Promate AutoKit Type C Telefon Tutuculu Araç Kiti 3.1A 3 in 1

Fiyat : ₺250,42(KDV Dahil)
₺48,41 `den başlayan taksitlerle
:

Promate AutoKit Type C Telefon Tutuculu Araç Kiti 3.1A 3 in 1

Taşınabilir 3'ü 1 arada şarj kiti olan AutoKit-HM, araç şarjı, araç tutucu ve USB çözümlerini bir araya getirerek hayatı kolaylaştırır. USB-C şarj edilebilir cihazınızı evde şarj etmek için beraberindeki USB kablosuyla birlikte duvar fişini kullanın, arabanızdayken araç şarj cihazını kullanın veya cihazınızı şarj etmek için USB kablosunu kullanın ve herhangi bir USB bağlantı noktasına takın.
 Promate AutoKit Type C Telefon Tutuculu Araç Kiti 3.1A 3 in 1 Taşınabilir 3'ü 1 arada şarj kiti olan AutoKit-HM, araç şarjı, araç tutucu ve USB çözümlerini bir araya getirerek hayatı kolaylaştırır. USB-C şarj edilebilir cihazınızı evde şarj etmek için beraberindeki USB kablosuyla birlikte duvar fişini kullanın, arabanızdayken araç şarj cihazını kullanın veya cihazınızı şarj etmek için USB kablosunu kullanın ve herhangi bir USB bağlantı noktasına takın.

İnce ve Şık Araç Montajı Özellikleri:

Diğer bazı kalın veya daha büyük telefon tutucuların aksine, arabanızda inanılmaz derecede ince ve şık olacak şekilde tasarlanmıştır. Araç Montaj Parçası, şarj bağlantı noktalarına, düğmelere ve cihazınızın ekranına tam erişim sağlar, böylece erişmek veya şarj etmek için cihazı sürekli olarak tutucudan çıkarmanız gerekmez. Ayrıca, sürüş sırasında kayıt yapabilmeniz için ahizenin arkasındaki kameraya erişim de vardır, bu da yoldaki olayları yakalamak için mükemmeldir.
Mükemmel Görüş Açısı için 360° Döndürme:

Bu tutucu, ister yatay ister dikey olsun, optimum görüş açınıza uyacak şekilde dönebilen 360⁰ dönebilen bir kafa ile birlikte gelir.

Güvenli Tutucu:

Promate Araç Montaj tutucusu, güçlü vantuzu sayesinde zorlu sürüş koşullarında bile düşme korkusu olmadan ön cama veya ön panele yerleştirilebilir.
Akıllı Telefonunuzu Arabanıza Güvenle Monte Edin:
Bu tutucu, ister yatay ister dikey olsun, optimum görüş açınıza uyacak şekilde eğilebilen 360⁰ dönebilen bir kafa ile birlikte gelir. Güvenli Tutucu: Promate Araç Montaj tutucusu, güçlü vantuzu sayesinde zorlu sürüş koşullarında bile düşme korkusu olmadan ön cama veya ön panele yerleştirilebilir. Akıllı Telefonunuzu Arabanıza Güvenle Monte Edin:
Promate Araç Montajı, telefonunuzu uydu navigasyonu olarak kullanmanıza, çocuklar için video oynatmanıza veya sadece bir arabaya monte etmenize izin vermek için Android, iOS veya Windows Phone cihazınızı arabanızın ön camına veya gösterge panosuna güvenli bir şekilde yerleştirmenize olanak tanır. rahat konum - yol görüşünüzü engellemeden telefonunuzu görüş alanında tutun.

Kasa Uyumlu:

Tutucu 11,5 cm'ye kadar uzandığı için kılıflı veya kılıfsız kullanıma uygundur. Bu, Promate araç tutucusunun, takılı kasanın ne kadar kalın olduğuna bakılmaksızın akıllı telefonunuzu sabitlemesini sağlar.

Çift USB Bağlantı Noktalı Hızlı Şarj 3.1A Araç Şarj Cihazı:

Yüksek çıkışlı 3.1A araç şarj cihazı, sürüş sırasında pilinizin asla bitmemesini sağlar. Bu çift bağlantı noktalı yüksek hızlı şarj, yoldaki tüm telefonlar veya tabletler için inanılmaz derecede kompakt bir güç kaynağına dönüştürülür.

