Promate Cursor Ayarlanabilir 1600 Dpi Kalbosuz Ergonomik Mouse

Fiyat : ₺406,49(KDV Dahil)
₺78,59 `den başlayan taksitlerle

Promate Kablosuz Mouse, Ayarlanabilir 1600 DPI, 6 Programlanabilir Düğme, Nano USB Alıcı, Dizüstü Bilgisayarlar, PC, iMac, 10m Çalışma Mesafesi ve Kauçuk Kaydırma Tekerleği ile EZGrip™ Ergonomik 2.4GHz Kablosuz Mouse, Cursor

 

Promate Cursor, ergonomik ve güvenilir bir kablosuz optik mousedir. Daha iyi doğruluk için 800/1200/1600 DPI optik sensöre ve dizüstü bilgisayarınıza takıp unutabileceğiniz kadar küçük bir Nano USB alıcıya sahiptir. Fare, ev ve ofis kullanımı için harika olan 10 metreye kadar çalışma aralığına sahiptir. Ayrıca, bir süre boşta kaldığında kendini kapatmak için bir uyku modu işlevi ile birlikte gelir, uyandırmak için herhangi bir düğmeye tıklamanız yeterlidir.

:

Promate Cursor Ayarlanabilir 1600 Dpi Kalbosuz EZGrip Ergonomik Mouse

 

Promate Cursor, ergonomik ve güvenilir bir kablosuz optik mousedir. Daha iyi doğruluk için 800/1200/1600 DPI optik sensöre ve dizüstü bilgisayarınıza takıp unutabileceğiniz kadar küçük bir Nano USB alıcıya sahiptir. Fare, ev ve ofis kullanımı için harika olan 10 metreye kadar çalışma aralığına sahiptir. Ayrıca, bir süre boşta kaldığında kendini kapatmak için bir uyku modu işlevi ile birlikte gelir, uyandırmak için herhangi bir düğmeye tıklamanız yeterlidir.

 

Promate Cursor, ergonomik ve güvenilir bir kablosuz optik mousedir. Daha iyi doğruluk için 800/1200/1600 DPI optik sensöre ve dizüstü bilgisayarınıza takıp unutabileceğiniz kadar küçük bir Nano USB alıcıya sahiptir. Fare, ev ve ofis kullanımı için harika olan 10 metreye kadar çalışma aralığına sahiptir. Ayrıca, bir süre boşta kaldığında kendini kapatmak için bir uyku modu işlevi ile birlikte gelir, uyandırmak için herhangi bir düğmeye tıklamanız yeterlidir. Diğer kablosuz cihazlardan hiçbir kablosuz kesinti veya parazit sağlamayan 2,4 GHz bağlantı ile nihai bağlantı elde edin. Promate Cursor, hiçbir tıklamayı kaçırmamanız için size istikrarlı ve güçlü bir bağlantı sağlar.

 

Teknik Özellikleri:

 

DPI : 800/1200/1600 DPI

Frekans : 2405-2475 MHz

Derecelendirme : 1.5V, 25mA

Pil : 1 x AA

Kablosuz Menzil : 10 m

 

Cursor Özellikleri :

 

Güçlü Bağlantı için 2,4 GHz İletimli Kablosuz Mouse :

Diğer kablosuz cihazlardan hiçbir kablosuz kesinti veya parazit sağlamayan 2,4 GHz bağlantı ile nihai bağlantı elde edin. Promate Cursor, hiçbir tıklamayı kaçırmamanız için size istikrarlı ve güçlü bir bağlantı sağlar.

     

Pürüzsüz Performans için Ayarlanabilir 1600DPI :

3 değiştirilebilir DPI ayarı (800, 1200, 1600), sorunsuz performans ve üretkenlik için farenin hareketlerini takip eder. Hassasiyeti farklı ekran çözünürlüklerinize uyacak şekilde ayarlayabilir ve İmleç faresinin üst kısmındaki DPI ayar düğmesini kullanarak değiştirebilirsiniz.

     

Optik Sensörlü Hassas Takip :

İmleç, optimum performans ve üretkenlik için beklenen verimliliği sağlayacak gelişmiş optik sensörlerle yüksek doğrulukta hassas izlemeyi destekler. Artık gün içinde daha fazlasını yapabilir ve çalışma seanslarınız hakkında kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

     

Üretkenliği Artırmak için EZGrip™ Ergonomik Konturlu Şekil :

Kolaylaştırılmış başparmak desteği ve hızlı düğme kontrolleri, daha hızlı gezinmenizi ve çalışmanızı sağlar. Bu ergonomik tasarım, üretkenliğinizi artırabilmeniz için yorulmadan performans sağlar.

     

Kesintisiz Kullanım için 10m Çalışma Aralığı :

33 ft (10m)'ye kadar artırılmış çalışma mesafesi ve ortadan kaldırılan gecikmeler, düşmeler ve parazitler ile güvenilir bağlantı, Cursor kablosuz farenin sunduğu özelliklerdir. İş yükünü üstlenirken kesintisiz bağlantının keyfini çıkarın.

     

Rahat Kullanım için 6 Programlanabilir Düğme :

Bu performans ve üretkenliği artıran fare, 6 programlanabilir düğme ile birlikte gelir. Bu düğmeler, basit bir tıklama ile karmaşık işlevleri gerçekleştirir. İleri ve geri işlev tuşları, web sayfalarında gezinmeyi kolaylaştırır ve DPI düğmesi, ekran hareketini artırmanıza veya azaltmanıza olanak tanır.

     

Kauçuk Kaydırma Tekerleği ile Düzgün Kaydırma :

Sağlam kauçuk kaydırma tekerleği, kaydırma sırasında elinizin kaymamasını sağlar. Uzun belgeler ve sunumlar arasında kolaylıkla ve duraklama veya aksaklık olmadan gezinin.

     

Parazit Olmayan Nano USB Alıcı :

Minik alıcı, diğer USB bağlantı noktalarını etkilemeden dizüstü bilgisayarınızda veya masaüstünüzde kalır. Küçük form faktörü ve düşük profilli yapısıyla nano alıcı, ofis ve ev kullanımı için ideal çözümdür. İşinizin önüne geçmeden cihazınıza takılır.

     

Kablosuz Farenizin Uzun Pil Ömrünün Keyfini Çıkarın :

İmleç'in yerleşik akıllı uyku işlevi sayesinde pilleri aramaya devam etmenize gerek yok. Fare, kullanılmadığında otomatik olarak güç tasarrufu sağlayan uyku moduna geçecek ve gerektiğinde hızlı bir şekilde izlemeye başlayacaktır. Bu şekilde uzun pil ömrünün keyfini çıkarabilirsiniz.

     

Dayanıklı ve Güvenilir Kalite Garantisi :

Promate Cursor kablosuz mouse, dayanıklı ve güvenilir kalitede üretilmiştir. Daha uzun süre güvenebileceğiniz günlük bir bilgisayar mouse arıyorsanız, bu tam size göre.

     

Basitçe Tak ve Çalıştır :

Kablosuz USB alıcıyı cihazınıza takın ve kablosuz olarak kaydırmanın ve tıklamanın keyfini çıkarın. Herhangi bir harici sürücü veya yazılım yüklemenize gerek yoktur.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//