Sony WH-CH510 Kablosuz Kafa Üstü Kulaklık Siyah

Fiyat : ₺1.674,08(KDV Dahil)
₺323,65 `den başlayan taksitlerle

Kaliteli sesle gün boyu dinleme imkanı

- Sınırsız hareket için Bluetooth® kablosuz teknolojisi

- Mikrofonla kolay eller serbest görüşme ve sesli yardım komutları

- Kompakt ve hafif olan döner kulaklık başlıkları kolay taşınabilirlik sağlar

- 30 mm Sürücü Birimi ile daha fazla ayrıntıyı duyun

:

Sony WH-CH510 Kablosuz Kafa Üstü Kulaklık

 
Kaliteli sesle gün boyu dinleme imkanı   Kesinti olmadan gün boyu müzik dinleyin. WH-CH510 kablosuzdur, hafiftir ve size ayak uydurabilecek kadar uzun bir pil ömrü sunar.

Kaliteli sesle gün boyu dinleme imkanı

 

Kesinti olmadan gün boyu müzik dinleyin. WH-CH510 kablosuzdur, hafiftir ve size ayak uydurabilecek kadar uzun bir pil ömrü sunar.

 

 

Bluetooth® kablosuz teknolojisi   Akıllı telefonunuz veya tabletinizle eşleştirerek Bluetooth® kablosuz teknolojisiyle favori parçalarınızı kablosuz olarak dinleyin. Tüm gün süren güç ve hızlı şarj   35 saate varan pil ömrüyle, uzun yolculuklara bile yetecek gücünüz olur. Kulaklığınızın gücü azalırsa 10 dakikalık hızlı şarj size 90 dakika çalma süresi sağlar.

 

Bluetooth® kablosuz teknolojisi

 

Akıllı telefonunuz veya tabletinizle eşleştirerek Bluetooth® kablosuz teknolojisiyle favori parçalarınızı kablosuz olarak dinleyin.

 

 

Tüm gün süren güç ve hızlı şarj

 

35 saate varan pil ömrüyle, uzun yolculuklara bile yetecek gücünüz olur. Kulaklığınızın gücü azalırsa 10 dakikalık hızlı şarj size 90 dakika çalma süresi sağlar.

 

Müziği her yere götürün  Hafif tasarım ve döner kulaklık başlıkları sayesinde, yoldayken kulaklığınızı çantanıza atabilirsiniz. Ayrıca ince, ayarlanabilir kafa bandının tasarımı hem iyi görünür hem de iyi hissettirir.v

 
Tuşlarla kolay kullanım  Parçaları çalmak, durdurmak veya atlamak, ayrıca ses seviyesini ayarlamak için tuşları kullanın. Sesli yardımcıyla uyumlu   Tek bir tuşa basarak akıllı telefonunuzun sesli yardımcısına bağlanabilir, yol tarifi alabilir, müzik çalabilir ve kişilerinizle iletişim kurabilirsiniz. Eller serbest görüşme  Dahili mikrofon sayesinde kolayca eller serbest görüşme yapın, sohbet rahatça aksın. Telefonunuzu cebinizden çıkarmanıza bile gerek yok.

 

Tuşlarla kolay kullanım

 

Parçaları çalmak, durdurmak veya atlamak, ayrıca ses seviyesini ayarlamak için tuşları kullanın.

 

Sesli yardımcıyla uyumlu 

 

Tek bir tuşa basarak akıllı telefonunuzun sesli yardımcısına bağlanabilir, yol tarifi alabilir, müzik çalabilir ve kişilerinizle iletişim kurabilirsiniz.

 

Eller serbest görüşme

 

Dahili mikrofon sayesinde kolayca eller serbest görüşme yapın, sohbet rahatça aksın. Telefonunuzu cebinizden çıkarmanıza bile gerek yok.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//