Sandisk Ultra Dual Drive Go Usb Type-C 64 GB

Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)
₺57,81 `den başlayan taksitlerle

 • Hızlı Okuma Hızları:

  • 64GB kapasitelerde 150MB/sn'ye kadar okuma hızları.
  • Yazma hızları kapasiteye bağlı olarak değişir ve genellikle okuma hızlarından daha düşüktür.
 • USB Type-C Desteği:

  • USB 3.2 Gen. 1/USB 3.1 Gen 1/ USB 3.0 desteğine sahip USB Type-C portu gerektirir.
 • Mobil Uyum:

  • Mobil cihazlarda kullanım için USB Type-C bağlantı noktası ve On-The-Go (OTG) desteği gerektirir.
 • SanDisk Memory Zone Uygulaması:

  • Ürünün tam potansiyelinden yararlanmak için SanDisk Memory Zone uygulamasının indirilip kurulması gerekir.

:

Sandisk Ultra Dual Drive Go Usb Type-C 64 GB

 

Depolama Cihazınız Değil, Hayatınız Dolu Olsun

 

USB Type-C™ ve Type-A cihazlarınız arasında çalışan bir depolama cihazı mı arıyorsunuz? SanDisk Ultra® Dual Drive Go, dosyalarınızı USB Type-C akıllı telefonunuz, tabletleriniz ve Mac’leriniz ile USB Type-A bilgisayarlarınız arasında kolayca taşımanıza imkan tanır.2 Artık daha fazla fotoğraf çekip, tüm cihazlarınızda bunlara erişebilirsiniz.

SanDisk Ultra Dual Drive Go: USB Type-C ve Type-A Arası 2'si 1 Arada Flash Sürücü

SanDisk Ultra Dual Drive Go: USB Type-C ve Type-A Arası 2'si 1 Arada Flash Sürücü

 

SanDisk Ultra Dual Drive Go, USB Type-C akıllı telefonlar, tabletler ve Mac bilgisayarlar ile USB Type-A bilgisayarlar arasında sorunsuz dosya transferi sağlayan pratik bir çözüm sunar. Bu 2'si 1 arada flash sürücü, kullanıcıların USB Type-C uyumlu cihazlarında çektiği fotoğraf ve dosyaları hızlı bir şekilde USB Type-A bilgisayarlara aktarmalarına olanak tanır. Özellikle fotoğrafçılar ve içerik üreticileri için ideal olan bu ürün, farklı bağlantı noktalarıyla geniş cihaz yelpazesine uyum sağlar. USB Type-C ve Type-A bağlantı noktalarını bir arada sunan bu flash sürücü, kullanıcıların verilerini çeşitli platformlar arasında kolayca taşıyabilmelerine yardımcı olur.

SanDisk Ultra Dual Drive Go ile Daha Fazla Yer Açın: USB Type-C Akıllı Telefonlar İçin Pratik Bir Depolama Çözümü

 

 

SanDisk Ultra Dual Drive Go, USB Type-C akıllı telefon kullanıcıları için mükemmel bir depolama çözümü sunar. Telefonunuzda yer kalmadığında endişelenmenize gerek kalmadan, bu USB Flash Sürücüyü takarak dosyalarınızı kolayca taşıyabilir ve böylece daha fazla fotoğraf, film, müzik, oyun ve diğer içeriklere yer açabilirsiniz.

Bu 2'si 1 arada flash sürücü, kullanıcılarına ekstra depolama alanı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda otomatik yedekleme özelliğiyle ön plana çıkar. SanDisk Memory Zone uygulamasını kullanarak en yeni fotoğraf, video, müzik, belge ve kişilerinizi otomatik olarak yedekleyebilirsiniz. Böylece, akıllı telefonunuz kaybolsa bile, en değerli anılarınıza güvenle sahip olabilirsiniz. SanDisk Ultra Dual Drive Go, taşınabilir ve kullanımı kolay bir çözüm sunarak dosya yönetimini daha hızlı ve verimli hale getirir.

 

 

SanDisk Ultra Dual Drive Go, USB Type-C akıllı telefon kullanıcıları için mükemmel bir depolama çözümü sunar. Telefonunuzda yer kalmadığında endişelenmenize gerek kalmadan, bu USB Flash Sürücüyü takarak dosyalarınızı kolayca taşıyabilir ve böylece daha fazla fotoğraf, film, müzik, oyun ve diğer içeriklere yer açabilirsiniz. Bu 2'si 1 arada flash sürücü, kullanıcılarına ekstra depolama alanı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda otomatik yedekleme özelliğiyle ön plana çıkar. SanDisk Memory Zone uygulamasını kullanarak en yeni fotoğraf, video, müzik, belge ve kişilerinizi otomatik olarak yedekleyebilirsiniz. Böylece, akıllı telefonunuz kaybolsa bile, en değerli anılarınıza güvenle sahip olabilirsiniz. SanDisk Ultra Dual Drive Go, taşınabilir ve kullanımı kolay bir çözüm sunarak dosya yönetimini daha hızlı ve verimli hale getirir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//