Promate Bunny Kablosuz Hoparlör Sarı

Fiyat : ₺415,72(KDV Dahil)
₺80,37 `den başlayan taksitlerle
:

Promate Bunny Kablosuz Hoparlör

Bu eğlenceli ama işlevsel tavşan hoparlör, partinizin kalbi ve ruhu olacak. Cebinize sığacak kadar küçük ve piknik yapmak için yeterince yüksek. Kablosuz teknolojisi, 10 metreye kadar olan uyumlu cihazlarla bağlantı kurar. Eğlenceli tasarımı ideal bir hoparlör görevi görür ve her yaş için harika bir hediye olabilir. Evde veya dışarıda müzik eğlencesi için mükemmeldir.
 Promate Bunny Kablosuz Hoparlör Bu eğlenceli ama işlevsel tavşan hoparlör, partinizin kalbi ve ruhu olacak. Cebinize sığacak kadar küçük ve piknik yapmak için yeterince yüksek. Kablosuz teknolojisi, 10 metreye kadar olan uyumlu cihazlarla bağlantı kurar. Eğlenceli tasarımı ideal bir hoparlör görevi görür ve her yaş için harika bir hediye olabilir. Evde veya dışarıda müzik eğlencesi için mükemmeldir.

Yüksek Çözünürlüklü Yüksek Bas Hoparlör

Bunny, müzik dinleme deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyan gelişmiş ses sürücülerine sahip Yüksek Çözünürlüklü 3W hoparlöre sahiptir. Surround bas sesi size tam bir sihirli müzik deneyimi sunar. Bas, herhangi bir şarkıya güç verecek ve melodiyi ve sesi bozmadan daha iyi ve eğlenceli hale getirecek kadar güçlüdür.
 Bluetooth Bağlantı Seçeneği Bluetooth seçeneği ile favori parçalarınızı kablosuz olarak çalın. Bunny, cep telefonlarınız veya dizüstü bilgisayarlarınız veya diğer herhangi bir akış cihazı ile kablosuz bağlantı için Bluetooth v4.1'e sahiptir. Bluetooth bağlantısı, Bunny'yi gerçekten kablosuz bir hoparlör yapar.

Bluetooth Bağlantı Seçeneği

Bluetooth seçeneği ile favori parçalarınızı kablosuz olarak çalın. Bunny, cep telefonlarınız veya dizüstü bilgisayarlarınız veya diğer herhangi bir akış cihazı ile kablosuz bağlantı için Bluetooth v4.1'e sahiptir. Bluetooth bağlantısı, Bunny'yi gerçekten kablosuz bir hoparlör yapar.
 

Dahili Çağrı İşlevi

Dahili Çağrı İşlevi, net ve net hoparlörlerle eller serbest telefon görüşmesi yapmanızı sağlar. Yerleşik mikrofon, net kablosuz eller serbest görüşme için gelişmiş gürültü önleme teknolojisine sahiptir.
 Dahili Çağrı İşlevi Dahili Çağrı İşlevi, net ve net hoparlörlerle eller serbest telefon görüşmesi yapmanızı sağlar. Yerleşik mikrofon, net kablosuz eller serbest görüşme için gelişmiş gürültü önleme teknolojisine sahiptir.

Navigasyon Kolaylaştı

Promate Bunny, müzik navigasyonunuzu çok kolay hale getirmek için gereken bir düğmeye sahiptir. Bunny, Müziği veya Sesi Çalmak ve Duraklatmak için tek bir Düğmeye sahiptir. Aynı düğme, uzun süre basıldığında Bunny'yi açar ve kapatır. Gezinmeyi ve kontrolü bir esinti yapmak için Tek Bir Düğmeyle Düğme Dağınıklığından kaçının.
 

Çocukların Sevdiği Bir Tavşan Gibi Şekillendirildi

Tavşan, uzun kulaklı sevimli bir Tavşan şeklindedir. Hoparlörlerin yapı kalitesi ve görünümü, onu çocuklar ve yetişkinler için de anında favori yapıyor. Tavşan, çocukları, oyun alışkanlıklarını ve seçimlerini göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır.
 

Üst Düzey Yapı Kalitesi

Tavşan tam bir parti hayvanıdır ve onu daha fazla parti ve çocuk dostu yapmak için Tavşanın Yapı Kalitesi Yüksektir. Bunny, küçük damlalara ve eziklere dayanacak kadar dayanıklıdır.

 

Uzun Ömürlü Pil Yedekleme

400 mAh şarj edilebilir lityum polimer pil ile en sevdiğiniz parçaları 3 saate kadar kesintisiz çalın. Promate Bunny ile eğlence ve müzik hiç bitmeyecek.
 Şarjı ve Bağlantıyı Kolaylaştıran LED Göstergeler Bunny, çeşitli işlevleri göstermek için LED Göstergeleri ile birlikte gelir. Kırmızı Işık şarj olduğunu (yani cihazın şarj edilip edilmediğini) gösterir ve cihazın Bluetooth bağlantısı mavi LED ile gösterilir.

Şarjı ve Bağlantıyı Kolaylaştıran LED Göstergeler

Bunny, çeşitli işlevleri göstermek için LED Göstergeleri ile birlikte gelir. Kırmızı Işık şarj olduğunu (yani cihazın şarj edilip edilmediğini) gösterir ve cihazın Bluetooth bağlantısı mavi LED ile gösterilir.

 Tüm Kablosuz Bluetooth Cihazlarıyla Uyumlu Promate Kablosuz Hoparlör, iPhone'lar, telefonlar, akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve Bluetooth dongle'lar dahil tüm cihazlarınız için mükemmel bir arkadaştır. Hoparlörünüzü tüm cihazlarınızla paylaşma esnekliği sağlar.

Tüm Kablosuz Bluetooth Cihazlarıyla Uyumlu

Promate Kablosuz Hoparlör, iPhone'lar, telefonlar, akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve Bluetooth dongle'lar dahil tüm cihazlarınız için mükemmel bir arkadaştır. Hoparlörünüzü tüm cihazlarınızla paylaşma esnekliği sağlar.
 

Teknik özellikler

Bluetooth Sürümü

4.1
 

Bluetooth Yonga Seti

BK3254
 

Sıklık

2.4GHz
 

Bluetooth Profilleri

A2DP, HFP, HSP


Pil Türü

Li-İyon
 

Pil Kapasitesi

400 mAh
 

Güç girişi

5V, 1A
 

Hoparlör Çıkışı

3W
 

İç direnç

4 Ω
 

Çalışma Mesafesi

10m

Müzik Çalma Süresi

3 saat

Şarj süresi

2 saat
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//