1 2 >

Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör

 

Önceleri sadece kapalı mekanlarda kullanım olanağı bulunan hoparlörler, ağır ve hantal yapılarından dolayı taşınması imkansız hassas cihazlardı. Zamanla hafifleyen ve ebatları küçülen hoparlörlere eklenen kablosuz kullanım özelliği modellere taşınabilirlik niteliği kazandırdı. Böylelikle dış mekanlarda sıklıkla kullanılmaya başlanan hoparlörleri daha güvenli ve işlevsel hale getiren ise üstün dayanıklılık unsurunun modellere eklenmesi oldu.

 

Bu dayanıklı modeller arasında öne çıkan su geçirmez hoparlör çeşitleri, özellikle yaz aylarının vazgeçilmez eğlence kaynağıdır. Su geçirmezlik özelliğiyle sadece yaz aylarında değil, yağmurlu havalarda da sorun yaşamadan kullanılan modeller küçük ebatları, hafif yapıları, sağladıkları güçlü ve kaliteli ses çıkışıyla kusursuz bir müzik deneyimi sunar. 

 

Banyo gibi nemli ve su sıçrama riski bulunan iç mekanlarda kullanmak için de ideal olan su geçirmez hoparlörler sahip oldukları bluetooth özelliğiyle laptop, cep telefonu, tablet ve MP3 çalar gibi birçok cihaza kolaylıkla bağlanır. Önceden hazırladığınız çalma listelerini su geçirmez bluetooth hoparlör çeşitlerinin sağladığı mükemmel ses kalitesiyle keyifli bir şekilde dinleyebileceğiniz gibi modeller sayesinde film ve dizi izleme keyfini de artırabilirsiniz.

 

Dış mekanlarda kullanıma uygun olarak toz, düşme ve darbelere karşı da oldukça dayanıklı bir yapıda üretilen su geçirmez hoparlör modellerini evde, sokakta, kampta, plajda, havuz başında ve yağmurlu havalarda güvenle kullanabilirsiniz. Markadan markaya değişebilen su geçirmez seviyeleri sayesinde beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayan modelleri ürünler arasında bulabilirsiniz.

 

Su geçirmez hoparlörler arasında dahili mikrofon özelliği bulunan modeller de yer alır. Böylelikle modeller sayesinde plaj ya da havuz keyfinize ara vermeden telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Her mekanda tam anlamıyla özgürlük sunan su geçirmez hoparlör modelleri şık tasarımlarıyla da dikkat çekici bir görünüme sahiptir. Su geçirmez hoparlörü yanınızda taşırken sadece mükemmel ses kalitesiyle değil, modelin sahip olduğu estetik ve zarif görünümüyle de herkesi büyüleyebilirsiniz. 

 

Fiyat ve performans açısından farklı beklentileri karşılayan farklı model seçenekleriyle bütçenizi zorlamadan dilediğiniz su geçirmez hoparlörü satın alabilirsiniz. Satın aldığınız modelin dayanıklı ve sağlam yapısıyla uzun ömürlü kullanım avantajı elde ederek kaliteli müzik keyfini yıllarca yaşamaya devam edebilirsiniz.  

 

Mükemmel Ses Kalitesiyle Kulakları Mest Eden Su Geçirmez Hoparlörler

 

Su geçirmez hoparlör modelleri sadece dayanıklı yapısıyla değil, mükemmel ses kalitesiyle de müzik keyfini bambaşka bir boyuta taşır. Hafif olması ve elde taşımaya uygun boyutları sayesinde her türlü dış mekanda kullanılan modeller güçlü ses çıkışı sağlayarak beklentilerin üzerinde bir performans sergiler.

 

Ses çıkış gücünü ifade eden WATT değeri her modelde farklılık gösterir. Genel olarak oldukça güçlü ve kaliteli bir ses sağlayan her bir modeli elde etmek istediğiniz ses yüksekliğine göre değerlendirerek satın alabilirsiniz.

 

Kompakt tasarımlarıyla kullanım özgürlüğü sağlayan su geçirmez hoparlör modelleri farklı bileşenlerden oluşur. Her bir bileşen tiz ya da bas gibi farklı frekanslardaki sesleri kristal netliğinde aktarır. Modellere eklenen yazılımlar da daha canlı, net ve pürüzsüz bir ses sağlamak üzere geliştirilir. 

 

Su geçirmez hoparlör modellerinin çoğunda dahili mikrofon yer alır. Telefon görüşmeleri yapmak için kullanılan mikrofonlar gürültü engelleyici özelliği sayesinde kusursuz bir ses aktarımı sağlar. Böylelikle mikrofonlu su geçirmez hoparlör modelleri sayesinde cep telefonunuzun ıslanmasından endişelenmeden telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.   

 

Oldukça geniş bir kapsama alanına sahip olan su geçirmez hoparlör modellerini ses kaynağı olan cihazlara çok yakın tutmanıza gerek yoktur. 10, 20, 30 metre ve daha üzeri uzaklıklardan ses aktarımı gerçekleştiren modeller gelişmiş bluetooth sürümleri ile kesintisiz, parazitsiz ve kaliteli ses sağlar. 

