Samsung Galaxy Xcover Pro SM-G715N Android Akıllı Cep Telefonu Siyah

Fiyat : ₺8.112,00(KDV Dahil)

Octa-Core İşlemci

6.3" 2340x1080 FHD+ Ekran

25 MP + 8 MP Arka, 13 MP Ön Kamera

64 GB Hafıza 4 GB Ram

4050 mAh Değiştirilebilir Batarya

:

Samsung Galaxy Xcover Pro SM-G715N Android Akıllı Cep Telefonu Siyah

 

İhtiyaçlarınız için Tasarlandı

 

Zor ortamlarda ihtiyaç duyduğunuz dayanıklılık için tasarlkandı. Çift katmalnlı koruma teknolojisi ile ihtiyacınız olan heryerde yanınızda.

 
İhtiyaçlarınız için Tasarlandı  Zor ortamlarda ihtiyaç duyduğunuz dayanıklılık için tasarlkandı. Çift katmalnlı koruma teknolojisi ile ihtiyacınız olan heryerde yanınızda.
 

Dış mekan için dayanıklılık Sağlar

 

Galaxy XCover Pro, IP68 ve MIL-STD 810G standartlarını karşılar, bu nedenle zorlu ortamlara dayanacak kadar dayanıklıdır. İster sahada çalışırken, ister üretim sahasında sorun giderme sorunlarında olsun, elinizdeki işin bir adım önünde olmanız için rahat çalışmanızı sağlar.

 
Dış mekan için dayanıklılık Sağlar  Galaxy XCover Pro, IP68 ve MIL-STD 810G standartlarını karşılar, bu nedenle zorlu ortamlara dayanacak kadar dayanıklıdır. İster sahada çalışırken, ister üretim sahasında sorun giderme sorunlarında olsun, elinizdeki işin bir adım önünde olmanız için rahat çalışmanızı sağlar.
 

6.3" Ekaranı ve Yüksek Çözünürlük

 

Galaxy XCover Pro'daki 6,3" yüksek çözünürlüklü ekran, arazide veya arazide keşif yaparken bile fotoğraflar, haritalar ve diğer görsel içerikler için en uygun görüntüleme deneyimini sunar.

 
6.3" Ekaranı ve Yüksek Çözünürlük  Galaxy XCover Pro'daki 6,3" yüksek çözünürlüklü ekran, arazide veya arazide keşif yaparken bile fotoğraflar, haritalar ve diğer görsel içerikler için en uygun görüntüleme deneyimini sunar.

Artırılmış dokunma hassasiyeti

 
İş operasyonları her zaman eldiven takılmasını gerektirdiğinde, Galaxy XCover Pro işin güvenli bir şekilde yapılmasını sağlar. Artırılmış ekran hassasiyeti, saha mühendislerinin, fabrika çalışanlarının ve inşaat ekiplerinin ellerini korurken projelerinde sorunsuz çalışmasını sağlar.
 
Artırılmış dokunma hassasiyeti  İş operasyonları her zaman eldiven takılmasını gerektirdiğinde, Galaxy XCover Pro işin güvenli bir şekilde yapılmasını sağlar. Artırılmış ekran hassasiyeti, saha mühendislerinin, fabrika çalışanlarının ve inşaat ekiplerinin ellerini korurken projelerinde sorunsuz çalışmasını sağlar.
 

Dış ortamlarda kullanmak için kameralar hazır

 
Galaxy XCover Pro'nun 25MP ve 8MP Çift Kamerası ve 13MP ön kamerası, sahadayken bile net fotoğraflar çeker. Canlı odak, nesnenizi manzaralarda öne çıkarmanız gerektiğinde arka planı bulanıklaştırmanıza olanak tanır ve düşük ışıklı sahneleri aydınlatmak için LED Işığını kullanabilirsiniz.
 
Dış ortamlarda kullanmak için kameralar hazır  Galaxy XCover Pro'nun 25MP ve 8MP Çift Kamerası ve 13MP ön kamerası, sahadayken bile net fotoğraflar çeker. Canlı odak, nesnenizi manzaralarda öne çıkarmanız gerektiğinde arka planı bulanıklaştırmanıza olanak tanır ve düşük ışıklı sahneleri aydınlatmak için LED Işığını kullanabilirsiniz.
 

Değiştirilebilir Batarya ile İşiniz Hiç Durmasın

 
Genişletilmiş işlevsellik gerektiren iş akışları için, Galaxy XCover Pro, güçlü bir 4.050mAh değiştirilebilir pil ile tasarlanmıştır. İş seyahatlerinde veya arazide güç kaynağı bulamadığınız zamanlarda pilinizi değiştirerek uzun süre işinize odaklanabilirsiniz.
 
Değiştirilebilir Batarya ile İşiniz Hiç Durmasın  Genişletilmiş işlevsellik gerektiren iş akışları için, Galaxy XCover Pro, güçlü bir 4.050mAh değiştirilebilir pil ile tasarlanmıştır. İş seyahatlerinde veya arazide güç kaynağı bulamadığınız zamanlarda pilinizi değiştirerek uzun süre işinize odaklanabilirsiniz.
Model
Xcover Pro
Ram
4 GB
Hafıza
64 GB
Renk
Siyah - Black
İşletim Sistemi
Android
Garanti Türü
Distribütör Garantili
3G/4G Desteği
Var
5G Desteği
Yok
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//