Promate Voltrip-i Araç Şarj Cihazı Çakmak Girişli Lightning Hızlı Şarj Ek USB Girişli

Fiyat : ₺297,73(KDV Dahil)
₺57,56 `den başlayan taksitlerle

Voltrip-i, sürüş sırasında asla pilinizin bitmemesini sağlayan dahili Lightning kablosu ve USB şarj bağlantı noktasına sahip 3.4A araç şarj cihazıdır. USB çıkışı evrenseldir ve USB ile çalışan herhangi bir cihazı şarj etmek için kullanılabilir. Cihazlarınızı aşırı şarj ve kısa devreye karşı korur. Şarj cihazınızı en olumsuz koşullarda güvende tutan yanmaz malzemeden üretilmiştir

 

USB Bağlantı Noktalı Promate Süper Hızlı Lightning Konektörü Araç Şarj Cihazı toplam 3.4A güç çıkışına sahiptir, böylece cihazlarınız sürüş sırasında hızlı bir şekilde şarj edilebilir ve  ihtiyacınız olduğunda harekete hazır bulursunuz

 

 

:

Promate Voltrip-i Araç Şarj Cihazı Çakmak Girişli Lightning Hızlı Şarj Ek USB Girişli

 

Voltrip-i, sürüş sırasında asla pilinizin bitmemesini sağlayan dahili Lightning kablosu ve USB şarj bağlantı noktasına sahip 3.4A araç şarj cihazıdır. USB çıkışı evrenseldir ve USB ile çalışan herhangi bir cihazı şarj etmek için kullanılabilir. Cihazlarınızı aşırı şarj ve kısa devreye karşı korur. Şarj cihazınızı en olumsuz koşullarda güvende tutan yanmaz malzemeden üretilmiştir

 

 

Promate Voltrip-i Araç Şarj Cihazı Çakmak Girişli Lightning Hızlı Şarj Ek USB Girişli   Voltrip-i, sürüş sırasında asla pilinizin bitmemesini sağlayan dahili Lightning kablosu ve USB şarj bağlantı noktasına sahip 3.4A araç şarj cihazıdır. USB çıkışı evrenseldir ve USB ile çalışan herhangi bir cihazı şarj etmek için kullanılabilir. Cihazlarınızı aşırı şarj ve kısa devreye karşı korur. Şarj cihazınızı en olumsuz koşullarda güvende tutan yanmaz malzemeden üretilmiştir USB Bağlantı Noktalı Promate Süper Hızlı Lightning Konektörü Araç Şarj Cihazı toplam 3.4A güç çıkışına sahiptir, böylece cihazlarınız sürüş sırasında hızlı bir şekilde şarj edilebilir ve  ihtiyacınız olduğunda harekete hazır bulursunuz En Yeni Cihazlar için Dahili Lightning Kablosu :  Promate'in bu dahili Lightning Kablolu Araç Şarj Cihazı sağlam, hafif, esnek ve süper işlevseldir - şu anda piyasada bulunan hemen hemen her akıllı telefonu kapsayan  üç farklı konektörden oluşur. Bu cep boyutunda ama müthiş zengin özelliklere sahip kabloyla şarj çözümü olmaması asla söz konusu olmaz.

 

 

 

Özellikler

 

Süper Hızlı 3.4A Lightning Kablolu Araç Şarj Cihazı:

USB Bağlantı Noktalı Promate Süper Hızlı Lightning Konektörü Araç Şarj Cihazı toplam 3.4A güç çıkışına sahiptir, böylece cihazlarınız sürüş sırasında hızlı bir şekilde şarj edilebilir ve  ihtiyacınız olduğunda harekete hazır bulursunuz. Promate araç şarj cihazı,  iPhone, Samsung, Sony, Motorola, Huawei ve daha pek çok cihaz dahil olmak üzere çeşitli cihazlarla kullanım için uygundur. hatta en büyük tabletler için bile bol miktarda enerjiye sahiptir - akıllı telefonunuzun ve tabletinizin nerede olursanız olun tam olarak şarj edilmesini sağlar .

 

En Yeni Cihazlar için Dahili Lightning Kablosu :

Promate'in bu dahili Lightning Kablolu Araç Şarj Cihazı sağlam, hafif, esnek ve süper işlevseldir - şu anda piyasada bulunan hemen hemen her akıllı telefonu kapsayan  üç farklı konektörden oluşur. Bu cep boyutunda ama müthiş zengin özelliklere sahip kabloyla şarj çözümü olmaması asla söz konusu olmaz.

 

Lightning Konnektör:

Apple'ın iPhone 5'ten sonraki tüm iPhone cihazları,  bu kabloyla sunulmakta olan mükemmel şarj hızına sahip, çift taraflı (tersinir)  bir konektör olan Lightning standardını kullanıyor. Bu kablo iPhone X, XS, XS Max, XR, 8, 8 plus, 7, 7 Plus, 6, 6 Plus, 5, 5s, iPad Pro, iPad Air, iPod gibi cihazlarların kullanımı için mükemmeldir.

 

Premium Karbon Fiber Kaymaz tasarım:

Kaymayı önleyen karbon fiber kavrama, sorunsuz takma ve çıkarma sağlar. Promate Karbon Fiber Araç Şarj Cihazı, otomobilin iç kısmını tamamlayan karbon fiber efektine sahip bir tasarımla sunulmaktadır.

 

Sarmal Lightning Kablo:

Sarmal kablo mükemmel bir taşınabilirlik sağlar ve kablo karmaşasını önler. Kablo istediğiniz uzunluğa kadar uzatılabilir, asla karışıklık yaratmaz.  Kordon orta konsolunuzda düzenli bir şekilde yer alır, aracınız için olmazsa olmaz bir üründür.

 

Evrensel Uyumluluk için USB Bağlantı Noktaları:

Uyumlu cihazlarınızdan herhangi birini kendi USB şarj kablolarınızla Promate Araç Şarj Cihazı aracılığı ile şarj edin. Bir adet standart USB bağlantı noktasına sahiptir - Promate Araç Şarj Cihazının çok sayıda mobil cihazınızı şarj edebildiğinden emin olabilirsiniz.

 

Eşzamanlı Şarj:

Lightning konektörlü ve USB portlu entegre kablo, hem sürücüyü hem de yolcuyu aynı anda şarj etmek için birleşik 3.4A güç sağlar.

 

Kompakt Tasarım:

Şarj kablosu ve Ekstra USB bağlantı noktası kombinasyonu (birlikteliği) , iPhone araç şarj cihazının iki cihazı daha kolay şarj etmesini sağlar; Piyasadan Satış sonrasında da  edinebileceğiniz tüm kılıf ve aksesuarlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Yumuşak LED ışığı ,  karanlıkta  bağlantı noktalarını rahatsız etmeden bulmanıza yardımcı olur.

 

Gelişmiş Güvenlik:

Özel MultiProtect güvenlik sistemimiz, sizi ve cihazlarınızın tam korumasını sağlamak için;  aşırı gerilim koruması,  sıcaklık kontrolü, kısa devre önleme ve diğer gelişmiş özellikleri bir arada sunar.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//