 

Müzik dinlerken, film ve dizi izlerken ya da telefon görüşmeleri gerçekleştirirken keyfinizin yarıda kalmasını istemezsiniz. Bu nedenle su geçirmez hoparlör modelleri uzun ömür pilleriyle sizleri yarı yolda bırakmaz. Saatlerce aralıksız olarak çalışabilen modeller kısa süre içerisinde de şarj olarak kullanıma hazır hale gelir. 

 

Nem ve Su Sıçramasına Karşı Su Geçirmez Hoparlör Çeşitleri

 

Su geçirmez dış mekan hoparlör modelleri farklı su geçirmezlik seviyelerine sahiptir. Bazı modeller sadece nemli ortamlarda kullanıma uygun olarak üretilir. Su sıçraması durumuna karşı da dayanıklı olan bu modellerin suyla direkt temasından kaçınmak gerekir. 

 

Hafif yağmurlu havalarda ya da plaj ve havuz başında kullanılan bu modeller evlerde en çok banyolarda yer alır. Oldukça nemli bir ortama sahip olan banyolarda modelleri arızalanmasından endişelenmeden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

 

Neme karşı özel korumaları bulunan aksamlardan oluşan su geçirmez hoparlör modelleri sayesinde günün stresinden arınmak için duş alırken bir yandan da sevdiğiniz parçaları dinleyerek rahatlayabilirsiniz.

 

Elleriniz ıslakken de kullanabileceğiniz bu modeller sayesinde duş keyfinize ara vermeden telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Modellerle görüşme gerçekleştirmek için telefonunuzun yanınızda bulunması gerekmez. Modelin üzerinde bulunan tuşlar hem aramaları cevaplamak hem de ses ayarlarını yapmak için kullanılır. 

 

Plajda ve havuz başında kullanmak için de oldukça ideal olan bu modellerin suya düşme durumunda arızalanma riski bulunur. Dolayısıyla bu tarz modellerin kullanımı, üstün su geçirmez özelliğine sahip olan modellere göre biraz daha dikkat gerektirir. Su geçirmez hoparlör modeli seçerken ürün özelliklerine ve su geçirmezlik seviyelerine bakarak beklentileriniz doğrultusunda sizin için en ideal modelin ne olduğuna karar vermeniz tavsiye edilir.  

 

Suya Karşı Üstün Dayanıklılık Sunan Su Geçirmez Hoparlör Modelleri

 

Herkes için yılın dinlenme ve eğlenme mevsimi olan yaz aylarının uğrak mekanları plajlar ve havuzlardır. Güneşin altında uzanarak rahatlamak ve keyifli vakit geçirmek isteyenlerin en büyük ihtiyacı kendilerine eşlik edecek hoş bir müziktir. Ancak plaj ve havuzlarda müzik dinlemek için kullanılan cep telefonu ya da MP3 çalar gibi cihazlar suya karşı oldukça dayanıksız yapıdadır.  

 

Sağladığı ses kalitesiyle müzik dinleme zevkini artıran bluetooth hoparlör suya dayanıklı yapısıyla havuz başında ya da plajda keyifli vakit geçirmek isteyenlerin imdadına yetişir. Bluetooth özelliğinden dolayı cep telefonlarına ya da MP3 çalar gibi cihazlara kolaylıkla bağlanan su geçirmez hoparlör modellerinin bazıları, neme ve su sıçramasına karşı dayanıklı olsa da suya düşme durumunda arızalanabilir.

 

Eğer hoparlörünüzü suya düşürme korkusu olmadan özgürce kullanmak istiyorsanız üstün su geçirmezlik özelliği bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Direkt su ile temas etmesi halinde bile bozulmayan su geçirmez hoparlör modellerini sadece havuz başında ya da deniz kenarında değil, havuz ve deniz içerisinde de kullanabilirsiniz. 

 

Su geçirmez hoparlör modellerinin bazıları 30 dakika boyunca su içerisinde kalmasına rağmen herhangi bir sorun çıkarmadan çalışmaya devam edebilir. Bu modeller sayesinde deniz yatağınızda güneşlenirken de müzik keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Hoparlörü kazara elinizden düşürme korkusu olmadan denizin ya da havuzun tadını özgürce çıkarabilirsiniz.

 

Duş sırasında da kullanılabilen üstün su geçirmezlik özelliğine sahip olan hoparlör modelleri spor tutkunlarının da vazgeçilmezleri arasında yer alır. Modeller yoğun yağışlı havalarda bile spor yapmaktan vazgeçemeyenler için hem kaliteli müzik dinleme imkanı sunarak motivasyon kaynağı olur hem de ellerini kullanmadan telefon görüşmelerini gerçekleştirme olanağı sağlayarak hareket özgürlüğü vadeder.

