Up El Şeklinde Evrensel Mobil Tutucu Ape'in Thumbs-Up eller, cep telefonlarını tutacağında tutacak şekilde tasarlanmıştır, böylece filmlerin, videoların keyfini çıkarabilir veya telefonunuzu tutmadan ses/müzik hoparlörün kafasından akarken telefonunuzda gezinebilirsiniz. Mobil Tutucu, piyasada bulunan büyük telefonların çoğunu içeren 6 cm'den 20 cm'ye kadar telefonları tutabilir.

Esnek ve Dayanıklı Malzemeler

Yüksek dereceli çevresel ve toksik olmayan TPU malzemelerden üretilmiştir, sağlığınıza içtenlikle özen gösterir. Çoğu cihazla uyumlu, yeterince geniş bir alana (8 inçten daha az) uzatabilirsiniz. Bu cep telefonu tutucusu, binlerce kez esneme veya bükülmeye karşı dayanıklıdır, daha uzun ömürlüdür ve sağlamlığı iyidir. Yay çeliği TPU tutucunun içine girerek, başlangıç ​​durumuna bükebilirsiniz.

Teknik özellikler

Bluetooth Sürümü

2.1 + EDR
 

Bluetooth Yonga Seti

BK8000L
 

Sıklık

2.4GHz
 

Bluetooth Profilleri

A2DP
 

Pil Türü

Li-İyon
 

Pil Kapasitesi

400 mAh
 

Güç girişi

5V, 1A


Hoparlör Çıkışı

3W
 

İç direnç


Çalışma Mesafesi

10m


Müzik Çalma Süresi

3 saat
 

Şarj süresi

2 saat
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//