Rova Type C 2.4A Hızlı Şarj Kablosu 120 cm Mavi

Fiyat : ₺171,56(KDV Dahil)
₺33,17 `den başlayan taksitlerle
:

Rova Type C 2.4A Hızlı Şarj Kablosu 120 cm Mavi

Rova Type C 2.4A Hızlı Şarj Kablosu 120 cm Mavi telefondukkani.com.tr den satın alabilirsiniz. 

 

Hızınızı kesen kablonuz olmasın: ROVA Type C 2.4A Hızlı Şarj ve Data Kablosu ile akıllı cihazınızı şarj ederken ya da verilerinizi aktarırken ışık hızının avantajını yaşayın!

Dünya standartlarını yakalamakla kalmayıp son teknolojileri yakından takip eden ve yenilikleri üretimlerine yansıtan ROVA Bilişimin, zamanın değerini bilenler için Type C 2.4A Hızlı Şarj Kablosu, akıllı cihazları güvenli bir şekilde şarj etmek için kullanılır. USB çıkışı olan şarj cihazların tamamıyla uygun olan ürünle aynı zamanda yüksek hızda veri transferi yapmak da mümkündür. ROVA Type C 2.4A Hızlı Şarj Kablosu, senkronizasyon esnasında da cihazları şarj edecek niteliktedir.

2.4 amper gücünde ve 120 cm uzunluğunda olan Rova Type C 2.4A Hızlı Şarj Kablosu, kopmalara ve bükülmelere karşı geliştirilmiş özel örgü kabloya ve daha güvenli sarım özelliklerine sahip olup güçlendirilmiş yapısıyla yüksek basınca karşı sıradan şarj kablolarına kıyasla çok daha dayanıklıdır. Halat benzeri örgü kablo ayrıca, kablonun, cihazları şarj ya da senkronize etme esnasında kırılmadan katlanmasını ve böylelikle alandan da tasarruf edilmesini sağlar. ROVA Type C 2.4A Hızlı Şarj Kablosu, USB port’lar ile akıllı cihazlara tam uyumludur. Bağlantı noktalarındaki bu uyum, ürünün şarj ya da data yükleme esnasında cihazların bağlantı kopmadan kullanılabilmesine olanak sunar.

CE ve FC sertifikalarına sahip ROVA Type C 2.4A Hızlı Şarj Kablosu’nun hem şarj etme hem de veri iletmedeki hızı ile güvenilirliğinin gizi, son teknolojiyle ve süper saflıkta bakır kullanılarak üretilmesinde saklıdır. Güçlendirme ve kalite testlerinden geçirilmiş ROVA Type C 2.4A Hızlı Şarj ve Data Kablosu, uzun ömürlü olma özelliğiyle de müşteri memnuniyeti seviyesini en üst seviyeye çıkarır.

İleri teknoloji ürünü ROVA Type C 2.4A Hızlı Şarj Kablosu’nun şık tasarımının siyah, mavi ve kırmızı olmak üzere farklı üç renk ile taçlandırılmış olması, kullanıcılara kendi tarzlarını yansıtma imkânı sunar.

 

Rova Type C 2.4A Hızlı Şarj Kablosu 1 YIL GARANTİLİDİR.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//