Aynı Anda İki Cihazı Şarj Etmek İçin Tasarlandı:

Promate AutoKit-HM 3.1A Çift USB Evrensel Araç Şarj Cihazı 12-24V, aynı anda iki cihazı şarj edebilmesi için çift USB bağlantı noktasına sahiptir. Bu şarj cihazı ile hem akıllı telefon hem de tablet dahil şarj edebileceğiniz için hangi cihazı şarj edeceğinize karar vermek zorunda kalmayacaksınız.
Şık, Kompakt Tasarım:
Promate Araç Şarj Cihazı son derece hızlıdır, ancak Boyut olarak da küçüktür. Ön panelinize takın ve aracınızın iç tasarımına kusursuz bir şekilde uyum sağlar.
Çıkarılabilir USB Type-C - USB Kablosunu içerir:
Promate AutoKit-HM 3.1A Çift USB Evrensel Araç Şarj Cihazı 12-24V, aynı anda iki cihazı şarj edebilmesi için çift USB bağlantı noktasına sahiptir. Bu şarj cihazı ile hem akıllı telefon hem de tablet dahil şarj edebileceğiniz için hangi cihazı şarj edeceğinize karar vermek zorunda kalmayacaksınız. Şık, Kompakt Tasarım: Promate Araç Şarj Cihazı son derece hızlıdır, ancak Boyut olarak da küçüktür. Ön panelinize takın ve aracınızın iç tasarımına kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Çıkarılabilir USB Type-C - USB Kablosunu içerir:
Promate Araç Şarj Cihazı, tabletinizi veya akıllı telefonunuzu mümkün olan en hızlı şekilde şarj edebilmeniz için 1,2 Metrelik bir Mikro-USB - USB kablosuyla birlikte gelir. Ayrıca, çıkarılabilir olduğu için kablo her yerde kullanılabilir - şarj etmek ve senkronize etmek için dizüstü bilgisayarınıza takın veya hareket halindeyken şarj etmek için araç şarj cihazınızı kullanın. Yedek kablo olarak veya sadece bir ekstraya ihtiyacınız varsa harika. Mikro USB bağlantı noktasına sahip çoğu tablet ve akıllı telefonla uyumludur.
Tersinir Tasarım:
Yukarı veya aşağı bakan Premium Alüminyum ters çevrilebilir fiş konektörü Konektör yönünü kontrol etmeden kolayca takıp çıkarın, USB C konektörü her zaman cihazlarınıza doğru şekilde takmanıza yardımcı olur. Ekstra Uzun 1.2m Kablo, koltukta uzanabilir ve cihazlarınızı yatak odanızda, ofisinizde ve hatta arabanızın arka koltuğunda özgürce kullanabilirsiniz.
Type-C Cihazınızın Aynı Anda Şarj Edilmesine ve Senkronize Edilmesine İzin Verir:

Bu kaliteli kablo, Akıllı Telefonunuzu dizüstü bilgisayarınıza veya masaüstünüze bağlamanıza, telefonunuzu şarj etmenize ve aynı anda veri alışverişi/eşitleme yapmanıza olanak tanır. Bu şarj cihazı seti, hızlı olmayan diğer tüm cihazları da şarj eder. C TİPİ kablo kullanan USB 2.0 telefonları ve tabletleri normal hızında şarj edecektir. Dosyaları TYPE C USB veri kablosuyla senkronize eder ve aktarır.

Güçlü Dolaşmayan Tasarım:

Dolaşmayan PVC kaplı tasarım, kablonun dayanıklılığını arttırır, 1000+ bükülme testine dayanabilir ve çekme ve takma sırasında zarar görmesini engeller.
USB-C Olmayan Diğer Aygıtları Evrensel Şebeke Adaptörüyle Şarj Edin:
Güçlü Dolaşmayan Tasarım: Dolaşmayan PVC kaplı tasarım, kablonun dayanıklılığını arttırır, 1000+ bükülme testine dayanabilir ve çekme ve takma sırasında zarar görmesini engeller. USB-C Olmayan Diğer Aygıtları Evrensel Şebeke Adaptörüyle Şarj Edin: Araç şarj cihazı, mevcut şarj kablolarınızı kullandığınızda Yıldırım, Mikro USB ve diğer bağlantıları şarj etmenize olanak tanıyan evrensel bir Çift USB şarj bağlantı noktasına sahiptir.
Araç şarj cihazı, mevcut şarj kablolarınızı kullandığınızda , Mikro USB ve diğer bağlantıları şarj etmenize olanak tanıyan evrensel bir Çift USB şarj bağlantı noktasına sahiptir.
Çoğu Mobil Cihazla Uyumlu:
Uyumlu Type-C cihaz: Samsung Galaxy S8/ Note8/ S8+, S9, S9+, LG G6 G5, LG V20, Apple New MacBook, OnePlus 3T 2, Google Nexus 5X, Nexus 6P, Google Pixel, Lumia 950, Lumia 950XL, Moto z, Moto g5, Chromebook Google Pixel, Asus Zen AiO, Lenovo Zuk Z1, HP Pavilion X2, ASUS ZenPad S 8.0, Huawei P10 P9, Huawei Mate 9, Galaxy S8, Nintendo Switch ve diğer USB tip c kablo cihazı.Çift USB 3.1 Bağlantı noktası evrenseldir, böylece herhangi bir marka akıllı telefon, herhangi bir marka tablet veya herhangi bir başka mobil cihaz dahil olmak üzere çeşitli farklı Akıllı Telefon ve Tablet cihazlarını mümkün olan en hızlı şekilde şarj etmek için herhangi bir USB şarj kablosunu takabilirsiniz. Şarj etmeye başlamak için cihazınızla birlikte gelen USB kablosunu takmanız yeterlidir.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//