Samsung Galaxy S24 256 GB 8 GB Android Akıllı Cep Telefıonu Onix Black - Siyah

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

- Live Translate özelliği: Telefon görüşmelerinde hızlı dil çevirisi sağlar.
- Ses kaydı asistanı: Sesleri metne dönüştürme ve çeviri yapma imkanı sunar.
- Fotoğraf düzenleme özelliği: Görüntüleri mükemmelleştirme ve istenmeyen nesneleri giderme imkanı sunar.
- AI ISP özelliği: Karanlık ortamlarda net fotoğraflar çekmeyi sağlar.
- Geniş ekran ve batarya kapasitesi: Daha büyük ekran ve daha uzun süreli kullanım imkanı sunar.
- Güçlü işlemci: Hızlı ve akıcı performans sağlar.
- Yaratıcı düzenleme: Arka planları doldurma ve istenmeyen nesneleri giderme gibi özellikler sunar.
- Buhar haznesi: Oyun performansını optimize etmeye yardımcı olan geliştirilmiş ısı dağıtım sistemine sahiptir.

:

Samsung Galaxy S24 256 GB 8 GB Android Akıllı Cep Telefıonu Onix Black - Siyah

 
 
 
 
Samsung Galaxy S24 Cep Telefonu
 
Galaxy AI ile yapay zeka çağı başladı Galaxy S24 ve S24+, yapay zeka çağının başlangıcını temsil ediyor. Bu cihazlar, yaratıcılığı, üretkenliği ve yaşamdaki ihtimalleri artırmak için yapay zekayı kullanıyor. Mobil yapay zeka çağı, teknoloji ile insan yaşamının daha entegre olduğu bir dönemi işaret ediyor. Bu cihazlar, günlük yaşamı daha akıllı, verimli ve keyifli hale getirme potansiyeline sahip.

Galaxy AI ile yapay zeka çağı başladı

 

Galaxy S24 ve S24+, yapay zeka çağının başlangıcını temsil ediyor. Bu cihazlar, yaratıcılığı, üretkenliği ve yaşamdaki ihtimalleri artırmak için yapay zekayı kullanıyor. Mobil yapay zeka çağı, teknoloji ile insan yaşamının daha entegre olduğu bir dönemi işaret ediyor. Bu cihazlar, günlük yaşamı daha akıllı, verimli ve keyifli hale getirme potansiyeline sahip.

Büyük ve Daha Hızlı

 

Galaxy S24 ve S24+, beklenen geliştirmelerle geldi: daha büyük ekran, artırılmış batarya kapasitesi ve güçlü işlemci gücü. Galaxy S24+'de ise en yüksek ekran çözünürlüğü sunuluyor: QHD+. Bu özelliklerle birlikte, kullanıcılar daha büyük, daha hızlı ve daha verimli bir deneyim yaşayacaklar.

Galaxy S24 ve S24+, beklenen geliştirmelerle geldi: daha büyük ekran, artırılmış batarya kapasitesi ve güçlü işlemci gücü. Galaxy S24+'de ise en yüksek ekran çözünürlüğü sunuluyor: QHD+. Bu özelliklerle birlikte, kullanıcılar daha büyük, daha hızlı ve daha verimli bir deneyim yaşayacaklar.

"S24 Google ile Circle to Search: Aradığını Bul" özelliği

 

Arama yapmanın yeni bir yolunu sunuyor. Bir nesneyi daire içine alarak Google Arama sonuçlarını görebilirsiniz. Bu, aradığınız şeye görsel bir yaklaşım sağlayarak daha hızlı ve etkili bir arama deneyimi sunar.

 

Özellikle, bu özelliği kullanırken bazı önemli noktalara dikkat etmek gerekmektedir:

 

    Görseller tanıtım amaçlı kullanılmıştır ve sonuçlar görsel eşleşmelere bağlı olarak değişebilir.
    İnternet bağlantısı gereklidir ve Android cihazlarınızın en son sürüme güncellenmiş olması gerekebilir.
    Ürün işlevselliği, uygulama ve cihaz ayarlarına bağlı olarak değişebilir ve bazı özellikler belirli uygulamalarla uyumlu olmayabilir.
    Hizmetler, kullanıcının bulunduğu ülkeye ve diline göre değişiklik gösterebilir.
    Sonuçların doğruluğu kesin olarak garanti edilemez.

"S24 Google ile Circle to Search: Aradığını Bul" özelliği, arama yapmanın yeni bir yolunu sunuyor. Bir nesneyi daire içine alarak Google Arama sonuçlarını görebilirsiniz. Bu, aradığınız şeye görsel bir yaklaşım sağlayarak daha hızlı ve etkili bir arama deneyimi sunar. Özellikle, bu özelliği kullanırken bazı önemli noktalara dikkat etmek gerekmektedir:   Görseller tanıtım amaçlı kullanılmıştır ve sonuçlar görsel eşleşmelere bağlı olarak değişebilir.   İnternet bağlantısı gereklidir ve Android cihazlarınızın en son sürüme güncellenmiş olması gerekebilir.   Ürün işlevselliği, uygulama ve cihaz ayarlarına bağlı olarak değişebilir ve bazı özellikler belirli uygulamalarla uyumlu olmayabilir.   Hizmetler, kullanıcının bulunduğu ülkeye ve diline göre değişiklik gösterebilir.   Sonuçların doğruluğu kesin olarak garanti edilemez.
Samsun Galaxy S24 Ses Kaydı Asistanı. Yapay zeka ses kayıtlarınızı özetleyebilirKişisel asistanınıza hazır mısınız? Sesinizi kaydedin. yapay zeka not alacak, kaydı metne dönüştürecek ve ardından akıllıca özetleyecektir.Dilerseniz dil çevirileri bile yapabilir. *Ses Kaydı Asistanı bir ağ bağlantısı ve Samsung Hesabında oturum açmayı gerektirir. Ses Kaydı Asistanı yalnızca önceden yüklenmiş Samsung Ses Kaydedici uygulamasında veya önceden yüklenmiş Samsung Telefon uygulaması kullanılarak kaydedilen dosyalarda kullanılabilir. Önceden yüklenmiş Samsung Telefon uygulamasındaki ses kaydetme özelliği bazı ülkelerde desteklenmeyebilir. Ses dosyalarının işlenebilmesi için sürenin 3 saatten kısa olması gerekir. Ses Kaydı Asistanı'ndaki özetleme özelliği belirli sayıda karakter karşılandığında aktif hale getirilebilmektedir. Hizmetin kullanılabilirliği dile göre değişebilir. Sonuçların doğruluğu garanti edilmez

Samsun Galaxy S24 Ses Kaydı Asistanı. Yapay zeka ses kayıtlarınızı özetleyebilir

 

Kişisel asistanınıza hazır mısınız? Sesinizi kaydedin. yapay zeka not alacak, kaydı metne dönüştürecek ve ardından akıllıca özetleyecektir.Dilerseniz dil çevirileri bile yapabilir.
 
*Ses Kaydı Asistanı bir ağ bağlantısı ve Samsung Hesabında oturum açmayı gerektirir. Ses Kaydı Asistanı yalnızca önceden yüklenmiş Samsung Ses Kaydedici uygulamasında veya önceden yüklenmiş Samsung Telefon uygulaması kullanılarak kaydedilen dosyalarda kullanılabilir. Önceden yüklenmiş Samsung Telefon uygulamasındaki ses kaydetme özelliği bazı ülkelerde desteklenmeyebilir. Ses dosyalarının işlenebilmesi için sürenin 3 saatten kısa olması gerekir. Ses Kaydı Asistanı'ndaki özetleme özelliği belirli sayıda karakter karşılandığında aktif hale getirilebilmektedir. Hizmetin kullanılabilirliği dile göre değişebilir. Sonuçların doğruluğu garanti edilmez

Galaxy S24'ün AI ISP özelliği

 

Galaxy S24'ün AI ISP özelliği sayesinde karanlık ortamlarda bile parlak, renkli ve net fotoğraflar çekebilirsiniz. Bu özellikle portre çekimlerinde hayalini kurduğunuz netlikte sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Ayrıca, 2x hatta 3x yakınlaştırma yaparak istediğiniz görüntüyü yakalayabilirsiniz. Gece olmasına rağmen, uzak mesafeleri bile gündüz gibi net görebilirsiniz.

 

Bununla birlikte, belirli hususlara dikkat etmek gerekmektedir:

 

Optik kalitede yakınlaştırma, Uyarlanabilir Piksel sensörü tarafından etkinleştirilir.
2x zoom kamera asistanı uygulama ayarlarında etkinleştirilmelidir. Bu uygulama, Galaxy Mağazasından indirilebilir.
Sonuçlar, çekim koşullarına ve ışık durumuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Örneğin, birden fazla nesne, odak dışı olma veya hareketli nesneler fotoğraf sonuçlarını etkileyebilir.

 

Bu özellik sayesinde, Galaxy S24 kullanıcıları düşük ışık koşullarında dahi yüksek kaliteli fotoğraflar çekebilir ve istedikleri netlikte yakınlaştırma yapabilirler.

Galaxy S24'ün AI ISP özelliği

S24 ile Daha güçlü Buhar Haznesi. Oyun şimdi başlıyor

 


En yeni ve geliştirilmiş ısı dağıtım sistemi, oyununuzu optimum performansta oynamanıza yardımcı olur. En yeni Buhar Haznesi, entegre sıvı tipi termal arayüz malzemesiyle eskisinden daha büyüktür.

S24 ile Daha güçlü Buhar Haznesi. Oyun şimdi başlıyor En yeni ve geliştirilmiş ısı dağıtım sistemi, oyununuzu optimum performansta oynamanıza yardımcı olur. En yeni Buhar Haznesi, entegre sıvı tipi termal arayüz malzemesiyle eskisinden daha büyüktür.

 

 
 
 
 
 
 
Model
S24
Ram
8 GB
Hafıza
256 GB
Renk
Siyah - Black
İşletim Sistemi
Android
Garanti Türü
Distribütör Garantili
3G/4G Desteği
Var
5G Desteği
Var
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//