 

Dolayısıyla eğer su geçirmezlik özelliğine sahip olan bir hoparlör satın almayı düşünüyorsanız modellerin su geçirmezlik seviyelerini incelemeniz beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılayan doğru bir alışveriş gerçekleştirmeniz için gereklidir.   

 

Su Geçirmez Hoparlör Modelleri ile Güvenliğiniz Garanti Altında

 

Elektronik aletleri nemli ve ıslak ortamlarda kullanmak ciddi riskler doğurabilir. Çoğu elektrikli cihazın suyla temas etmesini önlemek güvenlik açısından büyük önem taşır. Aynı durumun hoparlörler için de geçerli olduğu düşünülebilir. Ancak su geçirmezlik özelliğine sahip olan hoparlör modelleri suyla temas halinde bile çalışan risk yaratmayan güvenli cihazlardır. 

 

Özellikle duş için hoparlör seçerken su geçirmezlik özelliği olmasına dikkat etmek gerekir. Böylelikle cihazınızı duşta ya da küvette keyifli vakit geçirmek için kullanabilirsiniz. 

 

Su geçirmez hoparlör modellerinin iç aksamları özel korumalara sahiptir. Bu sayede su teması sırasında hem arızalanmaz hem de tehlikeli durumlara yol açmaz. Su geçirmez mini bluetooth duş hoparlörü modelleri su değdiğinde ciddi arızalar ve riskli durumlar yaşanabilen cep telefonu, laptop ya da tablet gibi cihazların korunmasını da sağlar.

 

Ancak su geçirmez hoparlör modelleri arasında tercih yaparken su geçirmezlik seviyelerine güvenliğinizi sağlamak açısından dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Tam bir koruma ve güvenlik için suya düşme durumunda bile sorun çıkarmayan yüksek seviye su geçirmezlik özelliği bulunan modelleri kullanmanız önerilir. Neme ve su sıçramasına dayanıklı olan modelleri ise su ile direkt temas ettirmeden kullanmaya özen göstermek gerekir.      

 

Farklı Renk ve Desen Seçenekleriyle Şık Bir Görünüm Sunan Su Geçirmez Hoparlörler

 

Su geçirmez ses bombası olarak da anılan su geçirmez hoparlör modelleri dayanıklı yapısı ve sunduğu üstün ses kalitesinin yanı sıra estetik tasarımlarıyla da dikkat çeker. Su geçirmez hoparlörler arasında farklı renk, desen ve şekil seçenekleriyle her zevke hitap eden şık modeller yer alır. 

 

Genellikle küçük ebatlarından dolayı elde taşınan ya da kancaları sayesinde aksesuar şeklinde kıyafet ve çantalara asılarak kullanılan modeller, şıklığınızı tamamlayan estetik tasarımlara sahiptir. Su geçirmez hoparlörler arasında her türlü renk ve şekil alternatifine sahip ürünler gibi hoş detaylarla dikkat çekici bir görünüme bürünen modelleri de bulabilirsiniz. 

 

Özellikle LED ışıklandırmaların tasarımlarına eklendiği su geçirmez hoparlör modelleri sağladığı mükemmel kalitede müziğin yanı sıra eğlenceli görünümüyle de öne çıkar. Müziğin ritmine göre farklı renklerde yanan RGB ışıklandırmalar etrafa enerji yayarak görsel bir şölen yaşatır. Havuz başında ve plajda yapılan partilerin yıldızı olan su geçirmez hoparlör modelleri yaz gecelerini ışığıyla aydınlatarak ortama renk katar.   

 

Su Geçirmez Hoparlör Modelleri Cazip Fiyatlarla Telefon Dükkanı’nda

 

Su geçirmez hoparlör modelleri teknik özellikleri gibi fiyat bakımından da farklı beklentilere cevap verir. Ses kalitesi ve çalışma süresi modellerin fiyatlarını etkileyen değişkenler arasında yer alır. Su geçirmezlik seviyesi ise fiyat açısından asıl belirleyici rolu oynar. 

 

Üstün su geçirmezlik özelliği bulunan modeller, sadece neme ve su sıçramasına karşı dayanıklı olan modellere göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Su geçirmezlik seviyesi ve modelin kalitesi markadan markaya değişiklik gösterebilir. Uzun ömürlü kullanım avantajı elde etmek için tüm dünya tarafından tanınan kaliteli ve bilindik markalara yönelmek gerekir. 

 

Başta, kalitesi tartışılmaz olan JBL su geçirmez hoparlör modelleri olmak üzere Philips, Anker, Omthing, Promate ve Bose gibi tanınmış markaların su geçirmez hoparlör modellerini de Telefon Dükkanı’nda bulabilirsiniz. 

 

Telefon Dükkanı üzerinden marka ve modelleri ayrıntılı bir şekilde inceleyerek kendiniz için en doğru kararı verebilirsiniz. Kaliteli modellere cazip fiyatlarla ulaşmanıza imkan tanıyan Telefon Dükkanı sayesinde karlı ve güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı