Promate AutoGear Type C Hızlı Araç Şarj Kiti

Fiyat : ₺353,91(KDV Dahil)
₺68,42 `den başlayan taksitlerle
:

Promate AutoGear Type C Hızlı Araç Şarj Kiti 3 in 1

Basit ve Hızlı Kurulum için Her Tür Araba Havalandırmasına Bağlanabilir.
Promate AutoGear-QC3 Havalandırma tutucusu, dikey ve yatay havalandırma kanatlarına monte etmenize olanak tanıyan iki yönlü bir klipse sahiptir. Havalandırma tutucusu basit, ancak son derece işlevsel tasarım, havalandırma kanatlarınızdan birine yerleşerek çalışır ve böylece herhangi bir vantuz, yapıştırıcı veya özel kılıflara olan ihtiyacı ortadan kaldırır
Promate AutoGear-QC3 Havalandırma tutucusu, dikey ve yatay havalandırma kanatlarına monte etmenize olanak tanıyan iki yönlü bir klipse sahiptir. Havalandırma tutucusu basit, ancak son derece işlevsel tasarımı ile havalandırma kanatlarınızdan birine yerleşerek kullanılır ve böylece herhangi bir vantuz, yapıştırıcı veya özel kılıflara olan ihtiyacnıı ortadan kaldırır
- Bu, takılması yorucu olabilir ve aracınızın iç kısmına zarar verebilir.

Rahat Görüş Açısı için 360° Döndürme

Manyetik tutuşa sahip AutoGear-QC3 Havalandırma tutucusu, rahat ve keyifli bir deneyim için size cihazınızı istediğiniz açıda konumlandırma özgürlüğü verir.

Tüm Akıllı Telefonlarla Uyumlu Evrensel Tasarım

AutoGear-QC3 Havalandırma tutucusunun beşiksiz tasarımı, eksiksiz evrensel uyumluluk sağlar. Bu, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun herhangi bir akıllı telefonun bu araç tutucuyla kullanılmasına izin verir. Böylece, yükseltme yapsanız veya birden fazla telefonunuz olsa bile, her seferinde araç tutucuyu ayarlamanıza gerek kalmadan zahmetsizce kullanabilirsiniz.
Basit ve Hızlı Kurulum için Her Tür Araba Havalandırmasına Bağlanır Promate AutoGear-QC3 Havalandırma tutucusu, dikey ve yatay havalandırma kanatlarına monte etmenize olanak tanıyan iki yönlü bir klipse sahiptir. Havalandırma tutucusu basit, ancak son derece işlevsel tasarım, havalandırma kanatlarınızdan birine yerleşerek çalışır ve böylece herhangi bir vantuz, yapıştırıcı veya özel kılıflara olan ihtiyacı ortadan kaldırır

Qualcomm Hızlı Şarj 3.0

Dünyanın en hızlı telefon ve tablet şarj teknolojilerinden biri. Standart 1A şarj cihazlarından 4 kata kadar daha hızlı—uyumlu cihazları yalnızca 30 dakikada %80'e kadar şarj edebilir. Quick Charge'ın tüm sürümleriyle tamamen geriye dönük uyumludur.
Uyarlanabilir Hızlı Şarj (Hızlı Şarj) Araç Şarj Cihazı
Adaptif Hızlı Şarj teknolojisi sayesinde, arama yaparken veya GPS navigasyon uygulamanızı kullanırken pilimiz yaklaşık 30 dakika içinde sıfırdan %50'ye kadar pil düzeyine çıkabilir. Bu uzun yolculuklar için mükemmel olan Adaptif Hızlı Araç Şarj Cihazı, cihazınızı Adaptif Hızlı Şebeke Şarj Cihazı ile yaklaşık olarak aynı anda şarj edebilir.

3.0 Amp Çıkış

Bu şarj cihazı 3A çıkış sunar. Bu, Qualcomm Quick Charge 3.0 ile uyumlu olmayan cihazlara sahip olanlar için bile piyasadaki diğer şarj cihazlarının çoğuna kıyasla yüksek hızlı şarj elde ettiğiniz anlamına gelir.

Küçük, Gizli ve Taşınabilir

AutoGear-QC3 Quick Charge 3.0 Evrensel USB Araç Şarj Cihazı çok kompakt bir tasarıma sahiptir, bu da arabalar arasında geçiş yapmanın ve saklamanın kolay olduğu anlamına gelir.

Dayanıklı Örgü Zırhlı Kablo

Promate AutoGear-QC3 Örgü Zırhlı USB A - USB-C Kablosu, sinyal kalitesini en üst düzeye çıkaran ve dayanıklılığı artıran yüksek kaliteli bakır kablolara sahiptir. Kablo, plastik veya Polikarbonat yerine koruyucu kılıfı için benzersiz bir naylon fiber kumaş kullanır. Kordonun etrafına sıkıca sarılmış yüksek gerilimli naylon elyaf kumaş, üstün güç ve esneklik sunar.

Kaliteli örgülü yapısı nedeniyle, bu Promate kablosunun yanlışlıkla düğümlenmesi inanılmaz derecede zordur ve genellikle kablolarla ilişkili sürekli hayal kırıklığını ortadan kaldırır.
 Dolaşmayan Tasarım Kaliteli örgülü yapısı nedeniyle, bu Promate kablosunun yanlışlıkla düğümlenmesi inanılmaz derecede zordur ve genellikle kablolarla ilişkili sürekli hayal kırıklığını ortadan kaldırır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//