Samsung Galaxy Z Flip 3 5G 128 GB 8 GB Black - Siyah (F711B)

Fiyat : ₺20.181,18(KDV Dahil)
:

Samsung Galaxy Z Flip 3 5G 128 GB 8 GB (F711B)

Hayatı ikiye katlayın.

Akıllı telefonlara yeni bir bakış açısı getirdiğimizi düşünüyorsanız haklısınız. Onunla tanıştığınızda daha iyi anlayacaksınız. Samsung Galaxy Z Flip 3 5G 128 GB 8 GB (F711B) Hayatı ikiye katlayın. Katlayıp cebinizde taşıyın. El çantanıza sıkıştırın. En dar kotlarınızın cebine sığdırın. Sonra çıkarın ve tam-ekran 5G akıllı telefonunuzu favori açılarınıza göre esneyebilen şekilde kullanın. Akıllı telefonlara yeni bir bakış açısı getirdiğimizi düşünüyorsanız haklısınız. Onunla tanıştığınızda daha iyi anlayacaksınız.

Herkesin başını döndürecek yeni bir tasarım

Rengarenk dünyanızı ortaya çıkarın Bir renk patlaması mı, yoksa siyahın cüretkarlığı mı? Galaxy Z Flip3 5G, tüm gözleri üzerinizde toplayacak çekici bir tasarıma ve renklere sahip. Birbirinden şık renk tonlarından hangisini seçersiniz?

Her yere sığan ihtişamlı tasarımlar

Küçük ceplere sığacak şekilde katlanabilen tam boyutlu bir akıllı telefon.
Galaxy Z Flip3 5G katlandığında 4,2 inç'tir.
"Bunun cebi mi varmış?" dediğiniz kıyafetlerinizin cebine bile sığabilir.

 

Küçük ekranında büyük deneyimler yaşayın

Telefonunuzu açmadan mesajları kontrol edin, fotoğraf çekin, müzik çalın ve çok daha fazlasını yapın. 1,9 inçlik Kapak Ekranı bildirimleri gösterir ve onlarla kolayca etkileşim kurmanızı sağlar.5 Rahat bir erişim için favori görüntüleme tercihinizi seçin, ardından farklı stiller ve renklerle kendinize özel hale getirin.

Esas cazibeyle tanışın

6.7-inç Sonsuz Esnek Ekranda 120Hz'in sunduğu pürüzsüz dokunmatik hareketler, kaydırma, sürükleme ve bırakma işlemlerini kolayca yapmanızı sağlar. Neyi görüntülediğinize göre yenileme hızını optimize etme özelliğine sahiptir.7 Dinamik AMOLED 2X ile Galaxy Z Serisi'nde şimdiye kadar sunulan en canlı, en parlak ve en pürüzsüz ekran ile tanışın.

Fotoğraf çekme deneyiminizi değiştirin

1000
 
Sabit ve çekime hazır
Bulanık videoları bir çekim tarzı olarak görün. Galaxy Z Flip3 5G'yi düz bir yüzeye koyun; Esnek Modu kamerayı sabitlemek için açıyı koruyan bir tripod görevi görür. Böylece dilediğiniz çekimi tek seferde kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Sıvı ile temas mı etti? Endişelenmeyin

IPX8 derecesine sahip, dünyanın ilk suya dayanıklı katlanabilir akıllı telefonuyla dikkat çekin.

Suya dayanıklılığı sayesinde 1,5 metre suda 30 dakikaya kadar dayanabilir.

Samsung Galaxy Z Flip 3 5G 128 GB 8 GB (F711B) Hayatı ikiye katlayın. Akıllı telefonlara yeni bir bakış açısı getirdiğimizi düşünüyorsanız haklısınız. Onunla tanıştığınızda daha iyi anlayacaksınız. Samsung Galaxy Z Flip 3 5G 128 GB 8 GB (F711B) Hayatı ikiye katlayın. Katlayıp cebinizde taşıyın. El çantanıza sıkıştırın. En dar kotlarınızın cebine sığdırın. Sonra çıkarın ve tam-ekran 5G akıllı telefonunuzu favori açılarınıza göre esneyebilen şekilde kullanın. Akıllı telefonlara yeni bir bakış açısı getirdiğimizi düşünüyorsanız haklısınız. Onunla tanıştığınızda daha iyi anlayacaksınız. Herkesin başını döndürecek yeni bir tasarım Rengarenk dünyanızı ortaya çıkarın Bir renk patlaması mı, yoksa siyahın cüretkarlığı mı? Galaxy Z Flip3 5G, tüm gözleri üzerinizde toplayacak çekici bir tasarıma ve renklere sahip. Birbirinden şık renk tonlarından hangisini seçersiniz? 	 Her yere sığan ihtişamlı tasarımlar Küçük ceplere sığacak şekilde katlanabilen tam boyutlu bir akıllı telefon. Galaxy Z Flip3 5G katlandığında 4,2 inç'tir. "Bunun cebi mi varmış?" dediğiniz kıyafetlerinizin cebine bile sığabilir. Küçük ekranında büyük deneyimler yaşayın Telefonunuzu açmadan mesajları kontrol edin, fotoğraf çekin, müzik çalın ve çok daha fazlasını yapın. 1,9 inçlik Kapak Ekranı bildirimleri gösterir ve onlarla kolayca etkileşim kurmanızı sağlar.5 Rahat bir erişim için favori görüntüleme tercihinizi seçin, ardından farklı stiller ve renklerle kendinize özel hale getirin. 	 Esas cazibeyle tanışın 6.7-inç Sonsuz Esnek Ekranda 120Hz'in sunduğu pürüzsüz dokunmatik hareketler, kaydırma, sürükleme ve bırakma işlemlerini kolayca yapmanızı sağlar. Neyi görüntülediğinize göre yenileme hızını optimize etme özelliğine sahiptir.7 Dinamik AMOLED 2X ile Galaxy Z Serisi'nde şimdiye kadar sunulan en canlı, en parlak ve en pürüzsüz ekran ile tanışın. Fotoğraf çekme deneyiminizi değiştirin 1000 Sabit ve çekime hazır Bulanık videoları bir çekim tarzı olarak görün. Galaxy Z Flip3 5G'yi düz bir yüzeye koyun; Esnek Modu kamerayı sabitlemek için açıyı koruyan bir tripod görevi görür. Böylece dilediğiniz çekimi tek seferde kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sıvı ile temas mı etti? Endişelenmeyin IPX8 derecesine sahip, dünyanın ilk suya dayanıklı katlanabilir akıllı telefonuyla dikkat çekin. Suya dayanıklılığı sayesinde 1,5 metre suda 30 dakikaya kadar dayanabilir.
Model
Z Flip 3
Ram
8 GB
Hafıza
128 GB
Renk
Beyaz - White
İşletim Sistemi
Android
5G Desteği
Var
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//