Rova RV001 Hızlı Şarj Cihazı 30 Watt 5V-3A/2.4A Qualcomm Quick Şarj 3.0

Fiyat : ₺333,31(KDV Dahil)
₺64,44 `den başlayan taksitlerle
:

Rova RV001 5V-3A/2.4A Qualcomm Quick Şarj 3.0 Hızlı Şarj Cihazı

 

 Rova RV001 HIZLI Şarj Cihazı 5V-3A/2.4A Qualcomm Quick Şarj 3.0 telefondukkani.com.tr den satın alabilirsiniz.

 

 

     Bilindik şarj aletlerinin performansını çok gerilerde bırakan ROVA Hızlı Seyahat Şarj Cihazı, kendi ile akıllı cihazlarının güvenliğini ve zamanın değerini önemseyenlerin tercihi!

     Müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamayı ülkü benimsemiş ROVA Bilişim'in engin tecrübesinin çıktılarından biri olan ROVA Seyahat Şarj Cihazı; akıllı cep telefonu, tablet, MP4, PSP, GPS vb. akıllı cihazların güvenli bir şekilde şarj edilmesi için son teknolojiyle, çeşitli güvenlik testlerine tabi tutularak üretilmiştir. Uyumlu USB kablolarla birlikte çalışan ürün, yüksek kaliteli olup dayanıklılığı sayesinde hiçbir sorun yaşanmadan uzun yıllar kullanılabilir.

     ROVA Hızlı Seyahat Şarj Cihazı’nda, 2 USB çıkışı vardır: Çift akım kanallı ürünü kullanarak aynı anda iki farklı cihazı şarj etmek mümkündür. Bu özellik, bir yandan kullanıcıları yapacakları seyahatlerde farklı özellikteki cihazlar için yanlarında ayrı ayrı Şarj Cihazı taşıma derdinden kurtarırken diğer yandan zamandan tasarruf edilmesine de olanak sunar.

     Şarj Cihazının akım kanallarından biri 2.4 A, diğeri Qualcomm 3.0 Quick Charge’dır. 2.4 A kanalı, şehir elektriğini 5 voltaQuick Charge kanalı ise 5 voltun yanı sıra 9 volt ve 12 volta da düşürür. Qualcomm 3.0 Quick Charge teknolojisi, diğer bir ifadeyle, cihazların standart şarj aletlerine kıyasla dört katı daha hızlı şarj olmasını sağlar. Özellikle Qualcomm 3.0 Quick Charge teknolojisiyle donatılmış cihazların Quick Charge kanalı ile şarj edilmesi durumunda üründen yüksek performans alınır.

     Akım kanallarının iki adet olması, ROVA Mobile Şarj Cihazı’ndan alınacak verimi düşürmez, cihazların güvenliğini tehlikeye atmaz ve kullanım ömrünü azaltmaz. Sebebi, ROVA’nın Akım Koruma ve Intelligent Negotiation for Optimum Voltage (INOV) özelliklerine sahip olmasında gizlidir: Akım Koruma özelliği, eş zamanlı kullanımda, iki kanaldaki akım birbirinden etkilenmeyecek şekilde cihazların şarj edilebilmesine olanak sunarken INOV özelliği, cihazların ihtiyacından fazla akım çekmesini engelleyip sadece ihtiyaç duyduğu değerde akım almasını sağlar.

     3.Nesil Hızlı Şarj teknolojisiyle donatılmış olan ROVA Şarj Cihazı, aynı zamanda Elektromanyetik Kalkanlama ile Termal ve Kısa Devre koruma özelliklerine de haiz olup bu sayede elektrik kaçağı yaratma, yangın çıkarma vb. tehlikeleri bertaraf eder. Tüm bu özellikler bir potada eritildiğinde ROVA Bilişim, ürünlerinin hem kullanıcı hem de cihazlar açısından yüksek güvenlikli bir kullanım olanağı sunduğunu gururla ifade eder.

     CE ve FC sertifikalarına sahip olan ROVA Hızlı Seyahat Şarj Cihazı, yeni nesil Qualcomm 3.0 Quick Charge teknolojisine sahip cihazlar başta olmak üzere yeni ve eski tüm cihazlarda güvenle kullanılabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//